Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 22.3.2016

datum: 23.3.2016 20:13:51 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 42% (9 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola žen v Miami (USA) 

Borbora Strýcová - Anna-Lena Friedsamová (Německo) 2:0 (6:2, 6:0) 

Tenis - Zápas 1.kola žen v Miami (USA) 

Danka Koviničová (Černá Hora) - Denisa Allertová 2:0 (7:6, 6:4)

Tenis - Zápas kvalifikace žen v Miami (USA) 

Jaroslava Švedovová (Kazachstán) - Kristýna Plíšková 0:2 (3:6, 3:6)

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů kolem Katalánska (Španělsko) 

55. Petr Vakoč 

94. Karel Hník 

150. Jan Hirt 

177. Jiří Polnický 

Sportovní střelba - Závod SP z brokových zbraní skeetu žen v Nokosii (Kypr) 

18. Libuše Jahodová 

Hokej - Zápas semifinále play-off Rakouské ligy mužů ve Znojmě 

Orli Znojmo - EHC Black Wings Linec (Rakousko) 4:2 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 21.3.2016

datum: 22.3.2016 19:31:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (7 hlasů)

Basketbal - Zápas základní skupiny VTB ligy mužů v Nymburku 

ČEZ Basketball Nymburk - Avtodor Saratov (Rusko) 73:92 

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů kolem Katalánska (Španělsko)

20. Petr Vakoč 

115. Karel Hník 

173. Jiří Polnický 

175. Jan Hirt 

Tenis - Zápas kvalifikace mužů v Miami (USA) 

Benjamin Becker (Německo) Radek Štěpánek 2:1 (6:4, 3:6, 6:4) 

Tenis - Zápas kvalifikace žen v Miami (USA) 

Kateřina Siniaková - Kristýna Plíšková 0:2 (2:6, 4:6) 

Tenis - Zápas 1.kola mužů v Šen-čenu (Čína) 

Adam Pavlásek - Chuhan Wang (Čína) 2:0 (7:6, 6:1) 

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let žen v Caenu (Francie)

ČR - Irsko 1:0

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 20.3.2016

datum: 21.3.2016 20:22:27 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 64% (7 hlasů)

Atletika - Závod MS běh na 400m mužů Portlandu (USA) 

1. Pavel Maslák 

Atletika - Závod MS běh na 1500m mužů Portlandu (USA) 

2. Jakub Holuša 

Atletika - Závod MS běh na 1500m ženPortlandu (USA) 

11. Kristina Mäki 

Atletika - Závod MS sedmiboji mužů Portlandu (USA) 

5. Adam Sebastian Helcelet 

Atletika - Závod MS skoku do dálky mužů Portlandu (USA) 

10. Radek Juška 

Skoky na lyžich - Závod SP mužů v Planici (Slovinsko) 

18. Roman Koudelka 

27. Jan Matura 

Snowboarding - Závod SP slopestylu žen ve Špindlerově Mlýně 

3. Šárka Pančochová 

17. Kateřina Vojáčková 

Snowboarding - Závod SP slopestylu mužů ve Špindlerově Mlýně 

15. Dušan Kříž 

31. Jan Nečas 

34. Miky Pajer 

36. Petr Horák 

40. Dan Porkert

42. Martin Mikyska

Snowboardcross - Závod SP žen v Baqueira Beretu (Španělsko)

2. Eva Samková

Snowboardcross - Závod SP mužů v Baqueira Beretu (Španělsko)

11. Jan Kubičík

Hokej - Zápas semifinále play-off Rakouské ligy mužů v Linci (Rakousko)

EHC Black Wings Linec (Rakousko) - Orli Znojmo 7:5

Freestyl motokros - Závod MS mužů v v Melbourne (Austrálie) 

1. Libor Podmol 

Házená - Zápas čtvrtfinále Vyzývacího poháru mužů v Antverpách (Belgie) 

KV Sasja (Belgie) - HC Dukla Praha 27:27 

Motocykly - Závod MS Moto 3 mužů v Losailu (Katar) 10. 

Jakub Kornfeil 

30. Karel Hanika 

Baseball - Zápas kvalifikace MS mužů v Mexicali (Mexiko) 

Nikaragua - ČR 7:6 

Gymnastika - Závod SP medorní gymnastice žen v Lisabonu (Portugalsko)

17. Monika Míčková

Sportovní střelba - Závod SP z brokových zbraní skeetu mužů v Nokosii (Kypr)

69. Matěj Novota 

80. Jakub Novota 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 8 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

České sportovní výsledky z 19.3.2016

datum: 20.3.2016 19:28:53 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 67% (9 hlasů)

Atletika - Závod MS hodu koulí mužů Portlandu (USA) 

16. Tomáš Staněk 

Atletika - Závod MS pětoboji žen Portlandu (USA) 

8. Kateřina Cachová

Tenis - Zápas semifinále žen v Indian Wells (USA) 

Karolína Plíšková - Viktoria Azarenková (Bělorusko) 1:2 (6:7, 6:1, 2:6) 

Biatlon - Závod SP stíhacího žen v Chanty Mansijsku (Rusko) 

4. Gabriela Soukalová 

42. Lucie Charvátová 

48. Jessica Jislová 

Biatlon - Závod SP stíhacího mužů v Chanty Mansijsku (Rusko) 

10. Michal Šlesingr 

17. Michal Krčmář 

25. Ondřej Moravec 

26. Jaroslav Soukup 

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko) 

9. Šárka Strachová 

Skoky na lyžich - Závod SP týmů mužů v Planici (Slovinsko) 

7. Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Lukáš Hlava, Jan Matura 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Birkebeinerrennetu mužů v Lillehammeru (Norsko) 

15. Stanislav Řezáč 

22. Lukáš Bauer 

31. Petr Novák 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Birkebeinerrennetu žen v Lillehammeru (Norsko)

15. Klára Moravcová

Hokej - Zápas připravný žen v Trutnově 

ČR - Francie 4:0 

Cyklistika - Závod jednorázový mužů v Miláně - San Remo (Itálie) 

56. Roman Kreuziger 

70. Jan Bárta 

142. Zdeněk Štybar 

Baseball - Zápas kvalifikace MS mužů v Mexicali (Mexiko)

Německo - ČR 3:15 

Atletika - Závod v chůzi na 50km mužů v Dudince (Slovensko)

18. Lukáš Gdula 

29. Pavel Schrom 

33. Ondřej Motl

42. Lukáš Pazdera

Atletika - Závod v chůzi na 20km žen v Dudince (Slovensko)

6. Anežka Drahotová

34. Tereza Korvasová

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let žen v Caenu (Francie)

ČR - Francie 1:1

Házená - Zápas kvalifikace MS do 20 let žen v Hodoníně (Německo)

Česko - Litva 37:25

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 18.3.2016

datum: 19.3.2016 9:45:06 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 67% (9 hlasů)

Atletika - Závod MS skoku o tyči mužů Portlandu (USA)

4. Jan Kudlička

9. Michal Balner

Atletika - Závod MS skoku o tyči žen Portlandu (USA)

8. Romana Maláčová

Tenis - Zápas osmifinále mužů v Guangzhou (Čína)

Adam Pavlásek - Marsel Ilhan (Turecko) 1:2 (6:3, 6:7, 2:6)

Tenis - Zápas čtvrtfinále mužů v Irvingu (USA)

Lukáš Rosol - Marcel Granollers-Pujol (Španělsko) 0:2 (4:6, 2:6)

Biatlon - Závod SP sprintu mužů v Chanty Mansijsku (Rusko) 

12. Michal Šlesingr 

25. Ondřej Moravec 

27. Jaroslav Soukup 

39. Michal Krčmář 

72. Adam Václavík 

Skoky na lyžich - Závod SP mužů v Planici (Slovinsko) 

11. Roman Koudelka 

32. Jan Matura 

38. Lukáš Hlava 

Alpské lyžování - Závod SP družstev ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

9. Gabriela Capová, Daniel Paulus, Martina Dubovská, Filip Forejtek

Plažový volejbal - Zápas 1.kola playoff žen ve Vitórii (Brazílie) 

Markéta Sluková, Barborou Hermannová - Melissa Humanaová-Paredesová, Taylor Pischkeová (Kanada)

0:2 (21:23, 18:21)

Alepské lyžování - Závod  Far East Cupu obřího slalomu mužů v Baikalsku (Rusko) 

1. Kryštof Krýzl

Hokej - Zápas semifinále play-off Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo  - EHC Black Wings Linec (Rakousko) 3:2

Hokej - Zápas připravný žen v Trutnově

ČR - Francie 4:1  

Krasobruslení - Zácod MS juniorů v Debrecíně (Maďarsko) 

16. Jiří Bělohradský

Baseball - Zápas kvalifikace MS mužů v Mexicali (Mexiko) 

Mexiko - ČR 2:1

Házená - Záoas kvalifikace MS do 20 let žen v Hodoníně (Německo)

Německo - ČR 25:22

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 17.3.2016

datum: 18.3.2016 19:58:48 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 68% (10 hlasů)

Fotbal - Zápas osmifinále odvety Evropské ligy mužů v Římě (Itálie) 

SS Lazio Řím (Itálie) - AC Sparta Praha 0:3 

Tenis - Zápas čtvrtfinále žen v Indian Wells (USA) 

Karolína Plíšková - Darja Kasatkinová (Rusko) 2:0 (6:3, 6:2) 

Tenis - Zápas osmifinále mužů v Irvingu (USA)

Denis Istomin (Uzbekistán) - Lukáš Rosol 1:2 (2:6, 6:1, 6:7)

Biatlon - Závod SP sprintu žen v Chanty Mansijsku (Rusko) 

2. Gabriela Soukalová 

30. Lucie Charvátová 

42. Jessica Jislová 

46. Veronika Vítková 

69. Barbora Tomešová 

Skoky na lyžich - Závod SP mužů v Planici (Slovinsko) 

17. Roman Koudelka 

24. Lukáš Hlava 

37. Jan Matura 

43. Tomáš Vančura 

Alepské lyžování - Závod  Far East Cupu obřího slalomu mužů v Baikalsku (Rusko) 

1. Kryštof Krýzl

Plažový volejbal - Zápas základní skupiny žen ve Vitórii (Brazílie) 

Markéta Sluková, Barborou Hermannová - Brittany Hochevarová, Jennifer Fopmaová (USA) 2:1 (19:21, 21:19, 15:9). 

Krasobruslení - Záod MS sportovních dvojic juniorů v Debrecíně (Maďarsko) 

1. Anna Dušková, Martin Bidař 

Bandinton - Zápas osmifinále mužů v Basileji (Švýcarsko)

Petr Koukal - Henri Hurskainen (Švédsko) 0:2 (16:21, 18:21)

Bandinton - Zápas osmifinále žen v Basileji (Švýcarsko)

Kristína Gavnholt - Saina Nehwalová (Indie) 0:2 (18:21, 17:21)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16.3.2016

datum: 17.3.2016 21:16:49 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (8 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále žen v Indian Wells (USA) 

Agnieszka Radwanska (Polsko) - Petra Kvitová 2:0 (6:2, 7:6)

Tenis - Zápas osmifinále žen v Indian Wells (USA) 

Karolína Plíšková - Johanna Kontaová (Velká Británie) 2:1 (7:6, 3:6, 6:3)

Tenis - Zápas osmifinále žen v Indian Wells (USA) 

Barbora Strýcová - Simona Halepová (Rumunsko) 2:0 (6:3, 1:0 skrečování)

Tenis - Zápas osmifinále mužů v Indian Wells (USA) 

Miloš Raonic (Kanada) - Tomáš Berdych  2:0 (6:4, 7:6) 

Tenis - Zápas 1.kola mužů v Guangzhou (Čína)

Daniel Gimeno-Traver (Španělsko) - Adam Pavlásek 0:2 (3:6, 3:6)

Tenis - Zápas 1.kola mužů v Irvingu (USA)

Jakob Sude (Německo) - Lukáš Rosol 0:2 (2:6, 6:7)

Tenis - Zápas 1.kola mužů v Bakersfieldu (USA)

Marek Michalička - Jan Choinski (Německo) 0:2 (3:6, 5:7)

Tenis - Zápas osmifinále mužů v Sondriu (Itálie)

Jan Mertl - Mick Lescure (Francie) 1:2 (7:6, 6:7, 4:6)

Tenis - Zápas čtvrtfinále čtyřhry žen v Indian Wells (USA) 

Sara Erraniová, Oksana Kalašikovová (Itálie, Gruzie) - Andera Hlaváčková, Lucie Hradecká 2:1 (3:6, 6:3, 10:5)

Plažový volejbal - Zápas základní skupiny žen ve Vitórii (Brazílie) 

Markéta Sluková, Barborou Hermannová - Elsa Baquerizová, Steiner Liliana Fernandezová (Španělsko) 2:1 (21:10, 19:21, 21:11) 

Plažový volejbal - Zápas základní skupiny žen ve Vitórii (Brazílie) 

Karla Borgerová, Britta Bütheová (Německo) - Markéta Sluková, Barborou Hermannová 2:0 (21:18, 21:19) 

Bandinton - Zápas 2.kola mužů v Basileji (Švýcarsko)

Petr Koukal - Boonsak Ponsana (Thajsko) 2:1 (17:21, 21:14, 21:19)

Bandinton -  Zápas 1.kola žen v Basileji (Švýcarsko)

Petya Nedelchevová (Bulharsko) - Kristína Gavnholt 1:2 (21:12, 9:21, 8:21)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 9 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 15.3.2016

datum: 16.3.2016 8:45:09 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 53% (9 hlasů)

Tenis - Zápas osmifinále žen v Indian Wells (USA) 

Petra Kvitová - Nicole Gibbsová (USA) 2:1 (4:6, 6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 3.kola mužů v Indian Wells (USA) 

Tomáš Berdych - Borna Coric (Chorvatsko) 2:0 (6:1, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola mužů v Sondriu (Itálie)

Jan Mertl - Adrian Obert (Německo) 2:0 (6:2, 6:1)

Cyklistika - Závod 6.etapy Tirreno-Adriatico mužů v San Benedetto del Trontu (Itálie) 

33. Jan Bárta 

56. Roman Kreuziger 

82. Zdeněk Štybar 

Hokej - Zápas semifinále play-off Rakouské ligy mužů v Linci (Rakousko)

EHC Black Wings Linec (Rakousko) - Orli Znojmo 0:3

Bandinton -  Zápas 1.kola mužů v Basileji (Švýcarsko)

Petr Koukal  Michael Spencer-Smith (Anglie) 2:0 (21:8, 21:11)

Bandinton -  Zápas 1.kola mužů v Basileji (Švýcarsko)

Rajiv Ouseph (Anglie) - Jan Fröhlich 2:0 (21:13, 21:10)

Baseball - Zápas přátelský mužů v Arizoně (USA)

San Francisco Giants (USA) - ČR 5:1

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.3.2016

datum: 14.3.2016 9:24:35 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (7 hlasů)

Biatlon - Závod MS hromadného startu mužů v Oslu (Norsko) 

17. Michal Šlesingr

22. Michal Krčmář 

Biatlon - Závod MS hromadného startu žen v Oslu (Norsko) 

4. Gabriela Soukalová 

6. Veronika Vítková 

Tenis - Zápas 3.kola žen v Indian Wells (USA)

Petra Kvitová - Johanna Larssonová (Švédsko) 2.1 (6:3, 4:6, 7:5)

Tenis - Zápas 3.kola žen v Indian Wells (USA)

Barbora Strýcová - Kurumi Naraová (Japonsko) 2:1 (3:6, 6:1, 6:2)

Tenis - Zápas osmifinále čtyřhry žen v Indian Wells (USA)

Raquel Atawo, Abigail Spears (USA) - Denisa Allertová, Petra Kvitová 2:0 (6:3, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola čtyřhry mužů v Indian Wells (USA)

Edouard Roger-Vasselin, Nenad Zimonjič (Francie, Srbsko) - Marek Michalička, Ivo Minář 2:1 (6:3, 6:7, 17:15)

Shorttrack - Závod MS 1000m žen v Soulu (Korea)

29. Michaela Sejpalová 

30. Kateřina Novotná

Rychlobruslení - Závod SP na 1000m žen v Heerenveenu (Nizozemsko) 

6. Karolína Erbanová 

Basketbal - Zápas základní skupiny VTB ligy mužů v Astaně (Kazachstán) 

BC Astana (Kazachstán) - ČEZ Basketball Nymburk 63:98

Házená - Zápas kvalifikace ME žen v Krajevu (Srbsko) 

Srbsko - ČR 28:28

Hokej - Zápas semifinále play-off Rakouské ligy mužů v Znojmě

Orli Znojmo - EHC Black Wings Linec (Rakousko) 3:4

Baseball - Zápas přátelský mužů v Arizoně (USA)

ČR - Francie 9:8

Baseball - Zápas přátelský mužů v Arizoně (USA)

Tokio Big 6 (Japonsko) - ČR 3:2

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 8 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.3.2016

datum: 13.3.2016 9:19:18 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 64% (9 hlasů)

Biatlon - Závod MS štafet mužů v Oslu (Norsko) 

5. Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr 

Klasické lyžování - Závod SP stíhací volně mužů v Canmore (Kanada) 

17. Lukáš Bauer 

36. Martin Jakš 

Klasické lyžování - Závod SP stíhací volně žen v Canmore (Kanada) 

17. Petra Nováková 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Titisee-Neustadtu (Německo) 

15. Jan Matura 

17. Roman Koudelka 

31. Lukáš Hlava 

Alpské lyžování - Závod SP superobřího slalomu žen v Lenzerheidem(Švýcarsko)

45. Ester Ledecká 

52. Kateřina Pauláthová 

Alpské lyžování - Závod EP superobřího slalomu žen v Saalbachu (Rakousko) 

2. Klára Kížová

Cyklistika - Závod 4.etapy Tirreno-Adriatico mužů v Montalto di Castro - Folignu (Itálie) 

10. Zdeněk Štybar 

39. Roman Kreuziger 

71. Jan Bárta 

Tenis - Zápas 2.kola mužů v Indian Wells (USA)

Tomáš Berdych - Juan Martín del Potro (Argentina) 2:0 (7:6, 6:2)

Tenis - Zápas 2.kola žen v Indian Wells (USA)

Denisa Allertová - Angelique Kerberová (Německo) 2:0 (7:5, 7:5)

Shorttrack - Závod MS 1500m žen v Soulu (Korea)

6. Michaela Sejpalová 

29. Kateřina Novotná 

Shorttrack - Závod MS 500m žen v Soulu (Korea)

33. Kateřina Novotná

34. Michaela Sejpalová 

Rychlobruslení - Závod SP na 500m žen v Heerenveenu (Nizozemsko) 

7. Karolína Erbanová 

Triatlon - Závod SP žen v Mooloolabu (Austrálie)

17. Vendula Frintová

Akrobatické létání - Závod Red Bull Air Race mužů v Abú Zabí (SAE) 

13. Petr Kopfstein

14. Martin Šonka

Řecko-římský styl - Zápasy ME do 66kg mužů v Rize (Lotyšsko)

18. Filip Dubský

Řecko-římský styl - Zápasy ME do 98kg mužů v Rize (Lotyšsko)

12. David Vala

Jachting - Závod ME mužů v Barceloně (Španělsko)

16. Ondřej Teplý 

50. Michael Maier

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,03
* Přístupů: 293 440
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist