Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

1

komentář

Souhrn celé sezony zimního lyžování 2012-2013

datum: 26.3.2013 11:17:43 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 64% (13 hlasů)

 

A bohužel je to tady pro fanoušky zimního lyžování letošní sezona už je u konce. A pro většinu lidí zde na Gameparku jen dobře, protože Jermaine_Easter už tady stále nebude psát výsledky :D. A proto jsem si ještě na rozloučenou vyhledal výsledky všech našich a to do TOP teen tedy až do desátého místa. Letos se povedlo vybojovat 21krát stupně vítězů. A tady to tedy je!

Biatlon

Gabriela Soukalová - 1,1,1,1,2,3,8,10,10

Veronika Vítková - 2,5,7,8,8,910

Ondřej Moravec - 1,2,3,4,4,7,8

Michal Šlesingr - 3,8,10,10,

Jaroslav Soukup - 10

Mužská štafeta - 3 (Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup, Vít Jánov, Ondřej Moravec)

Ženská štafeta - 3 (Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Kristýna Černá, Veronika Zvařičová)

Smíšená štafeta - 3 (Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec)

                        - 3 (Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukp, Ondřej Moravec)


Severská kombinace

Miroslav Dvořák - 3,4,6,6,8


Skoky na lyžích

Jan Matura - 1,1,3,2,5,6,10,10,10

Lukáš Hlava - 8


Klasické lyžování

Lukáš Bauer - 4,6,8,8,8

Martin Jakš - 7

Aleš Razým - 9 

Mužská štafeta - 3 (Jiří Magál, Lukáš Bauer, Aleš Razým, Martin Jakš)


Tak to je všechno už ted se tešim na příští sezonu, která bude ještě navíc Olympijská. Olympiáda se bude konat v ruském Soči. Takže doufám, že budete podstivě fandit našim barvam ještě o něco víc než letošní sezonu. S těmito články se opět přihlásím na začatku příští sezony..:)

 

 

ANKETA

Kdo byl pro Vás králem/královnou letošní sezony?

Celkem: 22 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Šestnáctý víkend zimních sportů

datum: 25.3.2013 11:31:48 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 38% (10 hlasů)

Skoky na lyžích se nám přesunuly do slovinské Planice. Kde byly na programu tři poslední závody sezony. Nejdříve to byl individuální závod kde nejlépe skončil J.Matura, který byl desátý, osmnáctý byl A.Hájek a osmadvacátý byl L.Hlava. Poté byly na programu družstva naši obsadili ve složení L.Hlava, A.Hájek, Č.Kožíšek a J. Matura páté místo. V posledním závodě sezony skončil J.Matura dvanáctý a L.Hlava devatenáctý. 

Severská kombinace zakončila sezonu už před týdnem.

Klasické lyžování  se nám přesunulo do švédského Falunu. Naše devčata se zde už závodů nezůčastnila. Jde tedy pouze o muže. Na trati 3,75 km  obsadil L.Bauer devatenácté místo. Poté na 15km dvaadvacáté místo. A  v posledním závodě sezony také dvaadvacáté místo.

Biatlon  zakončil sezonu už před týdnem.

 

ANKETA

Mrzí Vás, že to byl poslední víkend?

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

5

komentářů

Patnáctý víkend zimních sportů

datum: 21.3.2013 11:02:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 5 | hodnocení: 60% (19 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám přesunuly do norského Trondheimu kde bodoval jako jediný J.Matura a to dvacátým prvním místem. Poté se přesunulo dění do norského Oslo kde už se povedlo bodovat hned třem našim. Patnáctý byl J.Matura, čtyřiadvacátý A.Hájek a sedmadvacátý L.Hlava.

Severská kombinace se nám přesunula do  norského Oslo. V prvním závodě byl nejlepší třiadvacátý M.Dvořák a třicátý byl P.Churavý. Ve druhém závodě se pořadí naši opět opakovalo třiadvacátý byl tedy M.Dvořák a třicátý P.Churavý.

Klasické lyžování  se nám přesunulo do norského Osla. Nejdříve byl na programu ženská 30 ale bohužel zde žádné body nebyly. Poté přišla na řadu mužská 50 zde bodoval třiadvacátým místem J.Magál. Pote se všechno přesunulo do švédského Stockholmu kde byly na programu sprinty klasicky ale bohužel ani zde se nepovedlo ani v mužích ani v ženách bodovat.

Biatlon se nám přesunul do  ruského Chanty-mansijsk. První byl na řade sprint žen a hned se zrodil nádherný výsledek první totiž skončila G.Soukalová jiné body z toho nebyly. Poté řisel na řadu sprint mužů osmý skončil M.Šlesingr a dvacátý O.Moravec. Dále nás čekaly stíhací závody a opět to dopadlo suprově v ženách první skončila opět G.Soukalová a šestadvacátá V.Vítková. I mužská stíhačka nám udělal radost třetí skončil M.Šlesingr a dvaadvacátý O.Moravec. Všchno ukončily závody s hromadným startem. V ženském provedení dovršila svůj zlatý hattrick G.Koukalová a dvacátá skončila V.Vítková. V mužích se nejvíce dařilo M.Šlesingrovi, který skončil desátý a dvanáctý dojel do cíle O.Moravec.

 

ANKETA

Co říkáte na G.Soukalovou?

Celkem: 30 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Čtrnáctý víkend zimních sportů

datum: 14.3.2013 11:37:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 52% (14 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám přesunuly do finského Lahti. V závodě týmu se naši umístili na sedmém místě ve složení L. Hlava, R. Koudelka, J. Janda a J. Matura. Ve druhém závodě, který už byl individuální nejlépe skončil dvaadvacátý J. Matura a devětadvacátý byl R. Koudelka. Poté se SP přesunul do finského Kuopia kde opět nejlépe dopadl J.Matura, který jako jediný bodoval a to desátým místem.

Severská kombinace se nám přesunula do finského Lahti. Ve sprintu dvojic dojeli naši na jedenáctém místě ve složení T.Slavík a M.Dvořák. Ve druhém závodě, který byl individuální se dostali na body hned tři naši reprezentanti dvacátý byl T.Slavík, šestadvacátý P.Churavý a osmadvacátý M.Dvořák.

Klasické lyžování  se nám přesunulo do finského Lahti. Nejdříve byly na řade sprinty. V chlapech si dojel jako jediný pro body třicátým místem A.Razým a v ženách se žádna z našich nedostala do první třicítky. Poté přišla na řadu ženská klasická desítka našim se opět nevedlo. Ale při mužské patnácce už to bylo o dost lepší super čtvré místo obsadil L.Bauer a osmadvacátý dojel A.Razým. Poté se přesunul SP do norského Drammenu kde byly na řade opět sprinty ale zde se ani ženy a ani muži nedostali na body.

Biatlon se nám přesunul do  ruské Soči. Nejdříve byly na řade vytrvalostní závody v ženách byla na osmém místě G. Soukalová. V mužích to bylo o něco lepší jedenáctý byl Z.Vítek, čtrnáctý O.Moravec a pětadvacátý M.Šlesingr. Poté se jely sprinty. V ženách byla opět nejlepší sedmnáctá G.Koukalová a devětadvacátá dojela V.Vítková. V mužském sprintu obsadil velice dobré sedmé místo O.Moravec a třinácté místo M.Šlesingr. Celý víkend ukončily štafety muži obsadili krasné třetí místo ve složení M.Šlesingr, J.Soukup, V.Jánov a O.Moravec. V ženách už to tak dobré nebylo našo obsadili deváté místo ve složení V.Vítková, G.Soukalová, J.Landová a B.Tomešová.


             

 

 

ANKETA

Sledovali jste tento víkend?

Celkem: 27 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Třináctý víkend zimních sportů

datum: 8.3.2013 10:31:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (12 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám zůstaly ve  Val di Fiemme  kde pokračovalo MS. Jako další závod v pořadí byl závod jednotlivců na velkém můstku. Velice kvalitní výkon předvedl J.Matura, který skončil pátý, čtyřiadvacátý L.Hlava a třicátý R.Koudelka. Poslední závod na MS ve skoku byl závod družstev kde naši ve složení R. Koudelka, L.Hlava, J.Janda a J. Matura obsadili sedmé místo.

Severská kombinace nám zůstala také ve Val di Fiemme  kde pokračovalo MS. Kde se pokračovalo v závodu jednotlivců na velkém můstku. Nejlepší z naších byl dvacátý M.Dvořák. Devětadvacátý byl T.Slavík. MS ukončily závody dvojic, kde naší ve složení M.Dvořák a P.Churavý obsadili osmé místo.

Klasické lyžování také zůstalo ve Val di Fiemme. Ženy měly na programu volnou desítku ale bohužel žádná z naších se do první třicítky neprobojovala. Muži si dali volnou patnáctku zde už to bylo od dost lepší. Devatenáctý dojel L.Bauer, třiadvacátý A.Razým, sedmadvacátý J.Magál a třicátý M.Jakš. Poté byly na řadě štafety ženy dojely na dvanáctém místě ve složení E. Nývltová-Vrabcová,  P.Nováková, K.Grohová a L.Charvátová. Mužům se věřilo více ale ani jim se nevedlo ve složení J.Magál, L.Bauer, A.Razým a M.Jakš dojeli na jedenáctém místě. Konec MS obstaraly závody klasicky. Ženy jely třicet kilometrů z naších se do první třicítky probojovala šestadvacátá E. Nývltová-Vrabcová. M mužské padesátce to bylo opět o něco lepší. Šestnáctý dojel L.Bauer, dvacátý J.Magál a šestadvacátý M.Jakš.

Biatlon se nám přesunul do norského Osla. První byly ne řadě sprinty v ženách nejlépe skončila G.Soukalová, která dojela čtrnáctá a pětadvacátá B.Tomešová. V mužích se nejvíce dařilo Z.Vítkovi, který dojel devatenáctý a M.Šlesingr dvaadvacátý.  Poté byly na řade stíhačky. V ženách se nevedlo a žádna z naších se do první třicítky neprobojovala. Vmužích už to bylo o něco lepší dvacátý dojel M.Šlesingr a osmadvacátý O.Moravec. Poslední byly na řad hromadné starty . V ženách dojela nejlépe čtrnáctá V.Vítková a sedmnáctá dojela G.Soukalová. Ale jednoznačně největší úspěch víkendu se povedl O.Moravcovi, který ovládl celý hromadný závod a připsal si tak první vítězství kariéry a devatenáctý dojel ještě M.Šlesingr. 

 

ANKETA

Viděli jste závod O.Moravce?

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

6

komentářů

Dvanáctý víkend zimních sportů

datum: 25.2.2013 10:00:52 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 6 | hodnocení: 28% (21 hlasů)

Skoky na lyžích se nám přesunuly do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním individuálním závodě se našim poměrně dařilo dvanáctý skončil J.Matura, pětadvacátý L.Hlava a devětadvacátý R.Koudelka. Po prvé se skákal také závod smíšených družstev kde naši ve složení M.Doležalová, J.Janda, V.Šustková a Jan Matura obsadili poslední desáté místo. 

Severská kombinace se nám přesunulo do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním závodě se mezi třicet nejlepších dostal pouze P.Chutavý ale to pěkným dvanáctým místem. Poté byly na řade závody družstev kde naši obsadili konečné desáté místo ve složení M.Dvořák, T.Slavík, T.Portyk a P.Churavý.

Klasické lyžování se nám přesunulo do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním závodě sprintů jednotlivců se nepovedlo dostat do první třicítky nikomu z našich žen a mužů. Poté přišly na řadu skiatlony. V mužích už to bylo lepší třiadvacátý dojel L.Bauer a devětadvacátý M.Jakš. Ženy závod neabsolvovaly. Třetí závod klasiků obstaral týmový sprint volnou technikou. V muži obsadili osmé místo ve složení D.Kožíšek a A.Razým a žený čtrnácté ve složení P.Nováková a E.Nývltová-Brabcová.

Biatlon se nejel z důvodu přestávky po MS.

ANKETA

Myslíte, že máme šanci na medaily?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Jedenactý víkend zimních sportů

datum: 21.2.2013 11:49:48 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (16 hlasů)

V týdnu se skákalo ještě v německém Klingenthalu  kde obsadil J.Matura desáté místo a L.Hlava šestnácté místo. O víkendu se skoky přesunuly do německého Oberstdorfu kde byly na programu dva závody. V prvním dopadl nejlépe z našich A.Hájek, který skončil třináctý a bodoval také ještě Č.Kožíšek devětadvacátým místem. V druhém závodě to byl týmový závod  kde naši ve složení V.Štursa, B.Sedlák, Č.Kožíšek, A.Hájek obsadili sedmé místo.

Severská kombinace s tento víkend nejela.

Klasické lyžování se nám přesunulo do švýcarského Davosu. Prvním závodě sprintů se nevešel na body nikdo z našich. V ženském individuálním závodě také ne. V mužích už to bylo lepší L.Bauer dojel patnáctý a M.Jakš šestadvacátý.

V Biatlonu stále pokračovalo MS v Novém Městě na Moravě.  Jako další závody v pořadí byly závody vytrvalostní v ženách byla našich z nejlepší G.Soukalová, která obsadila dvanácté místo a čtrnáctá dojela V.Vítková, body brala také čtyřicátým místem B.Tomešová. Ve vytrvalostním závodě mužů nám udělal velkou radost O.Moravec, který obsadil super čtvrté místo. Body bral také třicátým místem M.Šlesingr a devětatřicátým J.Soukup. Poté byly na řadě štafety ženy obsadili ve složení V.Vítková, G.Soukalová, J.Landová a  B.Tomešová desáté místo. Muži ve složení M.Šlesingr, O.Moravec, J.Soukup a M.Krčmář obsadili šesté místo. Poslední závody MS byly hromadné starty. V ženách skončila na osmnáctém místě G.Soukalová a devatenácté místo V.Vítková. V mužich opět utekla medaile o kousíček kdy opět O.Moravec skončil na čtvrtém místě.

 

SDÍLET

žádný

komentář

Davis cup 2013 - 1 kolo

datum: 13.2.2013 9:32:08 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (19 hlasů)

 

První kolo Davus cupu 2013 se uskutečnilo 1-3 února v Ženevě. Naši nastoupili ve složení T.Berdych, L.Rosol, J.Veselý a I.Minář pod taktovkou J.Navrátila. Boužel tuto dobou R.Štěpánka čekala operace zad a fandil tedy doma od televize. 

První zápas  byl v pátek a obstaralo ho L.Rosol a S.Wawrinka .  Lukáš prohrál ve třech setech  4:6, 3:6 a 4:6(0:3). Druhý páteční duel obstaral  T.Berdych a H. Laaksonen . Tomáš vyhrál 6:3, 6:2, 6:7, 6:1(3:1) a srovnal skore na 1:1. V sobotu byla na programu čtyrhra do které proti sobě nastoupili T. Berdych, L.Rosol a S. Wawrinka, M. Chiudinelli. A bylo to opravdu drama tento zápas vešel do historie. Hrál se totiž 7:01. Naši borci to nakonec dokázali 6:4, 5:7, 6:4, 6:7 a 24:22(3:2) a ujali se náskoku 2:1. Po neděli mohlo být rozhodnuto a také, že bylo T. Berdych porazil S.Wawrinku 6:3, 6:4, 3:6 a 7:6(3:1) a Česko mohlo začít slavit. Poté se postavil na kurt  náš náhradník J. Veselý a H. Laaksonen. Zápas výhral Laaaksonen po setech 6:0. 3:6, 1:6(1:2). Konečný výsledek byl tedy 3:2 pro Česko.

Ve čtvrtfinále se utkáme s Kazachtánem na jejich horké půdě 5-7. Dubna 2013 a dufejme, že už s uzdraveným R. Štěpánkem.

 

 

ANKETA

Sledovali jste tuto tenisovou bitku?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Desátý víkend zimních sportů

datum: 11.2.2013 9:21:56 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 75% (11 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám přesunuly do německého Willingenu. První byl na řadě závod družstev kde naši ve složení J. Matura, L. Hlava, R. Koudelka a Č. Kožíšek obsadili konečné sedmé místo. Druhá plánovaný víkendový, individuální závod se bohužel neskákal kvůli velice silnému větru.

Severská Kombinace se přesunula do Kazachstánu do města Almaty. Na programu byly dva závody. V pevním závodě bodovali dva naši závodníci šestý dojel M.Dvořák a osmnáctý T. Slavík. Ve druhém závodě se poprvé v životě dostal mezi TOP 3 M.Dvořák když skončil na třetím místě a pro body si ještě dojel jedenáctým místem T.Slavík.

Klasické lyžování tento víkend mělo přestávku.

Biatlon asi momentálně pro českého fanouška nejzajímavější zimní sport protože se koná MS v Novém Městě na Moravě. První byly na řadě smíšené štafety a zde se hned konal obrovský úspěch naší ve složení V.Vítková, G.Soukalová. J.Soukup a O.Moravec získali bronzové medaile. První individuální závody MS byly sprinty, našim borcům se moc nevedlo v mužích obsadil čtyřiadvacáté místo Z.Vítek, šestadvacáté J.Soukup a poslední bodující našich byl pětatřicátý O.Moravec. V ženách to bylo lepší na desátém místě dojela V.Vítková a na čtrnáctém G.Soukalová. Poté byly na řadě stíhačky mužům se opět nedařilo bodoval pouze O.Moravec třicátým prvním místem. V ženách to bylo o dost lepší opět v elitní desítce dojela V.Vítková, která obsadila osmé místo a dvacátá dojela G.Soukalová.


 

ANKETA

Co říkáte tomuto víkendu?

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Devátý víkend zimních sportů

datum: 5.2.2013 9:47:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 30% (14 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám opět proměnily na lety a přesunuly se do českého Harrachova. V sobotu se nelétalo kvůli velice silnému větru. Proto se oba závody skákaly v neděli. V prvním závodě obsadil J.Matura opět super třetí místo. Z naších ještě bodovali třináctým místem Č.Kožíšek, sedmnáctým A.Hájek a pro body si také doletěl šestadvacátým místem L.Hlava. Ve druhém závodě to bylo ještě lepší J.Matura dokázal být dokonce na druhém místě. Bodovali také ještě patnáctým místem Č.Kožíšek, osmnáctým R.Koudelka a devětadvacátým A.Hájek.

Severská Kombinace se přesunula do ruské Soči. V prvním závodě bodovali hned naši tři reprezentanti čtrnáctý byl M.Dvořák, osmnáctý T.Slavík a čtyřiadvacátý P.Churavý. Druhý závod byl štafetový kde naši obsadili solidní páté místo ve složení M.Dvořák, T.Slavík, P.Churavý, T.Portyk.

Klasické lyžování se přesunulo také do ruské Soči ale naši závodnici neodcestovali a připravují se na MS.

Biatlon se také nejel a důvod je jasný příprava na MS v Novém Městě.

 

ANKETA

Co říkáte na to v jaké formě se v poslední době nachází Jan Matura?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,89
* Přístupů: 194 551
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist