Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

Souhrn z 16.1.2015

datum: 19.1.2015 20:41:39 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 58% (15 hlasů)

Snowboarding - MS ve snowboardcrossu žen v Kreischbergu (Rakousko)

6. Eva Samková

Snowboarding - MS závodu na U-rampě v Kreischbergu (Rakousko)

13. Šárka Pančochová

Alpské lyžování - SP sjezdu žen v Cortině d'Ampezzo (Itálie)

41. Klára Křížová 

Alpské lyžování - SP superkombinace mužů ve Wengenu (Švýcarsko)

8. Ondřej Bank

28. Kryštof Krýzl

31. Martin Vráblík

Severská kombinace - SP v Seefeldu (Rakousko) 

49. Per Kutal 

52. Pavel Churavý

Biatlon - SP sprintu žen v Ruhpoldingu (Německo)

8. Veronika Vítková 

10. Jitka Landová 

13. Gabriela Soukalová 

18. Eva Puskarčíková

Rallye - Rallye Dakar motocykly (Argentina) 

24. David Pabiška 

27. Ondřej Klymčiw 

35. Jan Veselý

77. Milan Engel 

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Argentina)

7. Martin Kolomý 

14. Tomáš Vrátný

22. Aleš Loprais 

Hazená - MS mužů základní skupina v Dauhá (Katar)

Česká republika - Francie 27:30

Tenis -  Semifinále mužů v Aucklandu (Nový Zéland)

Jiří Veselý - Kevin Anderson (JAR) 2:0 (6:4, 7:6)

Tenis - Finále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Petra Kvitová  - Karolína Plíšková 2:0 (7:6, 7:6)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 21 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 15.1.2015

datum: 18.1.2015 21:26:06 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 57% (15 hlasů)

Biatlon - SP štafety mužů v Ruhpoldingu (Německo)

6. Michal Krčmář, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec

Skoky na lyžích - SP mužů ve Wisle (Polsko) 

12. Roman Koudelka

48. Lukáš Hlava 

Volejbal -  Liga mistrů žen Baku (Ázerbájdžán)

Rabita Baku - Agel Prostějov 3:1  (25:21, 25:12, 23:25, 25:15)

Volejbal - Challenge Cup mužů ve Zlíně

Fatra Zlín - Ethnikos Alexandrupolis 0:3 (19:25, 24:26, 30:32)

Rallye - Rallye Dakar motcykly (Argentina) 

25. David Pabiška 

27. Ondřej Klymčiw 

28. Milan Engel 

33. Jan Veselý 

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Argentina)

6. Martin Kolomý 

7. Aleš Loprais 

17. Tomáš Vrátný

Tenis -  Čtvrfinále mužů v Aucklandu (Nový Zéland)

Jiří Veselý - Donald Young  (USA) 2:0 (6:2, 6:3)

Tenis - Semifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Angelique Kerber (Německo)  - Karolína Plíšková 0:2 (3:6, 2:6)

Tenis - Semifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Petra Kvitová - Tsvetana Pironkova (Bulharsko)  2:0 (7:5, 6:1)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Stuttgart-Stammheim (Německo)

Jan Kunčík - Vadym Ursu (Ukrajina) 0:2 (4:6, 0:6)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Stuttgart-Stammheim (Německo)

Marek Jaloviec - Filip Veger (Chorvatsko) 0:2 (3:6, 2:6)

                                        

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 14.1.2015

datum: 18.1.2015 20:32:54 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 57% (15 hlasů)

Rallye - Rallye Dakar motcykly (Chile) 

24. Ondřej Klymčiw 

27. Milan Engel 

30. David Pabiška 

52. Jan Veselý 

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

4. Aleš Loprais 

17. Tomáš Vrátný

22. Martin Kolomý 

Biatlon - SP štafety žen v Ruhpoldingu (Německo)

1. Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová, Veronika Vítková

Basketbal - Eurocup Top 32 mužů v Kazani (Rusko)

Unics Kazaň (Rusko) - Nymburk 75:67

Basketbal - Euroliga žen v Istanbulu (Turecko)

Fenerbahce Istanbul (Turecko) - Imos Brno 79:54

Volejbal - osmifinále Vyzývacího poháru mužů (Liberec)

Dukla Liberec - Ravenna (Itálie) 2:3 (25:19, 19:25, 22:25, 25:23, 12:15)

Tenis -  Osmifinále mužů v Aucklandu (Nový Zéland)

Jiří Veselý - Ernests Gulbis (Lotyšsko) 2:1 (6:2, 3:6, 6:1)

Tenis - World Tennis Challenge Adelaide (Austrálie)

Lleyton Hewitt  (Austrálie) - Tomáš Berdych 0:2 (2:6, 3:6)

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Carla Suarez-Navarro (Španělsko)  - Karolína Plíšková 1:2 (6:4, 4:6, 0:6)

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Petra Kvitová - Jarmila Gajdošová (Austrálie) 2:1 (4:6, 6:3, 6:4)

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Barbora Záhlavová Strýcová - Tsvetana Pironkova (Bulharsko)  0:2 (4:6, 1:6)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 13.1.2015

datum: 15.1.2015 21:51:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (14 hlasů)

Tenis - 1 kolo turnaje mužů v Aucklandu ( Nový Zeland) 

Jiří Veselý - Thomaz Bellucci (Brazílie) 2:0 (6:3, 7:6)

Tenis - 1 kolo turnaje mužů v Stuttgart-Stammheim (Německo)

Jan Kunčík - Robin Lang  (Německo) 2:0 (6:2, 6:3)

Tenis - 1 kolo turnaje mužů v Stuttgart-Stammheim (Německo)

Marek Jaloviec - Antoine Bellier (Švýcarsko) 2:0 (6:1, 7:5)

Tenis - Osmifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Petra Kvitová - Shuai Pengová (Čína) 2:0 (6:1, 7:5)

Tenis - Osmifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Nicole Gibbsová (USA) - Karolína Plíšková 0:2 (0:6, 0:6)

Tenis - Osmifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Barbora Záhlavová Strýcová - Samantha Stosurová (Austrálie)  2:0 (7:6, 6:2)

Alpské lyžování - Slalom žen ve Flachau (Rakousko)

9. Šárka Strachová

51. Martina Dubovská

58. Michaela Smutná 

Rallye - Rallye Dakar motcykly (Chile) 

20. Milan Engel 

27. Ondřej Klymčiw 

37. David Pabiška 

45. Jan Veselý 

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

5. Aleš Loprais 

7. Martin Kolomý 

20. Tomáš Vrátný

Fotbal - Přátelské utkání v Maspalomasu (Kanárské ostrovy)

Sparta Praha - Celtic Glasgow 3:2

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 12.1.2015

datum: 15.1.2015 21:19:42 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 58% (9 hlasů)

Tenis - 1. kolo turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Lucie Šafářová - Samantha Stosurová (Austrálie) 1:2 (6:7, 7:5, 3:6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Polona Hercogová (Slovinsko) - Karolína Plíšková 0:2 (4:6, 4:6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Barbora Záhlavová Strýcová - Caroline Wozniacká (Dánsko) 1:0 (6:4 a skrečování)

Rallye - Rallye Dakar motocykly (Chile)

16. Ondřej Klymčiw 

26. David Pabiška

27. Milan Engel 

40. Jan Veselý

Hokej - MS semifinále žen do 18 let Buffalo (USA)

Česka republika - USA 0:5 

Hokej - MS zápas o bronz žen do 18 let Buffalo (USA) 

Česka republika - Rusko 1:5 

Basketbal - VTB liga mužů v Novgorodu (Rusko)

Nižnij Novgorod - Nymburk 89:80 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Souhrn z 11.1.2015

datum: 12.1.2015 10:38:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 58% (9 hlasů)

Biatlon - SP žen závod s hromadným startem Oberhofu (Německo)

2. Veronika Vítková

10. Gabriela Soukalová

Biatlon - SP mužů závod s hromadným startem Oberhofu (Německo)

5. Michal  Šlesingr 

13. Ondřej Moravec

Klasické lyžování - Jizerská 50 mužů (Bedřichov)

7. Stanislav Řézáč

20. Petr Novák

38. Ondřej Horyna

43. Marek Ondrášek

49. Radek Šretr 

50. Pavel Janeček 

Klasické lyžování - Jizerská 50 žen (Bedřichov)

11. Adéla Boudíková 

14. Zuzana Kocumová 

15. Kamila Bořutová

18. Šárka Zelenková

Severská kombinace - SP v Chaux-Neuve (Francie)

9. Miroslav Dvořák 

18. Tomáš Portyk

42. Petr Kutal

48. Lukáš Rypl

Klasické lyžování - SP žen 9 km volnou technikou na 9 km ve Val di Fiemme (Itálie)

6. Eva Vrabcová-Nývltová 

Rychlobruslení - ME žen na 5000 m v Čeljabinsku (Rusko)

1. Martina Sáblíková

Rychlobruslení - ME žen na 1500 m v Čeljabinsku (Rusko)

3. Martina Sáblíková

16. Nikola Zdráhalová

Hokej - Rakouská hokejová liga v Salcburku (Rakousko)

Salcburk - Znojmo 5:2

Tenis - 1. kolo turnaje žen v  Hobartu (Austrálie)

Kurumi Nara - Klára Koukalová 2:1 (0:6, 6:2, 6:1)

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

4. Aleš Loprais 

6. Martin Kolomý 

28. Tomáš  Vrátný 

Rallye - Rallye Dakar motcykly (Chile)

33. Ondřej Klymčiw 

38. Milan Engel 

39. David Pabiška 

Rellye - Africa Eso race kamionů (Senegal)

3. Tomáš Tomeček

                                         

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 10.1. 2015

datum: 11.1.2015 10:05:44 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (10 hlasů)

Biatlon - SP ve sprintu mužů v Oberhofu (Německo)

13. Michal Šlesingr 

25. Ondřej Moravec

31. Jaroslav Soukup 

55. Michal Krčmář

87. Tomáš Krupčík 

Severská kombinace - SP v Chaux-Neuve (Francie)

25. Tomáš Portyk

27. Miroslav Dvořák

43. Petr Kutal 

Rychlobruslení - ME žen na 500 m v Čeljabinsku (Rusko)

6. Martina Sáblíková

10. Nikola Zdráhalová 

Rychlobruslení - ME žen na 3000 m v Čeljabinsku (Rusko)

1. Martina Sáblíková

15. Nikola Zdráhalová

Skoky na lyžích - SP v letech mužů v Bad Mitterndorfu (Rakousko)

10. Roman Koudelka 

15. Jan Matura 

30. Antonín Hájek 

Klasické lyžování - SP žen na 10km klasicky  ve Val di Fiemme (Itálie)

8. Eva Vrabcová-Nývltová

Klasické lyžování - SP mužů na 15km klasicky  ve Val di Fiemme (Itálie)

22. Martin Jakš 

Sjezdové lyžování - SP obřího slalomu mužů v Adelbodenu (Švýcarsko)

27. Ondřej Bank 

41. Kryštof Krýzl

57. Adam Kotzman

Skikros - SP žen ve Val Thorens (Francie)

12. Andrea Zemanová

23. Nikol Kučerová

Skikros - SP mužů ve Val Thorens (Francie)

48. Tomáš Kraus

Akromatické lyžování - SP žen v paralelní jízdě v boulích v Deer Valley (USA)

10. Nikola Sudová

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

1. Aleš Loprais 

9. Martin Kolomý 

20. Tomáš  Vrátný 

Hazená - Přátelské utkání ve Mannheim  (Německo)

Německo - Česká republika 27:22

Tenis - finále turnaje mužů v Dauhá (Katar)

David Ferrer - Tomáš Berdych 2:0 (6:4, 7:5)

Hokej - MS čtvrtfinále žen do 18 let Buffalo (USA)

Česka republika - Švédsko 4:3


ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 9.1. 2015

datum: 10.1.2015 9:41:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 57% (10 hlasů)

Biatlon - SP žen sprintu v Oberhofu (Německo)

1. Veronika Vítková

6. Gabriela Soukalová

53. Barbora Tomešová

57. Eva Puskarčíková

90. Jitka Landová

Akrobatické lyžování - SP závodu žen v boulích v Deer Valley (USA)

4. Nikola Sudová

Skikros - SP žen ve Val Thorens (Francie)

11. Andrea Zemanová

26. Nikol Kučerová

Skikros - SP mužů ve Val Thorens (Francie)

36. Tomáš Kraus

Snowboarding - SP žen paralelní slalomu v Bad Gasteinu (Rakousko)

1. Ester Ledecká

Hazená - Přátelské utkání ve Stuttgartu  (Německo)

Německo - Česká republika 32:24

Tenis - Semifinále turnaje mužů v Dauhá (Katar)

Tomáš Berdych - Andreas Seppi (Itálie) 2:0 (6:2, 6:3)

Tenis - Semifinále turnaje žen v Auckland (Nový Zeland)

Caroline Wozniacki (Dánsko) - Barbora Záhlavová Strýcová 2:1 (4:6, 6:3, 6.4)

Tenis - Semifinále turnaje žen v Šen-Čen (Čína)

Timea Bacsinszky (Švýcarsko) - Patra Kvitová 2:0 (6:4, 6:4)

Hokej - Rakouská hokejová liga (Znojmo)

Znojmo - Bolzano (Itálie) 4:3

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 18.12. 2014

datum: 20.12.2014 9:19:09 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 52% (15 hlasů)

Volejbal - Challenge Cup (Groningen - Nizozemsko)

Abiantem Groningen (Nizozemsko) - Fatra Zlín 2:3 (25:23, 14:25, 19:25, 25:23, 12:15)

Volejbal - Challenge Cup (Portugalsko)

A. J. F. Bastardo (Portugalsko) - Brno 3:0 (25:15, 25:12, 25:20)

Biatlon - SP sprint žen na 7,5 km (Pokljuka - Slovinsko)

1. Gabriela Soukalová 

15. Veronika Vítková

33. Eva Puskarčíková 

49. Jitka Landová

52. Barbora Tomešová

Hokej - Channel One Cup (Praha)

Česko - Švédsko 4:6

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

Souhrn 6.12 2014

datum: 8.12.2014 9:06:47 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 69% (12 hlasů)

Florbal - MS mužů (Goteborg - Švédsko)

Norsko - Česká republika 6:7 

Alpské lyžování - SP superobřího slalomu mužů (Beaver Creek - USA)

31. Ondřej Bank

Alpské lyžování - SP sjezdu žen (Lake Louise - Kanada)

36. Klára Křížová

Skoky na lyžích - SP mužů (Lillehammer - Norsko)

11. Roman Koudelka

36. Lukáš Hlava

49. Jan Matura

Biatlon - SP ve spritnu na 10 km mužů (Ostersund - Švédsko)

2. Ondřej Moravec

4. Michal Šlesingr

33. Tomáš Krupčík

49. Michal Krčmář

56. Jaroslav Soukup

Biatlon - SP ve sprintu na 7,5 km žen (Ostersund - Švédsko)

2. Veronika Vítková

17. Eva Puskarčíková

23. Jitka Landová

29. Gabriela Soukalová

50. Lucie Charvátová

Klasické lyžování - 10 km volnou technikou mužů (Lillehammer - Norsko)

26. Lukáš Bauer

30. Martin Jakš

50. Aleš Razým

85. Jakub Graf

91. Petr Knop

101. Jacob Kordač

Klasické lyžování - 5 km volnou technikou žen (Lillehammer - Norsko)

10. Petra Nováková

36. Eva Vrabcová-Nývltová 

76. Sandra Schützová

92. Karolína Grohová 

Severská kombinace - SP (Lillehammer - Norsko)

15. Miroslav Dvořák

35. Tomáš Portyk

Rychlobruslení - SP 1000 m žen (Berlín -Německo)

7. Martina Sáblíková

8. Karolína Erbanová

Krasobruslení - mezinárodní závody Golden Spin (Zahřeb - Chorvatsko)

2. Michal Březina

Plavání - MS 50 m znak mužů (Dauhá - Katar)

37. Martin Badura

          - MS 50 m motýlek mužů (Dauhá - Katar)

19. Jan Šefl

          - MS 100 m mužů (Dauhá - Katar)

14. Jan Šefl

          - MS 50 m znak žen (Dauhá - Katar)

8. Simona Baumrtová

         - MS 200 m žen (Dauhá - Katar) 20.

Barbora Závadová

          - MS 100 m žen (Dauhá - Katar)

423. Petra Chocová

Golf - turnaj Let (Dillí - Indie)

14. Klára Spilková

                                            

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 19 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,92
* Přístupů: 210 679
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist