Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 3.11.2017

datum: 4.11.2017 19:47:54 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (4 hlasy)

Tenis - Zápas zákaldní skupiny turnaje Elite Trophy žen v Ču-Chaju (Čína)

Sloane Stephensová (USA) - Barbora Strýcová Stephensová skrečování

Florbal - Zápas přípravný žen Malmo (Švédsko)

ČR - Finsko 3:5 

Florbal - Zápas přípravný juniorek Malmo (Švédsko)

ČR - Finsko 1:9 

Florbal - Zápas přípravný mužů v Kirchbergu (Švýcarsko)

Švýcarsko - ČR 4:5 po samostatných nájezdech

Florbal - Zápas přípravný juniorů v Kirchbergu (Švýcarsko)

ČR - Finsko 7:9 

Motosport - Závod MS superbuků mužů v Losaili (Katar)

14. Ondřej Ježek 

Hokej - Zápas přípravný do 17 let mužů v Dawson Creeku (Kanada)

ČR - Švédsko 3:1

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 1-2.11.2017

datum: 3.11.2017 20:57:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Kursku (Rusko) 

WBC Dynamo Kursk (Rusko) - ZVVZ USK Praha 109:88 

Fotbal - Zápas 2.kola Youth League do 19 let mužů v Praze 

AC Sparta Praha - FC Red Bull Salzburg (Rakousko) 2:4


Fotbal - Zápas základní skupiny Evropské ligy mužů v Plzni 

FC Viktoria Plzeň - FC Lugano (Švýcarsko) 4:1

Fotbal - Zápas základní skupiny Evropské ligy mužů v Praze 

SK Slavia Praha - Villarreal CF (Španělsko) 0:2

Fotbal - Zápas základní skupiny Evropské ligy mužů v Kodani (Dánsko) 

FC Kodaň (Dánsko) - FC Fastav Zlín 3:0

Hokej - Zápas 17.kola EBEL ligy mužů ve Znojmě 

Orli Znojmo - EC KAC (Rakousko) 2:3

Tenis -Zápas zákaldní skupiny turnaje Elite Trophy žen v Ču-Chaju (Čína)

Anastasija Sevastovová (Lotyšsko) - Barbora Strýcová 2:0 (6:3, 6:4)

Florbal - Zápas přípravný mužů v Kirchbergu (Švýcarsko)

ČR - Finsko 3:5

Basketbal - Zápas základní skupiny Erurocupu FIBA žen v Nymburku 

DSK Basketball Nymburk - Gdessa Barreiro (Portugalsko) 

Basketbal - Zápas základní skupiny Erurocupu FIBA žen ve Wasserburgu (Německo)

TSV 1880 Wasserburg (Německo) - KP Brno

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 20.10.2017

datum: 26.10.2017 21:02:13 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Drahová cyklistika - Závod ME sprintu mužů v Berlíně (Německo)

10. Martin Čechman

11. David Sojka 

Drahová cyklistika - Závod ME omnium mužů v Berlíně (Německo)

19. Denis Rugovac

Drahová cyklistika - Závod ME vyřazovacího mužů v Berlíně (Německo)

19. Jiří Hochmann

Drahová cyklistika - Závod ME bodovacího žen v Berlíně (Německo)

5. Jarmila Machačová

Motosport - Závod MS motoGP mužů v Phillip Islandu (Austrálie) 

13. Karel Abraham 

Motosport - Závod MS moto3 mužů v Phillip Islandu (Austrálie) 

19. Jakub Kornfeil

Hokej - Zápas 13.kola EBEL ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - SAPA Fehérvár AV19 (Maďarsko) 2:3 po prodloužení 

Krasobruslení - Závod Grand Prix krátkého tance tanečních párů v Moskvě (Rusko) 

9. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn

Stolní tenis - Zapas 2.kola Ligy mistryň žen v Hodoníně

SKST Mart Hodonín - TT Saint Quentin (Francie) 2:3

 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 19.10.2017

datum: 26.10.2017 20:29:04 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Fotbal - Zápas zákaldní skupiny Evropské ligy mužů ve Villarrealu (Španělsko)

Villarreal CF (Španělsko) - SK Slavia Praha 2:2 

Fotbal - Zápas zákaldní skupiny Evropské ligy mužů v Olomouci

FC Fastav Zlín - FC Kodaň (Dánsko) 1:1 

Fotbal - Zápas zákaldní skupiny Evropské ligy mužů v Luganu (Švýcarsko) 

FC Lugano (Švýcarsko) - FC Viktoria Plzeň 3:2 

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let mužů v Svitavách 

ČR - Turecko 1:1 

Tenis - Zápas semifinále turnaje čtyřhry žen v Moskvě (Rusko)

Andrea Hlaváčková, Timea Babosová (Maďarsko) - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková 2:1 (4:6, 6:1, 10:8)

Basketbal - Zápas základní skupiny erurocupu FIBA žen v Nymburku

DSK Basketball Nymburk - Atomerőmű KSC Szekszárd (Maďarsko) 69:86

Drahová cyklistika - Závod ME týmových sprintů mužů v Berlíně (Německo)

5. Pavel Kelemen, Tomáš Bábek, David Sojka 

Drahová cyklistika - Závod ME vyřazovacího žen v Berlíně (Německo)

11. Lucie Hochmannová

Drahová cyklistika - Závod ME scratchi mužů v Berlíně (Německo)

23. Jiří Hochmann

Cyklisitka - Závod 1.etpay mužů v Beihai (Čína)

41. Leopold König

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 18.10.2017

datum: 24.10.2017 21:41:15 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje čtyřhry žen v Moskvě (Rusko)

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Renata Voráčová, Monique Adamczaková (Austrálie) 2:0 (6:4, 6:4)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Moskvě (Rusko)

Adrian Mannarino (Francie) - Lukáš Rosol 2:0 (6:3, 7:6)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Moskvě (Rusko)

Darja Kasatkinová (Rusko) - Kateřina Siniaková 2:0 (6:2, 6:3)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Istanbulu (Turecko)

Galatasaray Istanbul (Turecko) - ZVVZ USK Praha 82:77

Basketbal - Zápas základní skupiny Eurocupu FIBA žen v Fribourgu (Švýcarsko)

Elfic Fribourg Basket (Švýcarsko) - KP Brno 72:52

Fotbal - Zápas 1.kola Youth League do 19 let mužů v Praze

AC Sparta Praha - F91 Dudelange (Lucembursko) 3:1

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16-17.10.2017

datum: 23.10.2017 20:21:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Moskvě (Rusko)

Kateřina Siniaková - Donna Vekičová (Chorvatsko) 2:0 (6:0, 6:2)

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let mužů v Letohradu

ČR - Izrael 0:2


Baskebal - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Aris Soluň (Řecko) 99:70

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Moskvě (Rusko)

Babora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Julia Putincevová, Maryna Zanevská (Kazachstán, Belgie) 2:0 (6:1, 6:0)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Moskvě (Rusko)

Lukáš Rosol - Konstantin Kravčuk (Rusko) 2:1 (4:6, 6:3, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Moskvě (Rusko)

Jiří Veselý - Andreas Seppi (Itálie) Veselý skreč

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Moskvě (Rusko)

Darja Gavrilovová (Austrálie) - Kristýna Plíšková 2:1 (6:4, 6:7, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Lucemburku (Lucembursko)

Kiki Bertensová (Nizozemsko) - Denisa Allertová 2:0 (6:4, 7:5)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 15.10.2017

datum: 22.10.2017 21:29:40 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (5 hlasů)

Malý fotbal - Zápas finále MS mužů v Nabeulu (Tunisko)

ČR - Mexiko 3:0

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Linecu (Rakousko)

Barbora Strýcová - Magdalena Rybáriková (Slovensko) 2:0 (6:4, 6:1)

Akrobatické létaní - Závod Red Bull Air Race mužů v Indianapolis (USA)

4. Martin Šonka 

5. Petr Kopfstein

Curling - Zápas o 3.místo MS smíšených družstev v Champéry (Švýcarsko)

ČR - Norsko 7:6

Cyklokros - Závod Superprestige mužů v Zonhovenu (Belgie)

7. Michael Boroš

Cyklokros - Závod Superprestige žen v Zonhovenu (Belgie)

Nosková Nikola nedokončila

Cyklokros - Závod Superprestige do 23 let mužů v Zonhovenu (Belgie)

11. Adam Ťoupalík

Cyklokros - Závod Superprestige juniorů v Zonhovenu (Belgie)

2. Tomáš Kopecký 

33. Jakub Schierl 

Cyklistika - Závod 6.etapy mužů v Istanbulu (Turecko) 

61. František Sisr 

73. Leopold König 

Cyklistika - Konečné pořadí mužů v Istanbulu (Turecko) 

62. František Sisr 

90. Leopold König 

Házená - Zápas 2.kola Poháru EHF mužů v Plzni

Talent Plzeň Handball - SCDR Anaitasuna (Španělsko) 23:30 

Motosport - Závod MS motoGP mužů v Motegi (Japonsko)

Karel Abraham nedokončil

Motosport - Závod MS moto3 mužů v Motegi (Japonsko)

8. Jakub Kornfeil 

Kolová - Zápasy SP turnaje mužů v St. Gallenu (Švýcarsko)

6. Jiří Hrdlička st., Jiří Hrdlička ml.

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Příbrami

ČR - Rusko 2:5

Hokej - Zápas 11.kola EBEL ligy mužů v Linecu (Rakousko)

EHC Black Wings Linec (Rakousko) - Orli Znojmo 8:3 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 14.10.2017

datum: 22.10.2017 20:17:27 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Linecu (Rakousko)

Barbora Strýcová - Mihaela Buzarnescuová (Rumunsko) 2:0 (6:3, 7:6)

Malý fotbal - Zápas semifinále MS mužů v Nabeulu (Tunisko)

Španělsko - ČR 1:3

Motosport - Závod ME ploché dráhy mužů v Lublinu (Polsko)

6. Václav Milík

Futsal - Zápas základní skupiny UEFA mužů v Padově (Itálie)

FC ETO Györ (Maďarsko) - FK ERA-PACK Chrudim 6:4

Sledge hokej - Zápas kvalifikace paralympijských her mužů v Östersundu (Švédsko) 

ČR - Japonsko 1:0

Házená - Zápas 2.kola poháru EHF žen v Dalfsenu (Nizozemsko)

Sencodar Dalfsen,  (Nizozemsko) -  DHK Baník Most 28:32

Cyklokros - Závod Toi Toi Cupu mužů v Hlinsku

1. Tomáš Paprstka 

4. Jan Nesvadba

5. Martin Bína

6. Jan Škarnitzl 

Cyklokros - Závod Toi Toi Cupu žen v Hlinsku

1. Pavla Havlíková 

2. Jana Czeczinkarová 

3. Karla Štěpánová

4. Nikola Nosková

5. Elizabeth Ungermanová

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Příbrami

ČR - Rusko 2:4 

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Selcuk - Izmir (Turecko) 

84. František Sisr 

92. Leopold König 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.10.2017

datum: 17.10.2017 20:43:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Barbora Strýcová - Tatjana Mariaová (Německo) 2:0 (6:1, 6:3)

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let mužů v Letohradu

ČR - Arménie 7:0 

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Příbrami

ČR - Rusko 3:1 

Plážový volejbal - Zápas 2.kola turnaje žen žen v Čchin-Čou (Čína)

Valentina Davidovová, Jevgenija Ščipkovová (Ukrajina) - Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová 2:1 (23:25, 21:14, 15:9)

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v Marmaris - Selcuk (Turecko) 

11. Leopold König 

65. František Sisr 

Sledge hokej - Zápas kvalifikace paralympijských her mužů v Östersundu (Švédsko) 

Švédsko - ČR 3:4 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.10.2017

datum: 17.10.2017 20:27:21 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Barbora Strýcová - Jana Fettová (Chorvatsko) 2:1 (2:6, 6:3, 6:3) 

Basketbal - Zápas základní skupiny Eurocupu žen v Lisabonu (Portugalsko)

Gdessa-Barreiro (Portugalsko) - DSK Basketball Nymburk 70:62 

Plážový volejbal - Zápas 1.kola turnaje žen mužů v Čchin-Čou (Čína)

Lazar Kolarič, Djordje Klasnič (Srbsko) - Ondřej Perušič, David Schweiner 2:1 (21:17, 14:21, 19:17) 

Plážový volejbal - Zápas 1.kola turnaje žen žen v Čchin-Čou (Čína)

Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová - Amaranta Fernándezová, Angela Lobatová (Špenělsko) 2:1 (17:21, 21:17, 15:10) 

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Fethiye - Marmaris (Turecko) 

59. František Sisr 

70. Leopold König 

Futsal - Zápas základní skupiny UEFA mužů v Padově (Itálie) 

FK ERA-PACK Chrudim - FC Barcelona Lassa (Španělsko) 0:2 

Hokej - Zápas 11.kola EBEL ligy mužů ve Villach (Rakousko) 

Villacher SV (Rakousko) - Orli Znojmo 0:2 

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,92
* Přístupů: 210 994
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist