Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 21.1.2017

datum: 22.1.2017 14:04:51 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Strýcová - Caroline Garciaová (Francie) 2:0 (6:2, 7:5)

Tenis - Zápas 3.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Jeļena Ostapenková (Lotyšsko) 2:1 (4:6, 6:0, 10:8)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open juniorek v Melbourne (Austrálie)

Denisa Hindová - Selina Turuljaová (Austrálie) 2:0 (6:1, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open juniorek v Melbourne (Austrálie)

Emily Appletonová (Velká Británie) - Johana Marková 2:0 (6:3, 6:2)

Biatlon - Závod SP štafet mužů v Anterselvě (Itálie) 

13. Ondřej Moravec, Adam Václavík, Michal Šlesingr, Michal Krčmář 

Biatlon - Závod SP hromadného startu žen v Anterselvě (Itálie)

3. Gabriela Koukalová 

11. Eva Puskarčíková 

14. Veronika Vítková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Solitudě (USA)

1. Eva Samková

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Solitudě (USA)

56. Jan Kubičík

60. Tomáš Vintr

Severské kombinace - Závod SP mužů v Chaux-Neuve (Francie)

23. Tomáš Portyk 

26. Miroslav Dvořák

Skoky na lyžích - Závod družtev mužů v Zakopaném (Polsko)

6. Viktor Polášek, Jan Matura, Roman Koudelka, Jakub Janda

Klasické lyžování - Závod SP intervalového startu mužů v Ulricehamnu (Švédsko)

13. Martin Jakš

Klasické lyžování - Závod Ski Classics La Diagonela žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

1. Kateřina Smutná

Klasické lyžování - Závod Ski Classics La Diagonela mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

14. Stanislav Řezáč 

15. Petr Novák 

27. Jiří Ročárek 

Alpské lyžování - Závod SP sjezdu žen v Garmisch-Partenkirchenu (Německo)

13. Ester Ledecká

Boby - Závod SP dvojbobu mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

18. Dominik Dvořák, Jakub Nosek 

26. Jan Vrba, Jakub Havlín

Klasické lyžování - Závod exibiční sprintu mužů v Ostravě

3. Ondřej Dudek

Klasické lyžování - Závod exibiční sprintu žen v Ostravě

1. Tereza Tvarůžková

2. Lucie Hamanová 

3. Natalie Cihlářová

Cyklistika - Závod 5.etapy Tour Down Under mužů v McLaren Vale - Willunga Hill (Austrálie) 

18. Ondřej Cink 

42. Petr Vakoč 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Mladé Boleslavi

FC Slovan Liberec - AS Trenčín (Slovensko) 2:5 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Jihlavě

FC Vysočina Jihlava - ŠK Svätý Jur (Slovensko) 3:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Karviné

MFK Karviná - MFK Ružomberok (Slovensko) 0:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Berlíně (Německo)

1. FC Union Berlin - FK Dukla Praha 2:2 

Fotbal - Zápas základní skupiny Tipsport ligy mužů ve Frýdku-Místku

MFK Frýdek-Místek - FK Poprad (Slovensko) 1:2 

Fotbal - Zápas základní skupiny Tipsport ligy mužů v Brně

FC Zbrojovka Brno - MFK Skalica (Slovensko) 3:3

Motorismus - Závod 3.etapy MS Rallye mužů v Monte Carlu (Monako)

8. Jan Kopecký, Pavel Dresler 

20. Ondřej Bisaha, Jiří Hovorka


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 20.1.2017

datum: 21.1.2017 15:05:32 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Roger Federer (Švýcarsko) - Tomáš Berdych 3:0 (6:2, 6:4, 6:4) 

Tenis - Zápas 3.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Angelique Kerberová (Německo) - Kristýna Plíšková 2:0 (6:0, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open smíšené čtyřhry v Melbourne (Austrálie) 

Abigail Spearsová, Juan Sebastian Cabal (USA/Kolumbie) - Lucie Hradecká, Radek Štěpánek 2:0 (6:4, 7:6) 

Biatlon - Závod SP individuálního mužů v Anterselvě (Itálie) 

8. Michal Krčmář 

40. Jaroslav Soukup 

57. Ondřej Moravec 

70. Adam Václavík 

85. Michal Šlesingr 

Alpské lyžování - Závod SP super-G mužů v Kitzbühelu (Rakousko) 

43. Jan Hudec 

Snowboarding - Závod SP Slopestylu žen v Laaxe (Švýcarsko) 

12. Šárka Pančochová 

37. Kateřina Vojáčková 

Snowboarding - Závod SP Slopestylu mužů v Laaxe (Švýcarsko) 

34. Petr Horák 

Cyklistika - Závod 4.etapy Tour Down Under mužů v Norwoodu - Campbelltown (Austrálie) 

39. Petr Vakoč 

74. Ondřej Cink 

Stolní tenis - Zápas 2.kola Turnaje série World Tour mužů v Budapešťi (Maďarsko) 

Quadri Aruna (Nigérie) - Tomáš Konečný 4:3 (8:11, 12:10, 11:9, 11:13, 9:11, 11:7, 11:8) 

Stolní tenis - Zápas 1.kola Turnaje série World Tour čtyřhry mužů v Budapešťi (Maďarsko) 

Hugo Calderano, Gustavo Tsuboi (Brazílie) Tomáš Konečný, Tomáš Polanský 3:2 (12:10, 9:11, 11:9, 11:13, 11:8) 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Uherském Brodě

1.FC Slovácko - FC Spartak Trnava (Slovensko) 2:2 

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - EC Dornbirn (Rakousko) 6:2  

Motorismus - Závod 2.etapy MS Rallye mužů v Monte Carlu (Monako)

10. Jan Kopecký, Pavel Dresler 

20. Ondřej Bisaha, Jiří Hovorka

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 19.1.2017

datum: 20.1.2017 10:50:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Biatlon - Závod SP individuálního žen v Anterselvě (Itálie)

13. Eva Puskarčíková 

24. Gabriela Koukalová 

32. Lucie Charvátová 

61. Veronika Vítková 

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

David Goffin (Belgie) - Radek Štěpánek 3:0 (6:4, 6:0, 6:3)

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Anna Blinkovová (Rusko) 2:0 (6:0, 6:2)

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Strýcová - Andrea Petkovicová (Německo) 2:0 (6:0, 7:5)

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Serena Williamsová (USA) - Lucie Šafářová 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open čtyřhry žen v Melbourne (Austrálie) 

Květa Peschkeová, Anna-Lena Grönefeldová (ČR, Německo) - Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková 2:1 (7:6, 4:6, 6:1)

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Mladé Boleslavi

FK Mladá Boleslav - AS Trenčín (Slovensko) 2:0 

Cyklistika - Závod 3.etapy Tour Down Under mužů v Glenelgu - Victor Harbor (Austrálie)

35. Petr Vakoč 

59. Ondřej Cink

Volejbal - Zápas 2.kola Poháru CEV mužů v Brně

Volejbal Brno - Tours VB (Francie) 1:3 (19:25, 14:25, 25:22, 23:25)

Volejbal - Zápas osmifinále Vyzývacího poháru mužů v Českých Budějovicích

VK Jihostroj České Budějovice - Maccabi Tel Aviv (Izrael) 0:3 (23:25, 23:25, 26:28)

Stolní tenis - Zápas 1.kola Turnaje série World Tour mužů v Budapešťi (Maďarsko)

Tomáš Konečný - Adam Pattantyús (Maďarsko) 4:1 (12:10, 10:12, 11:8, 11:4, 12:10)

Stolní tenis - Zápas 1.kola Turnaje série World Tour mužů v Budapešťi (Maďarsko)

Simon Gauzy (Francie) - Jiří Vráblík 4:2 (11:7, 10:12, 7:11, 11:9, 11:6, 11:5)

Stolní tenis - Zápas 1.kola Turnaje série World Tour žen v Budapešťi (Maďarsko)

Georgina Potaová (Maďarsko) - Renata Štrbíková 4:2 (7:11, 11.6, 11:7, 11:7, 9:11, 11:9)

Stolní tenis - Zápas 1.kola Turnaje série World Tour čtyřhry mužů v Budapešťi (Maďarsko)

Tomáš Konečný, Tomáš Polanský - Jiang Tianyi, Lam Siu Hang (Hongkong) 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:8)

Motorismus - Závod 1.etapy MS Rallye mužů v Monte Carlu (Monako)

1. Jan Kopecký, Pavel Dresler 

29. Ondřej Bisaha, Jiří Hovorka

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 18.1.2017

datum: 19.1.2017 12:48:18 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Tomáš Berdych - Ryan Harrison (USA) 3:0 (6:3, 7:6, 6:2)

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Kristýna Plíšková - Irina-Camelia Beguová (Rumunsko) 2:0 (6:4, 7:6)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Krakově (Polsko)

Wisla Can-Pack Krakov (Polsko) - ZVVZ USK Praha 70:90 

Basketbal - Zápas základní skupiny FIBA Europe cupu mužů v Pardubicích

BK JIP Pardubice - Alba Fehérvár (Maďarsko) 89:97 po prodloužení

Basketbal - Zápas Osmifinále FIBA Euro cupu žen v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Virtus Eirene Ragusa (Itálie) 53:57 

Volejbal - Zápas základní skupiny LM mužů v Liberci

VK Dukla Liberec - Recycling Volleys Berlín (Německo) 0:3 (18:25, 23:25, 16:25)

Cyklistika - Závod 2.etapy Tour Down Under mužů v Stirlingu - Paracombe (Austrálie)

27. Petr Vakoč 

30. Ondřej Cink

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň - SV Wehen Wiesbaden (Německo) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Žilině

MŠK Žilina (Slovensko) - MFK Karviná 1:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Žilině

MŠK Žilina (Slovensko) - MFK Karviná 3:0 

Fotbal - Zápas základní skupiny Tipsport ligy mužů v Brně

MFK Skalica (Slovensko) - FK Pardubice 1:1 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 17.1.2017

datum: 18.1.2017 11:20:59 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Radek Štěpánek - Dmitrij Tursunov (Rusko) 3:0 (6:2, 7:6, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Andrew Whittington (Austrálie) - Adam Pavlásek 3:1 (6:4, 4:6, 6:2, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Gaël Monfils (Francie) - Jiří Veselý 3:0 (6:2, 6:3, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Sara Sorribesová  (Španělsko) 2:0 (6:2, 6:0)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Strýcová - Jelizaveta Kuličkovová (Rusko) 2:0 (6:3, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Lucie Šafářová - Yanina Wickmayerová (Belgie) 2:1 (3:6, 7:6, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Dominika Cibulková (Slovensko) - Denisa Allertová 2:0 (7:5, 6:2)

Hokej - Zápas semifinále LM mužů v Praze 

HC Sparta Praha - HC Växjö Lakers (Švédsko) 4:0

Basketbal - Zápas základní skupiny LM mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - AS Monaco Basket (Francie) 76:66 

Volejbal - Zápas 2.kola Poháru CEV mužů v Kokkole (Finsko)

Tiikerit Kokkola (Finsko) - VK ČEZ Karlovarsko 1:3 (29:27, 19:25, 18:25, 23:25)

Cyklistika - Závod 1.etapy Tour Down Under mužů v Adelaide - Lyndoch (Austrálie)

28. Petr Vakoč 

98. Ondřej Cink

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Uherském Brodě

FC Fastav Zlín - FC Spartak Trnava (Slovensko) 1:2 


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16.1.2017

datum: 17.1.2017 12:51:39 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 35% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Kristýna Plíšková - Viktorija Golubicová (Švýcarsko) 2:1 (6:3, 2:6, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Julia Görgesová (Německo) - Kateřina Siniaková 2:1 (3:6, 6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Tomáš Berdych - Luca Vanni (Itálie) skreč Vanni


SDÍLET

2

komentáře

České sportovní výsledky z 15.1.2017

datum: 16.1.2017 12:05:43 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Biatlon - Závod SP stíhacího žen v Ruhpoldingu (Německo) 

2. Gabriela Koukalová 

6. Eva Puskarčíková 

16. Veronika Vítková 

46. Lucie Charvátová 

48. Markéta Davidová 

Biatlon - Závod SP stíhacího mužů v Ruhpoldingu (Německo)

3. Michal Krčmář 

37. Ondřej Moravec

40. Adam Václavík 

Skoky na lyžích - Závod SP žen v Sapporu (Japonsko) 

37. Barbora Blažková 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Wisle (Polsko) 

26. Viktor Polášek 

32. Jakub Janda

37. Roman Koudelka 

Skikros - Závod SP žen v Wastlesu (Itálie)

16. Andrea Zemanová 

18. Nikol Kučerová

Severská kombinace - Závod SP mužů ve Val Di Fiemme (Itálie) 

18. Tomáš Portyk

36. Miroslav Dvořák 

Martin Zeman nedokončil

Alpské lyžování - Závod SP sjezdu žen v Zauchensee (Rakousko)

36. Ester Ledecká 

50. Pavla Klicnarová

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů ve Wengenu (Švýcarsko)

47. Ondřej Berndt

Kryštof Krýzl nedokončil 

Cyklokros - Závod SP žen v Fiuggi (Itálie)

2. Kateřina Nash 

10. Nikola Nosková

31. Martina Kukulová

Cyklokros - Závod SP mužů v Fiuggi (Itálie)

15. Michal Boroš 

50. Michal Malík

Jan Nesvadba nedokončil

Emil Hekele nedokončil

Cyklokros - Závod SP do 23 let mužů v Fiuggi (Itálie)

11. Adam Ťoupalík 

31. Daniel Mayer 

Cyklokros - Závod SP juniorů v Fiuggi (Itálie)

18. David Honzák 

21. Jakub Schierl

24. Šimon Vaníček

Vladimír Mikšaník nedokončil

Hokej - Zápas 44.kola Rakouské ligy mužů ve Vídni (Rakousko)

Vienna Capitals (Rakousko) - Orli Znojmo 2:3 po prodloužení

Saně - Závod SP smíšených štafet v Siguldě (Lotyšsko)

Ondřej Hyman, Lukáš Brož, Antonín Brož, Tereza Nosková diskvalifikováni

Saně - Závod SP mužů v Siguldě (Lotyšsko)

27. Ondřej Hyman

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů Winterbergu (Německo) 

17. Jan Vrba, Dominik Suchý, David Egydy, Jakub Nosek

22. Dominik Dvořák, Jan Šindelář, Jan Stoklasa, Dominik Záleský 

Boby - Závod ME čtyřbobu mužů Winterbergu (Německo) 

13. Jan Vrba, Dominik Suchý, David Egydy, Jakub Nosek

15. Dominik Dvořák, Jan Šindelář, Jan Stoklasa, Dominik Záleský 

Shorttrack - Závod ME víceboje žen v Turíně (Itálie)

22. Kateřina Novotná

23. Michaela Sejpalová

Shorttrack - Závod ME na 500m žen v Turíně (Itálie)

23. Kateřina Novotná

27. Michaela Sejpalová

Shorttrack - Závod ME na 1000m žen v Turíně (Itálie)

17. Michaela Sejpalová

22. Kateřina Novotná

Shorttrack - Závod ME na 1500m žen v Turíně (Itálie)

23. Kateřina Novotná

25. Michaela Sejpalová

Shorttrack - Závod ME na 3000m štafet žen v Turíně (Itálie)

4. Kateřina Novotná, Michaela Sejpalová, Milada Došlá, Michala Kuncířová


 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 14.1.2017

datum: 15.1.2017 17:29:27 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (5 hlasů)

Severská kombinace - Závod SP dvojic mužů ve Val Di Fiemme (Itálie) 

2. Tomáš Portyk, Miroslav Dvořák 

Martin Zeman, Lukáš Daněk nedokončili 

Biatlon - Závod SP sprintu žen v Ruhpoldingu (Německo) 

2. Gabriela Koukalová 

14. Eva Puskarčíková 

21. Veronika Vítková 

28. Markéta Davidová 

42. Lucie Charvátová 

Skoky na lyžích - Závod SP žen v Sapporu (Japonsko) 

36. Barbora Blažková 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Wisle (Polsko) 

13. Roman Koudelka 

27. Jakub Janda

30. Vojtěch Štursa 

Snowboarding - Závod SP Slopestylu mužů v Kreischbergu (Rakousko) 

14. Petr Horák 

Snowboarding - Závod SP Slopestylu žen v Kreischbergu (Rakousko) 

8. Šárka Pančochová 

19. Kateřina Vojáčková 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu mužů v Toblachu (Itálie) 

44. Dušan Kožíšek 

49. Jan Bartoň 

Skikros - Závod SP žen v Wastlesu (Itálie) 

18. Nikol Kučerová

19. Andrea Zemanová 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Kaiseru Maximilian Laufu žen v Seefeldu (Rakousko)

1. Kateřina Smutná

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Kaiseru Maximilian Laufu mužů v Seefeldu (Rakousko)

7. Petr Novák 

23. Lukáš Bauer 

30. Pavel Ondrášek

32. Jiří Ročárek

Saně - Závod SP dvojic mužů v Siguldě (Lotyšsko)

14. Lukáš Brož, Antonín Brož 

Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera nedokončili 

Saně - Závod SP žen v Siguldě (Lotyšsko)

31. Tereza Nosková 

Boby - Závod SP dvojbobu mužů Winterbergu (Německo) 

21. Dominik Dvořák, Jakub Nosek

26. Jan Vrba, Dominik Suchý 

Boby - Závod ME dvojbobu mužů Winterbergu (Německo) 

15. Dominik Dvořák, Jakub Nosek

18. Jan Vrba, Dominik Suchý 

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Radek Štěpánek - John-Patrick Smith (Austrálie) 2:0 (6:2, 6:4) 

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Luca Vanni (Itálie) - Jan Šátral 2:1 (4:6, 6:4, 6:4) 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Chaj-kchoui (Čína)

Chaj-nan Boying Seamen (Čína) - SK Slavia Praha 0:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Chorzówu (Polsko)

Ruch Chorzów (Polsko) - MFK Karviná 0:1 

Motorismus - Závod 12.etapy Rallye Dakar automobilů mužů v Río Cuarto - Buenos Aires (Argentina)

13. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Závod 12.etapy Rallye Dakar motocyklů mužů v Río Cuarto - Buenos Aires (Argentina)

12. Ondřej Klymčiw 

36. David Pabiška

44. Milan Engel 

60. Petr Vlček

89. Rudolf Lhotský 

Motorismus - Závod 12.etapy Rallye Dakar kamionů mužů v Río Cuarto - Buenos Aires (Argentina)

7. Martin Macík ml. 

13. Martin Kolomý 

14. Aleš Loprais

Motorismus - Závod 12.etapy Rallye Dakar čtyřkolek mužů v Río Cuarto - Buenos Aires (Argentina)

14. Zdeněk Tůma

Motorismus - Konečné pořadí Rallye Dakar automobilů mužů 

11. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Konečné pořadí Rallye Dakar motocyklů mužů 

12. Ondřej Klymčiw 

34. Milan Engel 

45. David Pabiška

68. Petr Vlček

82. Rudolf Lhotský 

Motorismus - Konečné pořadí Rallye Dakar kamionů mužů 

7. Martin Kolomý 

10. Martin Macík ml. 

15. Aleš Loprais

Motorismus - Konečné pořadí Rallye Dakar čtyřkolek mužů 

12. Zdeněk Tůma


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.1.2017

datum: 14.1.2017 13:12:41 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (5 hlasů)

Biatlon - Závod SP sprintu mužů v Ruhpoldingu (Německo)

29. Michal Krčmář 

39. Adam Václavík 

52. Ondřej Moravec 

65. Michal Šlesingr 

70. Jaroslav Soukup 

Alpské lyžování - Závod SP kombinace mužů ve Wengenu (Švýcarsko)

23. Ondřej Berndt 

25. Kryštof Krýzl 

37. Filip Forejtek 

Severská kombinace - Závod SP mužů ve Val Di Fiemme (Itálie)

33. Miroslav Dvořák 

37. Lukáš Daněk 

40. Martin Zeman

Tomáš Portyk nedokončil

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Jan Šátral - Jasutaka Učijama (Japonsko) 2:1 (7:6, 1:6, 9:7)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Jennifer Bradyová (USA) - Barbora Štefková 2:1 (6:7, 6:4, 6:1)

Hokej - Zápas MS o 5 místo do 18 let žen v Přerově 

ČR - Finsko 0:2

Hokej - Zápas 43.kola Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - Klagenfurt sportovní klub Athletic (Rakousko) 3:4 

Házená - Zápas turnaje tří zemí mužů v Maria Enzersdorfu (Rakousko)

ČR - Švýcarsko 28:27 

Motorismus - Závod 11.etpay Rallye Dakar automobilů mužů v San Juan - Río Cuarto (Argentina)

10. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Závod 11.etpay Rallye Dakar motocyklů mužů v San Juan - Río Cuarto (Argentina)

16. Ondřej Klymčiw 

26. Milan Engel 

59. David Pabiška 

71. Petr Vlček

85. Rudolf Lhotský 

Motorismus - Závod 11.etpay Rallye Dakar kamionů mužů v San Juan - Río Cuarto (Argentina)

7. Aleš Loprais

9. Martin Macík ml. 

13. Martin Kolomý 

Motorismus - Závod 11.etpay Rallye Dakar čtyřkolek mužů v San Juan - Río Cuarto (Argentina)

10. Zdeněk Tůma

 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.1.2017

datum: 13.1.2017 16:18:08 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (5 hlasů)

Biatlon - Závod SP štafet žen v Ruhpoldingu (Německo)

6. Eva Puskarčíková, Markéta Davidová, Veronika Vítková, Gabriela Koukalová

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje mužů v Aucklandu (Nový Zéland) 

Marcos Baghdatis (Kypr) Jiří Veselý 2:0 (6:2, 6:4)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Sydney (Austrálie) 

Agnieszka Radwaňská (Polsko) - Barbora Strýcová 2:0 (6:1, 6:2)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Radek Štěpánek - Blaz Kavčič (Slovinsko) 2:1 (6:3, 6:7, 8:6)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Lucie Hradecká - Antonia Lottnerová (Německo) 2:0 (7:6, 6:4)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Štefková - Alizé Limová (Francie) 2:0 (6:3, 6:0)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Krejčíková - Asia Muhammadová (USA) 2:1 (6:3, 4:6, 6:2)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Taylor Townsendová (USA) - Tereza Smitková 2:0 (6:0, 7:6)

Tenis - Zápas kvalifikace Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Julia Glušková (Izrael) - Tereza Martincová 2:0 (6:2, 7:6)

Házená - Zápas turnaje tří zemí mužů v Maria Enzersdorfu (Rakousko)

Rakousko - ČR 26:30 

Motorismus - Závod 10. etpay Rallye Dakar automobilů mužů v Chilecito - San Juan (Argentina)

9. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Závod 10.etpay Rallye Dakar motocyklů mužů v Chilecito - San Juan (Argentina)

9. Ondřej Klymčiw 

43. Milan Engel 

47. David Pabiška 

74. Petr Vlček

92. Rudolf Lhotský 

Motorismus - Závod 10.etpay Rallye Dakar kamionů mužů v Chilecito - San Juan (Argentina)

5. Aleš Loprais

8. Martin Macík ml. 

25. Martin Kolomý 

Motorismus - Závod 10.etpay Rallye Dakar čtyřkolek mužů v Chilecito - San Juan (Argentina)

15. Zdeněk Tůma

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Sotogrande (Španělsko)

AC Sparta Praha - SC Freiburg (Německo) 0:0

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,09
* Přístupů: 119 591
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist