Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.7.2017

datum: 17.7.2017 21:22:15 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Fotbal - Zápas 2. předkola Evropské ligy mužů v Dublinu (Irsko)

FC Shamrock Rovers (Irsko) - FK Mladá Boleslav 2:3 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Michael Vrbenský - Constantin Bittoun Kouzmine (Francie) 2:0 (6:4, 6:4) 

Cyklistika - Závod 12.etapy Tour de France mužů v Pau - Peyragudes (Francie)

33. Roman Kreuziger 

72. Ondřej Cink 

172. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada) 

Japonsko - ČR 9:1 

Atletika - Závod MS vrhu koulí do 18 let mužů v Nairobi (Keňa) 

10. Jakub Héža 

Atletika - Závod MS vrhu koulí do 18 let žen v Nairobi (Keňa) 

9. Denisa Přečková 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.7.2017

datum: 17.7.2017 21:19:35 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Novak Djokovič (Srbsko) - Tomáš Berdych Djokovič skrečování

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Michael Vrbenský - Sebastian Korda (USA) 2:0 (6:0, 7:6)

Cyklistika - Závod 11.etapy Tour de France mužů v Eymet - Pau (Francie)

56. Roman Kreuziger 

107. Ondřej Cink 

142. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada) 

Botswana - ČR 1:0 

Fotbal - Zápas semifinále ME do 19 let mužů v Tbilisi (Gruzie) 

ČR - Anglie 0:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Kumbergu (Rakousko)

SK Slavia Praha - FC West Bromwich Albion (Anglie) 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Angerbergu (Rakousko)

AC Sparta Praha - FC Ingolstadt 04 (Německo) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Höckendorfu (Německo) 

FK Dukla Praha - Inter Lipsko (Německo) 3:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Bytči (Slovensko) 

MFK Karviná - FC ViOn Zlaté Moravce (Slovensko) 2:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Modré 

FK Teplice - Bahrajn 3:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Poznaňi (Polsko) 

FC Fastav Zlín - GKS Katowice (Polsko) 0:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oeppingu (Rakousko)

FC Slovan Liberec - FC Erzgebirge Aue (Německo) 1:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Grimme (Německo)

Bohemians Praha 1905 - FC Hallescher (Německo) 2:2 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 11.7.2017

datum: 15.7.2017 21:54:36 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Wimbledonu smíšené čtyřhry v Londýně (Velká Británie)

Jamie Murray, Martina Hingisová (Velká Británie, Švýcarsko) - Roman Jebavý, Lucie Hradecká 2:0 (6:3, 6:4)

Cyklistika - Závod 10.etapy Tour de France mužů v Périgueux - Bergerac (Francie)

74. Roman Kreuziger 

106. Ondřej Cink 

122. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada)

Česko - Velká Británie 9:0

Atletika - Závod mítinku vrhu koulí mužů v Ústí nad Labem

1. Tomáš Staněk 

6. Ladislav Prášil 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Westendorfu (Rakousko)

SpVgg Greuther Fürth (Německo) - FC Viktoria Plzeň 5:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Windischgarstenu (Rakousko)

FC Vysočina Jihlava - SV Darmstadt 1898 (Německo) 0:3 

SDÍLET

1

komentář

České sportovní výsledky z 10.7.2017

datum: 15.7.2017 21:25:26 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 29% (6 hlasů)

Tenis - Zápas osmifinále turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Tomáš Berdych - Dominic Thiem (Rakousko) 3:2 (6:3, 6:7, 6:3, 3:6, 6:3)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Wimbledonu čtyřhry žen v Londýně (Velká Británie) 

Makoto Ninomijaová, Renata Voráčová (Japonsko) - Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková 2:0 (6:4, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu juniorek v Londýně (Velká Británie) 

Jule Niemeierová (Německo) - Karolína Beránková 2:0 (6:1, 7:5)

Volejbal - Zápas turnaje 2.divize žen v Chiclayo (Peru)

Peru - ČR 1:3 (24:26, 25:21, 22:25, 23:25) 

Motosport - Závod MS superbiků mužů v Laguna Seca (USA)

16. Jakub Smrž

17. Ondřej Ježek 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada)

Venezuela - ČR 12:5 

Cyklistika - Konečné pořadí Giro d'Italia žen v Aquileia - Torre Del Greco (Itálie)

19. Nikola Nosková

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 9.7.2017

datum: 15.7.2017 8:43:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 42% (6 hlasů)

Atletika - Závod diamantové ligy hodu oštěpem žen v Londýně (Velká Británie)

1. Barbora Špotáková

Atletika - Závod diamantové ligy skoku do výšky žen v Londýně (Velká Británie)

4. Michaela Hrubá 

Atletika - Závod diamantové ligy skoku do dálky mužů v Londýně (Velká Británie)

7. Radek Juška 

Motosport - Závod MS superbiků mužů v Laguna Seca (USA)

18. Jakub Smrž

19. Ondřej Ježek 

Cyklistika - Závod 9.etapy Tour de France mužů v Nantua - Chambéry (Francie)

34. Roman Kreuziger 

58. Zdeněk Štybar 

69. Ondřej Cink 

Horská kola - Závod SP mužů v Lenzerheide (Švýcarsko)

2. Jaroslav Kulhavý 

14. Jan Škarnitzl 

88. Zdeněk Vobecký

95. Martin Stošek

Horská kola - Závod SP žen v Lenzerheide (Švýcarsko)

25. Karla Štěpánová 

38. Jitka Škarnitzlová

Horská kola - Závod SP do 23 let mužů v Lenzerheide (Švýcarsko)

24. Matěj Průdek 

26. Jan Vastl 

49. Jan Rajchart 

53. Josef Jelínek 

Horská kola - Závod SP do 23 let žen v Lenzerheide (Švýcarsko)

13. Adéla Šafářová 

20. Barbora Průdková 

24. Jana Czeczinkarová

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada)

Nový Zéland - ČR 9:2

Volejbal - Zápas turnaje 2.divize žen v Chiclayo (Peru)

ČR - Portoriko 3:1 (25:20, 26:28, 25:21, 25:18) 

Veslování - Závod SP skifu mužů v Lucernu (Švýcarsko) 

6. Synek

Veslování - Závod SP dvojskifu mužů v Lucernu (Švýcarsko) 

16. Matyáš Klang, Petr Melichar

Veslování - Závod SP dvojky bez kormidelníka mužů v Lucernu (Švýcarsko) 

9. Lukáš Helešic, Jakub Podrazil

Veslování - Závod SP čtyřka bez kormidelníka mužů v Lucernu (Švýcarsko) 

16. Matěj Tikal, Jakub Paroulek, Jan Pilc, Tomáš Emr

Veslování - Závod SP skifu žen v Lucernu (Švýcarsko) 

15. Lucie Žabová

Veslování - Závod SP dvojskifu žen v Lucernu (Švýcarsko) 

9. Kristýna Fleissnerová, Lenka Antošová

Triatlon - Závod MS mužů ve Frankfurtu (Německo)

24. Jan Oppolzer

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Finsterwalde (Německo)

Bohemians Praha 1905 - FC Energie Cottbus (Německo) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Schwazu (Rakousko)

AC Sparta Praha - FK Dynamo Kyjev (Ukrajina) 1:4 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.7.2017

datum: 12.7.2017 21:23:54 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Tomáš Berdych - David Ferrer (Španělsko) 3:0 (6:3, 6:4, 6:3)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu čtyřhry žen v Londýně (Velká Británie) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Mirjana Lučičová-Baroniová, Andrea Petkovicová (Chorvatsko, Německo) 2:1 (6:4, 6:7, 6:1)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu smíšené čtyřhry v Londýně (Velká Británie) 

Roman Jebavý, Lucie Hradecká - Liam Broady, Naomi Broadyová (Velká Británie) 2:0 (6:4, 7:5)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu juniorek v Londýně (Velká Británie) 

Fernanda Labranaová (Chile) - Denisa Hindová 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Michael Vrbenský - Duarte Vale (Portugalsko) 2:0 (6:4, 7:6) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Marko Miladinovič (Srbsko) - Ondřej Štyler 2:0 (6:3, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Hamish Stewart (Velká Británie) - Tomáš Macháč 2:1 (4:6, 7:5, 6:1)

Basketbal - Zápas základní skupiny ME 3x3 žen v Amsterdamu (Nizozemsko) 

ČR - Srbsko 16:18 

Basketbal - Zápas základní skupiny ME 3x3 žen v Amsterdamu (Nizozemsko) 

ČR - Itálie 11:21 

Fotbal - Zápas základní skupiny ME do 19 let mužů v Tbilisi (Gruzie) 

ČR - Gruzie 2:0 

Cyklistika - Závod 8.etapy Tour de France mužů v Dole - Station des rousses (Francie)

5. Roman Kreuziger 

54. Ondřej Cink 

91. Zdeněk Štybar 

Volejbal - Zápas turnaje 2.divize žen v Chiclayo (Peru)

ČR - Kolumbie 3:0 (25:23, 25:21, 25:20) 

Veslování - Závod SP párové čtyřky lehkých vah mužů v Lucernu (Švýcarsko)

3. Milan Viktora, Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Jan Hájek

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada)

ČR - Dánsko 3:2 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 7.7.2017

datum: 11.7.2017 21:30:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Basketbal - Zápas základní skupiny ME 3x3 mužů v Amsterdamu (Nizozemsko)

ČR - Slovinsko 13:21

Basketbal - Zápas základní skupiny ME 3x3 mužů v Amsterdamu (Nizozemsko)

ČR - Lotyšsko 15:20

Plážový volejbal - Zápas 2.kola turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Victoria Bienecková, Isabell Schneiderová (Německo) 2:1 (18:21, 21:14, 15:8)

Plážový volejbal - Zápas 2.kola turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Krsitina Mayová, Taylor Pischkeová (Kanada) - Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová 2:0 (21:15, 24:22)

Plážový volejbal - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Chantal Laboureurová, Julia Sudeová (Německo) - Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová 2:0 (21:15, 21:14)

Orientační běh - Závod MS štafet žen v Tartu (Estonsko) 

8. Adéla Indráková, Vendula Horčičková, Jana Knapová

Orientační běh - Závod MS štafet mužů v Tartu (Estonsko) 

11. Jan Petržela, Jan Šedivý, Vojtěch Král 

Cyklistika - Závod 7.etapy Tour de France mužů v Troyes - Nuits-St. Georges (Francie)

32. Roman Kreuziger 

132. Zdeněk Štybar 

180. Ondřej Cink 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 6.7.2017

datum: 10.7.2017 21:16:19 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 21% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Tomáš Berdych - Ryan Harrison (USA) 3:1 (6:4, 6:3, 6:7, 6:3)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Novak Djokovič (Srbsko) - Adam Pavlásek 3:0 (6:2, 6:2, 6:1)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie) 

Magdaléna Rybáriková (Slovensko) - Karolína Plíšková 2:1 (3:6, 7:5, 6:2) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie) 

Petra Martičová (Chorvatsko) - Denisa Allertová 2:0 (6:1, 6:4) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie) 

Shelby Rogersová (USA) - Lucie Šafářová 2:1 (6:7, 6:4, 6:3) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu čtyřhry mužů v Londýně (Velká Británie) 

Jamie Murray, Bruno Soares (Velká Británie, Brazílie) - Roman Jebavý, Jiří Veselý 3:0 (7:6, 6:2, 6:4) 

Atletika - Závod diamantové ligy skoku o tyči mužů v Lausanne (Švýcarsko)

11. Michal Balner

Atletika - Závod diamantové ligy vrhu koulí mužů v Lausanne (Švýcarsko)

3. Tomáš Staněk 

Atletika - Závod diamantové ligy běhu na 400m překážek žen v Lausanne (Švýcarsko)

5. Zuzana Hejnová

Atletika - Závod diamantové ligy hodu oštěpem žen v Lausanne (Švýcarsko)

2. Barbora Špotáková

Atletika - Závod diamantové ligy běhu na 4x400m štafet žen v Lausanne (Švýcarsko)

7. Klára Seidlová, Barbora Procházková, Jana Slaninová, Lucie Domská

Cyklistika - Závod 6.etapy Tour de France mužů v Vesoul - Troyes (Francie)

35. Roman Kreuziger 

115. Zdeněk Štybar 

132. Ondřej Cink 

Baseball - Zápas přípravný mužů v Regensburgu (Německo)

Německo - ČR 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Frohnleitenu (Rakousko)

FK Mladá Boleslav - SK Sturm Graz (Rakousko) 2:1

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 5.7.2017

datum: 10.7.2017 20:48:33 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Gilles Müller (Lucembursko) - Lukáš Rosol 3:2 (7:5, 6:7, 4:6, 6:3, 9:7) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Fabio Fognini (Itálie) - Jiří Veselý 3:0 (7:6, 6:4, 6:2)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie) 

Madison Brengleová (USA) - Petra Kvitová 2:1 (6:3, 1:6, 6:2) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie) 

Naomi Ósakaová (Japonsko) - Barbora Strýcová 2:1 (6:1, 0:6, 6:4) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie) 

Maria Sakkariová (Řecko) - Kristýna Plíšková 2:1 (6:7, 6:4, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu čtyřhry žen v Londýně (Velká Británie) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Asia Muhammadová, Taylor Towsendová (USA) 2:0 (6:4, 7:6) 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová 2:0 (21:14, 21:18) 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Ana Gallayová, Virginia Zontaová (Argentina) 2:0 (21:15, 21:17) 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Nadja Glenzkeová, Julia Grossnerová (Německo) 2:0 (21:19, 21:15) 

Cyklistika - Závod 5.etapy Tour de France mužů v Vittel - La Planche des Belles Filles (Francie)

33. Ondřej Cink 

34. Roman Kreuziger 

106. Zdeněk Štybar 

Baseball - Zápas přípravný mužů v Regensburgu (Německo)

Německo - ČR 4:7

Fotbal - Zápas základní skupiny ME do 19 let mužů v Tbilisi (Gruzie) 

ČR - Portugalsko 1:2 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 4.7.2017

datum: 9.7.2017 20:33:32 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 21% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Karolína Plíšková - Jevgenija Rodinová (Rusko) 2:0 (6:1, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Denisa Allertová - Risa Ozakiová (Japonsko) 2:1 (7:6, 2:6, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Lucie Šafářová - Océane Dodinová (Francie) 2:0 (6:2, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Adam Pavlásek - Ernesto Escobedo (USA) 3:1 (6:7, 6:1, 6:3, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Tomáš Berdych - Jeremy Chardy (Francie) 3:1 (6:3, 3:6, 7:6, 6:4)

Cyklistika - Závod 4.etapy Tour de France mužů v Mondorf-les-Bains - Vittel (Lucembursko - Francie)

10. Zdeněk Štybar 

46. Roman Kreuziger 

118. Ondřej Cink 

Orientační běh - Závod MS klasické traťi mužů v Tartu (Estonsko) 

12. Jan Šedivý 

22. Miloš Nykodým 

34. Marek Minář

Orientační běh - Závod MS klasické traťi žen v Tartu (Estonsko)  

18. Adéla Indráková 

24. Vendula Horčičková

Baseball - Zápas přípravný mužů v Heidenheimu (Německo)

Německo - ČR 1:7 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze

SK Slavia Praha - FC Celtic Glasgow (Skotsko) 0:0 

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Julaluk Radarongová, Manerat Udomčavíová (Thajsko) - Karolína Řeháčková, Magdalena Dostálová 2:0 (21:18, 21:13)

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,87
* Přístupů: 176 083
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist