Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 4.7.2017

datum: 9.7.2017 20:33:32 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 21% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Karolína Plíšková - Jevgenija Rodinová (Rusko) 2:0 (6:1, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Denisa Allertová - Risa Ozakiová (Japonsko) 2:1 (7:6, 2:6, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Lucie Šafářová - Océane Dodinová (Francie) 2:0 (6:2, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Adam Pavlásek - Ernesto Escobedo (USA) 3:1 (6:7, 6:1, 6:3, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Tomáš Berdych - Jeremy Chardy (Francie) 3:1 (6:3, 3:6, 7:6, 6:4)

Cyklistika - Závod 4.etapy Tour de France mužů v Mondorf-les-Bains - Vittel (Lucembursko - Francie)

10. Zdeněk Štybar 

46. Roman Kreuziger 

118. Ondřej Cink 

Orientační běh - Závod MS klasické traťi mužů v Tartu (Estonsko) 

12. Jan Šedivý 

22. Miloš Nykodým 

34. Marek Minář

Orientační běh - Závod MS klasické traťi žen v Tartu (Estonsko)  

18. Adéla Indráková 

24. Vendula Horčičková

Baseball - Zápas přípravný mužů v Heidenheimu (Německo)

Německo - ČR 1:7 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze

SK Slavia Praha - FC Celtic Glasgow (Skotsko) 0:0 

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko)

Julaluk Radarongová, Manerat Udomčavíová (Thajsko) - Karolína Řeháčková, Magdalena Dostálová 2:0 (21:18, 21:13)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 3.7.2017

datum: 7.7.2017 7:21:00 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 8% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Petra Kvitová - Johanna Larssonová (Švédsko) 2:0 (6:3, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Barbora Strýcová - Verónica Cepedeová Roygová (Paraguay) 2:0 (6:3, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Kristýna Plíšková - Roberta Vinciová (Itálie) 2:0 (7:6, 6:2 )

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Maria Sakkariová (Řecko) - Kateřina Siniaková 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Pcheng Šuaj (Čína) - Markéta Vondroušová 2:1 (6:7, 6:0, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Lukáš Rosol - Henri Laaksonen (Švýcarsko) 3:1 (4:6, 7:5, 6:3, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Jiří Veselý - IlljaMarčenko (Ukrajina) 3:2 (6:1, 4:6, 4:6, 7:5, 6:1)

Cyklistika - Závod 3.etapy Tour de France mužů v Verviers - Longwy (Belgie - Francie)

25. Roman Kreuziger 

52. Zdeněk Štybar 

87 . Ondřej Cink 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 2.7.2017

datum: 6.7.2017 22:22:54 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 18% (7 hlasů)

Cyklistika - Závod 2.etapy Tour de France mužů v Düsseldorf - Lutych (Německo - Belgie) 

59. Roman Kreuziger 

72. Zdeněk Štybar 

144. Ondřej Cink 

Horská kola - Závod SP mužů v Vallnordu (Andorra) 

20. Jan Škarnitzl 

84. Zdeněk Vobecký 

Horská kola - Závod SP do 23 let mužů v Vallnordu (Andorra) 

23. Matěj Průdek

31. Jan Vastl 

90. Dominik Průdek

Horská kola - Závod SP do 23 let mužů v Vallnordu (Andorra) 

24. Barbora Průdková 

29. Adéla Šafářová 

Kanoistika - Závod SP C1 mužů v Markleebergu (Německo) 

6. Lukáš Rohan 

17. Michal Jáně

Kanoistika - Závod SP K1 žen v Markleebergu (Německo)

18. Štěpánka Hilgertová

24. Kateřina Kudějová

Fotbal - Zápas základní skupiny ME do 19 let mužů v Tbilisi (Gruzie)

ČR - Švédsko 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů ve Irdningu (Rakousko)

FK Mladá Boleslav - FK Rostov (Rusko) 1:3 

Volejbal - Zápas o 15 místo MS do 21 let mužů v Českých Budějovicích

ČR - Maroko 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:20) 

Motosport - Závod MS Moto3 mužů v Sachsenringu (Německo)

18. Jakub Kornfeil

Motosport - Závod MS MotoGP mužů v Sachsenringu (Německo)

17. Karel Abraham

Orientační běh - Závod MS sprintových smíšených štafet v Tartu (Estonsko) 

4. Jana Knapová, Miloš Nykodým, Vojtěch Král, Denisa Kosová

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 1.7.2017

datum: 6.7.2017 21:00:57 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (6 hlasů)

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie) 

Karolína Plíšková - Caroline Wozniacká (Dánsko) 2:0 (6:4, 6:4) 

Inline hokej - Zápas o 3. místo MS mužů v Bratislavě (Slovensko) 

ČR - Švédsko 5:2 

Atletika - Závod Diamantové ligy hodu oštěpem mužů v Paříži (Francie) 

2. Jakub Vadlejch 

9. Vítězslav Veselý 

Atletika - Závod Diamantové ligy skoku o tyči mužů v Paříži (Francie) 

8. Jan Kudlička 

Michal Balner nedokončil 

Plážový volejbal - Zápas semifinále turnaje žen v Poreči (Chorvatsko) 

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Nina Betschartová, Tanja Hüberliová (Švýcarsko) 2:1 (22:20, 12:21, 15:10) 

Plážový volejbal - Zápas finále turnaje žen v Poreči (Chorvatsko) 

Sarah Pavanová, Melissa Humanaová-Paredesová (Kanada) - Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová 2:1 (32:24, 21:12,15:6) 

Cyklistika - Závod 1.etapy Tour de France mužů v Düsseldorfu (Německo) 

31. Zdeněk Štybar 

78. Roman Kreuziger 

117. Ondřej Cink 

Horská kola - Závod SP žen v Vallnordu (Andorra) 

21. Jana Bártová 

Volejbal - Zápas o 9-16 místo MS do 21 let mužů v Českých Budějovicích 

ČR - Japonsko 2:3 (25:22, 25:20, 21:25, 15:25, 13:15) 

Kanoistika - Závod SP K1 mužů v Markleebergu (Německo) 

6. Jiří Prskavec 

10. Vavřinec Hradilek 

17. Vít Přindiš 

25. Ondřej Tunka 

Kanoistika - Závod SP C1 žen v Markleebergu (Německo) 

6. Tereza Fišerová 

14.Eva Říhová 

15.Monika Jančová

Kanoistika - Závod SP C2 mužů v Markleebergu (Německo) 

1. Jonáš Kašpar, Marek Šindler 

5. Ondřej Karlovský, Jakub Jáně 

11. Tomáš Heger, Vojta Heger 

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze 

ČR - Future Stars 17:2 

Baseball - Zápas přípravný do 23 let mužů v Praze 

ČR - Německo 6:4 

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze 

International Stars - ČR 4:0 

Sportovní lezení - Závod ME na obtížnost mužů v Campitello Di Fassa (Itálie) 

2. Adam Ondra 

46. Denis Pail 

47. Jakub Konečný 

54. Štěpán Volf 

60. Tomáš Binter 

Sportovní lezení - Závod ME na obtížnost žen v Campitello Di Fassa (Itálie) 

24. Iva Vejmolová 

36. Eliška Adamovská 

39. Lenka Slezáková 

45. Gabriela Vrablíková 

55. Tereza Kubátová 

Sportovní lezení - Závod ME na rychlost mužů v Campitello Di Fassa (Itálie) 

16. Libor Hroza 

19. Petr Burian 

Moderní pětiboj - Závod ME smíšených štafet juniorů v Barceloně (Španělsko) 

3. Karolína Křenková, Vojtěch Hercík 

Orientační běh - Závod MS sprintu mužů v Tartu (Estonsko) 

6. Vojtěch Král 

22. Miloš Nykodým 

25. Jan Petržela 

Orientační běh - Závod MS sprintu žen v Tartu (Estonsko) 

17. Jana Knapová 

22. Adéla Indráková 

24. Tereza Janošíková 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Roudnici nad Labem 

FK Dukla Praha - FC Oberlausitz Neugersdorf (Německo) 1:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Chomutově 

SK Slavia Praha - MŠK Žilina (Slovensko) 4:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů ve Starém městě 

1. FC Slovácko - MFK Skalica (Slovensko) 0:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Karviné 

MFK Karviná - Górnik Zabrze (Polsko) 0:4 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Žebetíně 

FC Zbrojovka Brno - FC Zlaté Moravce (Slovensko) 1:1

Fotbal - Zápas přípravný mužů ve Weidenu (Německo) 

1. FC Norimberk (Německo) - Bohemians Praha 1905 4:0 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 30.6.2017

datum: 1.7.2017 22:20:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 17% (6 hlasů)

Inline hokej - Zápas semifinále MS mužů v Bratislavě (Slovensko)

ČR - USA 4:5

Tenis - Zápas semifináel turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Johanna Kontaová (Velká Británie) Karolína Plíšková bez boje Plíšková

Moderní pětiboj - Závod ME štafet juniorů v Barceloně (Španělsko)

2. Marek Grycz, Martin Vlach

Moderní pětiboj - Závod ME štafet juniorek v Barceloně (Španělsko)

4. Barbora Ciprová, Aranka Chalupníková

Plážový volejbal - Zápas 2.kola turnaje žen v Poreči (Chorvatsko) 

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Riikka Lehtonenová, Taru Lahtiová (Finsko) 2:0 (21:18, 21:19) 

Plážový volejbal - Zápas 2.kola turnaje žen v Poreči (Chorvatsko) 

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Laura Ludwigová, Margareta Kozuchová (Německo) 2:0 (21:14, 21:15) 

Plážový volejbal - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Poreči (Chorvatsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová 2:1 (15:25, 25:12, 15:10)

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze

ČR - Německo „23“ 11:4

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze

ČR - International Stars 5:7

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze

ČR „23“ - Rusko 4:3

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze

ČR „23“ - Future Stars 3:13

Softbal - Zápas semifnále ME žen v Bollate (Itálie) 

ČR - Řecko 5:0

Softbal - Zápas play-off ME žen v Bollate (Itálie) 

ČR - Velká Británie 1:4 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 29.6.2017

datum: 1.7.2017 22:18:46 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 21% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Karolína Plíšková - Pcheng Šuaj (Čína) 2:0 (7:6, 6:4)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Barbora Strýcová - Lauren Davisová (USA) 2:0 (7:5, 6:2)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Karolína Plíšková - Světlana Kuzněcovová (Rusko) 2:1 (6:7, 6:2, 6:4)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Heather Watsonová (Velká Británie) - Barbora Strýcová 2:1 (6:1, 1:6, 6:4)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Lukáš Rosol - Darian King (Barbados) 3:1 (6:4, 3:6, 6:3, 6:4)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Destanee Aiavaová (Austrálie) - Barbora Krejčíková 2:0 (6:2, 6:1)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu žen v Londýně (Velká Británie)

Lin Ču (Čína) - Marie Bouzková 2:1 (3:6, 6:3, 6:2)

Volejbal - Zápas o 9-16 místo MS do 21 let mužů v Českých Budějovicích

ČR - Itálie 2:3 (23, 14,:25 25:23, 18:25, 16:18) 

Inline hokej - Zápas čtvrtfinále  MS mužů v Bratislavě (Slovensko)

ČR - Kanada 8:2

Softbal - Zápas čtvrtfinále ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Rusko 2:1 

Softbal - Zápas čtvrtfinále ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Nizozemsko 0:8

Softbal - Zápas semifnále ME žen v Bollate (Itálie)

Itálie - ČR 4:1

Fotbal - Zápas přípravný mužů ve Windischgarsten (Rakousko)

FK Mladá Boleslav - FC Apollon Limassol (Kypr) 2:1 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny  turnaje žen v Poreči (Chorvatsko)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová  - Ida Sinisalová, Niina Ahtiainenová (Finsko) 2:0 (21:15, 21:9)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny  turnaje žen v Poreči (Chorvatsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Joana Heidrichová, Anouk Vergéová-Dépréová (Švýcarsko) 2:1 (21:17, 22:24, 15:12)

Squash - Zápas finále turnaje žen v Jerevanu (Arménie) 

Mellssa Alvesová (Francie) - Anna Sermeová 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)  

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 28.6.2017

datum: 1.7.2017 22:16:21 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (6 hlasů)

2.kpl TLETIKA OSTRAVA - Zlatá tretra, mítink IAAF World Challenge Kerberová (1-Něm.) - Kristýna Plíšková (ČR) 4:6, 6:1, 7:5 Barbora Strýcová - Garbine Muguruzaová (Špenělsko) 2:0 (6:1, 6:0) Čtyřhra - 1. kolo: Melicharová, Smithová (USA/Brit.) - Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková 2:0 (7:6, 6:2) Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) Lukáš Rosol - Rajeev Ram (USA) 2:1 (6:2, 1:6, 6:2) Ženy: Dvouhra - 1. kolo: Marie Bouzková (ČR) - Kamenská (Rusko) 2:0 (6:2, 6:4) Georgesová (Francie) - Tereza Martincová (19-ČR) 6:2, 6:2 Barbora Krejčíková - Lumsdenová (Velká Británie) 2:1 (4:6, 7:6, 10:8) Cabreraová (Austr.) - Tereza Smitková (ČR) 6:2, 4:6, 6:2 VOLEJBAL POREČ (Chorv.) Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu Volejbal - Zápas o 9-16 místo MS do 21 let mužů v Českých Budějovicích ČR - USA 2:3 (23:25, 26:24, 25:21, 18:25, 7:15) Fotbal - Zápas přípravný mužů v Luhačovicích FC Fastav Zlín - FC Zlaté Moravce (Slovensko) 1:2 Fotbal - Zápas přípravný mužů v Cracovia Krakov - MFK Karviná 2:2 Fotbal - Zápas přípravný mužů v Olomouc - Trnava 1:3

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 27.6.2017

datum: 29.6.2017 22:14:46 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 8% (6 hlasů)

Inline hokej - Zápas základní skupiny MS mužů v Bratislavě (Slovensko)

ČR - Německo 6:4 

Atletika - Závod mítinku hodu kladivem žen v Ostravě

7. Kateřina Šafránková 

9. Tereza Králová

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Poreči (Chorvatsko)

Alexandra Jupiterová, Ophelie Lussonová (Francie) - Karolína Řeháčková, Magdalena Dostálová 2:0 (21:18, 21:15)

Volejbal - Zápas o 9-16 místo MS do 21 let mužů v Českých Budějovicích

ČR - Egypt 0:3 (19:25, 23:25, 22:25) 

Softbal - Zápas základní skupiny ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Izrael 16:0

Softbal - Zápas základní skupiny ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Rakousko 4:1

Softbal - Zápas čtvrtfinále ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Španělsko 7:0 

Baseball - Zápas přípravný mužů v Praze

ČR - Rusko 12:4

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 26.6.2017

datum: 29.6.2017 21:54:22 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 8% (6 hlasů)

Inline hokej - Zápas základní skupiny MS mužů v Bratislavě (Slovensko)

ČR - Finsko 6:7 po samostatných nájezdech 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Eastbourne (Velká Británie)

Vašek Pospisil (Kanada) - Jiří Veselý 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Kristýna Plíšková - Naomi Broadyová (Velká Británie) 2:1 (6:2, 6:7, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Barbora Strýcová - Eugenie Bouchardová (Kanada) 2:1 (6:3, 3:6, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Sorana Cirsteaová (Rumunsko) - Kateřina Siniaková 2:0 (6:3, 6:2)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Eastbourne (Velká Británie)

Karolína Plíšková - Alison Riskeová (USA) 2:0 (6:4, 6:3)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Lukáš Rosol - Jason Jung (Tchaj-wan) 2:0 (7:6, 7:6)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Teimuraz Gabašvili (Rusko) - Jan Šátral 2:0 (7:5, 7:6)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Maximo González (Argentina) - Petr Michnev 2:0 (6:3, 6:1)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie)

Alejandro Gonzalez (Kolumbie) - Václav Šafránek 2:1 (6:7, 6:2, 6:1)

Softbal - Zápas základní skupiny ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Polsko 9:0 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 25.6.2017

datum: 29.6.2017 21:49:07 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 17% (6 hlasů)

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Birminghamu (Velká Británie) 

Petra Kvitová - Ashleigh Bartyová (Austrálie) 2:1 (4:6, 6:3, 6:2)

Inline hokej - Zápas základní skupiny MS mužů v Bratislavě (Slovensko)

ČR - Švédsko 3:2 

Motosport - Závod MS Moto3 mužů v Assenu (Nizozemsko) 

17. Jakub Kornfeil

Motosport - Závod MS MotoGP mužů v Assenu (Nizozemsko) 

7. Karel Abraham

Volejbal - Zápas základní skupiny MS do 21 let mužů v Brně

ČR - Maroko 3:0 (25:16, 25:21, 25:18) 

Softbal - Zápas základní skupiny ME žen v Bollate (Itálie)

ČR - Švédsko 5:3

Softbal - Zápas základní skupiny ME žen v Bollate (Itálie)

Česko - Maďarsko 10:0 

Moderní pětiboj - Závod SP smíšených štafet v Druskininkai (Litva)

8. Natálie Dianová, Jan Kuf 

Futsal - Zápas přípravný mužů v Čchang-ša (Čína)

ČR- Čína 5:3

Horská kola - Zápas MS maratonu mužů v Singenu (Německo)

5. Jaroslav Kulhavý 

9. Rostislav Ulman 

12. Marek Rauchfuss 

23. Jiří Novák 

28. Pavel Boudný 

35. Filip Adel 

38. Kristián Hynek

Horská kola - Zápas MS maratonu žen v Singenu (Německo)

21. Johana Kolašínová

22. Jitka Škarnitzlová 

Motokros - Závod MS mužů v Maggiore (Itálie) 

33. Jaromír Romančík 

Kanoistika - Závod SP C1 mužů v Augsburgu (Německo)

16. Václav Chaloupka

23. Stanislav Ježek

Kanoistika - Závod SP K1 žen v Augsburgu (Německo)

8. Karolína Galušková

18. Amálie Hilgertová

21. Štepánka Hilgertová

28. Kateřina Kudějová 

Kanoistika - Závod ME K1 na 500m do 23 let mužů v Bělehradu (Srbsko)

3. Jakub Zavřel

Kanoistika - Závod ME K1 na 500m juniorek v Bělehradu (Srbsko)

2. Sofie Kinclová

Kanoistika - Závod ME K2 na 500m juniorek v Bělehradu (Srbsko)

3. Barbora Galádová, Adéla Házová

Kanoistika - Závod ME K2 na 500m juniorů v Bělehradu (Srbsko)

2. Tomáš Sobíšek, Jakub Brabec 

Kanoistika - Závod ME K4 na 500m juniorů v Bělehradu (Srbsko)

3. David Volák, Jan Vorel, Vilém Kukačka, Ondřej Mašek 

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,86
* Přístupů: 168 978
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist