Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 31.1.2017

datum: 1.2.2017 14:25:57 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Lucie Hradecká - Kateryna Kozlovová (Ukrajina) 2:1 (7:6, 4:6, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Lucie Šafářová - Aleksandra Kruničová (Srbsko) 2:0 (6:3, 6:4)

Alpské lyžování - Závod SP paralelního slalomu žen ve Stockholmu (Švédsko)

9. Šárka Strachová

Volejbal - Zápas osmifinále Vyzývacího poháru mužů v Tel Avivu (Izrael)

Maccabi Tel Aviv (Izrael) - VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:18, 30:28, 25:20)

Klasické lyžování - Závod MS sprintu juniorů v Park City (USA)

28. Jan Pechoušek

41. Karel Macháč

45. Adam Matouš

Klasické lyžování - Závod MS sprintu juniorek v Park City (USA)

21. Kateřina Janatová

26. Barbora Havlíčková

31. Zuzana Staňková

49. Eliška Krčková 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

AC Sparta Praha - Ferencvárosi Torna Club (Maďarsko) 0:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

FC Slovan Liberec - SK Sturm Graz (Rakousko) 1:1

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Beleku (Turecko)

FC Fastav Zlín - FK Kajrat Almaty (Kazachstán) 0:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Estádio Bela Vista (Portugalsko)

FK Jablonec - FK Šachtar Doněck (Ukrajina) 2:2 po penaltách 5:4 

Biatlon - Závod zimní univerziády individuálu žen v Almaty (Kazachstán)

7. Kristýna Černá

Biatlon - Závod zimní univerziády individuálu mužů v Almaty (Kazachstán)

23. Jan Burian

27. David Tolar

39. Lukáš Joukal

Klasické lyžování - Závod zimní univerziády stíhacího mužů v Almaty (Kazachstán)

11. Miroslav Rypl

15. Jakub Gräf 

24. Jakub Pšenička 

29. Jakub Antoš 

Klasické lyžování - Závod zimní univerziády stihacího žen v Almaty (Kazachstán)

35. Andrea Klementová

Curling - Zápas základní skupiny zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

ČR - USA 4:3

Curling - Zápas základní skupiny zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

ČR - Kazachstán 10:2

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 30.1.2017

datum: 31.1.2017 10:27:50 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 42% (6 hlasů)

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Paralimni (Kypr)

FK Teplice - Wisla Plock (Polsko) 1:0

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Tchaj-Peju (Thaj-wan)

Kateřina Siniaková - Galina Voskobojevová (Kazachstán) 2:1 (5:7, 6:4, 6:2)

Alpské lyžování - Závod zimní univerziády superobřího slalomu mužů v Almaty (Kazachstán)

10. Daniel Paulus

20. Adam Kotzmann

29. Adam Zika 

Martin Štěpán nedokončil

Petr Král nedokončil

Alpské lyžování - Závod zimní univerziády superobřího slalomu žen v Almaty (Kazachstán)

4. Tereza Kmochová

16. Karolína Kloučková

21. Veronika Čamková

22. Veronika Rudolfobá 

Klasické lyžování - Závod zimní univerziády intervalovým startem mužů v Almaty (Kazachstán)

6. Miroslav Rypl

11. Jakub Pšenička 

16. Jakub Antoš 

20. Adam Fellner 

25. Jakub Gräf 

Klasické lyžování - Závod zimní univerziády intervalovým startem žen v Almaty (Kazachstán)

39. Andrea Klementová

Hokej - Zápas základní skupiny zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

Švédsko - ČR 0:5

Curling - Zápas základní skupiny zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

Švédsko - ČR 11:2

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 29.1.2017

datum: 30.1.2017 20:00:09 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 33% (6 hlasů)

Fotbal - Zápas o 3.místo Tipsport ligy mužů v Mladé Boleslavi

Bohemians Praha 1905 - FK Poprad (Slovensko) 2:0

Severská kombinace - Závod SP mužů v Seefeldu (Rakousko)

24. Tomáš Portyk

Klasické lyžování - Závod SP hromadného startu mužů ve Falunu (Švédsko)

26. Martin Jakš

Klasické lyžování - Závod SP hromadného startu žen ve Falunu (Švédsko)

41. Petra Nováková

Biatlon - Závod ME smíšených dvojicDuszniki-Zdrój (Polsko)

8. Veronika Vítková, Tomáš Krupčík

Baitlon - Závod ME smíšených štafet v Duszniki-Zdrój (Polsko)

5. Lea Johanidesová, Jessica Jislová, Jaroslav Soukup, Lukáš Kristejn

Rychlobruslení - Závod SP na 3000m žen v Berlíně (Německo)

2. Martina Sablíková

Rychlobruslení - Závod SP divizi B na 3000m žen v Berlíně (Německo

11. Nikola Zdráhalová 

19. Eliška Dřímalová

Rychlobruslení - Závod SP na 1000m žen v Berlíně (Německo)

3. Karolína Erbanová

Shorttrack - Závod MS ve víceboji juniorek v Innsbrucku (Rakousko)

13. Michaela Sejpalová

14. Michala Kuncířová

36. Petra Vaňková 

Shorttrack - Závod MS štafet juniorek v Innsbrucku (Rakousko)

9. Michala Kuncířová, Michaela Sejpalová, Petra Vaňková, Milada Došlá

Cyklokros - Závod MS mužů v Bielesu (Lucembursko)

7. Michal Boroš  

11. Jan Nesvadba 

22. Emil Hekele 

26. Tomáš Paprstka 

39. Michal Malík  

Cyklokros - Závod MS do 23 let mužů v Bielesu (Lucembursko)

35. Daniel Mayer

39. David Jarý 

42. Jonáš Březina

Klasické lyžování - Závod SP hromadného startu mužů ve Falunu (Švédsko)

26. Martin Jakš

Klasické lyžování - Závod SP hromadného startu žen ve Falunu (Švédsko)

41. Petra Nováková

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Marcialongy žen v Predazzu (Itálie)

1. Kateřina Smutná

13. Klára Moravcová

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Marcialongy mužů v Predazzu (Itálie)

17. Petr Novák 

33. Jiří Ročárek 

35. Stanislav Řezáč 

43. Jan Šrail

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Willingenu (Německo)

31. Jakub Janda 

35. Roman Koudelka 

41. Lukáš Hlava 

48. Jan Matura 

49. Vojtěch Štursa 

Alpské lyžování - Závod SP superobřího slalomu žen v Cortina D´ampezzo (Itálie)

52. Pavla Klicnarová 

Alpské lyžování - Závod SP obřího slalomu mužů v Garmisch-Partenkirchenu (Německo)

24. Kryštof Krýzl 

Skoky na lyžích - Závod KP mužů v Bischofshofenu (Německo)

1. Tomáš Vančura

Boby - Závod MS čtyřbobu juniorů v Winterbergu (Německo)

9. Dominik Dvořák, Jan Šindelář, Jaroslav Kopřiva, Dominik Záleský

Saně - Závod MS mužů v Innsbrucku (Rakousko)

32. Ondřej Hyman 

Saně - Závod MS mužů v Innsbrucku (Rakousko)

9. Tereza Nosková, Ondřej Hyman, Lukáš Brož, Antonín Brož

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů v Königssee (Německo)

10. Jan Vrba, David Egydy, Dominik Suchý, Jakub Nosek

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - Villacher SV (Rakousko) 4:2 

Zímní triatlon - Závod ME mužů v Otepää (Estonsko)

9. Pavel Jindra

Zímní triatlon - Závod ME žen v Otepää (Estonsko)

1. Helena Erbenová

6. Aneta Grabmüllerová

8. Šárka Grabmüllerová

Cyklistika - Závod jednodenní Cadel Evans Great Ocean Road Race mužů v Geelongu (Austrálie)

6. Petr Vakoč 


SDÍLET

4

komentáře

České sportovní výsledky z 28.1.2017

datum: 29.1.2017 13:52:18 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 57% (7 hlasů)

Cyklokros - Závod MS žen v Bielesu (Lucembursko)

3. Kateřina Nash 

Pavla Havlíková nedokončila

Cyklokros - Závod MS do 23 let žen v Bielesu (Lucembursko)

6. Nikola Nosková 

16. Jana Czeczinkarová

30. Elena Vaníčková

36. Martina Kukulová  

Cyklokros - Závod MS juniorů v Bielesu (Lucembursko)

21. Jan Gavenda 

27. Šimon Vaníček

34. Tomáš Kopecký

41. David Honzák 

59. Jakub Schierl

Skoky na lyžích - Závod SP družtev mužů ve Willingenu (Německo)

9. Lukáš Hlava, Vojtěch Štursa, Jan Matura, Roman Koudelka

Alpské lyžování - Závod SP sjezdu mužů v Garmisch-Partenkirchenu (Německo)

42. Jan Hudec

Severské kombinace - Závod SP mužů v Seefeldu (Rakousko)

28. Tomáš Portyk 

Miroslav Dvořák nedokončil

Klasické lyžování - Závod SP sprintu žen ve Falunu (Švédsko)

48. Petra Nováková 

Snowboarding - Závod SP Paralelního obřího slalomu žen v Rogle (Slovinsko)

1. Ester Ledecká

Snowboarding - Závod SP Paralelního obřího slalomu mužů v Rogle (Slovinsko)

51. Viktor Brůžek

Skoky na lyžích - Závod KP mužů v Bischofshofenu (Německo)

2. Tomáš Vančura

Biatlon - Závod ME stíhacího žen v Duszniki-Zdrój (Polsko)

4. Veronika Vítková 

30. Lea Johanidesová 

38. Jessica Jislová

Ludmila Horká nedokončila

Biatlon - Závod ME stíhacího mužů v Duszniki-Zdrój (Polsko)

8. Tomáš Krupčík 

31. Ondřej Hošek

33. Lukáš Kristejn

44. Tomáš Vojík 

49. Jaroslav Soukup 

53. Matěj Krupčík 

Boby - Závod MS dvojbobu juniorů v Winterbergu (Německo)

3. Dominik Dvořák, Jan Šindelář

Boby - Závod SP dvojbobu mužů v Königssee (Německo)

23. Jan Vrba, Jakub Nosek 

Saně - Závod MS žen v Innsbrucku (Rakousko)

39. Tereza Nosková 

Saně - Závod MS dvojic mužů v Innsbrucku (Rakousko)

12. Lukáš Brož, Antonín Brož

23. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 5000m mužů v Berlíně (Německo)

5. Sebastian Druszkiewicz

Rychlobruslení - Závod SP na 500m žen v Berlíně (Německo)

2. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod SP na 1500m žen v Berlíně (Německo)

3. Martina Sáblíková

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 1500m žen v Berlíně (Německo)

2. Nikola Zdráhalová 

24. Eliška Dřímalová

Krasobruslení - Závod ME volných jízd mužů v Ostravě

12. Michal Březina 

20. Jiří Bělohradský

Fotbal - Zápas semifinále Tipsport ligy mužů v Mladé Boleslavi

FK Pardubice - FK Poprad (Slovensko) 2:1

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

Ferencvárosi Torna Club (Maďarsko) - FC Slovan Liberec 2:3

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

AC Sparta Praha - SK Sturm Graz (Rakousko) 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

PFK Lokomotiv Plovdi (Bulharsko) - 1.FC Slovácko 1:1 

Atletika - Závod halového mitinku na 60m mužů v Jablonci

3. Jan Veleba

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek mužů v Jablonci

1. Petr Svoboda

Atletika - Závod halového mitinku na 1500m mužů v Jablonci

1. Filip Sasínek

Atletika - Závod halového mitinku vrhu koulí mužů v Jablonci

1. Tomáš Staněk 

2. Ladislav Prášil

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek žen v Jablonci

1. Lucie Koudelová

2. Zuzana Hejnová

Atletika - Závod halového mitinku na 60m žen v Jablonci

1. Barbora Procházková 

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen ve Vídni (Rakousko)

1. Rebeka Šilhanová

Atletika - Závod halového mitinku skoku na 800m žen ve Vídni (Rakousko)

1. Diana Mezuliáníková

2. Lenka Masná 

Atletika - Závod halového mitinku skoku na 800m mužů ve Vídni (Rakousko)

2. Jan Kubista

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 27.1.2017

datum: 28.1.2017 10:11:49 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Biatlon - Závod ME sprintu žen v Duszniki-Zdrój (Polsko)

7. Veronika Vítková 

19. Lucie Charvátová 

30. Jessica Jislová

45. Ludmila Horká

53. Lea Johanidesová 

Biatlon - Závod ME sprintu mužů v Duszniki-Zdrój (Polsko)

6. Tomáš Krupčík 

11. Jaroslav Soukup 

36. Lukáš Kristejn

44. Tomáš Vojík 

45. Ondřej Hošek

50. Matěj Krupčík 

Krasobruslení - Závod ME krátkého programu mužů v Ostravě

8. Michal Březina 

20. Jiří Bělohradský

Krasobruslení - Závod ME konečného pořadí po volných jízdách žen v Ostravě

20. Michaela Lucie Hanzlíková

Saně - Závod MS žen v Innsbrucku (Rakousko)

40. Tereza Nosková 

Saně - Závod MS mužů v Innsbrucku (Rakousko)

24. Ondřej Hyman

Saně - Závod MS dvojic mužů v Innsbrucku (Rakousko)

13. Lukáš Brož, Antonín Brož

22. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Alpské lyžování - Závod SP sjezdu v Garmisch-Partenkirchenu (Německo)

41. Jan Hudec

Severské kombinace - Závod SP mužů v Seefeldu (Rakousko)

23. Tomáš Portyk 

44. Miroslav Dvořák

Fotbal - Zápas přípravný mužů ve Zlíně

FC Fastav Zlín - Górnik Zabrze (Polsko) 1:0 

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů ve Štýrským Hradci (Rakousko)

Graz 99ers (Rakousko) - Orli Znojmo 3:1

Snowboarding - Závod SP Slopestylu žen v Seiser Almu (Itálie)

12. Kateřina Vojáčková 

30. Šárka Pančochová 

Snowboarding - Závod SP Slopestylu mužů v Seiser Almu (Itálie)

41. Petr Horák 

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 1500m mužů v Berlíně (Německo)

21. Sebastian Druszkiewicz

Rychlobruslení - Závod SP na 500m žen v Berlíně (Německo)

2. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod SP na 1000m žen v Berlíně (Německo)

6. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 1000m žen v Berlíně (Německo)

5. Martina Sáblíková

8. Nikola Zdráhalová 

SDÍLET

3

komentáře

České sportovní výsledky z 26.1.2017

datum: 27.1.2017 11:56:44 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 3 | hodnocení: 21% (6 hlasů)

Krasobruslení - Závod ME krátkých tanců tanečních párů v Ostravě

26. Nicole Kuzmichová a Alexandr Sinicyn

Krasobruslení - Závod ME konečného pořadí po volných jízd sportovních dvojic v Ostravě

7. Anna Dušková a Martin Bidař 

Volejbal - Zápas 2.kola Poháru CEV žen v Kazani (Rusko)

WVC Dynamo Kazaň (Rusko) - VK UP Olomouc 3:0 (25:11, 25:16, 25:16)

Fotbal - Zápas základní skupiny Tipsport ligy mužů ve Frýdku Místku

Podbeskidzie Bielsko Biala (Polsko) - MFK Frýdek-Místek 4:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze

SK Slavia Praha - MFK Ružomberok (Slovensko) 6:1


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 25.1.2017

datum: 26.1.2017 10:24:23 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (6 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Mirjana Lučičová-Baroniová (Chorvatsko) - Karolína Plíšková 2:1 (6:4, 3:6, 6:4)

Tenis - Zápas 3.kola Australian Open juniorů v Melbourne (Austrálie) 

Emil Ruusuvuori (Finsko) - Michael Vrbenský 2:0 (6:3, 6:3)

Krasobruslení - Závod ME krátkého programu žen v Ostravě

15. Michaela Lucie Hanzlíková

Krasobruslení - Závod ME krátkého programu sportovních dvojic v Ostravě

7. Anna Dušková a Martin Bidař 

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze

ZVVZ USK Praha - Mersin Buyuksehir Belediye basketball (Turecko) 96:47 

Basketbal - Zápas základní skupiny LM mužů v Domžale (Slovinsko)

KK Helios Suns Domžale (Slovinsko) - ČEZ Basketball Nymburk 57:67

Basketbal - Zápas osmifinále Eurocupu žen v Raguse (Itálie)

Virtus Eirene Ragusa (Itálie) - ČEZ Basketball Nymburk 71:57 

Basketbal - Zápas základní skupiny FIBA Europecupu mužů v Pardubicích

BK JIP Pardubice - U-BT Kluž-Napoca (Rumunsko) 74:65 

Biatlon - Závod ME individuální žen v Duszniki-Zdrój (Polsko)

21. Lea Johanidesová 

33. Jessica Jislová

63. Ludmila Horká

Biatlon - Závod ME individuální mužů v Duszniki-Zdrój (Polsko)

32. Jaroslav Soukup 

38. Lukáš Kristejn 

45. Tomáš Krupčík 

55. Matěj Krupčík 

56. Ondřej Hošek

71. Tomáš Vojík 

Fotbal - Zápas základní skupiny Tipsport ligy mužů v Brně

MFK Skalica (Slovensko) - 1.SC Znojmo FK 3:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Brně

FC Zbrojovka Brno - FC Spartak Trnava (Slovensko) 1:1 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 24.1.2017

datum: 25.1.2017 12:51:50 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů ve Schladmingu (Rakousko)

Kryštof Krýzl nedokončil

Alpské lyžování - Závod SP obřího slalomu žen v Kronplatzu (Rakousko)

Kateřina Pauláthová nedokončila

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open juniorů v Melbourne (Austrálie) 

Michael Vrbenský - Mikhail Sokolovskij (Rusko) 2:0 ( 6:1, 7:6)

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open čtyřhry juniorek v Melbourne (Austrálie) 

Caty McNallyová, Natasha Subhashová (USA) - Denisa Hindová, Johana Marková 2:0 (6:3, 6:4)

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze

AC Sparta Praha - MFK Ružomberok (Slovensko) 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů ve Zlíně

FC Fastav Zlín - FC ViOn Zlaté Moravce (Slovensko) 1:2 

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev žen v Jaroměři

Renata Štrbíková - Tijana Jokičová (Srbsko) 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:5)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev žen v Jaroměři

Kateřina Tomanovská - Ana Žofia Fenyvesiová (Srbsko) 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 10:12, 5:11)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev žen v Jaroměři

Karin Adámková - Dragana Vignjevičová (Srbsko) 3:0 (11:7, 11.9, 12:10)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev žen v Jaroměři

Renata Štrbíková - Ana Žofia Fenyvesiová (Srbsko) 3:1 (11.9, 11:5, 8:11, 11:7)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev mužů v Jaroměři

Dmitrij Prokopcov - Hunor Szöcs (Rumunsko) 3:2 (7:11, 6:11, 12:10, 11:6, 11:8)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev mužů v Jaroměři

Tomáš Konečný - Iovidiu Ionescu (Rumunsko) 0:3 (12:14, 12:14, 11:13)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev mužů v Jaroměři

Lubomír Jančařík - Adrian Crisan (Rumunsko) 0:3 (10:12, 3:11, 14:16)

Stolní tenis - Zápas základní skupiny kvalifikace ME družtev mužů v Jaroměři

Dmitrij Prokopcov - Iovidiu Ionescu (Rumunsko) 1:3 (11:13, 10:12, 13:11, 7:11)


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 23.1.2017

datum: 24.1.2017 9:32:41 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 4.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Daria Gavrilovová (Austrálie) 2:0 (6:3, 6:3) 

Tenis - Zápas 4.kola Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Serena Williamsová (USA) - Barbora Strýcová 2:0 (7:5, 6:4) 

Tenis - Zápas 2.kola Australian Open juniorek v Melbourne (Austrálie) 

Elena Rybakinová (Rusko) - Denisa Hindová 2:0 (6:2, 7:5)

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň - FC Yanbian Funde (Čína) 1:0


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 22.1.2017

datum: 23.1.2017 11:35:48 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Biatlon - Závod SP hromadného startu mužů v Anterselvě (Itálie) 

23. Ondřej Moravec 

24. Michal Šlesingr 

28. Michal Krčmář 

Biatlon - Závod SP štafet žen v Anterselvě (Itálie) 

16. Lucie Charvátová, Lea Johanidesová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Chaux-Neuve (Francie) 

16. Tomáš Portyk 

19. Miroslav Dvořák 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Zakopaném (Polsko) 

15. Roman Koudelka 

18. Viktor Polášek 

25. Jakub Janda 

43. Jan Matura 

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Kitzbühelu (Rakousko) 

31. Kryštof Krýzl 

Alpské lyžování - Závod SP obřího slalomu žen v Garmisch-Partenkirchenu (Německo) 

19. Ester Ledecká 

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko) 

23. Jan Vrba, Jan Stoklasa, Dominik Suchý, Jakub Nosek 

27. Dominik Dvořák, Jan Šindelář, Jaroslav Kopřiva, Jakub Havlín 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu družtev žen v Solitudě (USA)

6. Vendula Hopjáková, Eva Samková

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu družtev mužů v Solitudě (USA)

Jan Kubičík, Tomáš Vintr vyřazeni ve čtvrtfinále

Cyklokros - Závod SP žen v Hoogerheide (Nizozemsko) 

7. Kateřina Nash 

43. Pavla Havlíková 

52. Martina Kukulová 

58. Elena Vaníčková

66. Nikola Bajgerová

Cyklokros - Závod SP mužů v Hoogerheide (Nizozemsko) 

12. Michal Boroš 

20. Jan Nesvadba

22. Tomáš Paprstka

41. Emil Hekele

50. Michal Malík  

Cyklokros - Závod SP do 23 let mužů v Hoogerheide (Nizozemsko) 

29. Daniel Mayer

31. Jonáš Březina 

42. David Jarý

Adam Ťoupalík nedokončil

Cyklokros - Závod SP juniorů v Hoogerheide (Nizozemsko) 

14. Tomáš Kopecký

20. Vladimír Mikšaník

22. Jan Gavenda 

44. Jakub Schierl

47. Šimon Vaníček

57. David Honzák 

Cyklistika - Závod 6.etapy Tour Down Under mužů v Adelaide (Austrálie) 

11. Petr Vakoč 

69. Ondřej Cink 

Cyklistika - Konečné pořadí Tour Down Under mužů (Austrálie)

22. Ondřej Cink 

33. Petr Vakoč 

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open juniorů v Melbourne (Austrálie) 

Michael Vrbenský - Ling-si Čao (Čína) 2:0 (6:3, 6:2) 

Tenis - Zápas 1.kola Australian Open čtyřhry juniorek v Melbourne (Austrálie) 

Denisa Hindová, Johana Marková - Mahak Džainová, Lexie Stevensová (Indie, Nizozemsko) 2:0 (7:6, 6:4) 

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů v Lublaňi (Slovisnko)

HDD Telemach Olimpija (Slovinsko) - Orli Znojmo 1:2

Motorismus - Konečné pořadí MS Rallye mužů v Monte Carlu (Monako)

8. Jan Kopecký, Pavel Dresler 

20. Ondřej Bisaha, Jiří Hovorka


SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,09
* Přístupů: 119 592
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist