Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 14.3.2018

datum: 18.3.2018 7:54:18 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 6% (4 hlasy)

Tenis - Zápas osmifinále turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Karolína Plíšková - Amanda Anisimovová (USA) 2:0 (6:1, 7:6)

Tenis - Zápas osmifinále turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Petra Martičová (Chorvatsko) - Markéta Vondroušová 2:0 (6:3, 7:6)

Basketbal - Zápas osmifinále ligy mistrů mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - AEK Atény (Řecko) 82:93

Alpské lyžování - Závod SP sjezdu žen v Aare (Švédsko)

11. Ester Ledecká 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Trondheimu (Norsko)

43. Jan Vytrval

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.3.2018

datum: 17.3.2018 22:21:44 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 6% (4 hlasy)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje mužů v Indian Wells (USA)  

Čong Hjon (Korea) - Tomáš Berdych 2:0 (6:4, 6:4)

Cyklistika - Závod 7.etapy mužů v San Benedetto del Tronto (Itálie)

63. Zdeněk Štybar 

Cyklistika - Konečné pořadí mužů v Lido di Camaiore - San Benedetto del Tronto (Itálie)

40. Zdeněk Štybar 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Lillehammeru (Norsko)

49. Roman Koudelka

Severská kombinace - Závod SP mužů v Trondheimu (Norsko)

29. Tomáš Portyk

Jan Vytrval nedokončil

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.3.2018

datum: 17.3.2018 22:15:46 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 6% (4 hlasy)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Karolína Plíšková - Čang Šuaj (Čína) 2:1 (7:5, 5:7, 6:3)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Markéta Vondroušová - Aryna Sabalenková (Bělorusko) 2:0 (6:2, 6:2)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Amanda Anisimovová (USA) - Petra Kvitová 2:0 (6:2, 6:4)

Cyklistika - Závod 6.etapy mužů v Numana - Fano (Itálie)

5. Zdeněk Štybar 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 11.3.2018

datum: 16.3.2018 20:11:24 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (2 hlasy)

Biatlon - Závod SP hromadného mužů v Kontiolahti (Finsko) 

8. Michal Krčmář 

9. Ondřej Moravec 

Biatlon - Závod SP hromadného žen v Kontiolahti (Finsko) 

20. Veronika Vítková

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu dvojic žen v Moskvě (Rusko)

7. Eva Samková, Sára Veselková

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu dvojic mužů v Moskvě (Rusko)

16. Jan Kubičík, Radek Vintr 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Oslu (Norsko)

48. Roman Koudelka

56. Čestmír Kožíšek

Rychlobruslení - Závod MS ve víceboji mužů v Amsterdamu (Nizozemsko)

24. Sebastian Druszkiewicz 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje čtyřhry žen v Indian Wells (USA) 

Vania Kingová, Katarina Srebotniková (USA, Slovinsko) - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková 2:0 (6:3, 7:5)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Kateřina Siniaková - Darja Kasatkinová (Rusko) Siniaková skrečování

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Tomáš Berdych - Maximilian Marterer (Německo) 2:0 (6:1, 6:4)

Cyklistika - Závod 8.etapy mužů v Nice (Francie)

34. Roman Kreuziger

Cyklistika - Konečné pořadí mužů v Chatou - Nice (Francie)

19. Roman Kreuziger

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Castelraimondo - Filottrano (Itálie)

29. Zdeněk Štybar 

44. Leopold König

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Emmen - Hoogeveen (Nizozemsko)

1. František Sisr 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 10.3.2018

datum: 11.3.2018 20:22:28 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 33% (3 hlasy)

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu žen v Scuolu (Švýcarsko)

1. Ester Ledecká 

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu mužů v Scuolu (Švýcarsko)

42. Viktor Brůžek 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Moskvě (Rusko)

1. Eva Samková 

19. Sára Veselková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Moskvě (Rusko)

34. Jan Kubičík 

35. Radek Vintr 

Rychlobruslení - Závod MS ve víceboji žen v Amsterdamu (Nizozemsko)

6. Martina Sáblíková 

8. Nikola Zdráhalová

21. Natálie Kerschbaummayrová

Biatlon - Závod SP smíšených dvojic v Kontiolahti (Finsko) 

18. Veronika Vítková, Ondřej Moravec

Biatlon - Závod SP smíšených štafet v Kontiolahti (Finsko) 

14. Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Michal Krčmář, Adam Václavík

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen v Ofterschwangu (Německo)

33. Martina Dubovská

37. Gabriela Capová

Severská kombinace - Závod SP mužů v Oslu (Norsko)

35. Tomáš Portyk 

39. Jan Vytrval 

43. Lukáš Daněk

Klasické lyžování - Závod SP hromadného mužů v Oslu (Norsko)

43. Petr Knop 

49. Aleš Razým 

50. Michal Novák

Snowboarding - Závod EP slopestylu žen v Peci Pod Sněžkou

2. Šárka Pančochová 

4. Kateřina Vojáčková

12. Tereza Šebková

Snowboarding - Závod EP slopestylu mužů v Peci Pod Sněžkou

15. Jan Lohynský

17. Jan Rovenský

18. Kristián Salač

23. Michal Pajer 

Krasobruslení - Závod MS juniorů v Sofii (Bulharsko)

20. Petr Kotlařík 

Krasobruslení - Závod MS juniorek v Sofii (Bulharsko)

25. Dahyun Ko 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Karolína Plíšková - Irina-Camelia Beguová (Rumunsko) 2:0 (7:6, 6:1) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Simona Halepová (Rumunsko) - Kristýna Plíšková 2:0 (6:4, 6:4) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Petra Martičová (Chorvatsko) - Barbora Strýcová 2:0 (7:5, 6:4) 

Horská kola - Závod SP mužů v Stellenboschu (JAR)

29. Jaroslav Kulhavý 

40. Ondřej Cink 

43. Jan Vastl 

46. Jan Škarnitzl 

Horská kola - Závod SP žen v Stellenboschu (JAR)

29. Jitka Škarnitzlová 

36. Karla Štěpánová 

Horská kola - Závod SP do 23 let žen v Stellenboschu (JAR)

13. Jana Czeczinkarová 

20. Barbora Průdková 

Horská kola - Závod SP do 23 let mužů v Stellenboschu (JAR)

26. Matěj Průdek 

53. Jaromír Skála 

54. David Zadák 

Cyklistika - Závod 7.etapy mužů v Nice - Valdeblore La Colmiane (Francie)

14. Roman Kreuziger

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v Foligno - Sarnano Sassotetto (Itálie)

40. Leopold König

84. Zdeněk Štybar 

Ragby - Zápas základní skupiny druhé divize ME mužů v Praze

ČR - Švýcarsko 17:13 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 9.3.2018

datum: 10.3.2018 21:41:08 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (3 hlasy)

Biatlon - Závod SP sprintu žen v Kontiolahti (Finsko) 

6. Veronika Vítková

22. Jessica Jislová 

50. Eva Puskarčíková

87. Veronika Zvařičová  

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Markéta Vondroušová - Johanna Kontaová (Velká Británie) 2:0 (7:6, 6:4)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Petra Kvitová - Julia Putincevová (Kazachstán) 2:1 (6:7, 7:6, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Indian Wells (USA) 

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Mihaela Buzarnescuová, Alizé Cornetová (Rumunsko, Francie) 2:1 (6:1, 5:7, 10:3)

Cyklistika - Závod 6.etapy mužů v Sisteron - Vence (Francie)

14. Roman Kreuziger

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Follonica - Trevi (Itálie)

31. Zdeněk Štybar 

139. Leopold König

Krasobruslení - Závod MS tanečních párů juniorů v Sofii (Bulharsko)

18. Natálie Taschlerová, Filip Taschler

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.3.2018

datum: 10.3.2018 8:23:07 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (3 hlasy)

Biatlon - Závod SP sprintu mužů v Kontiolahti (Finsko) 

20. Ondřej Moravec 

44. Adam Václavík 

66. Jaroslav Soukup 

88. Michal Krčmář 

Fotbal - Zápas osmifinále Evropské ligy mužů v Lisabonu (Portugalsko) 

Sporting Lisabon CP (Portugalsko) - FC Viktoria Plzeň 2:0 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Kristýna Plíšková - Taun Jing-Jing (Čína) 2:0 (6:4, 7:6) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Markéta Vondroušová - Madison Brengleová (USA) 2:0 (6:2, 6:2) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Nicolas Kicker (Argentina) - Jiří Veselý 2:0 (7:5, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Indian Wells (USA) 

Monica Niculescuová, Andrea Sestini Hlaváčková (Rumunsko) - Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková 2:1 (6:2, 2:6, 10:4)

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Salon-de-Provence - Sisteron (Francie)

45. Roman Kreuziger

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů v Camaiore - Follonica (Itálie)

28. Zdeněk Štybar 

127. Leopold König

Krasobruslení - Závod MS sportovních dvojic juniorů v Sofii (Bulharsko)

15. Edita Horňáková, Radek Jakubka

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 7.3.2018

datum: 9.3.2018 7:19:02 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 17% (3 hlasy)

Basketbal - Zápas osmifinále ligy mistrů mužů v Aténách (Řecko)

AEK Atény (Řecko) - ČEZ Basketball Nymburk 88:98 

Basketbal - Zápas čtvrtfinále Euroligy žen v Praze

ZVVZ USK Praha - UMMC Jekatěrinburg (Rusko) 54:73 

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v La Fouillouse - St.Etienne (Francie)

33. Roman Kreuziger

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Lido di Camaiore (Itálie)

76. Zdeněk Štybar 

126. Leopold König

Fotbal - Zápas přípravný žen v Larnace (Kypr) 

ČR - Slovensko 5:2

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 5-6.3.2018

datum: 8.3.2018 19:27:13 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (3 hlasy)

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů v Orsonville - Vierzon (Francie) 

36. Roman Kreuziger 

Fotbal - Zápas přípravný žen v Larnace (Kypr) 

Španělsko - ČR 2:0


Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Bourges - Guyon (Francie) 

27. Roman Kreuziger

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 4.3.2018

datum: 6.3.2018 20:41:46 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (3 hlasy)

Biatlon - Závod MS stíhacího juniorek v Otepäe (Estonsko) 

1. Markéta Davidová 

21. Tereza Vinklárková 

53. Natálie Jurčová 

Biatlon - Závod MS stíhacího juniorů v Otepäe (Estonsko) 

14. Jakub Štvrtecký 

Biatlon - Závod MS stíhacího dorostenců v Otepäe (Estonsko) 

30. Mikuláš Karlík 

35. Jakub Kocián 

43. Tomáš Mikyska 

Biatlon - Závod MS stíhacího dorostenek v Otepäe (Estonsko) 

20. Tereza Voborníková 

28. Iva Křižovičová 

29. Petra Suchá

42. Karolína Dusilová 

Skikros - Závod SP žen v Solnečnaja Dolině (Rusko) 

6. Nikol Kučerová 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Lahti (Finsko) 

33. Roman Koudelka 

38. Čestmír Kožíšek 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Lahti (Finsko) 

42. Jan Vytrval 

47. Martin Zeman 

Klasické lyžování - Závod SP individulního žen v Lahti (Finsko) 

18. Kateřina Beroušková 

49. Petra Nováková

Klasické lyžování - Závod SP individulního mužů v Lahti (Finsko) 

53. Miroslav Rypl 

55. Michal Novák 

65. Jonáš Bešťák 

Alpské lyžování - Závod SP kombinace žen v Crans Montaně (Švýcarsko) 

31. Kateřina Pauláthová 

32. Tereza Kmochová 

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Kranjské Goře (Slovinsko) 

Ondřej Berndt nedokončil

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics Vasova běhu mužů v Moře (Švédsko)

7. Stanislav Řezáč 

29. Petr Novák 

57. Lukáš Bauer 

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics Vasova běhu žen v Moře (Švédsko)

3. Kateřina Smutná 

19. Šarka Zelenková 

Atletika - Závod HMS běhu na 4x400m mužů v Birminghamu (Velká Británie) 
5. Michal Desenský, Patrik Šorm, Filip Šnejdr, Pavel Maslák 
Atletika - Závod HMS běhu na 4x400m žen v Birminghamu (Velká Británie) 
7. Martina Hofmanová, Tereza Petržilková, Marcela Pírková, Lada Vondrová 
Atletika - Závod HMS běhu na 60m překážek mužů v Birminghamu (Velká Británie) 
11. Petr Svoboda 
Atletika - Závod HMS běhu na 1500m mužů v Birminghamu (Velká Británie) 
10. Jakub Holuša 

Dráhova cyklistika - Závod MS na 1 km s pevným startem mužů v Apeldoornu (Nizozemsko) 

14. Robin Wagner 

15. Pavel Kelemen 

Dráhova cyklistika - Závod MS bodovacího žen v Apeldoornu (Nizozemsko) 

15. Jarmila Machačová

Dráhova cyklistika - Závod MS keirinu žen v Apeldoornu (Nizozemsko) 

17. Sára Kaňkovská

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Chatou - Meudon (Francie)

19. Roman Kreuziger 

Hokej - Zápas o umístění EBEL ligy mužů v Bolzanu (Itálie)

HC Bolzano (Itálie) - Orli Znojmo 4:3 po samostatných nájezdech

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,98
* Přístupů: 253 928
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist