Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 20. 4. 2015

datum: 21.4.2015 9:04:21 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (14 hlasů)

Fotbal - Turnaj základní skupiny Slovakia Cupu mužů do 18 let v Senci (Slovensko)

Česká Republika - Spojené arabské emiráty 2:1 

Tenis - 1. kolo čtyřhry turnaje mužů v Bukurešťi (Rumunsko)

Raven Klaasen, Lukáš Rosol (JAR) - František Čermák, Jiří Veselý 2:0 ( 6:2, 6:2)

Tenis - Kvalifikace turnaje mužů v Bukurešťi (Rumunsko) 

Jurgen Zopp (Estonsko) Adam Pavlásek 2:0 (6:1, 6:3)

Tenis - 1. kolo čtyřhry turnaje mužů v  Guadalajaru (Mexiko)

Nicolas Barrientos (Kolumbie) - Jan Mertl 2:0 (6:3, 7:6)

Tenis - 1. kolo čtyřhry turnaje mužů v Santa Margherita Di Pula 4 (Itálie)

Pavel Nejedlý - Siri (Itálie) 2:0 (6:0, 6:1)

Futsal - Turnaj základní skupiny MS mužů v Brestu (Bělorusku) 

Česká Republika - Venezuela 2:1

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 19. 4. 2015

datum: 20.4.2015 9:08:24 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 71% (13 hlasů)

Tenis - Finále turnaje mužů v Monte Carlo (Monaco) 

Novak Djokovič (Srbsko) - Tomáš Berdych 2:1 (7:5, 4:6, 6:3) 

Tenis - Semifinále Fed Capu v Ostravě 

Petra Kvitová - Caroline Garcia (Francie) 2:0 (6:4, 6:4) 

Tenis - Semifinále Fed Capu v Ostravě 

Barbora Strýcová, Lucie Šafářová - Kristina Mladenovic, Pauline Parmentier (Francie) 1:2 (6:0, 3:6, 8:10)

Tenis - Kvalifikace turnaje mužů v Bukurešťi (Rumunsko) 

Petru Luncanu (Rumunsko) - Adam Pavlásek 1:2 (0:6, 6:3, 4:6) 

Tenis - Kvalifikace turnaje žen ve Stuttgartu (Německo) 

Yulia Beygelzimer (Ukrajina) - Denisa Allertová 2:1 (5:7, 6.4, 6:1) 

Tenis - Kvalifikace turnaje žen ve Stuttgartu (Německo) 

Kateřina Siniaková - Kateryna Bondarenko (Ukrajina) 0:2 (2:6, 2:6) 

Hokej - Turnaj základní skupiny MS mužů do 18 let v Zugu (Švýcarsko) 

Česká Republika - Kanada 2:3 

Hokej - Turnaj Euro Hockey Tour a Euro Hockey Challenge mužů v Timře (Švédsko) 

Švédsko - Česká Republika 2:1 

Basketbal - VTB liga mužů v Nyburku 

ČEZ Basketball Nymburk - BC Chimki Moskva (Rusko) 72:80 

Motorismus - MS závod moto 3 mužů v Termas de Río Hondo (Argentina)

7. Karel Hanika

14. Jakub Kornfeil

Motorismus - MS závod moto GP mužů v Termas de Río Hondo (Argentina)

21. Karel Abraham 

Cyklistika - Jednorázový závod Amstel Gold Race v Maastrichtu (Nizozemsko) 

14. Roman Kreuziger 

50. Petr Vakoč 

Futsal - Turnaj základní skupiny MS mužů v Brestu (Bělorusku) 

Česká Reublika - Kolumbie 1:4 

Bikros - SP závodu mužů v Manchesteru (Anglie) 

92. Jan Švub

98. Marcel Pešek

124. Dominik Topinka

141. Štěpán Tumpach

Bikros - SP závodu žen v Manchesteru (Anglie) 

20. Aneta Hladíková

49. Romana Labounková 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 15 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 20. 3. 2015

datum: 25.3.2015 19:43:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 53% (17 hlasů)

Fotbal - Zápas kvalifikace o ME do 17 let mužů v (Madarsko) 

Maďarsko - Česká Republika 0:1 

Skoky na lyžích - SP závodu mužů v Planici (Slovinsko) 

27. Jan Matura 

29. Roman Koudelka 

30. Antonín Hájek 

40. Lukáš Hlava 

Biatlon - SP závodu sprintu žen v Chanty-Mansijsku (Rusko) 

4. Veronika Vítková 

10. Gabriela Soukalová 

13. Eva Puskarčíková 

27. Barbora Tomešová 

56. Jitka Landová 

Házená - Přípravný zápas turnaje žen v Chebu 

Česká Republika - Rakousko 31:25 

Tenis - Čtvrtfinále turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Tomáš Berdych - Roger Federer (Švýcarsko) 0:2 (4:6, 0:6)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 22 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

III. Kvíz od 1-15. 3. 2015

datum: 25.3.2015 8:57:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 63% (15 hlasů)

Třetí kvíz ze souhrnu je tady. Kdo správně a nejrychleji odpoví na zadané otázky z mých souhrnů získá 70 gb. Nejpozději však do 31.3. 2015. Správné odpovedi pište do komentáře pod tento článek ale každý má maximalně dva pokusy. :) Tak se snažte a opět doufám, že se alespon nikdo zůčastní.

1. Jak dopadl odvetný hazenkářský zápas DHC Sokol Poruba proti Union Mios Biganos-Begles?

2. Kdo je na fotce ze sportovního souhrnu z 13. 3. 2015?

3. Na jaké trati vybojoval Jakub Holuša evropské zlato?

4. Postoupili naši v prvním kole Davisova poháru dál? 

5. V jakej sportu nás reprezentuje Ondřej Hyman?

                                      

ANKETA

Težké to bylo?

Ano
Ne

Celkem: 25 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 19. 3. 2015

datum: 24.3.2015 8:58:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (13 hlasů)

Biatlon - SP závodu sprintu mužů v Chanty-Mansijsku (Rusko)

15. Michal Šlesingr

38. Ondřej Moravec

56. Michal Krčmář

78. Tomáš Krupčík

Futsal - Zápas kvalifikace o ME v Lašku (Slovinsko)

Česká Republika - Norsko 4:0

Házená - Přípravný zápas turnaje žen v Chebu

Česká Reublika - Bělorusko 31:26 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

8

komentářů

Český sportovní souhrn z 18. 3. 2015

datum: 22.3.2015 20:06:14 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 8 | hodnocení: 50% (14 hlasů)

Futsal - Zápas kvalifikace o ME v Lašku (Slovinsko)

Česká Republika - Francie 5:3 

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Lukáš Rosol - Tomáš Berdych 1:2 (2:6, 6.4, 4:6)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Drummondville (Kanada) 

Marek Michalička - Germain Gigounon (Belgie) 0:2 (6:7, 4:6)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 19 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 17. 3. 2015

datum: 21.3.2015 22:32:40 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 52% (14 hlasů)

Cyklistika - 7. etapa závodu Tirreno-Adriatico z San Benedetto del Tronto do San Benedetto del Tronto (Itálie) 

22. Leopold König 

47. Roman Kreuziger 

Cyklistika - Konečné pořadí Tirreno-Adriatico (Itálie)

10. Roman Kreuziger 

29. Leopold König 

Tenis - 3. kolo turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Robin Haase (Nizozemsko) - Lukáš Rosol 1:2 (4:6, 7:6, 6:7)

Tenis - 3. kolo turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Steve Johnson (USA) - Tomáš Berdych 0:2 (4:6. 2:6)

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Simona Halep (Rumunsko) - Karolína Plíšková 2:0 (6:4, 6:4)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 16. 3. 2015

datum: 21.3.2015 8:46:21 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 57% (15 hlasů)

Cyklistika - 6. etapa závodu Tirreno-Adriatico z Rieti do Porto Sant’Elpidio (Itálie) 

41. Roman Kreuziger 

73. Leopold König 

Tenis - 2. kolo turnaje mužů v Indian Wells (USA) 

Sergiy Stakhovsky (Ukrajina) - Tomáš Berdych 0:2 (1:6, 4:6) 

Tenis - Osmifinále turnaje čtyřhry žen v Indian Wells (USA) 

Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká - Sabine Lisicki, Andrea Petkovic (Německo) 0:2 (3:6, 4:6) 

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Drummondville (Kanada) 

Marek Michalička - Gonzalo Escobar (Ekvádor) 2:0 (6:4, 6.2)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 15. 3. 2015

datum: 20.3.2015 9:42:02 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 67% (13 hlasů)

Biatlon - MS závodu hromadného startu mužů v Kontiolahti (Finsko) 

2. Ondřej Moravec 

5. Michal Šlesingr 

28. Jaroslav Soukup 

Biatlon - MS závodu hromadného startu žen v Kontiolahti (Finsko) 

5. Gabriela Soukalová 

29. Veronika Vítková 

Snowboarding - MS závodu na U-rampě juniorů v JA-PU-LI (Čína) 

22. Miki Pajer 

29. Daniel Kašpar

Fotbal - Přípravný zápas turnaje mužů do 16 let v (Nizozemsko) 

Česká Republika - Irsko 2:2 

Basketbal - VTB liga mužů v Nyburku

ČEZ Basketball Nymburk - Kalev Tallinn (Estonsko) 73:92 

Házená - Odvetný zápas čtvrtfinále Vyzývacího poháru žen v Ostravě 

Union Mios Biganos-Begles - DHC Sokol Poruba 24:22

Hokej - Rakouská liga mužů ve Znojmě

HC Orli Znojmo - Ec Kac Klagenfurt (Rakousko) 1:2 v prodloužení

Alpské lyžování - SP závodu slalomu mužů v Krajnské Gore (Slovinsko) 

39. Kryštof Krýzl 

45. Filip Trejbal 

Klasické lyžování - SP závodu žen v Oslu (Norsko) 

13. Eva Vrabcová-Nývltová 

Skoky na lyžích - SP závodu mužů v Oslu (Norsko) 

9. Roman Koudelka 

19. Jan Matura 

27. Antonín Hájek 

28. Jakub Janda 

Snowboarding - SP závodu v snowboardcrossu mužů v Veysonnazu (Švýcarsko) 

27. David Bakeš 

Motocyklový sport - MS 10. závod na ledové ploché dráze mužů v Inzellu (Německo) 

10. Jan Klatovský 

12. Antoním Klatovský

Motocyklový sport - MS konečné pořadí na ledové ploché dráze

9. Jan Klatovský

10. Antonín Klatovský

Cyklistika - 5. etapa závodu Tirreno-Adriatico z Esanatoglia do Terminillo (Itálie)

12. Roman Kreuziger

33. Leopold König

86. Zdeněk Štybar

Shorttrack - MS závodu na 1000m žen v Moskvě (Rusko) 

26. Michaela Sejpalová 

40. Kateřina Novotná 

Shorttrack - MS konečné pořadí víceboje v Moskvě (Rusko) 

25. Michaela Sejpalová 

42. Kateřina Novotná 

Tenis - 2. kolo turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Martin Kližan (Slovensko) - Lukáš Rosol 1:2 (6:4, 0:6, 3:6)

Tenis - 3. kolo turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Lucie Šafářová - Elina Svitolina (Ukrajina) 0:2 (6:7, 5.7) 

Tenis - 3. kolo turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Eugenie Bouchard (Kanada) - Lucie Hradecká 2:0 (6:2, 6:2) 

Tenis - 3. kolo turnaje žen v Indian Wells (USA) 

Garbine Blanco Muguruza (Španělsko) - Karolína Plíšková 0:2 (5:7, 4:6)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Český sportovní souhrn z 14. 3. 2015

datum: 16.3.2015 19:21:50 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 75% (14 hlasů)

Biatlon - MS závodu štafet mužů v Kontiolahti (Finsko) 

6. Michal Krčmár, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec 

Alpské lyžování - SP závodu obřího slalomu mužů v Krajnské Gore (Slovinsko) 

22. Kryštof Krýzl 

Alpské lyžování - SP závodu slalomu žen v Aare (Švédsko) 

3. Šárka Strachová 

Klasické lyžování - SP závodu mužu v Oslu (Norsko) 

18. Martin Jakš 

45. Lukáš Bauer 

Skoky na lyžích - SP závodu mužů v Oslu (Norsko) 

31. Jakub Janda 

37. Roman Koudelka 

46. Jan Matura 

47. Antonín Hájek 

Severská kombinace - SP závodu mužuů v Oslu (Norsko) 

16. Tomáš Portyk 

30. Miroslav Dvořák 

Snowboarding - SP závodu ve slopestylu mužů ve Špindlerově Mlýně 

4. Petr Horák 

10. Daniel Porkert 

11. Martin Mikyska 

19. Jan Nečas 

Snowboarding - SP závodu ve slopestylu žen ve Špindlerově Mlýně 

9. Šárka Pančochová 

Snowboarding - SP závodu v obřím slalomu žen v Winterbergu (Německo) 

25. Ester Ledecká 

Snowboarding - SP závodu v snowboardcrossu mužů v Veysonnazu (Švýcarsko) 

19. David Bakeš 

Snowboarding - MS závodu ve snowboardcrossu týmů juniorů v JA-PU-LI (Čína) 

8. Jan Kubičík, Michal Hanko 

14. Tomáš Vintr, Matouš Koudelka 

Snowboarding - MS závodu ve snowboardcrossu týmů juniorek v JA-PU-LI (Čína) 

6. Vendula Hopjaková, Kateřina Vojáčková 

12. Amálie Švábíková, Sára Veselková 

Cyklistika - 4. etapa závodu Tirreno-Adriatico z Indicatore do Castelraimondo (Itálie) 

6. Roman Kreuziger 

39. Leopold König 

70. Zdeněk Štybar 

Triatlon - SP závodu mužu v Mooloolaba (Austrálie) 

36. Jan Čelůstka 

Shorttrack - MS závodu na 500m žen v Moskvě (Rusko) 

33. Michaela Sejpalová 

40. Kateřina Novotná 

Shorttrack - MS závodu na 1500m žen v Moskvě (Rusko) 

14. Michaela Sejpalová 

34. Kateřina Novotná 

Tenis - 2. kolo turnaje žen v Indian Wells (USA)

Lucie Šafářová - Mona Barthel (Německo) 2:0 (6:4, 7:6)

Tenis - 2. kolo turnaje žen v Indian Wells (USA)

Madison Keys USA) - Klára Koukalová 2:0 (6:3, 6:2)

Motocyklový sport - MS 9. závod na ledové ploché dráze mužů v Inzellu (Německo) 

11. Jan Klatovský

12. Antoním Klatovský 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,12
* Přístupů: 148 132
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist