Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 20.7.2017

datum: 24.7.2017 20:53:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (6 hlasů)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Mariafe Artachová, Phoebe Bellová (Austrálie) 2:0 (21:14, 22:20)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Kelly Claesová, Sara Hughesová (USA) 2:1 (17:21, 25:23, 15:11)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michaela Kvapilová - Elsa Baquerizová, Amaranta Navarro Fernándezová (Španělsko) 2:0 (21:12, 21:18)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Agatha Bednarczuková, Dudaová (Brazílie) - Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová 2:0 (21:13, 21:13)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michaela Kvapilová - Agatha Bednarczuková, Dudaová (Brazílie) 2:0 (22:20, 21:16)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová - Elsa Baquerizová, Amaranta Navarro Fernándezová (Španělsko) 2:0 (21:15, 21:19)

Fotbal - Zápas 2. předkola Evropské ligy mužů v Mladé Boleslavi

FK Mladá Boleslav - FC Shamrock Rovers (Irsko) - 2:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze 

AC Sparta Praha - SBV Vitesse Arnhem (Nizozemsko) 1:1

Hokej - Zápas přípravný do 17 let mužů v Davosu (Švýcarsko)

Švýcarsko - ČR 3:4 

Hokej - Zápas přípravný mužů v Pardubicích 

HC Dynamo Pardubice - HC Slovan Bratislava (Slovensko) 5:2 

Basketbal - Zápas o 9-16 místo ME do 20 let mužů na Krétě (Řecko)

Ukrajina - ČR 75:68 

Cyklistika - Závod 18.etapy Tour de France mužů v Briancon - Izoard (Francie)

28. Roman Kreuziger 

61. Zdeněk Štybar 

110. Ondřej Cink  

Plavání - Závod MS na 5km smíšených družstev v Budapešťi (Maďarsko)

16. Matěj Kozubek, Vít Ingeduld, Alena Benešová, Michaela Štěrbová

Plavání - Závod MS volného programu dvojic žen v Budapešťi (Maďarsko)

23. Alžběta Dufková, Sabina Langerová

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 19.7.2017

datum: 24.7.2017 8:19:37 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Moderní pětiboj - Závod ME štafet mužů v Minsku (Bělorusko) 

1. Ondřej Polívka, Martin Bilko 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Umagu (Chorvatsko) 

Jiří Veselý - Radu Albot (Moldavie) 2:0 (7:6, 6:2) 

Basketbal - Zápas osmifinále ME do 20 let mužů na Krétě (Řecko)

Francie - ČR 88:61

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Olsztynu (Polsko)

Ondřej Perušič, David Schweiner - Jamaine Naidoo, Leo Williams (JAR) 2:0 (21:14, 21:17)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Olsztynu (Polsko)

Armin Dollinger, Jonathan Erdmann (Německo) - Ondřej Perušič, David Schweiner 2:0 (21:16, 22:20)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace urnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová - Olga Motričová, Svetlana Cholominová (Rusko) 2:0 (21:19, 21:15)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Tatyana Maškovová, Bakhtygul Samalikovová (Kazachstán) - Magdaléna Dostálová, Karolína Řeháčková 2:0 (21:16, 21:15)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Olsztynu (Polsko)

Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová - Miki Išijiová, Megumi Murakamiová (Japonsko) 2:0 (21:17, 21:17)

Cyklistika - Závod 17.etapy Tour de France mužů v La Mure - Serre-Chevalier (Francie)

17. Ondřej Cink  

29. Roman Kreuziger 

126. Zdeněk Štybar 

Plavání - Závod MS na 5km žen v Budapešťi (Maďarsko)

20. Alena Benešová 

26. Michaela Štěrbová

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Opalenici (Polsko)

SK Sigma Olomouc - FC Maccabi Haifa (Izrael) 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v  Gornja Radgona (Slovinsko) 

1.FC Slovácko - FC Hapoel Akko (Izrael) 1:1 

Hokej - Zápas přípravný mužů v Pardubicích 

HC Dynamo Pardubice - HC Slovan Bratislava (Slovensko) 2:1 po samostatných nájezdech 

Hokej - Zápas přípravný do 20 let mužů v Brně 

ČR - Švýcarsko 3:1 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 18.7.2017

datum: 23.7.2017 21:31:24 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 33% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Umagu (Chorvatsko)

Jiří Veselý - Norbert Gombos (Slovensko) 2:0 (6:4, 6:0) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry mužů v Umagu (Chorvatsko)

Ivan Dodig, Franko Skugor (Chorvatsko) - Roman Jebavý, Jiří Veselý 2:1 (6:2, 4:6, 10:7)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko) 

Tereza Martincová - Irina Chromačevová (Rusko) 2:0 (6:1, 6:2) 

Cyklistika - Závod 16.etapy Tour de France mužů v Le Puy-en-Velay - Romans-sur-Isere (Francie)

58. Roman Kreuziger 

160. Zdeněk Štybar 

161. Ondřej Cink  

Hokej - Zápas přípravný do 20 let mužů v Brně 

ČR - Švýcarsko 4:1 

Softbal - Zápas o 9.místo MS mužů ve Whitehorse (Kanada) 

ČR - JAR 8:0

Moderní pětiboj - Závod ME štafet žen v Minsku (Bělorusko)

6. Karolína Křenková, Eliška Přibylová

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Wörglu (Rakousko)

FC Viktoria Plzeň - FC Watford (Anglie) 0:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Schwazu (Rakousko)

FK Jablonec - FC Wolverhampton Wanderers (Anglie) 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v St. Ulrich am Pillersee (Rakousko)

FC Zbrojovka Brno - Fortuna Düsseldorf (Německo) 0:1

Plavání - Závod MS na 10km mužů v Budapešťi (Maďarsko)

33. Matěj Kozubek 

46. Vít Ingeduld

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 17.7.2017

datum: 23.7.2017 8:02:52 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 10% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Bukurešťi (Rumunsko) 

Jekatěrina Alexandrovová (Rusko) - Barbora Krejčíková 2:1 (4:6, 6:0, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Gstaadu (Švýcarsko) 

Louisa Chiricová (USA) - Tereza Smitková 2:0 (7:6, 6:4)

Basketbal - Zápas základní skupiny ME do 20 let mužů na Krétě (Řecko)

Švédsko - ČR 70:56 

Volejbal - Zápas turnaje 2.divize žen v San Juan (Portoriko)

ČR - Kanada 3:2 (25:22, 18:25, 16:25, 25:23, 15:11) 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Aigenu (Rakousko)

FC Slovan Liberec - 1. FC Heidenheim (Německo) 1:1 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16.7.2017

datum: 23.7.2017 7:49:15 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (4 hlasy)

Atletika - Závod Diamantové ligy hodu oštěpem žen v Rabatu (Maroko) 

1. Barbora Špotáková 

Atletika - Závod Diamantové ligy běhu na 400m překážek žen v Rabatu (Maroko) 

1. Zuzana Hejnová 

Atletika - Závod Diamantové ligy skoku o tyči mužů v Rabatu (Maroko) 

5. Jan Kudlička 

Atletika - Závod Diamantové ligy vrhu koulí mužů v Rabatu (Maroko) 

10. Tomáš Staněk 

Cyklistika - Závod 15.etapy Tour de France mužů v Laissac-Sévérac l’Église - Le Puy-en-Velay (Francie)

41. Roman Kreuziger 

105. Ondřej Cink  

106. Zdeněk Štybar 

Basketbal - Zápas základní skupiny ME do 20 let mužů na Krétě (Řecko)

Německo - ČR 90:51 

Volejbal - Zápas turnaje 2.divize žen v San Juan (Portoriko)

Portoriko - ČR 3:0 (25:20, 25:21, 25:17) 

Motosport - Závod ME tahačů mužů v Orechové Potoňi (Slovensko)

4. Adam Lacko 

6. David Vršecký 

11. František Vojtíšek 

Motosport - Závod ME tahačů mužů v Orechové Potoňi (Slovensko)

4. Adam Lacko 

8. David Vršecký 

11. František Vojtíšek

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze 

SK Slavia Praha - OGC Nice (Francie) 4:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Chemnitzu (Německo) 

VfB Fortuna Chemnitz (Německo) - FK Dukla Praha 0:2

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 15.7.2017

datum: 23.7.2017 7:34:18 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 31% (4 hlasy)

Kanoistika - Závod ME C1 na 1000m mužů v Plovdivu (Bulharsko)

2. Martin Fuksa

Atletika - Závod mítinku skoku o tyči žen v Madridu (Španělsko) 

4. Romana Maláčová 

Atletika - Závod mítinku běhu na 110m překážek mužů v Madridu (Španělsko) 

10. Petr Svoboda 

Atletika - Závod ME běhu na 200m do 23 let mužů v Bydhošťi (Polsko) 

18. Jiří Kubeš 

Atletika - Závod ME běhu na 1500m do 23 let mužů v Bydhošťi (Polsko) 

2. Filip Sasínek 

22. Jan Friš 

24. Adam Zenkl 

Atletika - Závod ME běhu na 110m překážek do 23 let mužů v Bydhošťi (Polsko) 

7. David Sklenář 

21. Daniel Špičák 

Skoky na lyžích - Závod letní Grand Prix mužů ve Wisle (Polsko) 

6. Roman Koudelka

39. Vojtěch Štursa

40. Viktor Polášek

41. Tomáš Vančura 

Basketbal - Zápas základní skupiny ME do 20 let mužů na Krétě (Řecko)

Řecko - ČR 88:47 

Volejbal - Zápas turnaje 2.divize žen v San Juan (Portoriko)

ČR - Bulharsko 3:2 (27:29, 25:20, 12:25, 25:14, 15:9) 

Cyklistika - Závod 14.etapy Tour de France mužů v Blagnac - Rodez (Francie)

12. Zdeněk Štybar 

80. Roman Kreuziger 

154. Ondřej Cink  

Triatlon - Závod MS žen v Hamburku (Německu)

Vendula Frintová nedokončil

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 14.7.2017

datum: 20.7.2017 21:17:41 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 45% (5 hlasů)

Tenis - Zápas semifinále turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Roger Federer (Švýcarsko) - Tomáš Berdych 3:0 (7:6, 7:6, 6:4) 

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Patrick Kypson (USA) - Michael Vrbenský 2:0 (6:2, 6:1) 

Cyklistika - Závod 13.etapy Tour de France mužů v Saint-Girons - Foix (Francie)

30. Roman Kreuziger 

55. Ondřej Cink 

126. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada) 

ČR - Turecko 20:0 

Atletika - Závod MS běhu na 110m překážek do 18 let mužů v Nairobi (Keňa) 

23. Antonín Wijas

Atletika - Závod MS běhu na 400m do 18 let žen v Nairobi (Keňa) 

1. Barbora Malíková

Atletika - Závod MS skoku do výšky do 18 let žen v Nairobi (Keňa) 

11. Lucie Sedláčková 

Atletika - Závod ME běhu na 100m do 23 let mužů v Bydhošťi (Polsko) 

9. Dominik Záleský

Atletika - Závod ME sedmiboje do 23 let žen v Bydhošťi (Polsko) 

18. Barbora Zatloukalová

19. Barbora Dvořáková

21. Kateřina Dvořáková

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Nonntalu (Rakousko) 

AC Sparta Praha - FC Blackburn Rovers (Anglie) 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Trentinu (Itálie)

AS Řím (Itálie) - 1.FC Slovácko 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Nitře (Slovensko)

FC Nitra (Slovensko) - FC Zbrojovka Brno 1:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Area Linzu (Rakousko)

1. FC Heidenheim (Německo) - FC Vysočina Jihlava 1:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Bešeňové (Slovensko)

MFK Karviná - MFK Ružomberok (Slovensko) 3:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Kielce (Polsko)

AEK Atény (Řecko) - FC Baník Ostrava 3:1 

Skoky na lyžích - Závod letní Grand Prix týmů mužů ve Wisle (Polsko) 

7. Roman Koudelka, Vojtěch Štursa, Viktor Polášek, Tomáš Vančura 


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.7.2017

datum: 17.7.2017 21:22:15 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Fotbal - Zápas 2. předkola Evropské ligy mužů v Dublinu (Irsko)

FC Shamrock Rovers (Irsko) - FK Mladá Boleslav 2:3 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Michael Vrbenský - Constantin Bittoun Kouzmine (Francie) 2:0 (6:4, 6:4) 

Cyklistika - Závod 12.etapy Tour de France mužů v Pau - Peyragudes (Francie)

33. Roman Kreuziger 

72. Ondřej Cink 

172. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada) 

Japonsko - ČR 9:1 

Atletika - Závod MS vrhu koulí do 18 let mužů v Nairobi (Keňa) 

10. Jakub Héža 

Atletika - Závod MS vrhu koulí do 18 let žen v Nairobi (Keňa) 

9. Denisa Přečková 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.7.2017

datum: 17.7.2017 21:19:35 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje Wimbledonu mužů v Londýně (Velká Británie) 

Novak Djokovič (Srbsko) - Tomáš Berdych Djokovič skrečování

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Wimbledonu juniorů v Londýně (Velká Británie) 

Michael Vrbenský - Sebastian Korda (USA) 2:0 (6:0, 7:6)

Cyklistika - Závod 11.etapy Tour de France mužů v Eymet - Pau (Francie)

56. Roman Kreuziger 

107. Ondřej Cink 

142. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada) 

Botswana - ČR 1:0 

Fotbal - Zápas semifinále ME do 19 let mužů v Tbilisi (Gruzie) 

ČR - Anglie 0:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Kumbergu (Rakousko)

SK Slavia Praha - FC West Bromwich Albion (Anglie) 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Angerbergu (Rakousko)

AC Sparta Praha - FC Ingolstadt 04 (Německo) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Höckendorfu (Německo) 

FK Dukla Praha - Inter Lipsko (Německo) 3:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Bytči (Slovensko) 

MFK Karviná - FC ViOn Zlaté Moravce (Slovensko) 2:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Modré 

FK Teplice - Bahrajn 3:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Poznaňi (Polsko) 

FC Fastav Zlín - GKS Katowice (Polsko) 0:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oeppingu (Rakousko)

FC Slovan Liberec - FC Erzgebirge Aue (Německo) 1:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Grimme (Německo)

Bohemians Praha 1905 - FC Hallescher (Německo) 2:2 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 11.7.2017

datum: 15.7.2017 21:54:36 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Wimbledonu smíšené čtyřhry v Londýně (Velká Británie)

Jamie Murray, Martina Hingisová (Velká Británie, Švýcarsko) - Roman Jebavý, Lucie Hradecká 2:0 (6:3, 6:4)

Cyklistika - Závod 10.etapy Tour de France mužů v Périgueux - Bergerac (Francie)

74. Roman Kreuziger 

106. Ondřej Cink 

122. Zdeněk Štybar 

Softbal - Zápas základní skupiny MS mužů ve Whitehorse (Kanada)

Česko - Velká Británie 9:0

Atletika - Závod mítinku vrhu koulí mužů v Ústí nad Labem

1. Tomáš Staněk 

6. Ladislav Prášil 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Westendorfu (Rakousko)

SpVgg Greuther Fürth (Německo) - FC Viktoria Plzeň 5:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Windischgarstenu (Rakousko)

FC Vysočina Jihlava - SV Darmstadt 1898 (Německo) 0:3 

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,99
* Přístupů: 266 626
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist