Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 18.2.2017

datum: 19.2.2017 13:09:27 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Alpské lyžování - Závod MS slalomu žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko) 

5. Šárka Strachová 

32. Martina Dubovská 

33. Gabriela Capová

Kateřina Pauláthová nedokončila 

Biatlon - Závod MS štafet mužů v Hochfilzenu (Rakousko) 

10. Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Michal Krčmář 

Snowboarding - Závod MS snowboardcrossu juniorů na Klínovci 

13. Radek Vintr 

24. Jan Kašpar 

33. Matouš Koudelka 

48. Matyáš Lizna 

49. Jakub Žerava 

61. Jan Formánek 

Snowboarding - Závod MS snowboardcrossu juniorek na Klínovci 

11. Kateřina Louthanová 

29. Sára Veselková 

31. Natálie Elinor Mullenová 

33. Vendula Burešová 

34. Kateřina Vojáčková 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu žen v Otepää (Estonsko) 

33. Petra Nováková 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu mužů v Otepää (Estonsko) 

61. Aleš Razým 

71. Jan Bartoň 

Saně - Závod SP dvojic mužů v Pchjongčchangu (Korea) 

16. Lukáš Brož, Antonín Brož 

18. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Saně - Závod SP žen v Pchjongčchangu (Korea) 

22. Tereza Nosková 

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Karolína Plíšková - Caroline Wozniacká (Dánsko) 2:0 (6:3, 6:4) 

Tenis - Zápas semifinále turnaje mužů v Rotterdamu (Nizozemsko) 

Jo-Wilfried Tsonga (Francie) - Tomáš Berdych 2:0 (6:3, 6:4) 

Atletika - Závod halového mítinku na 400m mužů v Birminghamu (Velká Británe) 

1. Pavel Maslák 

Atletika - Závod halového mítinku na 400m žen v Birminghamu (Velká Británe) 

1. Zuzana Hejnová 

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů kolem kolem Andalusie (Španělsko) 

39. Michal Schlegel 

75. Daniel Turek 

76. Ondřej Cink 

95. Jan Hirt 

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů kolem Algarve (Portugalsko) 

73. Jan Bárta 

171. Zdeněk Štybar 

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Samail-Jebel Akhdar (Omán) 

99. František Sisr


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 17.2.2017

datum: 18.2.2017 12:32:14 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Biatlon - Závod MS štafet žen v Hochfilzenu (Rakousko)

4. Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Gabriela Koukalová

Alpské lyžování - Závod MS obřího slalomu mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

32. Kryštof Krýzl 

Ondřej Berndt nedokončil

Filip Forejtek nedokončil

Daniel Paulus nedokončil

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Dauhá (Katar)

Karolína Plíšková - Čang Šuaj (Čína) 2:0 (6:2, 6:0)

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Dauhá (Katar)

Karolína Plíšková - Dominika Cibulková (Slovensko) 2:1 (6:4, 4:6, 6:3)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje mužů v Rotterdamu (Nizozemsko) 

Tomáš Berdych - Martin Kližan (Slovensko) 2:0 (6:3, 6:3)

Drahová cyklistika - Závod SP bodovacího mužů v Cali (Kolumbie)

Nicolas Pietrula nedokončil

Drahová cyklistika - Závod SP týmového sprintu mužů v Cali (Kolumbie)

6. Tomáš Bábek, Pavel Kelemen, David Sojka

Drahová cyklistika - Závod SP omnium žen v Cali (Kolumbie)

17. Jarmila Machačová 

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů kolem kolem Andalusie (Španělsko)

15. Ondřej Cink 

42. Michal Schlegel 

87. Daniel Turek

92. Jan Hirt 

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů kolem Algarve (Portugalsko)

19. Zdeněk Štybar

68. Jan Bárta 

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v Yiti-Ministry of Tourism (Omán)

98. František Sisr

Stolní tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Dillí (Indie)

Yuay Ošima (Japonsko) - Lubomír Jančařík 4:1 (11:8, 9:11, 13:11, 18:16, 11:2)

Atletika - Závod halového mítinku na 800m mužů v Istanbulu (Turecko)

2. Filip Šnejdr

Atletika - Závod halového mítinku na 3000m mužů v Istanbulu (Turecko)

7. Jan Friš

Atletika - Závod halového mítinku na 400m mužů v Istanbulu (Turecko)

2. Michal Desenský

Atletika - Závod halového skoku do dálky mužů v Istanbulu (Turecko)

2. Adam Zelinka

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky mužů v Istanbulu (Turecko)

1. Martin Heindl

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - Graz 99ers (Rakousko) 3:2 


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16.2.2017

datum: 17.2.2017 13:46:54 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Biatlon - Závod MS individuálního mužů v Hochfilzenu (Rakousko)

2. Ondřej Moravec

6. Michal Krčmář 

18. Michal Šlesingr 

32. Tomáš Krupčík 

Alpské lyžování - Závod MS obřího slalomu žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

29. Kateřina Pauláthová 

37. Ester Ledecká 

43. Tereza Kmochová 

Martina Dubovská nedokončila

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Pchjongčchangu (Korea)

11. Roman Koudelka  

29. Jakub Janda

49. Lukáš Hlava

Fotbal - Zápas 1.kola Evropské ligy mužů v Rostově (Rusko)

FK Rostov (Rusko) - AC Sparta Praha 4:0 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Dauhá (Katar)

Barbora Strýcová - Samantha Stosurová (Austrálie) 1:2 (3:6, 6.3, 4:6)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Dauhá (Katar)

Karolína Plíšková - Caroline Garciaová (Francie) 2:0 (7:5, 6:4)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Rotterdamu (Nizozemsko) 

Tomáš Berdych - Richard Gasquet (Francie) 2:0 (7:6, 6:1)

Atletika - Závod halového mítinku 60m překážek mužů v Lodži (Polsko)

2. Petr Svoboda

Atletika - Závod halového mítinku skoku o tyči mužů v Lodži (Polsko)

6. Michal Balner 

6. Jan Kudlička 

Plážový volejbal - Zápas 1.kola turnaje mužů v Kišu (Írán)

Jonathan Erdmann, Armin Dollinger (Německo) - Ondřej Perušič, David Schweiner 2:0 (21:14, 21:19)

Plážový volejbal - Zápas 1.kola turnaje mužů v Kišu (Írán)

Júlio Cesar Do Nascimento Junior, Šaríf Younousse (Katar) - Martin Tichý, Jindřich Weiss 2:0 (21:16, 21.19)

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů kolem kolem Andalusie (Španělsko)

11. Ondřej Cink 

21. Jan Hirt 

31. Michal Schlegel 

101. Daniel Turek 

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů kolem Algarve (Portugalsko)

31. Jan Bárta 

35. Zdeněk Štybar

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Sultan Qaboos University - Quriyat (Omán)

131. František Sisr

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 15.2.2017

datum: 16.2.2017 11:37:04 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Biatlon - Závod MS individuálního žen v Hochfilzenu (Rakousko)

2. Gabriela Koukalová

23. Eva Puskarčíková

50. Veronika Vítková

82. Lucie Charvátová 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Pchjongčchangu (Korea)

29. Roman Koudelka  

32. Jakub Janda

35. Tomáš Vančura

50. Lukáš Hlava

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Dauhá (Katar)

Barbora Strýcová - Fatma Al-Nabhaniová (Omán) 2:0 (6:3, 6:0)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze

ZVVZ USK Praha - Fenerbahce Istanbul Basketball (Turecko) 63:71 

Volejbal - Zápas základní skupiny LM mužů v Liberci

VK Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova (Itálie) 1:3 (25:22, 28:30, 23:25, 14:25)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace skupiny turnaje mužů v Kišu (Írán)

Tim Holler, Sven Winter (Německo) - Martin Tichý, Jindřich Weiss 2:1 (18:21, 21:13, 21:12)

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů kolem kolem Andalusie (Španělsko)

14. Ondřej Cink 

27. Michal Schlegel 

48. Jan Hirt 

98. Daniel Turek 

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů kolem Algarve (Portugalsko)

41. Zdeněk Štybar

148. Jan Bárta 

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů v Nakhal - Al Bustan (Omán)

108. František Sisr

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů ve Villachu (Rakousko)

Villacher SV (Rakousko) - Orli Znojmo 3:6 


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13-14.2.2017

datum: 15.2.2017 10:52:50 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (6 hlasů)

Alpské lyžování - Závod MS kombinace mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko) 

29. Kryštof Krýzl 

32. Ondřej Berndt 

38. Jan Zabystřan 

39. Filip Forejtek 

Fotbal - Zápas přípravný do 17 let mužů v La Mange (Španělsko) 

ČR - Švédsko 1:3 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Rotterdamu (Nizozemsko) 

Tomáš Berdych - Marius Copil (Rumunsko) 2:0 (7:6, 6:4)


Atletika - Závod halového mitinku skoku do výšky žen v Ostravě

1. Michaela Hrubá

Atletika - Závod halového mitinku na 60m žen v Ostravě

5. Klára Seidlová

Atletika - Závod halového mitinku na 400m žen v Ostravě

1. Zuzana Hejnová 

4. Denosa Rosolová 

Atletika - Závod halového mitinku na 1500m žen v Ostravě

6. Simona Vrzalová

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek žen v Ostravě

5. Lucie Koudelová

Atletika - Závod halového mitinku na 800m žen v Ostravě

1. Alena Ulrichová

Atletika - Závod halového mitinku na 300m mužů v Ostravě

2. Pavel Maslák

Atletika - Závod halového mitinku na 60m mužů v Ostravě

6. Zdeněk Stromšík

Atletika - Závod halového mitinku na 1500m mužů v Ostravě

7. Jan Friš

Atletika - Závod halového mitinku vrhu koulí mužů v Ostravě

3. Tomáš Staněk

5. Ladislav Prášil

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči mužů v Ostravě

2. Jak Kudlička

2. Michal Balner

Atletika - Závod halového mitinku na 3000m mužů v Ostravě

2. Jakub Zemaník

Alpské lyžování - Závod MS smíšených týmů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

9-16. Ester Ledecká, Kryštof Krýzl, Martina Dubovská, Ondřej Berndt

Volejbal - Zápas osmifinále Poháru CEV mužů v Karlových Varech

VK ČEZ Karlovarsko - Surgut region (Rusko) 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Al Sawadi Beach - Naseem Park (Omán)

107. František Sisr

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.2.2017

datum: 13.2.2017 12:18:20 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 54% (6 hlasů)

Biatlon - Závod MS stíhacího mužů v Hochfilzenu (Rakousko)

5. Ondřej Moravec

30. Michal Šlesingr 

54. Adam Václavík 

Biatlon - Závod MS stíhacího žen v Hochfilzenu (Rakousko)

3. Gabriela Koukalová

31. Eva Puskarčíková

34. Lucie Charvátová 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Feldbergu (Německo)

1. Eva Samková 

34. Kateřina Louthanová

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Feldbergu (Německo)

54. Jan Kubičík

69. Tomáš Vintr

Rychlobruslení - Závod MS na 1500m žen v Kangnungu (Korea)

6. Martina Sáblíková 

15. Nikola Zdráhalová

Rychlobruslení - Závod MS s hromadným startem žen v Kangnungu (Korea)

15. Nikola Zdráhalová

24. Eliška Dřímalová

Alpské lyžování - Závod MS sjezdu žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

21. Ester Ledecká 

34. Pavla Klicnarová

35. Kateřina Pauláthová 

Alpské lyžování - Závod MS sjezdu mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

39. Jan Hudec 

43. Ondřej Berndt 

44. Jan Zabystřan 

47. Filip Forejtek

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

30. Jakub Janda

36. Roman Koudelka  

43. Tomáš Vančura

45. Lukáš Hlava 

Skikros - Závod SP žen v Idre (Švédsko) 

15. Andrea Zemanová

16. Nicol Kučerová 

Snowboarding - Závod SP Big Airu mužů v Quebecu (Kanada) 

40. Petr Horák

Snowboarding - Závod SP Big Airu žen v Quebecu (Kanada) 

12. Šárka Pančochová

21. Kateřina Vojáčková

Snowboarding - Závod SP Slopestylu mužů v Quebecu (Kanada) 

45. Petr Horák

Snowboarding - Závod SP Slopestylu žen v Quebecu (Kanada) 

12. Kateřina Vojáčková

23. Šárka Pančochová

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu žen v Pokwangu (Korea)

41. Viktor Brůžek

Shorttrack - Závod SP na 1000m žen v Minsku (Bělorusko)

23. Michaela Sejpalová

27. Kateřina Novotná 

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu žen v Ostravě

Barbora Strýcová - Lara Arruabarrenová (Španělsko) 2:0 (6:4, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu žen v Ostravě

Karolína Plíšková - Garbiñe Muguruzaová (Španělsko) 2:0 (6:2, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu čtyřhry žen v Ostravě

Lucie Šafářová, Kateřina Siniaková - María José Martínezová Sánchezová, Sara Sorribesová Tormová (Španělsko) 1:2 (3:6, 6:4, 7:10)

Hokej - Zápas  Euro Hockey Tour mužů v Göteborgu (Švédsko)

ČR - Rusko 2:4

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Brně

ČR - Rusko 2:1 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Sundsvallu (Švédsko) 

ČR - Rusko 4:0

Hokej - Zápas kvalifikace OH 2018 žen v Arose (Švýcarsko)

Švýcarsko - ČR 4:1

Atletika - Závod halového mitinku na 800m žen v Metách (Francie)

5. Lenka Masná 

Plážový volejbal - Zápas čvrtfinále turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Brooke Sweatová, Summer Rossová (USA) - Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová 2:0 (21:13, 21:14)


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 11.2.2017

datum: 12.2.2017 10:15:23 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Rychlobruslení - Závod MS na 5000m žen v Kangnungu (Korea)

1. Martina Sáblíková 

Rychlobruslení - Závod MS na 1000m žen v Kangnungu (Korea)

5. Karolína Erbanová

24. Nikola Zdráhalová 

Biatlon - Závod MS sprintu mužů v Hochfilzenu (Rakousko)

5. Ondřej Moravec

34. Adam Václavík 

42. Michal Šlesingr 

61. Michal Krčmář 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

5. Roman Koudelka  

37. Jakub Janda

48. Lukáš Hlava 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

32. Ondřej Pažout 

Skikros - Závod SP žen v Idre (Švédsko) 

14. Andrea Zemanová

18. Nicol Kučerová

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Feldbergu (Německo)

8. Eva Samková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Feldbergu (Německo)

31. Jan Kubičík

69. Tomáš Vintr

Shorttrack - Závod SP na 1000m žen v Minsku (Bělorusko)

16. Michala Kuncířová

Shorttrack - Závod SP na 1500m žen v Minsku (Bělorusko)

13. Michaela Sejpalová

23. Kateřina Novotná 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics žen v Toblach - Cortina(Itálie)

1. Kateřina Smutná

13. Šárka Zelenková

17. Radka Jedličková

Klasické lyžování - Závod Ski Classics mužů v Toblach - Cortina (Itálie)

20. Stanislav Řezáč 

29. Jiří Pliska 

48. Jiří Harcuba

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu žen v Ostravě

Barbora Strýcová - Garbiñe Muguruzaová (Španělsko) 1:2 (0:6, 6:3, 1:6)

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu žen v Ostravě

Karolína Plíšková - Lara Arruabarrenová (Španělsko) 2:0 (6:4, 7:5)

Atletika - Závod halového mitinku skoku do výšky žen v Třinci

4. Michaela Hrubá

Hokej - Zápas  Euro Hockey Tour mužů v Göteborgu (Švédsko)

ČR - Finsko 7:1 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Brně

ČR - USA 2:4 

Hokej - Zápas kvalifikace OH 2018 žen v Arose (Švýcarsko)

ČR - Dánsko 4:3

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí do 16 let mužů v Velikij Novgorodu (Rusko)

ČR - Finsko 3:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze

AC Sparta Praha - MŠK Žilina (Slovensko) 1:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Dunajské Strede (Slovensko) 

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Slovensko) - FC Fastav Zlín 0:0

Házená - Zápas osmifinále Vyzývacího poháru žen v Gjakova (Kosovo)

KHF Shqiponja (Kosovo) - DHC Sokol Poruba 22:46

Cyklokros - Závod Superprestige mužů v Middelkerku (Belgie)

24. Michal Boroš

Cyklokros - Závod Superprestige juniorů v Middelkerku (Belgie)

4. Tomáš Kopecký

Letecká akrobacie - Závod Red Bull Air Race mužů v Abú Zabí (SEA)

1. Martin Šonka 

12. Petr Kopfstein 

Triatlon - Závod SP mužů v Kapském Městě (JAR)

25. Přemysl Švarc 

SDÍLET

2

komentáře

České sportovní výsledky z 10.2.2017

datum: 11.2.2017 10:51:44 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Biatlon - Závod MS sprintu žen v Hochfilzenu (Rakousko)

1. Gabriela Koukalová

17. Eva Puskarčíková

32. Lucie Charvátová 

68. Veronika Vítková

Rychlobruslení - Závod MS na 500m žen v Kangnungu (Korea)

4. Karolína Erbanová

Alpské lyžování - Závod MS kombinace žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

20. Ester Ledecká 

28. Pavla Klicnarová

Kateřina Pauláthová nedokončila

Severská kombinace - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

35. Lukáš Daněk 

Ondřej Pažout nedokončil

Atletika - Závod halového mitinku na 400m mužů v Toruňi (Polsko)

2. Pavel Maslák 

Atletika - Závod halového mitinku na 800m mužů v Toruňi (Polsko)

6. Jan Kubista

Atletika - Závod halového mitinku na 1500m mužů v Toruňi (Polsko)

5. Filip Sasínek

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen v Toruňi (Polsko)

2. Romana Maláčová

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek mužů v Berlíně (Německo)

2. Petr Svoboda 

Atletika - Závod halového mitinku na 60m mužů v Linzu (Rakousko)

3. Zdeněk Stromšík

6. Jan Veleba

Atletika - Závod halového mitinku na 60m žen v Linzu (Rakousko)

2. Klára Seidlová

3. Barbora Procházková

Atletika - Závod halového mitinku na 200m žen v Linzu (Rakousko)

2. Marcela Pírková

Atletika - Závod halového mitinku na 800m žen v Linzu (Rakousko)

3. Alena Ulrichová

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek žen v Linzu (Rakousko)

2. Kateřina Cachová 

4. Lucie Koudelová 

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen v Linzu (Rakousko)

3. Rebeka Šilhanová 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

Švýcarsko - ČR 0:3

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Härnösandu (Švédsko)

ČR - USA 1:3 

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí do 16 let mužů v Velikij Novgorodu (Rusko)

Rusko - ČR 5:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

Bohemians Praha 1905 - FK Oleksandrija (Ukrajina) 1:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů Side (Turecko)

FC Zbrojovka Brno - FC Šeriff Tiraspol (Moldavsko) 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

1.FC Slovácko - NK Maribor (Slovinsko) 1:0 

Plážový volejbal - Zápas 1. kola turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Taru Lahtiová, Anniina Parkkinenová (Finsko) 2:0 (21:12, 21:14)

Plážový volejbal - Zápas osmifinále turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Secomandi Elize Maiaová, Taiana Limaová (Brazílie) 2:1 (17:21, 22:20, 21:7)

Plážový volejbal - Zápas osmifinále turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Josemari Alvesová, Liliane Maestriniová (Brazílie) - Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová 2:1 (17:21, 21:19, 21:14)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 9.2.2017

datum: 10.2.2017 10:43:56 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Rychlobruslení - Závod MS na 3000m žen v Kangnungu (Korea)

2. Martina Sáblíková 

18. Nikola Zdráhalová 

Biatlon - Závod MS smíšených štafet v Hochfilzenu (Rakousko)

7. Eva Puskarčíková, Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec, Michal Krčmář

Hokej - Zápas  Euro Hockey Tour mužů v Göteborgu (Švédsko)

Švédsko - ČR 5:2 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

ČR - Německo 4:2

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Sundsvallu (Švédsko)

ČR - Finsko 2:3  

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Přerově

ČR - Švédsko 3:4 po samostatných nájezdech

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí do 16 let mužů v Velikij Novgorodu (Rusko)

ČR - Švédsko 4:2 

Hokej - Zápas kvalifikace OH 2018 žen v Arose (Švýcarsko)

ČR - Norsko 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný do 19 let mužů v Simitli (Bulharsko)

Bulharsko - ČR 1:3 

Fotbal - Zápas přípravný do 17 let mužů v La Mange (Španělsko)

ČR - Polsko 1:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Benidormu (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň  - Tedžon Citizen (Jižní Korea) 0:2

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Umagu (Chorvatsko)

FC Hradec Králové - NK Celje (Slovinsko) 1:1 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Joana Heidrichová, Anouk Vergéová-Dépréová (Švýcarsko) 2:0 (22:20, 21:14)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Lane Caricová, Irene Pollocková (USA) 2:0 (21:15, 21:19)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Katharina Schützenhöferová, Stefanie Schwaigerová (Rakouko) 2:0 (23:21, 21:17)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Tanja Hüberliová, Nina Betschartová (Švýcarsko) 2:0 (21:19, 24:22)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.2.2017

datum: 9.2.2017 10:28:58 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (5 hlasů)

Alpské lyžování - Závod MS superobřího slalomu mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

32. Jan Hudec 

39. Ondřej Berndt 

40. Jan Zabystřan 

Kryštof Krýzl nedokončil

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky mužů v Brně

3. Martin Heindl

9. Jaroslav Bába 

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky žen v Bánské Bystrici (Slovensko)

6. Michaela Hrubá

Basketbal - Zápas 1.kola play-off LM mužů v Sassari (Itálie)

Dinamo Basket Sassari (Itálie) - ČEZ Basketball Nymburk 94:72 

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze

ZVVZ USK Praha - WBC Dynamo Kursk (Rusko) 49:73 

Volejbal - Zápas osmifinále Poháru CEV žen v Stuttgartu (Německo)

Volleyball Allianz MTV Stuttgart (Německo) - VK AGEL Prostějov 3:0 (25:16, 25:17, 25:14)

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

Švédsko - ČR 6:3 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Sundsvallu (Švédsko)

Švédsko - ČR 4:3 po samostatných nájezdech 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Přerově

ČR - Finsko 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Beleku (Turecko)

FK Dukla Praha - FK Anži Machačkala (Rusko) 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Marbellu (Španělsko)

SK Slavia Praha - Suwon Samsung Bluewings (Jižní Korea) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Algorfě (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň - Odense BK (Dánsko) 2:0 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Jevgenija Ukolovová, Anastasia Barsuková (Rusko) 2:0 (21:16, 21:12)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Brandie Wilkersonová, Heather Bansleyová (Kanada) - Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová 2:1 (20:22, 21:15, 21:12)

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,9
* Přístupů: 195 582
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist