Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

4

komentáře

Český sportovní souhrn z 7. 2. 2015

datum: 8.2.2015 21:59:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 62% (10 hlasů)

Biatlon - SP závodu sprintu mužů v Novém Městě na Moravě

5. Michal Šlesingr 

24. Jaroslav Soukup 

32. Michal Krčmář 

42. Ondřej Moravec 

71. Tomáš Krupčík 

Biatlon - SP závodu sprintu žen v Novém Městě na Moravě 

3. Veronika Vítková 

20. Gabriela Soukalová 

23 Eva Puskarčíková 

44. Jitka Landová

48. Barbora Tomešová 

Snowboarding - SP závodu paralelního obřího slalomu žen v Sudelfeldu (Německo) 

1. Ester Ledecká 

Skoky na lyžích - SP závodu mužů v Titisee-Neustadtu (Německo)

5. Roman Koudelka

27. Jakub Janda

Skoky na lyžích - SP závodu žen v Rašnově (Rumunsko)

34. Michaela Doleželová 

38. Štěpánka Ptáčková 

Alpské lyžování - MS závodu sjezdu mužů v Coloradu (USA) 

7. Ondřej Bank 

Hokej - Euro Hockey Tour mužů v Praze 

Česká Republika - Rusko 4:3 

Hokej -Turnaj čtyř zemí do 16 let mužů v Hameenlinna (Finsko)

Švédsko - Česká Republika 9:2

Hokej - Turnaj pěti zemí do 17 let mužů v Dmitrově (Rusko)

Česká Republika - Finsko 6:4

Hokej - Turnaj pěti zemí do 18 let mužů v Kravařích

Česká Republika - Rusko 2:3 v prodloužení

Hokej - Turnaj čtyř zemí žen v Schaffhausenu (Švýcarsko)

Česká Republika - Švýcarsko 4:3

Tenis - 1. kolo Fed Cupu v Québeku (Kanada) 

Karolína Plíšková - Francois Abandaová 2:0 (6:2, 6:4)

Tenis - 1. kolo Fed Cupu v Québeku (Kanada) 

Tereza Smitková - Gabriela Dabrowská 2:0 (6:1, 6:2) 

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen v Midlandu (USA) 

Nikol Vaidišová - Caitlin Whoriskey (USA) 2:1 (6:1, 2:6, 6:0) 

Tenis - Semifinále turnaje žen v Midlandu (USA)

Nikol Vaidišová - Tatiana Maria (Německo) 0:2 (4:6, 5:7) 

Akrobatické lyžování - SP závodu v boulích žen v Val St. Come (Kanada)

7. Nikol Sudová 

Rychlobruslení - SP závodu na 1000m žen v Heerenveenu (Nizozemsko)

4. Karolína Erbanová 

Rychlobruslení - SP závodu na 500m žen v Heerenveenu (Nizozemsko)

6. Karolína Erbanová 

Klasické lyžování - Závod La Transjurassienne žen v Morezi (Francie)

5. Karolína Bícová

18. Dita Punčochářová

Klasické lyžování - Závod La Transjurassienne  v Morezi (Francie)

1. Petr Novák

2. Stanislav Rezáč

Florbal - Zápas kvalifikace na mistrovství světa žen v Nitře (Slovensko)

Česká Republika - Rusko 8:1

Pozemní hokej - MS zápasu o 9. místo v halovém pozemním hokeji mužů v Lipsku (Německo)

Česká Republika - Austrálie 6:4 

Pozemní hokej - MS zápasu semifinále v halovém pozemním hokeji žen v Lipsku (Německo)

Česká Republika - Nizozemsko 1:3

Stolní tenis - Turnaj 16 nejlepších stolních tenistů a tenistek Evropy v Baku (Ázerbájdžán)

Iveta Vacenovská - Irena Ivancanová (Německo) 0:3

Skikros - SP závodu mužů v Arose (Švýcarsko)

32. Tomáš Kraus

Skikros - SP závodu žen v Arose (Švýcarsko)

11. Nikol Kučerová

16. Andrea Zemanová

Házená - Zápas osmifinále Vyzývacího poháru žen v Portu (Portugalsko)

Colégio de Gaia (Portugalsko) - DHC Sokol Poruba 24:28

Atletika - Halový mítink na 60 m mužů v Saské Kamenici (Německo)

4. Jan Veleba

Atletika - Halový mítink na 400 m mužů v Saské Kamenici (Německo)

1. Pavel Maslák 

Atletika - Halový mítink na 60 m překážek mužů v Saské Kamenici (Německo)

2. Petr Svoboda

Atletika - Halový mítink ve skoku dalekém mužů v Saské Kamenici (Německo)

7. Matyáš Vrtiška

Atletika - Halový mítink na 60 m žen v Saské Kamenici (Německo)

4. Ema Bendová 

Klasické lyžování - Závod Tiroler Koasalauf na 50 km mužů v Tyrolsku (Rakousko)

5. Daniel Šlechta

Klasické lyžování - Závod Tiroler Koasalauf na 28 km mužů v Tyrolsku (Rakousko)

1. Jiří Ročárek

10. Jan Krška

11. Viktor Novotný

Klasické lyžování - Závod Tiroler Koasalauf na 50 km žen v Tyrolsku (Rakousko)

1. Adéla Boudíková

Alpské lyžování - Univerziádní závod kombinace žen v Granadě (Španělsko)

2. Pavla Klicnarová

9. Tereza Kmochová 

Curling - Univerziádní zápas mužů v Granadě (Španělsko)

Česká Republika - Norsko 4:6

Snowboarding - Univerziádní závod na U-rampě mužů v Granadě (Španělsko)

8. Martin Mikyska

15. Petr Horák

Fotbal -  Přátelská utkání v Málaze (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň - Suwon Samsung Blue Wings (Korea) 2:0

Fotbal -  Přátelská utkán v Albuferii (Portugalsko)

FK Mladá Boleslav - FC Kodaň (Dánsko) 2:4

Fotbal -  Přátelská utkání v Antalya (Turecko)

FC Baník Ostrava -  DAC Dunajská Streda (Slovensko) 1:0

Fotbal -  Přátelská utkání v Agia Napě (Kypr)

FK Teplice - CS Concordia Chiajna (Rumunsko) 1:0

Fotbal -  Přátelská utkání v Beleku (Turecko)

Bohemians Praha 1905 - FC Sheriff Tiraspol (Moldavsko) 0:1

Fotbal -  Přátelská utkání v Antalya (Turecko)

FC Zbrojovka Brno - FK Černomorec Oděsa (Ukrajina) 1:0 

Fotbal -  Přátelská utkání v Beleku (Turecko)

FC Vysočina Jihlava - FC Botoşani (Rumunsko)  1:0

Fotbal -  Přátelská utkání v Faro/Loulé (Portugalsko)

FK Baumit Jablonec - FC Midtjylland (Dánsko)  1:1 

Fotbal -  Přátelská utkání v Žilině (Slovensko)

MŠK Žilina - FK Fotbal Třinec 3:27

Klasické lyžování - MS závodu skiatlonu mužů do 23let v Almaty (Kazachstán)

25. Petr Knop 

31. Jakub Antoš 

33. Miroslav Rypl

Skoky na lyžích - MS závodu týmů juniorů v Almaty (Kazachstán)

9. Vojtěch Štursa, Jan Michálek, František Holík, Viktor Polášek

Skoky na lyžích - MS závodu týmů juniorek v Almaty (Kazachstán)

6. Jana Mrákotová, Karolína Indráčková, Zdena Pešatová, Barbora Blažková

Severská kombinace - MS závodu týmů juniorů v Almaty (Kazachstán)

8. Tomáš Portyk, Martin Dufek, Lukáš Daněk, Tomáš Vančura

Cyklistika - 4. etapa závodu kolem Dubaje (Spojené arabské emiráty)

119. Petr Vakoč

Shorttrack - SP závodu na 1000m žen v Draždanech (Německo)

29. Lucie Vaňková

32. Michala Kuncířová 

Shorttrack - SP závodu na 1500m žen v Draždanech (Německo)

23. Kateřina Novotná

26. Michaela Sejpalová

Motocyklový sport - MS 3. závod na ledové ploché dráhe mužů v Togliatti (Rusko) 

9. Jan Klatovský 

10. Antoním Klatovský 

Fotbal -  Přátelská utkání v Žilině (Slovensko)

MŠK Žilina - SK Sigma Olomouc 2:1

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 14 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 6. 2. 2015

datum: 7.2.2015 22:27:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 67% (9 hlasů)

Biatlon - SP závod smíšených štafet v Novém Městě na Moravě

2. Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec

Biatlon - SP závod smíšených dvojic v Novém Městě na Moravě

13. Eva Puskarčíková, Michal Krčmář

Alpské lyžování - MS závodu sjezdu žen v Coloradu (USA)

32. Klará Křížová

Severská kombinace - MS závodu juniorů v Almaty (Kazachstán)

4. Tomáš Portyk

30. Miroslav Daněk

45. Tomáš Vančura

Klasické lyžování - MS závodu skiatlonu juniorů v Almaty (Kazachstán)

16. Michal Novák

36. Petr Pilz

45. Jonáš Bešťák

56. Luděk Šeller

Klasické lyžování - MS závodu skiatlonu juniorek v Almaty (Kazachstán)

36. Anna Sixtová

49. Andrea Klementová

Skikros - SP závodu žen v Arose (Švýcarsko)

16. Andrea Zemanová

17. Nikol Kučerová

Skikros - SP závodu mužů v v Arose (Švýcarsko)

12. Tomáš Kraus

Florbal - Zápas kvalifikace na mistrovství světa žen v Nitře (Slovensko)

Česká Republika - Slovensko 3:2

Cyklistika - 3. etapa závodu kolem Dubaje (Spojené arabské emiráty)

71. Petr Vakoč

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko)

FC Vysočina Jihlava - MFK Ružomberok (Slovensko) 3:1

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko)

FC Slovan Liberec - CSKA Sofia (Bulharsko) 2:3

Fotbal - Přátelský zápas v Katowicích (Polsko)

GKS Katowice (Polsko) - MFK Karviná 1:3

Fotbal - Přátelský zápas v Susesi (Turecko)

AC Sparta Praha - CSA Steaua Bukurešť (Rumunsko) 0:3

Hokej - Turnaj čtyř zemí do 16 let mužů  v Riihimaki (Finsko)

Finsko - Česká Republika 0:4

Hokej - Turnaj pěti zemí do 17 let mužů v Dmitrově (Rusko)

Česká Republika - Rusko 2:3

Hokej - Turnaj pěti zemí do 19 let mužů v Göteborgu (Švédsko)

Česká Republika - Švýcarsko 3:1

Hokej - Turnaj čtyř zemí žen v Schaffhausenu (Švýcarsko)

Česká Republika - Rakousko 6:1

Hokej - Univerziádní utkání v zakladní skupině mužů v Granadě (Španělsko)

Česká Republika - Španělsko 5:2

Curling - Univerziádní zápas mužů v Granadě (Španělsko)

Česká Republika - Japonsko 9:4

Alpské lyžování - Univerziádní závod super-G mužů v Granadě (Španělsko)

20. Adam Zika

29. Michael Waligora

Alpské lyžování - Univerziádní závod super-G žen v Granadě (Španělsko)

13. Pavla Klicnarová

20. Tereza Kmochová

26. Bara Straková

34. Veronika Rudolfová

Tenis - Semifinále turnaje žen v Burnie (Austrálie)

Irina Falconi (USA) - Andrea Hlaváčková 2:0 (6:1, 6:4)

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen v Midlandu (USA)

Bernarda Pera (USA) - Kateřina Vaňková 1:2 (3:6, 6:3, 5:7)

Pozemní hokej - MS zápasy základní skupiny v halovém pozemním hokeji žen v Lipsku (Německo) Česká Republika- Bělorusko 0:7

Pozemní hokej - MS zápasy čtvrtfinále v halovém pozemním hokeji žen v Lipsku (Německo) Česká Republika- Austrálie 4:3

Pozemní hokej - MS zápasy základní skupiny v halovém pozemním hokeji mužů v Lipsku (Německo)

Česká Republika - Rakousko 2:2

Pozemní hokej - MS zápas o 9-12 místo v halovém pozemním hokeji mužů v Lipsku (Německo)

Česká Republika - JAR 4:2 

Atletika - Halový atletický mítink na 60m mužů v Linzu (Rakousko)  

1. Zdeněk Stromšík

Atletika - Halový atletický mítink na 400m mužů v Linzu (Rakousko)  

3. Jiří Šorm

4. Daniel Němeček

Atletika - Halový atletický mítink na 1500m mužů v Linzu (Rakousko)  

1. Jakub Holuša

3. Filip Sasínek

Atletika - Halový atletický mítink na 60m překážek mužů v Linzu (Rakousko)  

4. Martin Mazáč

Atletika - Halový atletický mítink ve skoku dalekém mužů v Linzu (Rakousko)  

1. Radek Juška

Atletika - Halový atletický mítink v hodu koulí mužů v Linzu (Rakousko)  

1. Jan Marcell

Atletika - Halový atletický mítink na 60m žen v Linzu (Rakousko)  

6. Kristýna Kobiánová

Atletika - Halový atletický mítink na 200m žen v Linzu (Rakousko)  

2. Kateřina Vávrová

Atletika - Halový atletický mítink na 800m žen v Linzu (Rakousko)  

1. Lenka Masná

2. Zuzana Hejnová

Atletika - Halový atletický mítink ve skoku o tyči žen v Linzu (Rakousko)  

2. Romana Maláčová

3. Aneta Morysková

Stolní tenis - Turnaj 16 nejlepších stolních tenistů a tenistek Evropy v Baku (Ázerbájdžán) Natalie Partyková (Polsko) - Iveta Vacenovská 0:3

Iveta Vacenovská - Li Ťiao (Nizozemsko) 1:3

Boby - SP závodu dvojbobu mužů v Iglsu (Rakousko)

21. Jan Vrba, Jan Stokláska


ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Český sportovní souhrn z 5. 2. 2015

datum: 6.2.2015 9:58:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 56% (9 hlasů)

Hokej - Euro Hockey Tour mužů v Karlových Varech

Česká Republika - Rusko 3:0

Hokej - Turnaj pěti zemí do 18 let mužů v Porubě 

Česká Republika – Švédsko 3:2 po samostatných nájezdech

Hokej - Turnaj pěti zemí do 19 let mužů v Göteborgu (Švédsko) 

Česká Republika - Německo 4:2 

Hokej - Turnaj pěti zemí do 17 let mužů v Dmitrově (Rusko) 

Česká Republika – Švédsko 4:3 po samostatných nájezdech 

Fotbal - Přátelská utkání v Antaya (Turecko)

SK Slavia Praha - NK Domžale 1:1 

Fotbal - Přátelská utkání v Larnace (Kypr)

FK Dukla Praha - FK Atlantas (Litva) 3:0 

Alpské lyžování - MS závodu Super-G mužů v Coloradu (USA) 

35. Kryštof Krýzl 

42. Martin Vráblík 

Florbal - Zápas kvalifikace na mistrovství světa žen v Nitře (Slovensko)

Česká Republika - Itálie 19:2 

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen v Burnie (Austrálie)

Alison Bai (Austrálie) - Andrea Hlaváčková 0:2 (2:6, 4:6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Midlandu (USA) 

Nikol Vaidišová - Nao Hibino (Švýcarsko) 2:0 (7:6, 7:5) 

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Midlandu (USA)

Kateřina Vaňková - Sesil Karatantcheva (Bulharsko) 2:1 (1:6, 6:1, 7:6) 

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Midlandu (USA) 

Nikol Vaidišová - Anna Tatishvili (USA) 2:1 (1:6, 6:4, 6.3) 

Cyklistika - 2. etapa závodu kolem Dubaje (Spojené arabské emiráty) 

85. Petr Vakoč 

Pozemní hokej - MS zápasy základní skupiny v halovém pozemním hokeji mužů v Lipsku (Německo)

Česká Republika- Německo 4:9

Česká Republika - Írán 3:3

Pozemní hokej - MS zápasy základní skupiny v halovém pozemním hokeji žen v Lipsku (Německo)

Česká Republika- Kazachstán 11:1

Česká Republika - Nizozemsko 2:7

Klasické lyžování - MS závodu mužů do 23 let v Almaty (Kazachstán)

28. Petr Knop

39. Lukáš Rypl

45. Jakub Antoš

Skoky na lyžích - MS závodu juniorů v Almaty (Kazachstán)

8. Viktor Polášek

34. Vojtěch Štursa

42. František Holík

52. Jan Michálek

Skoky na lyžích - MS závodu juniorek v Almaty (Kazachstán)

16. Barbora Blažková

25. Zdena  Pešatová 

28. Karolína Indráčková

29. Jana Mrákotová

Curling - Univerziádní zápas mužů v Granadě (Španělsko)

Velká Briánie - Česká Reublika 5:6

Akrobatické lyžování - Univerziádní závod v boulích mužů v Granadě (Španělsko)

10. Daniel Honzig


ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 4. 2. 2015

datum: 5.2.2015 9:55:01 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (10 hlasů)

Hokej - Turnaj pěti zemí do 19 let mužů v Göteborgu (Švédsko) 

Česká republika - Finsko 1:3

Hokej - Turnaj pěti zemí do 18 let mužů v Kravařích 

Česká republika - Finsko 6:4

Basketbal - Evropská liga žen v Košicích (Slovensko) 

Good Angels Košice (Slovensko) - ZVVZ USK Praha 70:74 

Basketbal - Evropská liga žen v Brně 

BK IMOS Brno - Naděžda Orenburg 50:78 

Basketbal - Evropský pohár 5. kola mužů v Petrohradu (Rusko) 

Zenit Petrohrad - ČEZ Basketball Nymburk 63:84 

Severká kombinace - MS závodu juniorů v Almaty (Kazachstán) 

10. Tomáš Portyk 

39. Miroslav Daněk

43. Martin Dufek 

Klasické lyžování - MS závodu na 10 km juniorů v Almaty (Kazachstán)

37. Jonáš Bešťák 

43. Michal Novák

57. Petr Pilz 

Klasické lyžování - MS závodu na 5 km juniorek v Almaty (Kazachstán)

35. Andrea Klementová 

43. Anna Sixtová

Hokej - Univerziádní utkání v zakladní skupině mužů v Granadě (Španělsko)

Česká Republika - Slovensko 6:3

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Glasgow (Velká Británie) 

Adam Pavlásek - Ruben Bemelmans (Belgie) 1:2 (6:3, 3:6, 5:7) 

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Burnie (Austrálie) 

Fiona Ferro (Francie) - Andre Hlaváčková 0:2 (5:7, 3:6) 

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko) 

FC Baník Ostrava - Podbeskidzie Bialsko-Biala (Polsko) 2:1 

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko) 

FC Baník Ostrava - Dunaújváros PASE (Maďarsko) 2:1 

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko) 

PFK Lokomotiv Sofia (Bulharsko) – 1.FK Příbram 0:2 

Fotbal - Přátelský zápas v Seneci (Slovensko) 

FC Spartak Trnava (Slovensko) - 1. FC Slovácko 10:1 

Fotbal - Přátelský zápas v Algarve (Portugalsko) 

FK Baumit Jablonec - FC Kodaň (Dánsko) Jihlava 2:0

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko) 

Esbjerg fB (Dánsko) - FC Vysočina Jihlava 0:0

Fotbal - Přátelský zápas ve Skalici (Slovensko)

MFK Skalica (Slovensko) - SK Sigma Olomouc 4:0

Fotbal - Přátelský zápas v Bratislavě (Slovensko)

ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) - FC Fastav Zlín 3:1

Atletika - Závod Banskobystrické laťky mužů v Bánské Bystrici (Slovensko)

8. Jaroslav Bába

Atletika - Závod Banskobystrické laťky žen v Bánské Bystrici (Slovensko)

8. Michaela Hrubá 

Cyklistika - 1. etapa závodu kolem Dubaje (Spojené arabské emiráty)

110. Petr Vakoč

Florbal - Zápas kvalifikace na mistrovství světa žen v Nitře (Slovensko)

Česká Republika - Velká Británie 20:0

Pozemní hokej - MS zápasy základní skupiny turnaje v halovém pozemním hokeji mužů v Lipsku (Německo)

Česká Republika- Austrálie 0:0

Česká Republika - Švédsko 1:1

Pozemní hokej - MS zápasy základní skupiny turnaje v halovém pozemním hokeji žen v Lipsku (Německo)

Česká Republika- Polsko 3:2 

Česká Republika - JAR 5:3 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

Český sportovní souhrn z 3. 2. 2015

datum: 4.2.2015 19:28:50 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 65% (10 hlasů)

Biatlon - ME závodu štafet mužů v Otepää (Estonsko)

12. Matej Krupčík,Tomáš Vojik, Tomáš Krupčík, Lukáš Kristejn

Biatlon - ME závodu štafet žen v Otepää (Estonsko)

10. Lea Johanidesová, Lucie Charvátová, Kristýna Černá, Barbora Tomešová

Klasické lyžování - MS závodu sprintu juniorek v Almaty (Kazachstán)

49. Andrea Klementová

Klasické lyžování - MS závodu sprintu juniorů v Almaty (Kazachstán)

12. Luděk Šeller

63. Petr Pilz

Alpské lyžování - MS závodu super-G žen v Coloradu (USA)

31. Klará Křížová

32. Kateřina Paulátová

Fotbal - Přátelský zápas v Brně

FC Zbrojovka Brno - MFK Ružomberok 1:0

Fotbal - Přátelský zápas v Sesusi (Turecko)

AC Sparta Praha - FC Dinamo Tbilisi (Gruzie) 3:1

Fotbal - Přátelský zápas v Agia Napě (Kypr)

FK Kruoja Pakruojis (Litva) - FK Teplice 0:2

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko)

FC Slovan Liberec - ATSV Wolfsberg (Rakousko) 2:0

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko)

Bohemians Praha 1905 - SK Rapid Vídeň (Rakousko) 2:2

Fotbal - Přátelský zápas v Algarve (Portugalsko)

FK Mladá Boleslav - FC Midtjylland (Dánsko) 1:0

Tenis - 1. kolo turnaje mužů na Mallorce (Španělsko)

Gianluca Naso (Itálie) - Jakub Lustyk 2:1 (2:6, 6:1, 6:4)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Burnie (Austrálie)

Storm Sanders (Austrálie) - Andrea Hlaváčková 0:2 (4:6, 4:6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Midlandu (USA)

Kateřina Vaňková - Julie Coin (Francie) 2:0 (7:5, 6:3)

Hokej - Turnaj pětí zemí do 17 let mužů v Dmitrově (Rusko)

USA - Česká republika 3:1 

Atletika - Závod na 1500m mužů v Toruni (Polsko)

3. Petr Vitner

7.  Lukáš Kourek

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 14 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

6

komentářů

Český sportovní souhrn z 2. 2. 2015

datum: 3.2.2015 9:40:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 6 | hodnocení: 38% (10 hlasů)

Fotbal - Přátelský zápas v Antalyi (Turecko)

SK Slavia Praha - KS Cracovia Krakov (Polsko) 1:0

Fotbal - Přátelský zápas v Antalyi (Turecko)

SK Slavia Praha - FK Vardar Skopje (Makedonie) 0:1

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko)

1. FK Příbram - Metalist Charkov (Ukrajina) 0:0

Fotbal - Přátelský zápas v Beleku (Turecko)

FK Illjičivec Mariupol (Ukrajina) - FC Vysočina Jihlava 2:2

Biatlon - ME závodu smíšených štafet juniorů v Otepää (Estonsko)

7. Nikola Bitnarová, Jessica Jislová, Ondřej Šantora, Adam Václavík

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 15 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

5

komentářů

Český sportovní souhrn z 1. 2. 2015

datum: 2.2.2015 9:12:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 5 | hodnocení: 54% (12 hlasů)

Cyklokros - MS závodu mužů do 23 let v Táboře

7. Jakub Skála

11. Vojtěch Nipl

22. Adam Ťoupalík

35. Štěpán Schubert

37. Dominik Vrána

Cyklokros - MS závodu mužů v Táboře

13. Michal Boroš

18. Tomáš Paprstka

24. Lubomír Petruš

29. Matěj Lasák

39. Radek Šimůnek

Skoky na lyžích - SP závodu mužů ve Willingenu (Německo)

3. Roman Koudelka

28. Jakub Janda

40. Jan Matura

47. Lukáš Hlava

Severská kombinace - SP závodu mužů ve Val di Fiemme (Itálie)

20. Miroslav Dvořák

46. Tomáš Slavík

Klasické lyžování - Univerziádní závod s hromadným startem mužů v Štrbském Plesu (Slovensko)

10. Jakub Graf

14. Adam Fellner

42. Jacob Kordač

Skoky na lyžích - Univerziádní závod týmů mužů v Štrbském Plesu (Slovensko)

9. Vit Háček, Petr Kutal, Jan Souček

Skoky na lyžích - SP závodu žen Hinzenbachu (Rakousko) 

35. Michaela Doleželová 

Biatlon - ME stíhacího závodu žen v Otepää (Estonsko)

30. Barbora Tomešová 

41. Kristýna Černá

42. Lea Johanidesová

Biatlon - ME stíhacího závodu mužů v Otepää (Estonsko) 

33. Tomáš Krupčík

45. Tomáš Vojik 

47. Matěj Krupčík

54. Lukáš Kristejn 

Biatlon - ME stíhacího závodu juniorů v Otepää (Estonsko) 

7. Adam Václavík 

18. Ondřej Šantora 

21. Jan Burian 

26. Ondřej Hošek 

Biatlon - ME stíhacího závodu juniorek v Otepää (Estonsko) 

16. Jessica Jislová 

17. Nikola Bitnarová 

38. Anna Puskarčíková 

41. Anna Tkadlecová 

Boby - SP závodu čtyřbobu mužů v  La Plagne (Francie)

10. Jan Vrba, Dominik Suchý, Jan Stokláska, Jakub Nosek

Klasické lyžování - Závod König Ludwig Lauf mužů v Bavorsku (Německo)

19. Stanislav Řezáč

Klasické lyžování - Závod König Ludwig Lauf žen v Bavorsku (Německo)

9. Adéla Boudíková

Rychlobruslení - SP závodu na 3000m žen v Hamaru (Norsko)

1. Martina Sáblíková

21. Nikola Zdráhalová

28. Natalie Kerschbaummayrová

Rychlobruslení - SP závodu s hromadným startem žen v v Hamaru (Norsko)

9. Nikola Zdráhalová

23. Natalie Kerschbaummayrová

Triatlon - ME závodu v zimním triatlonu mužů v Reinose (Španělsko)

14. Pavel Jindra

Triatlon - ME závodu v zimním triatlonu žen v Reinose (Španělsko)

2. Šárka Grambullerová

Basketbal - VTB United League 18. kolo mužů v Astaně (Kazachstán)

BC Astana - ČEZ Basketball Nymburk 82:84

Motocyklový sport - MS 1. závodu na ledové ploché dráze mužů v Krasnogorsku (Rusko)

8. Jan Klatovský

9. Antoním Klatovský

Atletika - Závod na 400 metrů mužů v Moskvě (Rusko)

1. Pavel Maslák

Atletika - Závod na 400 metrů žen v Moskvě (Rusko)

3. Denisa Rosolová 

4. Zuzana Hejnová

Atletika - Závod na 60 metrů překážek mužů v Moskvě (Rusko)

3. Petr Svoboda 

Hokej - Zápas Rakouské ligy mužů v Székesfehérváru (Madarsko)

Alba Volán Székesfehérvár (Madarsko) - Orli Znojmo 4:3

Fotbal - Přátelský zápas v Faro/Loulé (Portugalsko)

FK Baumit Jablonec - IFK Göteborg (Švédsko) 1:3

Fotbal -  Přátelský zápas v Antalyi (Turecko)

FC Viitorul Constanţa (Rumunsko) - FC Baník Ostrava 0:0

Saně - SP závodu mužů v Lillehammeru (Norsko)

29. Ondřej Hyman 

 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Souhrn z 31.1.2015

datum: 1.2.2015 9:16:11 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 66% (13 hlasů)

Skoky na lyžích - SP závod družstev ve Willingenu (Německo)

6. Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura, Roman Koudelka

Biatlon - Univerziádní závod mužů s homardným startem v Osbrlí (Slovensko)

20. Michal Krčmář

23. Michal Žák

Biatlon - Univerziádní závod žen s homardným startem v Osbrlí (Slovensko)

1. Jitka Landová

2. Eva Puskarčíková

23. Ludmila Horká

Klasické lyžování - Univerziádní závod žen s hromadným startem v Strbskem Plesu (Slovensko)

8. Sandra Schutzová

14. Karolína Grohová

20. Kateřina Berousková

36. Šárka Klacková

Biatlon - ME závod žen ve sprintu v Otepää (Estonsko)

29. Lucie Charvátová

36. Barbora Tomešová

48. Lea Johanidesová

60. Kristýna Černá

Biatlon - ME závod mužů ve sprintu v Otepää (Estonsko)

30. Lukáš Kristejn

37. Tomáš Vojik

44. Matěj Krupčík

45. Tomáš Krupčík

Snowboarding - SP závod paralelního obřího slalom žen v Rogle (Slovinsko)

5. Ester Ledecká

Cyklokros - MS závodu žen v Táboře

5 .Kateřina Nash

16. Martina Mikulášková

21. Pavla Havlíková

36. Nikola Nosková

43. Karla Štěpánová

Krasobruslení - ME volné jízdy žen ve Stockholmu (Švédsko)

15. Eliška Březinová

Severská kombinace - SP závodu printu dvojic ve Val di Fiemme (Itálie)

12. Miroslav Dvořák, Tomáš Slavík

Cyklistika - Závod mužů Trofeo Andratx na Mallorce (Španělsko)

5. Leopold König

Rychlobruslení - SP na 1500m žen v Hamaru (Norsko)

6. Martina Sáblíková

27. Nikola Zdráhalová

28. Natalie Kerschbaummayrová

Fotbal - Přátelské utkání v Liberci

Slovan Liberec - Slovan Bratislava (Slovensko) 2:1

Fotbal - Přátelské utkání ve Zlíně

Zlín - Skalica (Slovensko) 2:0

Fotbal - Přátelské utkání v Senici (Slovensko)

Senica (Slovensko) - Opava 4:2

Fotbal - Přátelské utkání v Norimberku (Německo)

Norimberk (Německo) - Viktoria Plzeň 2:3

Fotbal - Přátelské utkání v Brně

Zbrojovka Brno - Dunajská Streda (Slovesnko) 2:0

Fotbal - Přátelské utkání v Győru (Madarsko)

Győr (Madarsko) - 1. FC Slovácko 1:0

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 15 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

Souhrn z 30.1.2015

datum: 31.1.2015 9:17:10 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 54% (14 hlasů)

Skoky na lyžích - SP závodu mužů ve Willingenu (Německo)

6. Romann Koudelka

39. Jakub Janda

49. Jan Matura

Skoky na lyžích - Unoverziádní týmový závod v Strbskem Pleso (Slovensko)

5. Michaela Doleželová, Jan Souček

9. Vit Háček, Vladena Pustková

Klasické lyžování - Štafetový závod žen na univerziádě v Strbskem Pleso (Slovensko)

5. Kateřina Berousková, Karolína Grohová, Sandra Schutzová

Klasické lyžování - Štafetový závod mužů na univerziádě v Strbskem Pleso (Slovensko)

3. Adam Fellner, Jakub Graf, Jacob Kordač, Daniel Maka

CyklistikaZávod mužů Trofeo Andratx na Mallorce (Španělsko)

5. Leopold König

Severská kombinace - SP závodu ve Val di Fiemme (Itálie)

32. Miroslav Dvořák

36. Tomáš Slavík

Krasobruslení - ME volné jízdy mužů ve Stockholmu (Švédsko)

5. Michal Březina

12. Petr Coufal

17. Pavel Kaška

Tenis - Čtvrtfinále turnaje mužů v Nusslochu (Německo)

Marek Michalička - Daniel Masur (Německo) 1:2 (4:6, 6:2, 7:5) 

Hokej - Rakouská liga mužů ve Znojmě

Znojmo - Villach 5:3

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 16 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Souhrn z 29.1.2015

datum: 30.1.2015 9:41:21 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 3 | hodnocení: 58% (13 hlasů)

Tenis - Semifinále Australie Open mužů v Melbourne (Austrálie)

Tomáš Berdych - Andy Murray 1:3 (7:6, 0:6, 3:6, 5:7)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Nusslochu (Německo)

Maximilian Marterer (Německo) - Marek Jaloviec 2:0 (6:2, 6:1)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Nusslochu (Německo)

Marek Michalička - Evgeny Karlovskiy (Rusko) 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Nusslochu (Německo)

Florian Fallert (Německo) - Jan Blecha 1:0 (7:5, 4:0 skrečování)

Biatlon - ME individuální závod mužů v Otepää (Estonsko)

21. Matěj Krupčík

27. Lukáš Kristejn

32. Tomáš Krupčík

51. Tomáš Vojik

Biatlon - ME individuální závod žen v Otepää (Estonsko)

7. Barbora Tomešová

11. Lea Johanidesová

24. Kristýna Černá

38. Lucie Charvátová

Severská kombinace - Univerziádní závod mužů v Strbskem Pleso (Slovensko)

12. Petr Kutal

22. Martin Zeman

Skoky na lyžích - Univerziádní týmový závod žen v Strbskem Pleso (Slovensko)

3. Michaela Doleželová, Vladena Pustková

Krasobruslení - ME Krátkých jízd žen ve Stockholmu (Švédsko)

21. Eliška Březinová

Krasobruslení - ME konečný program tanečních párů v Stockholmu (Švédsko)

17. Cortney Mansourová, Michal Češka

Akrobatické lyžování - SP závodu v boulích žen v Lake Placid (USA)

5. Nikol Sudová

 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,1
* Přístupů: 130 173
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist