Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.4.2017

datum: 11.4.2017 13:36:41 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (6 hlasů)

Tenis - Zápas semifinále turnaje čtyřhry žen v Charlestonu (USA) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Raquel Atawová, Jelena Ostapenková (USA, Lotyšsko) 2:0 (6:1, 7:6)

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Ylläs-Levi mužů v Levi (Finsko)

30. Petr Novák 

34. Jan Šrail 

37. Lukáš Bauer 

38. Marek Ondrášek 

40. Adam Fellner 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Ylläs-Levi žen v Levi (Finsko)

1. Kateřina Smutná 

Cyklistika - Závod 6.etapy mužů v Eibaru (Španělsko)

41. Ondřej Cink  

62. Roman Kreuziger 

Cyklistika - Konečné pořadí mužů v Iruñea - Eibar (Španělsko)

33. Roman Kreuziger 

42. Ondřej Cink  

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Žilině (Slovensko) 

Slovensko - ČR 4:5 

Házená - Zápas semifinále Vyzývacího poháru žen v Hööru (Švédsko)

H65 Höör (Švédsko) - DHC Sokol Poruba 28:16 

Futsal - Zápas kvalifikace ME mužů v Almaty (Kazachstán)

ČR - Dánsko 5:4 

Tritalon - Závod MS žen v Gold Coastu (Austrálie)

10. Vendula Frintová 

Motosport - Závod MS 2.etapy rallye mužů na Korsice (Francie)

18. Jan Kopecký, Pavel Dresler

Vzpírání - Závod ME dvojboje nad 90 kg žen ve Splitu (Chorvatsko)

8. Teraza Králová

Vzpírání - Závod ME dvojboje nad 105 kg mužů ve Splitu (Chorvatsko)

7. Kamil Kučera

Vzpírání - Závod ME dvojboje do 105 kg mužů ve Splitu (Chorvatsko)

16. Jiří Gasior

17. Patrik Krywult 

Atletika - Závod na 20km v chůzi mužů v Poděbradech

24. Lukáš Gdula

26. Vít Hlaváč

32. Karel Ketner

Atletika - Závod na 20km v chůzi žen v Poděbradech

6. Anežka Drahotová

23. Hana Herberová

24. Petra Borovičková

Atletika - Závod na 20km v chůzi juniorů v Poděbradech

22. Vojta Libnar

Atletika - Závod na 20km v chůzi juniorek v Poděbradech

28. Veronika Janošíková

30. Hana Schromová

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 7.4.2017

datum: 9.4.2017 11:54:47 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 17% (6 hlasů)

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 19 let žen v Manavgatu (Turecko)

Turecko - ČR 2:2 

Hokej - Zápas MS o udržení žen v Plymouthu (USA) 

ČR - Švýcarsko 1:3 

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Bilbo - Eibar (Španělsko)

34. Ondřej Cink 

44. Roman Kreuziger

Skikros - Závod MS juniorů v Chiesa In Valmalenco (Itálie)

25. Karel Lank

50. Vratislav Kunc

Skikros - Závod MS juniorek v Chiesa In Valmalenco (Itálie)

14. Klára Kašparová

Motosport - Závod MS 1.etapy rallye mužů na Korsice (Francie)

32. Jan Kopecký, Pavel Dresler

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 6.4.2017

datum: 9.4.2017 11:40:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Charlestonu (USA)

Laura Siegemundová (Německo) - Lucie Šafářová 2:0 (6:2, 6:3) 

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje čtyřhry žen v Charlestonu (USA) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Darija Juraková, Anastasia Rodionovová (Chorvatsko, Austrálie) 2:0 (6:2, 6:4)

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v Donostia - Bilbo (Španělsko)

18. Roman Kreuziger 

48. Ondřej Cink

Hokej - Zápas přípravný do 19 let mužů v Piešťanech (Slovensko) 

ČR - Finsko 3:1 

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů ve Třinci 

ČR - Finsko 4:3 po prodloužení 

Hokej - Zápas MS o udržení žen v Plymouthu (USA) 

ČR - Švýcarsko 2:3 po prodloužení 

Vzpírání - Závod ME dvojboje do 75 kg žen ve Splitu (Chorvatsko)

9. Julie Švecová 

Simona Hertlová nedokončila

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 5.4.2017

datum: 9.4.2017 11:30:10 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 15% (5 hlasů)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Charlestonu (USA) 

Lucie Šafářová - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 2:0 (6:3, 6:3) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Charlestonu (USA) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Danka Koviničová, Alexandra Kruničová (Černá Hora, Srbsko) 2:0 (6:4, 7:5) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Monterrey (Mexiko) 

Julia Boserupová (USA) - Tereza Martincová 2:1 (6:3, 4:6, 6:4) 

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Gasteiz - Donostia (Španělsko)

54. Roman Kreuziger 

64. Ondřej Cink

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Mol - Schoten (Belgie)

64. Zdeněk Štybar 

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 19 let žen v Manavgatu (Turecko)

Dánsko - ČR 5:0

Hokej - Zápas přípravný do 16 let mužů v Bratislavě (Slovensko) 

Slovensko - ČR 1:5 

Vzpírání - Závod ME dvojboje do 69 kg žen ve Splitu (Chorvatsko)

14.  Adéla Pudivítrová

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 4.4.2017

datum: 7.4.2017 16:06:11 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 36% (7 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Charlestonu (USA)

Lucie Šafářová - Varvara Lepchenková (USA) 2:1 (7:5, 6:7, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Monterrey (Mexiko)

Tereza Martincová - Christina McHaleová (USA) 2:1 (3:6, 7:5, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Monterrey (Mexiko)

Jekatěrina Makarovová (Rusko) - Denisa Allertová 2:0 (6:4, 6:3)

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů v Iruñea - Eltziego (Španělsko)

50. Roman Kreuziger

59. Ondřej Cink 

Hokej - Zápas MS základní skupiny žen v Plymouthu (USA) 

ČR - Švédsko 1:3 

Hokej - Zápas MS o udržení žen v Plymouthu (USA) 

ČR - Švýcarsko 4:2 

Hokej - Zápas přípravný do 16 let mužů v Bratislavě (Slovensko)

Slovensko - ČR 3:4 po samostatných nájezdech

Hokej - Zápas přípravný do 19 let mužů v Piešťanech (Slovensko)

ČR - Rusko 0:2 

Vzpírání - Závod ME dvojboje do 69 kg mužů ve Splitu (Chorvatsko)

7. Petr Petrov

Vzpírání - Závod ME dvojboje do 63 kg žen ve Splitu (Chorvatsko)

18. Laura Lozová

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 2-3.4.2017

datum: 4.4.2017 13:50:05 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 22% (7 hlasů)

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Antwerpen - Oudenaarde (Belgie)

67. Zdeněk Štybar

Triatlon - Závod SP žen v New Plymouthu (Nový Zéland)

Vendula Frintová nedokončila

Jana Machačová nedokončila 

Hokej - Zápas přípravný do 19 let mužů v Piešťanech (Slovensko)

ČR - Red Bull Salzburg (Rakousko) 5:1 

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Morgingtonu (Austrálie)

Sherazad Reixová (Francie) - Barbora Krejčíková 2:0 (7:6, 6:4) 

Golf - Turnaj žen v Terre Blanche (Francie)

109. Tereza Koželuhová


Hokej - Zápas přípravný do 19 let mužů v Piešťanech (Slovensko)

Slovensko - ČR 2:3 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen Charlestonu (USA)

Kateřina Siniaková - Mónica Puigová (Portoriko) Siniaková skreč

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Iruñea - Sarriguren (Španělsko)

40. Ondřej Cink 

44. Roman Kreuziger

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 1.4.2017

datum: 4.4.2017 12:28:28 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 36% (7 hlasů)

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Navarre (Španělsko)

40. Roman Kreuziger 

Daniel Turek nedokončil 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Reistadlöpet mužů v Bardufossu (Norsko) 

4. Lukáš Bauer 

11. Martin Jakš 

22. Petr Novák 

28. Adam Fellner 

36. Marek Ondrášek 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Reistadlöpet žen v Bardufossu (Norsko) 

5. Kateřina Smutná 

Snowboarding - Závod MS Big Airu juniorů ve Špindlerově Mlýně 

36. Kristián Salač

40. Jan Rovenský 

65. Ladislav Hrstka 

Snowboarding - Závod MS Big Airu juniorek ve Špindlerově Mlýně 

21. Sára Veselková 

28. Kristýna Kulíková 

Hokej - Zápas MS základní skupiny žen v Plymouthu (USA) 

ČR - Německo 1:2 

Krasobruslení - Závod MS konečného pořadí mužů v Helsinkách (Finsko) 

18. Michal Březina 

Atletika - Závod půl maratonu žen v Praze 

11. Eva Vrabcová-Nývltová 

15. Barbora Jíšová

16. Dagmar Rychnovská 

17. Daniela Havránková

18. Magdaléna Lajdová 

Atletika - Závod půl maratonu mužů v Praze 

17. Jiří Homoláč 

23. Vít Pavlišta 

25. Jan Janů 

28. David Vaš 

31. Jan Kreisinger 

Tenis - Zápas finále turnaje mužů v Santa Margheritě Di Pula (Itálie) 

Václav Šafránek - Lorenzo Giustino (Itálie) 2:1 (7:6, 6:7, 7:5)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 29-30.3.2017

datum: 1.4.2017 21:25:55 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (6 hlasů)

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů v Driedaagse De Panne - Koksijde (Belgie) 

121. Daniel Turek 

Krasobruslení - Závod MS krátkého programu žen v Helsinkách (Finsko)

37. Michaela Lucie Hanzlíková 

Krasobruslení - Závod MS krátkého programu sportovních dvojic v Helsinkách (Finsko)

15. Anna Dušková, Martin Bidař


Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje mužů v Miami (USA) 

Roger Federer (Švýcarsko) - Tomáš Berdych 2:1 (6:2, 3:6, 7:6) 

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Miami (USA) 

Caroline Wozniacká (Dánsko) - Karolína Plíšková 2:1 (5:7, 6:1, 6:1) 

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Driedaagse De Panne - Koksijde (Belgie) 

Daniel Turek nedokončil

Krasobruslení - Závod MS krátkého programu mužů v Helsinkách (Finsko)

15. Michal Březina 

Krasobruslení - Závod MS konečného pořadí sportovních dvojic v Helsinkách (Finsko)

14. Anna Dušková, Martin Bidař

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 28.3.2017

datum: 29.3.2017 11:17:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 22% (7 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Miami (USA) 

Karolína Plíšková - Mirjana Lučićová Baroniová (Chorvatsko) 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Miami (USA) 

Caroline Wozniacká (Dánsko) - Lucie Šafářová 2:0 (6:4, 6:3)

Tenis - Zápas osmifinále turnaje mužů v Miami (USA) 

Tomáš Berdych - Adrian Mannarino (Francie) 2:0 (6:3, 7:5)

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Driedaagse De Panne - Koksijde (Belgie)

175. Daniel Turek

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let mužů v Bijeljině (Bosna a Hercegovina)

ČR - Slovinsko 2:2 

Hokej - Zápas přípravný žen v Grand Rapids (USA)

Finsko - ČR 6:1 


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 27.3.2017

datum: 29.3.2017 11:08:01 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 39% (7 hlasů)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje mužů v Miami (USA) 

Tomáš Berdych - Gilles Müller (Lucembursko) 2:0 (6:3, 6:4) 

Tenis - Zápas osmifinále turnaje žen v Miami (USA) 

Karolína Plíšková - Barbora Strýcová 2:0 (6:1, 6:4) 

Tenis - Zápas osmifinále turnaje žen v Miami (USA) 

Lucie Šafářová - Dominika Cibulková (Slovensko) 2:0 (7:6, 6:1) 

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 19 let mužů v Uherském Hradišti 

ČR - Rakousko 3:0 

Fotbal - Zápas přípravný do 21 let mužů v Kielce (Polsko) 

Polsko - ČR 1:2 

Fotbal - Zápas přípravný do 18 let mužů v Lisse (Nizozemsko)

Nizozemsko - ČR 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný do 20 let mužů v Marbelle (Španělsko)

Švédsko - ČR 4:0 


SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,11
* Přístupů: 138 519
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist