Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 11.2.2017

datum: 12.2.2017 10:15:23 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Rychlobruslení - Závod MS na 5000m žen v Kangnungu (Korea)

1. Martina Sáblíková 

Rychlobruslení - Závod MS na 1000m žen v Kangnungu (Korea)

5. Karolína Erbanová

24. Nikola Zdráhalová 

Biatlon - Závod MS sprintu mužů v Hochfilzenu (Rakousko)

5. Ondřej Moravec

34. Adam Václavík 

42. Michal Šlesingr 

61. Michal Krčmář 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

5. Roman Koudelka  

37. Jakub Janda

48. Lukáš Hlava 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

32. Ondřej Pažout 

Skikros - Závod SP žen v Idre (Švédsko) 

14. Andrea Zemanová

18. Nicol Kučerová

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Feldbergu (Německo)

8. Eva Samková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Feldbergu (Německo)

31. Jan Kubičík

69. Tomáš Vintr

Shorttrack - Závod SP na 1000m žen v Minsku (Bělorusko)

16. Michala Kuncířová

Shorttrack - Závod SP na 1500m žen v Minsku (Bělorusko)

13. Michaela Sejpalová

23. Kateřina Novotná 

Klasické lyžování - Závod Ski Classics žen v Toblach - Cortina(Itálie)

1. Kateřina Smutná

13. Šárka Zelenková

17. Radka Jedličková

Klasické lyžování - Závod Ski Classics mužů v Toblach - Cortina (Itálie)

20. Stanislav Řezáč 

29. Jiří Pliska 

48. Jiří Harcuba

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu žen v Ostravě

Barbora Strýcová - Garbiñe Muguruzaová (Španělsko) 1:2 (0:6, 6:3, 1:6)

Tenis - Zápas 1.kola Fed cupu žen v Ostravě

Karolína Plíšková - Lara Arruabarrenová (Španělsko) 2:0 (6:4, 7:5)

Atletika - Závod halového mitinku skoku do výšky žen v Třinci

4. Michaela Hrubá

Hokej - Zápas  Euro Hockey Tour mužů v Göteborgu (Švédsko)

ČR - Finsko 7:1 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Brně

ČR - USA 2:4 

Hokej - Zápas kvalifikace OH 2018 žen v Arose (Švýcarsko)

ČR - Dánsko 4:3

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí do 16 let mužů v Velikij Novgorodu (Rusko)

ČR - Finsko 3:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Praze

AC Sparta Praha - MŠK Žilina (Slovensko) 1:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Dunajské Strede (Slovensko) 

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Slovensko) - FC Fastav Zlín 0:0

Házená - Zápas osmifinále Vyzývacího poháru žen v Gjakova (Kosovo)

KHF Shqiponja (Kosovo) - DHC Sokol Poruba 22:46

Cyklokros - Závod Superprestige mužů v Middelkerku (Belgie)

24. Michal Boroš

Cyklokros - Závod Superprestige juniorů v Middelkerku (Belgie)

4. Tomáš Kopecký

Letecká akrobacie - Závod Red Bull Air Race mužů v Abú Zabí (SEA)

1. Martin Šonka 

12. Petr Kopfstein 

Triatlon - Závod SP mužů v Kapském Městě (JAR)

25. Přemysl Švarc 

SDÍLET

2

komentáře

České sportovní výsledky z 10.2.2017

datum: 11.2.2017 10:51:44 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Biatlon - Závod MS sprintu žen v Hochfilzenu (Rakousko)

1. Gabriela Koukalová

17. Eva Puskarčíková

32. Lucie Charvátová 

68. Veronika Vítková

Rychlobruslení - Závod MS na 500m žen v Kangnungu (Korea)

4. Karolína Erbanová

Alpské lyžování - Závod MS kombinace žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

20. Ester Ledecká 

28. Pavla Klicnarová

Kateřina Pauláthová nedokončila

Severská kombinace - Závod SP mužů v Sapporu (Japonsko)

35. Lukáš Daněk 

Ondřej Pažout nedokončil

Atletika - Závod halového mitinku na 400m mužů v Toruňi (Polsko)

2. Pavel Maslák 

Atletika - Závod halového mitinku na 800m mužů v Toruňi (Polsko)

6. Jan Kubista

Atletika - Závod halového mitinku na 1500m mužů v Toruňi (Polsko)

5. Filip Sasínek

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen v Toruňi (Polsko)

2. Romana Maláčová

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek mužů v Berlíně (Německo)

2. Petr Svoboda 

Atletika - Závod halového mitinku na 60m mužů v Linzu (Rakousko)

3. Zdeněk Stromšík

6. Jan Veleba

Atletika - Závod halového mitinku na 60m žen v Linzu (Rakousko)

2. Klára Seidlová

3. Barbora Procházková

Atletika - Závod halového mitinku na 200m žen v Linzu (Rakousko)

2. Marcela Pírková

Atletika - Závod halového mitinku na 800m žen v Linzu (Rakousko)

3. Alena Ulrichová

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek žen v Linzu (Rakousko)

2. Kateřina Cachová 

4. Lucie Koudelová 

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen v Linzu (Rakousko)

3. Rebeka Šilhanová 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

Švýcarsko - ČR 0:3

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Härnösandu (Švédsko)

ČR - USA 1:3 

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí do 16 let mužů v Velikij Novgorodu (Rusko)

Rusko - ČR 5:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

Bohemians Praha 1905 - FK Oleksandrija (Ukrajina) 1:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů Side (Turecko)

FC Zbrojovka Brno - FC Šeriff Tiraspol (Moldavsko) 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

1.FC Slovácko - NK Maribor (Slovinsko) 1:0 

Plážový volejbal - Zápas 1. kola turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Taru Lahtiová, Anniina Parkkinenová (Finsko) 2:0 (21:12, 21:14)

Plážový volejbal - Zápas osmifinále turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Secomandi Elize Maiaová, Taiana Limaová (Brazílie) 2:1 (17:21, 22:20, 21:7)

Plážový volejbal - Zápas osmifinále turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Josemari Alvesová, Liliane Maestriniová (Brazílie) - Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová 2:1 (17:21, 21:19, 21:14)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 9.2.2017

datum: 10.2.2017 10:43:56 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (6 hlasů)

Rychlobruslení - Závod MS na 3000m žen v Kangnungu (Korea)

2. Martina Sáblíková 

18. Nikola Zdráhalová 

Biatlon - Závod MS smíšených štafet v Hochfilzenu (Rakousko)

7. Eva Puskarčíková, Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec, Michal Krčmář

Hokej - Zápas  Euro Hockey Tour mužů v Göteborgu (Švédsko)

Švédsko - ČR 5:2 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

ČR - Německo 4:2

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Sundsvallu (Švédsko)

ČR - Finsko 2:3  

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Přerově

ČR - Švédsko 3:4 po samostatných nájezdech

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí do 16 let mužů v Velikij Novgorodu (Rusko)

ČR - Švédsko 4:2 

Hokej - Zápas kvalifikace OH 2018 žen v Arose (Švýcarsko)

ČR - Norsko 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný do 19 let mužů v Simitli (Bulharsko)

Bulharsko - ČR 1:3 

Fotbal - Zápas přípravný do 17 let mužů v La Mange (Španělsko)

ČR - Polsko 1:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Benidormu (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň  - Tedžon Citizen (Jižní Korea) 0:2

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Umagu (Chorvatsko)

FC Hradec Králové - NK Celje (Slovinsko) 1:1 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Joana Heidrichová, Anouk Vergéová-Dépréová (Švýcarsko) 2:0 (22:20, 21:14)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Lane Caricová, Irene Pollocková (USA) 2:0 (21:15, 21:19)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Katharina Schützenhöferová, Stefanie Schwaigerová (Rakouko) 2:0 (23:21, 21:17)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Tanja Hüberliová, Nina Betschartová (Švýcarsko) 2:0 (21:19, 24:22)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.2.2017

datum: 9.2.2017 10:28:58 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (5 hlasů)

Alpské lyžování - Závod MS superobřího slalomu mužů ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

32. Jan Hudec 

39. Ondřej Berndt 

40. Jan Zabystřan 

Kryštof Krýzl nedokončil

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky mužů v Brně

3. Martin Heindl

9. Jaroslav Bába 

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky žen v Bánské Bystrici (Slovensko)

6. Michaela Hrubá

Basketbal - Zápas 1.kola play-off LM mužů v Sassari (Itálie)

Dinamo Basket Sassari (Itálie) - ČEZ Basketball Nymburk 94:72 

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze

ZVVZ USK Praha - WBC Dynamo Kursk (Rusko) 49:73 

Volejbal - Zápas osmifinále Poháru CEV žen v Stuttgartu (Německo)

Volleyball Allianz MTV Stuttgart (Německo) - VK AGEL Prostějov 3:0 (25:16, 25:17, 25:14)

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

Švédsko - ČR 6:3 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 18 let mužů v Sundsvallu (Švédsko)

Švédsko - ČR 4:3 po samostatných nájezdech 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 17 let mužů v Přerově

ČR - Finsko 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Beleku (Turecko)

FK Dukla Praha - FK Anži Machačkala (Rusko) 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Marbellu (Španělsko)

SK Slavia Praha - Suwon Samsung Bluewings (Jižní Korea) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Algorfě (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň - Odense BK (Dánsko) 2:0 

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Markéta Sluková Nausch, Barbora Hermannová - Jevgenija Ukolovová, Anastasia Barsuková (Rusko) 2:0 (21:16, 21:12)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Brandie Wilkersonová, Heather Bansleyová (Kanada) - Kristýna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová 2:1 (20:22, 21:15, 21:12)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 6-7.2.2017

datum: 8.2.2017 11:48:17 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 40% (5 hlasů)

Klasické lyžování - Závod MS štafet juniorů v Park City (USA)

6. Karel Macháč, Adam Matouš, Tomáš Kalivoda , Jan Pechoušek

Klasické lyžování - Závod MS štafet juniorek v Park City (USA)

10. Kateřina Janatová, Eliška Krčková, Zuzana Staňková, Barbora Havlíčková

Skoky na lyžích - Závod MS smíšených družtev v Park City (USA)

8. Barbora Blažková, František Holík, Jana Mrákotová, Viktor Polášek

Snowboarding - Závod SP slopestylu mužů v Mammoth Mountainu (USA)

9. Petr Horák

Snowboarding - Závod SP slopestylu žen v Mammoth Mountainu (USA)

15. Kateřina Vojáčková

 

Alpské lyžování - Závod MS superobřího slalomu žen ve Svatém Mořici (Švýcarsko)

29. Ester Ledecká 

34. Pavla Klicnarová

36. Kateřina Pauláthová

Hokej - Zápas finále LM mužů v Göteborgu (Švédsko)

Frölunda HC (Švédsko) - HC Sparta Praha 4:3 po prodloužení

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí do 19 let mužů v Zuchwilu (Švýcarsko)

ČR - Finsko 5:4 po prodloužení

Fotbal - Zápas přípravný do 19 let mužů v Simitli (Bulharsko)

Bulharsko - ČR 0:1

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

MFK Karviná - FK Sloboda Tuzla (Bosna a Hercegovina) 1:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

Bohemians Praha 1905 - Randers FC (Dánsko) 0:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Algarve (Portugalsko)

FK Jablonec - HNK Rijeka (Chorvatsko) 0:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Side (Turecko)

FC Zbrojovka Brno - FC Tosno (Rusko) 2:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Dunajské Strede (Slovensko)

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Slovensko) - FK Mladá Boleslav 3:1 

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Fort Lauderdale (USA)

Ondřej Perušič a David Schweiner - Christian Redmann, Felipe Humana-Paredes (Kanada) 2:1 (24:22, 14:21, 21:12)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Fort Lauderdale (USA)

Alexander Walkenhorst, Kay Matysik (Německo) - Ondřej Perušič a David Schweiner 2:0 (25:23, 21:19)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Karolína Řeháčková, Magdalena Dostálová - Lezana Placetteová, Aline Chamereauová (Franie) 2:0 (21:14, 21:17)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Amaranta Navarro Fernándezová, Angela HerreroLobatová (Špnělsko) - Eliška Gálová, Sára Olivová 2:1 (19:21, 21:16, a skreč Gálová, Olivová)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Fort Lauderdale (USA)

Barbara Seixavová, Fernanda Berti Alvesová (Brazílie) - Karolína Řeháčková, Magdalena Dostálová 2:0 (21:13, 21:14)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 5.2.2017

datum: 6.2.2017 12:49:53 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 54% (6 hlasů)

Biatlon - Závod ME stíhacího juniorek v Novém Městě na Moravě

1. Markéta Davidová

6. Simona Maříková

37. Tereza Vinklárková

40. Anna Tkadlecová

Biatlon - Závod ME stíhacího juniorů v Novém Městě na Moravě

1. Milan Žemlička

2. Ondřej Šantora

6. Jakub Procházka

8. Jakub Švrtecký 

40. Filip Mikyska

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Davisova poháru čtyřhra mužů v Melbourne (Austrálie)

Samuel Groth (Austrálie) - Jiří Veselý 1:2 (6:3, 5:7, 3:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Davisova poháru mužů v Melbourne (Austrálie)

Jordan Thompson (Austrálie) - Jan Šátral 2:0 (7:6, 6:2)

Tenis - Zápas finále turnaje čtyřhry žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Chan Hao-Ching, Chan Yung-Jan (Tchaj-Wan) 0:2 (4:6, 2:6)

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Oberstdorfu (Německo)

21. Tomáš Vančura 

37. Jan Matura 

Snowboarding - Závod paralelního obřího slalomu mužů v Bansku (Bulharsko)

50. Viktor Brůžek

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči mužů v Clermondu Ferrandu (Francie)

7. Jan Kudlička

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen v Clermondu Ferrandu (Francie)

4. Romana Maláčová 

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů kolem Valencie (Španělsko)

29. Zdeněk Štybar 

158. Jan Hirt 

Cyklistika - Konečné pořadí mužů kolem Valencie (Španělsko)

33. Zdeněk Štybar 

155. Jan Hirt 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Marbelle (Španělsko)

SK Slavia Praha - FK Krasnodar (Rusko) 2:1 

 

SDÍLET

1

komentář

České sportovní výsledky z 4.2.2017

datum: 5.2.2017 12:20:46 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 22% (7 hlasů)

Biatlon - Závod ME sprintu juniorek v Novém Městě na Moravě

1. Markéta Davidová

6. Simona Maříková

36. Anna Tkadlecová

60. Tereza Vinklárková

66. Natálie Jurčová

69. Kateřina Luxemburgová

Biatlon - Závod ME sprintu juniorů v Novém Městě na Moravě

5. Milan Žemlička

9. Jakub Procházka

17. Ondřej Šantora

19. Jakub Švrtecký 

36. Filip Mikyska

61. Dominik Štulík

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek mužů v Karlsruhe (Německo)

3. Petr Svoboda 

Atletika - Závod halového mitinku skoku o tyči žen v Postupimi (Německo)

2. Romana Maláčová

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Oberstdorfu (Německo)

25. Tomáš Vančura 

38. Jan Matura 

Skikros - Závod SP žen v Feldbergu (Německo)

8. Andrea Zemanová

12. Nicol Kučerová 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Blansku (Bulharsko)

2. Eva Samková

21. Vendula Hopjáková

Florbal - Zápas základní skupiny kvalifikace MS žen v Madridu (Španělsko)

ČR - Ukrajina 45:2

Tenis - Zápas turnaje Davisova poháru čtyřhra mužů v Melbourne (Austrálie)

Samuel Groth, John Peers (Austrálie) - Jan Šátral, Jiří Veselý 3:0 (6:3, 6:2, 6:2)

Florbal - Zápas pžípravný mužů v Turku (Finsko)

Finsko - ČR 5:5 

Házená - Zápas osmifinále Vyzývacího poháru žen v Ostravě 

DHC Sokol Poruba - KHF Shqiponja (Kosovo) 51:18 

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - SAPA Fehérvár AV19 (Maďarsko) 3:1 


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 3.2.2017

datum: 4.2.2017 14:18:53 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 46% (7 hlasů)

Tenis - Zápas čvrtfinále turnaje žen v Tchaj-Peju (Taj-wan)

Lucie Šafářová - Misaki Doiová (Japonsko) 2:0 (6:4, 7:6)

Klasické lyžování - Závod MS individualního startu do 23 let mužů v Park City (USA)

15. Petr Knop 

32. Jonáš Bešťák 

Klasické lyžování - Závod MS individualního startu do 23 let žen v Park City (USA)

17. Petra Hynčicová

18. Anna Sixtová

Severská kombinace - Závod MS družtev juniorů v Park City (USA)

3. Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval, Lukáš Daněk

Snowboarding - Závod SP Paralelního obřího slalomu mužů v Bansku (Bulharsko)

Viktor Brůžek diskvalifikován

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů kolem Valencie (Španělsko)

12. Zdeněk Štybar 

177. Jan Hirt 

Florbal - Zápas základní skupiny kvalifikace MS žen v Madridu (Španělsko)

ČR - Lotyšsko 7:0

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

AC Sparta Praha - FK Zenit Petrohrad (Rusko) 2:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Estádio Bela Vista (Portugalsko)

FK Jablonec - Örebro SK (Švédsko) 2:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v  Lipotu  (Maďarsko)

FC Vasas Budapešť (Maďarsko) - FK Mladá Boleslav 1:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Beleku (Turecko)

FC Zbrojovka Brno - FK Těrek Groznyj (Rusko) 1:3 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 2.2.2017

datum: 3.2.2017 10:57:48 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 61% (7 hlasů)

Skoky na lyžích - Závod MS juniorů v Park City (USA)

1. Viktor Polášek

30. František Holík

36. Damián Lasota

58. Dušan Doležel

Skoky na lyžích - Závod MS juniorek v Park City (USA)

27. Barbora Blažková

33. Jana Mrákotová 

43. Michaela Rajnochová 

Klasické lyžování - Závod MS intervalovým startem juniorek v Park City (USA)

9. Barbora Havlíčková

27. Kateřina Janatová

29. Zuzana Staňková

45. Eliška Krčková 

Klasické lyžování - Závod MS intervalovým startem juniorů v Park City (USA)

38. Tomáš Kalivoda 

49. Adam Matouš 

53. Karel Macháč 

55. Jan Pechoušek

Biatlon - Závod ME individuálu juniorek v Novém Městě na Moravě

3. Markéta Davidová

5. Simona Maříková

42. Natálie Jurčová

60. Anna Tkadlecová

72. Kateřina Luxemburgová

Biatlon - Závod ME individuálu juniorů v Novém Městě na Moravě

5. Milan Žemlička

25. Ondřej Šantora

30. Jakub Procházka

41. Dominik Štulík

64. Jakub Švrtecký 

Volejbal - Zápas základní skupiny LM mužů v Berlíně (Německo)

Recycling Volleys Berlín (Německo) - VK Dukla Liberec 3:0 (25:17, 25:22, 25:19)

Hokej - Zápas o umístění Rakouské ligy mužů v Székesfehérváru (Maďarsko)

SAPA Fehérvár AV19 (Maďarsko) - Orli Znojmo 6:2 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Elina Svitolinová (Ukrajina) - Lucie Hradecká 2:0 (6:4, 7:5)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Pcheng Šuaj (Čína) - Kateřina Siniaková 2:0 (6:1, 6:3)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje čtyřhry žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Chan Chin-Wei, Nicole Melicharová (Tchaj-wan,USA) 2:0 (7:5, 6:4)

Florbal - Zápas základní skupiny kvalifikace MS žen v Madridu (Španělsko)

ČR - Maďarsko 18:2

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů kolem Valencie (Španělsko)

11. Zdeněk Štybar

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Beleku (Turecko)

FK Dukla Praha - FK Vardar Skopje (Makedonie) 3:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Paralimni (Kypr)

FK Teplice - Újpest FC (Maďarsko) 0:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Beleku (Turecko)

FC Fastav Zlín - FK Jenisej Krasnojarsk (Rusko) 2:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Oliva Nova (Španělsko)

FC Slovan Liberec - Ruch Chorzów (Polsko) 1:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Benidormu (Španělsko)

FC Viktoria Plzeň - PFK CSKA Moskva (Rusko) 0:0


SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 1.2.2017

datum: 2.2.2017 11:56:47 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 54% (6 hlasů)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Lucie Šafářová - Anastasija Sevastovová (Lotyšsko) 2:0 (6:2, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Tchaj-Peju (Taj-wan) 

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Shuko Aojamaová, Makoto Ninomijaová (Japonsko) 2:0 (6:4, 6:1)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Montpellieru (Francie)

BLMA (Francie) - ZVVZ USK Praha 55:58

Volejbal - Zápas osmifinále Poháru CEV mužů v Surgutu (Rusko)

Surgut region (Rusko) - VK ČEZ Karlovarsko 1:3 (25:20, 23:25, 24:26, 18:25)

Florbal - Zápas základní skupiny kvalifikace MS žen v Madridu (Španělsko)

Španělsko - Česko 1:16 

Klasické lyžování - Závod MS sprintu do 23 let mužů v Park City (USA)

21. Luděk Šeller

Klasické lyžování - Závod MS sprintu do 23 let žen v Park City (USA)

20. Petra Hynčicová

Severská kombinace - Závod MS juniorů v Park City (USA)

4. Lukáš Daněk 

6. Ondřej Pažout

12. Jan Vytrval

David Zemek nedokončil

Atletika - Závod halového mitinku na 400m mužů v Düsseldorfu (Německo)

1. Pavel Maslák

Atletika - Závod halového mitinku na 60m překážek mužů v Düsseldorfu (Německo)

5. Petr Svoboda

Atletika - Závod halového mitinku na 1500m mužů v Düsseldorfu (Německo)

5. Filip Sasínek

Atletika - Závod halového mitinku na 800m mužů v Düsseldorfu (Německo)

5. Jan Kubista

Alpské lyžování - Závod zimní univerziády kombinace žen v Almaty (Kazachstán)

13. Tereza Kmochová

18. Veronika Čamková

19. Veronika Rudolfová

Alpské lyžování - Závod zimní univerziády kombinace mužů v Almaty (Kazachstán)

10. Daniel Paulus

11. Adam Zíka

24. Petr Král

Adam Kotzmnann nedokončil

Severská kombinace - Závod zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

10. Martin Zeman 

Krasobruslení - Závod zimní univerziády krátkého programu žen v Almaty (Kazachstán)

10. Eliška Březinová 

Skoky na lyžích - Závod zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

6. Čestmír Kožíšek

31. Filip Sakala

36. Jan Michálek

46. Jan Souček 

Skoky na lyžích - Závod zimní univerziády žen v Almaty (Kazachstán)

3. Marta Křepelková

8. Karolína Indráčková 

9. Michaela Doležalová

Hokej - Zápas základní skupiny zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

Čína - ČR 0:15

Curling - Zápas základní skupiny zimní univerziády mužů v Almaty (Kazachstán)

Norsko - ČR 7:2

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Steinbrunnu (Rakousko)

FK Mladá Boleslav - FC Spartak Trnava (Slovensko) 3:2 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

1.FC Slovácko  - FK Zorja Luhansk (Ukrajina) 0:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Antalyi (Turecko)

MFK Karviná - FC Vorskla Poltava  (Ukrajina) 0:0 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Marbelle (Španělsko)

SK Slavia Praha - NK Osijek (Chorvatsko) 1:2

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,09
* Přístupů: 119 593
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist