Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16-17.10.2017

datum: 23.10.2017 20:21:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: -

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Moskvě (Rusko)

Kateřina Siniaková - Donna Vekičová (Chorvatsko) 2:0 (6:0, 6:2)

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let mužů v Letohradu

ČR - Izrael 0:2


Baskebal - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Aris Soluň (Řecko) 99:70

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Moskvě (Rusko)

Babora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Julia Putincevová, Maryna Zanevská (Kazachstán, Belgie) 2:0 (6:1, 6:0)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Moskvě (Rusko)

Lukáš Rosol - Konstantin Kravčuk (Rusko) 2:1 (4:6, 6:3, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Moskvě (Rusko)

Jiří Veselý - Andreas Seppi (Itálie) Veselý skreč

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Moskvě (Rusko)

Darja Gavrilovová (Austrálie) - Kristýna Plíšková 2:1 (6:4, 6:7, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Lucemburku (Lucembursko)

Kiki Bertensová (Nizozemsko) - Denisa Allertová 2:0 (6:4, 7:5)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 15.10.2017

datum: 22.10.2017 21:29:40 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (2 hlasy)

Malý fotbal - Zápas finále MS mužů v Nabeulu (Tunisko)

ČR - Mexiko 3:0

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Linecu (Rakousko)

Barbora Strýcová - Magdalena Rybáriková (Slovensko) 2:0 (6:4, 6:1)

Akrobatické létaní - Závod Red Bull Air Race mužů v Indianapolis (USA)

4. Martin Šonka 

5. Petr Kopfstein

Curling - Zápas o 3.místo MS smíšených družstev v Champéry (Švýcarsko)

ČR - Norsko 7:6

Cyklokros - Závod Superprestige mužů v Zonhovenu (Belgie)

7. Michael Boroš

Cyklokros - Závod Superprestige žen v Zonhovenu (Belgie)

Nosková Nikola nedokončila

Cyklokros - Závod Superprestige do 23 let mužů v Zonhovenu (Belgie)

11. Adam Ťoupalík

Cyklokros - Závod Superprestige juniorů v Zonhovenu (Belgie)

2. Tomáš Kopecký 

33. Jakub Schierl 

Cyklistika - Závod 6.etapy mužů v Istanbulu (Turecko) 

61. František Sisr 

73. Leopold König 

Cyklistika - Konečné pořadí mužů v Istanbulu (Turecko) 

62. František Sisr 

90. Leopold König 

Házená - Zápas 2.kola Poháru EHF mužů v Plzni

Talent Plzeň Handball - SCDR Anaitasuna (Španělsko) 23:30 

Motosport - Závod MS motoGP mužů v Motegi (Japonsko)

Karel Abraham nedokončil

Motosport - Závod MS moto3 mužů v Motegi (Japonsko)

8. Jakub Kornfeil 

Kolová - Zápasy SP turnaje mužů v St. Gallenu (Švýcarsko)

6. Jiří Hrdlička st., Jiří Hrdlička ml.

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Příbrami

ČR - Rusko 2:5

Hokej - Zápas 11.kola EBEL ligy mužů v Linecu (Rakousko)

EHC Black Wings Linec (Rakousko) - Orli Znojmo 8:3 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 14.10.2017

datum: 22.10.2017 20:17:27 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (2 hlasy)

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Linecu (Rakousko)

Barbora Strýcová - Mihaela Buzarnescuová (Rumunsko) 2:0 (6:3, 7:6)

Malý fotbal - Zápas semifinále MS mužů v Nabeulu (Tunisko)

Španělsko - ČR 1:3

Motosport - Závod ME ploché dráhy mužů v Lublinu (Polsko)

6. Václav Milík

Futsal - Zápas základní skupiny UEFA mužů v Padově (Itálie)

FC ETO Györ (Maďarsko) - FK ERA-PACK Chrudim 6:4

Sledge hokej - Zápas kvalifikace paralympijských her mužů v Östersundu (Švédsko) 

ČR - Japonsko 1:0

Házená - Zápas 2.kola poháru EHF žen v Dalfsenu (Nizozemsko)

Sencodar Dalfsen,  (Nizozemsko) -  DHK Baník Most 28:32

Cyklokros - Závod Toi Toi Cupu mužů v Hlinsku

1. Tomáš Paprstka 

4. Jan Nesvadba

5. Martin Bína

6. Jan Škarnitzl 

Cyklokros - Závod Toi Toi Cupu žen v Hlinsku

1. Pavla Havlíková 

2. Jana Czeczinkarová 

3. Karla Štěpánová

4. Nikola Nosková

5. Elizabeth Ungermanová

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Příbrami

ČR - Rusko 2:4 

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Selcuk - Izmir (Turecko) 

84. František Sisr 

92. Leopold König 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.10.2017

datum: 17.10.2017 20:43:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 17% (3 hlasy)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Barbora Strýcová - Tatjana Mariaová (Německo) 2:0 (6:1, 6:3)

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 17 let mužů v Letohradu

ČR - Arménie 7:0 

Hokej - Zápas přípravný do 18 let mužů v Příbrami

ČR - Rusko 3:1 

Plážový volejbal - Zápas 2.kola turnaje žen žen v Čchin-Čou (Čína)

Valentina Davidovová, Jevgenija Ščipkovová (Ukrajina) - Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová 2:1 (23:25, 21:14, 15:9)

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v Marmaris - Selcuk (Turecko) 

11. Leopold König 

65. František Sisr 

Sledge hokej - Zápas kvalifikace paralympijských her mužů v Östersundu (Švédsko) 

Švédsko - ČR 3:4 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.10.2017

datum: 17.10.2017 20:27:21 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (4 hlasy)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Barbora Strýcová - Jana Fettová (Chorvatsko) 2:1 (2:6, 6:3, 6:3) 

Basketbal - Zápas základní skupiny Eurocupu žen v Lisabonu (Portugalsko)

Gdessa-Barreiro (Portugalsko) - DSK Basketball Nymburk 70:62 

Plážový volejbal - Zápas 1.kola turnaje žen mužů v Čchin-Čou (Čína)

Lazar Kolarič, Djordje Klasnič (Srbsko) - Ondřej Perušič, David Schweiner 2:1 (21:17, 14:21, 19:17) 

Plážový volejbal - Zápas 1.kola turnaje žen žen v Čchin-Čou (Čína)

Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová - Amaranta Fernándezová, Angela Lobatová (Špenělsko) 2:1 (17:21, 21:17, 15:10) 

Cyklistika - Závod 3.etapy mužů v Fethiye - Marmaris (Turecko) 

59. František Sisr 

70. Leopold König 

Futsal - Zápas základní skupiny UEFA mužů v Padově (Itálie) 

FK ERA-PACK Chrudim - FC Barcelona Lassa (Španělsko) 0:2 

Hokej - Zápas 11.kola EBEL ligy mužů ve Villach (Rakousko) 

Villacher SV (Rakousko) - Orli Znojmo 0:2 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 11.10.2017

datum: 16.10.2017 20:00:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 19% (4 hlasy)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze 

ZVVZ USK Praha - Tango Bourges Basket (Francie) 64:61 

Fotbal - Zápas 1.kola Ligy mistryň žen v Praze 

AC Sparta Praha - PAOK Soluň (Řecko) 3:0 

Fotbal - Zápas 1.kola Ligy mistryň žen v Praze 

SK Slavia Praha - FC Minsk (Bělorusko) 4:3 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Davosu (Švýcarsko) 

HC Davos (Švýcarsko) - Bílí Tygři Liberec 3:2 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Tchien-ťinu (Čína)

Ču Lin (Čína) - Petra Kvitová 2:1 (6:4, 5:7, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Barbora Strýcová - Madison Brengleová (USA) 2:0 (7:5, 6:3) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Viktorija Golubicová (Švýcarsko) - Kateřina Siniaková 2:1 (6:7, 6:2, 6:3) 

Cyklistika - Závod 2.etapy mužů v Kumlica - Fethiye (Turecko) 

10. František Sisr 

99. Leopold König 

Stolní tenis - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Welsu (Rakousko)

SPG Walter Wels (Rakousko) - TTC Ostrava 0:3 

Basketbal - Zápas kvalifikace FIBA Europe Cupu mužů v Charleroi (Belgie) 

Proximus Spirou Charleroi (Belgie) - BK JIP Pardubice 88:66 

Basketbal - Zápas základní skupiny Eurocupu žen v Brně

KP Brno - TSV 1880 Wasserburg (Německo) 51:73 

Futsal - Zápas základní skupiny UEFA mužů v Padově (Itálie)

FC Luparense (Itálie) - FK ERA-PACK Chrudim 2:2 

Sledge hokej - Zápas kvalifikace paralympijských her mužů v Östersundu (Švédsko) 

ČR - Německo 5:1 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 10.10.2017

datum: 15.10.2017 8:44:07 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (4 hlasy)

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů ve Třinci 

HC Oceláři Třinec - HV 71 (Švédsko) 3:0 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů Malmö (Švédsko) 

Malmö Redhawks (Švédsko) - HC Kometa Brno 3:0 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Bernu (Švýcarsko) 

SC Bern (Švýcarsko) - Mountfield Hradec Králové 5:2 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Linecu (Rakousko) 

Jana Fettová (Chorvatsko) - Denisa Allertová 2:0 (7:5, 6:2) 

Basketbal - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Nanterre 92 (Francie) 72:81 

Fotbal - Zápas přípravný do 2 let mužů v Burtonu (Velká Británie) 

Anglie - ČR 4:0 

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Alanya - Kemer (Turecko) 

38. František Sisr 

92. Leopold König 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 9.10.2017

datum: 15.10.2017 8:32:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (4 hlasy)

Fotbal - Zápas kvalifikace ME do 21 let mužů v Varaždínu (Chorvatsko) 

Chorvatsko - ČR 5:1 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Šanghaji (Čína) 

Kyle Edmund (Velká Británie) - Jiří Veselý 2:0 (6:3, 6:2) 

Sledge hokej - Zápas kvalifikace paralympijských her mužů v Östersundu (Švédsko) 

ČR - Slovensko 5:0 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.10.2017

datum: 15.10.2017 7:06:49 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 12% (4 hlasy)

Fotbal - Zápas kvalifikace MS mužů v Plzni

ČR - San Marino 5:0 

Fotbal - Zápas přípravný do 19 let mužů v Jaslovských Bohunicích

ČR - Řecko 1:1

Hokej - Zápas 10.kola EBEL ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - Graz 99ers (Rakousko) 3:0

Malý fotbal - Zápas základní skupiny MS mužů v Nabeulu (Tunisko)

ČR - Francie 7:0

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Paříž - Tours (Francie)

71. Zdeněk Štybar

Házená - Zápas 2.kola Poháru EHF mužů v Pamploně (Španělsko)

SCDR Anaitasuna (Španělsko) - Talent Plzeň Handball 40:26 

Krasobruslení - Závod Finlandia Trophy konečného pořadí mužů v Espoo (Finsko) 

6. Michal Březina

Krasobruslení - Závod Finlandia Trophy konečného pořadí sportovních dvojic v Espoo (Finsko) 

13. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 7.10.2017

datum: 8.10.2017 20:58:37 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 25% (5 hlasů)

Motosport - Závod ME 1.závodu tahačů mužů v Jaramě (Španělsko)

2. Adam Lacko 

4. David Vršecký 

František Vojtíšek nedokončil

Motosport - Závod ME 2.závodu tahačů mužů v Jaramě (Španělsko)

1. David Vršecký 

6. Adam Lacko 

11. František Vojtíšek 

Florbal - Zápas semifinále Poháru mistrů mužů v Seinäjoki (Finsko) 

Florbal Chodov - SC Classic (Finsko) 3:7

Florbal - Zápas o 5.místo Poháru mistrů žen v Seinäjoki (Finsko) 

Ivanti Tigers FK Jižní Město - Sveiva IB (Norsko) 8:2 

Motosport - Závod MS ploché dráhy mužů v Toruni (Polsko)

5. Václav Milík

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Bergamo - Como (Itálie)

32. Roman Kreuziger 

81. Jan Bárta

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Pekingu (Čína) 

Caroline Garciaová (Francie) - Petra Kvitová 2:0 (6:3, 7:5)

Shorttrack - Závod SP na 500m žen v Dordrechtu (Nizozemsko)

48. Michaela Sejpalová 

51. Kateřina Novotná 

58. Michala Kuncířová 

Shorttrack - Závod SP na 1500m žen v Dordrechtu (Nizozemsko)

25. Kateřina Novotná 

29. Michala Kuncířová 

30. Michaela Sejpalová 

Sportovní gymnastika - Závod MS víceboje žen v Montrealu (Kanada) 

48. Veronika Cenková

51. Aneta Holasová

57. Lucie Jiříková 

Motosport - Závod 2.etapy MS rallye automobilů mužů v El Montmell - Salou (Španělsko) 

13. Jan Kopecký, Pavel Dresler 

Cyklokros - Závod Toi Toi Cupu mužů v Jabkenicích

1. Tomáš Paprstka 

2. Adam Ťoupalík 

4. Jan Nesvadba

5. Emil Hekele

Cyklokros - Závod Toi Toi Cupu žen v Jabkenicích

1. Pavla Havlíková 

2. Karla Štěpánová

4. Jana Czeczinkarová 

5. Elizabeth Ungermanová

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Aue (Německo)

FC Erzgebirge Aue (Německo) - FK Dukla Praha 3:1 

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,9
* Přístupů: 195 583
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist