Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

3

komentáře

Český sportovní souhrn z 2. 3. 2015 a 3. 3. 2015

datum: 4.3.2015 20:50:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 3 | hodnocení: 75% (2 hlasy)

Souhrn z 2.3. 2015

Alské lyžování - SP závodu obřího slalomu žen v Bansku (Bulharsko)

28. Klára Křížová

Souhrn z 3.3. 2015

Hokej - Rakouská liga mužů Salcburku (Rakousko)

EC Red Bull Salzburg - HC Orli Znojmo 2:5

Basketbal - Euroliga žen v Salamance (Španělsko)

Halcón Avenida Salamanca - ZVVZ USK Praha 48:50

Tenis - 1. kolo turnaje žen v  Kuala Lumpuru (Malajsie)

Patricia Mayr-Achleitner (Rakousko) 0-2 Klára Koukalová 0:2 (1:6, 3.6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Monterrey (Mexiko)

Kristina Mladenovič (Francie) 2-0 Tereza Smitková 2:0 (6:4, 6.4)

Tenis - 1. kolo turnaje čtyřhry žen v Monterrey (Mexiko)

Jocelyn Rae, Anna Smith (Velká Británie) - Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká 0:2 (2:6, 3:6)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 7 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 1. 3. 2015

datum: 3.3.2015 20:45:07 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 75% (8 hlasů)

Klasické lyžování - MS závodu mužů ve Falunu (Švédsko)

2. Lukáš Bauer

16. Martin Jakš

36. Aleš Razým

Alpské lyžování - SP závodu superkombinace žen Bansku (Bulharsko)

24. Klára Křížová

Akrobatické lyžování - SP závodu v boulích žen v Tazawaku (Japonsko)

12. Nikol Sudová

Snowboarding - SP závodu slalomu žen v Asahikawě (Japonsko)

4. Ester Ledecká

Motocyklový sport - MS závodu družstev na ledové ploché dráze mužů v Berlíně (Německo)

3. Antonín Klatovský, Jan Klatovský, Lukáš Hutla

Saně - SP závodu mužů v Soči (Rusko)

23. Ondřej Hyman

Saně - ME závodu mužů v Soči (Rusko)

19. Ondřej Hyman

Boby - MS závodů dvojbobu mužů v Winterbergu (Německo)

26. Radek Matoušek, Dominik Suchý

29. Jan Vrba, Jakub Nosek

Rychlobruslení - MS závodu na 500m žen v Astaně (Kazachstán)

3. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - MS závodu na 1000m žen v Astaně (Kazachstán)

5. Karolína Erbanová 

Basketbal - VTB liga mužů ve Volgogradu (Rusko) 

Krasny Oktyabr Volgograd (Rusko) - ČEZ Basketball Nymburk 82:76 

Hokej - Rakouská liga mužů ve Znojmě 

HC Orli Znojmo - EHC Black Wings Linec (Rakousko) 8:2 

Klasické lyžování - Dálkový běh mužů Bieg Piastów ve Szklarské Porebě (Polsko)

1. Petr Novák

2. Stanislav Řézáč

Klasické lyžování - Dálkový běh žen Bieg Piastów ve Szklarské Porebě (Polsko)

2. Klára Moravcová

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 14 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

II. Kvíz od 16-28. 2. 2015

datum: 3.3.2015 20:17:14 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 75% (7 hlasů)

Druhý kvíz ze souhrnu je tady. Kdo správně a nejrychleji odpoví na zadané otázky z mých souhrnů získá 70 gb. Nejpozději však do 8.3. 2015. Správné odpovedi pište do komentáře pod tento článek ale každý má maximalně dva pokusy. :) Tak se snažte a opět doufám, že se alespon nikdo zůčastní.

1. Na jakém místě skončil Jiří Prskavec ve vodním slalomu mužů v Penrithu?

2. Koho a kolik porazila Lucie Šafářová ve 2. kolo turnaje v Dubaji?

3. Naši dva závodinici v cyklistice závodili v etapách kolem Ománu. Kdo to byl?

4. Kde se konalo letošní MS v klasickém lyžování? (stát i město)

5. Jakých dvou individuálních výsledků dosáhl Roman Koudelka na letošním MS?

                                    


ANKETA

Težké to bylo?

Ano
Ne

Celkem: 10 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Český sportovní souhrn z 28. 2. 2015

datum: 1.3.2015 19:21:31 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 3 | hodnocení: 73% (11 hlasů)

Klasické lyžování - MS závodu žen ve Falunu (Švédsko) 

9. Eva Vrabcová-Nývltová 

38. Karolína Grohová 

Skoky na lyžích - MS závodu týmů mužů ve Falunu (Švédsko) 

8. Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura, Roman Koudelka 

Severská kombinace - MS závodu dvojic mužů ve Falunu (Švédsko) 

8. Tomáš Portyk, Miroslav Dvořák 

Akrobatické lyžování - SP závodu v boulích žen v Tazawaku (Japonsko) 

4. Nikol Sudová 

Snowboarding - SP závodu slalomu žen v Asahikawě (Japonsko) 

3. Ester Ledecká 

Tenis - Finále turnaje žen v Dauhá (Katar)

Lucie Šafářová - Viktoria Azarenka (Bělorusko) 2:0 (6:4, 6:3) 

Tenis - Semifinále turnaje čtyřhry žen v Acapulcu (Mexiko) 

Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká - Ana Bogdan, Nicole Melichar (Rumunsko, USA) 2:1 (6:4, 1:6, 11:9)

Tenis - Finále turnaje čtyřhry žen v Acapulcu (Mexiko) 

Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká - Lara Arruabarrena-Vecino, Maria-Teresa Torro-Flor (Španělsko) 1:2 (6:7, 7:5, 11:13) 

Rychlobruslení - MS závodu na 500m žen v Astaně (Kazachstán) 

3. Karolína Erbanová 

Rychlobruslení - MS závodu na 1000m žen v Astaně (Kazachstán) 

7. Karolína Erbanová 

Saně - ME závodu dvojic mužů v Soči (Rusko)

9. Lukáš Brož, Antonín Brož

11. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Saně - SP závodu dvojic mužů v Soči (Rusko)

10. Lukáš Brož, Antonín Brož

12. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Motocyklový sport - MS závodu družstev na ledové ploché dráze mužů v Berlíně (Německo)

3. Antonín Klatovský, Jan Klatovský, Lukáš Hutla

 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 14 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 27. 2. 2015

datum: 28.2.2015 9:24:26 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 65% (10 hlasů)

Klasické lyžování - MS závodu štafet mužů ve Falunu (Švédsko)

9. Aleš Razým, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Petr Knop

Hokej - Rakouská liga mužů v Székesfehérváru (Madarsko)

Alba Volán Székesfehérvár (Madarsko) - HC Orli Znojmo 5:1

Snowboarding - SP závodu slopestylu v Park City (USA) 

8. Petr Horák 

27. Martin Mikyska

Tenis - Semifinále turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty) 

Novak Djokovič (Srbsko) - Tomáš Berdych 2:1 (6:0, 5:7, 6:4)

Tenis - Semifinále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Lucie Šafářová - Carla Suárez Navarro (Španělsko) 2:0 (6:3, 6:2)

Tenis - Čtvrtfinále turnaje čtyřhry žen v  Acapulcu (Mexiko)

Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká - Eri Hozumi, Makoto Ninomiya (Japonsko) 2:0 (7:5, 6:4)

Šipky - 1. kole turnaje BDO Winmau World Darts Trophy v  Manchesteru (Anglie)

Karel Sedláček - Glen Durrant (Anglie) 1:6

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 14 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 26. 2. 2015

datum: 27.2.2015 9:16:16 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 64% (9 hlasů)

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Lucie Šafářová - Andrea Petkovič (Německo) 2:0 (6:2, 6:1) 

Tenis - Čtvrtfinále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Carla Suárez Navarro (Španělsko) - Petra Kvitová 2:1 (3:6, 6:0, 6:3 ) 

Tenis - Čtvrtfinále turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty) 

Tomáš Berdych - Sergiy Stakhovsky (Ukrajina) 2:1 (6:3, 4:6, 6:2)

Tenis - Osmifinále turnaje čtyřhry žen v  Acapulcu (Mexiko)

Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká - Timea Bacsinszky, Chia-Jung Chuang (Švýcarsko, Tchaj-wan) 2:0 (6:2, 6:2)

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Sunrise (USA)

Alexandre Folie (Belgie) - Dušan Lojda 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Osmifinle turnaje žen v Petrohradu (Rusko) 

Ana Vrljic (Chorvatsko) - Kristýna Plíšková 1:1 (7:6, 6:7, 3:0  a skrečování) 

Severská kombinace - MS závodu mužů ve Falunu (Švédsko)

17. Miroslav Dvořák 

30. Tomáš Portyk 

39. Petr Kutal 

45. Lukáš Rypl 

Skoky na lyžích - MS závodu mužů ve Falunu (Švédsko)

8. Roman Koudelka

16. Jan Matura 

33. Jakub Janda 

52. Viktor Polášek

Atletika - Halový mítink na 1000m mužů v Métách (Francie) 

2. Jakub Holuša

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 25. 2. 2015

datum: 27.2.2015 8:51:04 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 61% (7 hlasů)

Klasické lyžování - MS závodu mužů ve Falunu (Švédsko) 

7. Lukáš Bauer 

17. Martin Jakš 

41. Dušan Kožíšek 

60. Jan Šrail 

Tenis - Osmifinále turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty) 

Tomáš Berdych - Simone Bolelli (Itálie) 2:1 (7:6, 5:7, 6:0) 

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Acapulcu (Mexiko) 

Sesil Karatantcheva (Bulharsko) - Marie Bouzková 2:0 (6:4, 6.3) 

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Acapulcu (Mexiko) 

Lucie Hradecká - Sara Errani (Itálie) 0:2 (1:6, 3.6) 

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Ekaterina Makarova (Rusko) - Lucie Šafářová 1:2 (2:6, 7:6, 3:6) 

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Petra Kvitová - Jelena Jankovič (Srbsko) 1:0 (6:3, 1:1 a skrečování) 

Tenis - Osmifinále turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Karolína Plíšková - Carla Suárez Navarro (Španělsko) 0:2 (6:7, 4:6) 

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Petrohradu (Rusko) 

Stephanie Foretz (Francie) - Kristýna Plíšková 0:2 (3:6, 2:6) 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 24. 2. 2015

datum: 25.2.2015 23:39:49 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 67% (9 hlasů)

Hokej - Rakouská liga mužů ve Znojmě 

HC Orli Znojmo - UPC Vienna Capitals (Rakousko) 2:1 po samostatných nájezdech 

Klasické lyžování - MS závodu žen ve Falunu (Švédsko) 

23. Eva Vrabcová-Nývltová 

55. Karolína Grohová

Snowboarding - Závody Evropského poháru paralélního slalomu v Mariánských Lázních 

28. Jan Ambrož 

Biatlon - MS závodu štafet juniorů v Minsku (Bělorusko) 

6. Ondřej Hošek, Milan Žemlička, Ondřej Šantora, Adam Václavík 

Biatlon - MS závodu štafet juniorek v Minsku (Bělorusko) 

10. Jessica Jislová, Markéta Davidová, Karolína Jurčová 

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Buenos Aires (Argentina)

Blaz Rola (Slovinsko) - Jiří Veselý 2:0 (6:4, 6.3)

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Tomáš Berdych - Jeremy Chardy (Francie) 2:0 (7:6, 6.4)

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Sergij Stachovskij (Ukrajina) - Lukáš Rosol 2:1 (4:6, 6:1, 6:4)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v  Acapulcu (Mexiko)

Teteza Smitková - Monica Puig (Portoriko) 1:2 (4:6, 6.3, 3.6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Dauhá (Katar)

Karolína Plíšková - Stefanie Voegele (Švýcarsko) 2:0 (7:6, 6:4)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Dauhá (Katar)

Venus Williams - Barbora Záhlavová Strýcová 2:1 (7:5, 3:6, 7:6)

Tenis - 1. kolo turnaje čtyřhry mužů v Buenos Aires (Argentina)

František Čermák, Jiří Veselý - Juan Monaco, Rafael Nadal (Argentina, Španělsko) 1:2 (6:4, 5:7, 7:10)

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Sunrise (USA)

Jaume Pla Malfeito (Španělsko) - Dušan Lojda 1:2 (6:0 , 2:6, 2:6)

Tenis - 1. kolo turnaje mužů v Trentonu (Itálie)

Laurinas Grigelis (Litva) - Marek Michalička 2:0 (6:4, 6.2)

 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Český sportovní souhrn z 23. 2. 2015

datum: 25.2.2015 23:36:15 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 47% (8 hlasů)

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Barbora Záhlavová-Strýcová - Sabine Lisicki (Německo) 2:0 (7:5, 6:4) 

Tenis - 1. kolo turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Lucie Šafářová - Samantha Stosur (Austrálie) 2:0 (7:6, 6:4)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Český sportovní souhrn z 22. 2. 2015

datum: 24.2.2015 9:40:26 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 70% (9 hlasů)

Klasické lyžování - MS závodu týmových sprintů mužů ve Falunu (Švédsko) 

6. Aleš Razým, Dušan Kožíšek 

Severská kombinace - MS závodu družstev mužů ve Falunu (Švédsko) 

8. Tomáš Portyk, Petr Kutal, Lukáš Rypl, Miroslav Dvořák 

Skoky na lyžích - MS závodu smíšených družstev ve Falunu (Švédsko) 

11. Michaela Doleželová, Viktor Polášek, Barbora Blažková, Jan Matura 

Skikros - SP závodu mužů v Tegernsu (Německo) 

52. Jiří Čech 

Skikros - SP závodu žen v Tegernsu (Německo) 

9. Andrea Zemanová 

Alpské lyžování - SP závodu slalomu žen v Mariboru (Slovinsko) 

3. Šárka Strachová 

50. Kateřina Pauláthová 

Motocyklový sport - ME 2. závod na ledové ploché dráhe mužů v Luchovicy (Rusko) 

5. Jan Klatovský 

6. Antonín Klatovský 

9. Andrej Diviš 

Cyklistika - 5. etepa závodu mužů kolem Algarve (Portugalsko) 

70. Zdeněk Štybar 

120. Jan Bárta 

149. Petr Vakoč 

Cyklisika - 6. etapa závodu kolem Ománu (Omán) 

47. Roman Kreuziger 

69. Leopold König 

Drahová cyklistika - MS závodu Omnium žen v Saintu Quentinu (Francie)

18. Lucie Záleská 

Drahová cyklistika - MS bodovacího závodu dvojic mužů v Saintu Quentinu (Francie)

6. Martin Bláha, Vojtěch Hačecký 

Drahová cyklistika - MS závodu sprintu mužů v Saintu Quentinu (Francie)

15. Pavel Kelemen

25. Adam Ptáčník 

Hokejbal - Turnaj mužů v Gajarech (Slovensko) 

České Republika - Švýcarsko 3:0

Házená - Odvetný zápas osmifinále Vyzývací pohár mužů v Praze

HC Dukla Praha - ABC Braga (Portugalsko) 30:32

Basketbal - VTB liga mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Bisons Loimaa (Finsko) 70:74

Biatlon - MS stíhacího závodu juniorů v Minsku (Bělorusko)

10. Adam Václavík

26. Ondřej Hošek

48. David Tolar

Biatlon - MS stíhacího závodu juniorek v Minsku (Bělorusko)

17. Jessica Jislová

52. Nikola Bitnarová

Biatlon - MS stíhacího závodu juniorek v Minsku (Bělorusko)

18. Karolína Jurčová

19. Anna Tkadlecová 

28. Markéta Davidová 

Biatlon - MS stíhacího závodu juniorů v Minsku (Bělorusko)

9. Milan Žemlička 

11. Ondřej Šantora

Moderní pětiboj - SP závodu mužů v Sarasotě (USA)

8. Jan Kuf

Hokej - Rakouská liga mužů ve Villachu (Rakousko)

EC Villach SV (Rakousko) - HC Orli Znojmo 1:2 po samostatných nájezdech

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,96
* Přístupů: 34 417
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist