Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 10.1.2018

datum: 15.1.2018 20:05:51 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 50% (2 hlasy)

Biatlon - Závod SP vytrvalostního mužů v Ruhpoldingu (Německo)

2. Ondřej Moravec 

5. Michal Krčmář 

8. Michal Šlesingr 

67. Ondřej Hošek 

71. Adam Václavík

Skoky na lyžích - Závod KP mužů v Bischofshofenu (Německo)

3. Čestmír Kožíšek 

20. Lukáš Hlava 

22. Filip Sakala 

50. Tomáš Vančura 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Sydney (Austrálie) 

Camila Giorgiová (Itálie) - Petra Kvitová 2:0 (7:6, 6:2)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje čtyřhry žen v Sydney (Austrálie) 

Lucie Šafářová, Barbora Strýcová - Kateryna Bondarenková, Casey Dellacquaová (Ukrajina, Austrálie) 2:1 (6:4, 3:6, 10:7)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Aucklandu (Nový Zéland)

Jiří Veselý - Sam Querrey (USA) 2:1 (6:4, 6:7, 7:6)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie)

Václav Šafránek - Renzo Olivo (Argentina) 2:0 (7:6, 6:2)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie)

Zdeněk Kolář - Jasutaka Učijama (Japonsko) 2.0 (7:6, 6:4)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie)

Pedja Krstin (Srbsko) - Adam Pavlásek 2:1 (3:6, 6:3, 7:6)

Bastetbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze

ZVVZ USK Praha - ELW Dynamo Kursk (Rusko) 56:88

Volejbal - Zápas 3.kola poháu CEV žen ve Stuttgartu (Německo)

Allianz MTV Stuttgart (Německo) - UP Olomouc 3:0 (25:19, 25:15, 28:26)

Volejbal - Zápas 3.kola Vyzývacího poháru žen v Ostravě

TJ Ostrava - ŽOK Osijek (Chorvatsko) 3:0 (25.20, 25:16, 28:26)

Volejbal - Zápas zákadní skupiny ligy mistryň žen v Trevisu (Itálie)

Imoco Conegliano Volley (Itálie) - VK Agel Prostějov 3:1 (25:14, 21:25, 25:16, 25:17)

Hokej - Zápas čtvrtfinále MS do 18 let žen v Dmitrově (Rusko)

Kanada - ČR 3:1 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Jablonci nad Nisou

FK Jablonec - FC Oberlausitz Neugersdorf (Německo) 6:0 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 9.1.2018

datum: 13.1.2018 21:01:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 8% (3 hlasy)

Hokej - Zápas semifinále ligy mistrů mužů v Liberci

Bílí Tygři Liberec - Växjö Lakers HC (Švédsko) 1:1 

Hokej - Zápas semifinále ligy mistrů mužů v Jyväskyle (Finsko)

JYP Jyväskylä (Finsko) - HC Oceláři Třinec 4:2 

Hokej - Zápas základní skupiny MS do 18 let žen v Dmitrově (Rusko)

ČR - Finsko 3:2

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Hobartu (Austrálie) 

Alison Riskeová (USA) - Kateřina Siniaková :1 (2:6, 6:3, 7:5)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Hobartu (Austrálie) 

Donna Vekičová (Chorvatsko) - Markéta Vondroušová 2:0 (6:4, 6:4)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Sydney (Austrálie) 

Barbora Strýcová - Ekaterina Makarovová (Rusko) 2:0 (6:4, 6:1)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Aucklandu (Nový Zéland)

Jiří Veselý - Radu Albot (Moldávie) 2:1 (3:6, 6:1, 7:6)

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen ve Flachau (Rakousko)

31. Martina Dubovská 

34. Gabriela Capová

Basketbal - Zápas zákaldní skupiny ligy mistrů mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Telekom Baskets Bonn (Německo) 106:98

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 8.1.2018

datum: 13.1.2018 20:16:57 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 8% (3 hlasy)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Hobartu (Austrálie) 

Markéta Vondroušová - Natalja Vichljancevová (Rusko) 2:0 (6:4, 6:3) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Hobartu (Austrálie)0

Kirsten Flipkensová (Belgie) - Kristýna Plíšková 2:1 (5:7, 7:5, 6:3) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Sydney (Austrálie) 

Mirjana Lučičová-Baroniová (Chorvatsko) - Petra Kvitová Lučičová-Baroniová skreč 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Sydney (Austrálie) 

Barbora Strýcová - Darja Kasatkinová (Rusko) 2:1 (7:5, 1:6, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Sydney (Austrálie) 

Angelique Kerberová (Německo) - Lucie Šafářová 2:1 (6:7, 7:6, 6:2) 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 7.1.2018

datum: 11.1.2018 9:13:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 38% (4 hlasy)

Rychlobruslení - Závod ME družstev žen v Kolomně (Rusko)

5. Eliška Dřímalová, Natálie Kerschbaummayr, Nikola Zdráhalová

Rychlobruslení - Závod ME hromadného žen v Kolomně (Rusko)

10. Nikola Zdráhalová

12. Natálie Kerschbaummayr

Biatlon - Závod SP štafet mužů v Oberhofu (Německo) 

Tomáš Krupčík, Ondřej Hošek, Ondřej Moravec, Michal Krčmář nedokončily

Biatlon - Závod SP štafet žen v Oberhofu (Německo) 

9. Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Markéta Davidová, Veronika Vítková

Klasické lyžování - Závod SP stíhacího Tour de Ski mužů ve Val Di Fiemme (Itálie)

16. Martin Jakš 

31. Petr Knop 

36. Aleš Razým 

39. Michal Novák

Klasické lyžování - Závod SP stíhacího Tour de Ski žen ve Val Di Fiemme (Itálie)

13. Petra Nováková 

32. Kateřina Beroušková 

Alpské lyžovaní - Závod SP slalomu žen v Kranjské Goře (Slovisnko)

19. Gabriela Capová 

Martina Dubovská nedokončila 

Alpské lyžovaní - Závod SP slalomu mužů v Adelbodenu (Švýcarsko)

48. Kryštof Krýzl

56. Ondřej Berndt

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů v Altenbergu (Německo)

16. Jan Vrba, Jan Stokláska, Dominik Suchý, David Egydy

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů v Altenbergu (Německo)

17. Dominik Dvořák, Jaroslav Kopřiva, Jan Šindelář, Jakub Nosek

Saně - Závod SP mužů v Königssee (Německo)

25. Ondřej Hyman 

31. Tomáš Mizera 

Saně - Závod SP štafet v Königssee (Německo)

7. Tereza Nosková, Onřej Hyman, Lukáš. Brož, Antonín Brož

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Sydney (Austrálie)

Lucie Šafářová, Barbora Strýcová - Alicja Rosolská, Abigail Spearsová (Polsko, USA) 2:1 (4:6, 6:0, 10:8)

Plážový volejbal - Zápas o 3.místo turnaje žen v Haagu (Nizozemsko)

Nina Betschartová, Tanja Hüberliová (Švýcarsko) - Markéta Nausch Sluková, Barbora Hermannová 2:0 (21:18, 21:10)

Házená - Zápas přípravný mužů v Brně

ČR - Rakousko 35:21

Hokej - Zápas základní skupiny MS do 18 let žen v Dmitrově (Rusko)

ČR - Německo 1:2 po prodloužení

Hokej - Zápas 38.kola EBEL ligy mužů v Innsbrucku (Rakousko) 

HC TWK Innsbruck (Rakousko) - Orli Znojmo 9:2

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 6.1.2018

datum: 9.1.2018 20:23:22 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 44% (4 hlasy)

Biatlon - Závod SP stíhacího mužů v Oberhofu (Německo) 

8. Michal Krčmář 

13. Ondřej Moravec 

52. Jaroslav Soukup 

56. Tomáš Krupčík 

Biatlon - Závod SP stíhacího žen v Oberhofu (Německo)

14. Veronika Vítková 

23. Eva Puskarčíková 

48. Jessica Jislová 

Rychlobruslení - Závod ME na 1000m žen v Kolomně (Rusko)

17. Natálie Kerschbaummayrová

20. Eliška Dřímalová 

Rychlobruslení - Závod ME na 3000m žen v Kolomně (Rusko)

10. Nikola Zdráhalová 

16. Natálie Kerschbaummayrová

18. Eliška Dřímalová 

Rychlobruslení - Závod ME na 5000m mužů v Kolomně (Rusko)

11. Sebastian Druszkiewicz 

Skoky na lyžích - Závod SP turné čtyř můstků mužů v Bischofshofenu (Rakousko) 

39. Čestmír Kožíšek

56. Viktor Polášek 

64. Vojtěch Štursa

Alpské lyžovaní - Závod SP obřího slalomu žen v Kranjské Goře (Slovisnko)

63. Gabriela Capová

Alpské lyžovaní - Závod SP obřího slalomu mužů v Adelbodenu (Švýcarsko)

41. Kryštof Krýzl

Saně - Závod SP dvojic mužů v Königssee (Německo)

20. Lukáš Brož, Antonín Brož 

21. Jaromír Kuděra, Matěj Kvíčala

Saně - Závod SP žen v Königssee (Německo)

30. Tereza Nosková

Boby - Závod SP mužů v Altenbergu (Německo)

16. Dominik Dvořák, Jakub Nosek 

20. Jan Vrba, Jakub Havlín 

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland)

Sie Šu-wej (Tchaj-wan) - Barbora Strýcová 2:1 (0:6, 6:2, 6:2)

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Simona Halepová (Rumunsko) - Kateřina Siniaková 2:1 (6:1, 2:6, 6:0)

Tenis - Zápas finále turnaje čtyřhry žen v Šen-Čenu (Čína) 

Irina-Camelia Beguová, Simona Halepová (Rumunsko) - Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková 2:1 (1:6, 6:1, 10:8)

Házená - Zápas základní skupiny poháru EHF žen v Hööru (Švédsko)

Höörs HK H 65 (Švédsko) -  DHK Baník Most 28:27 

Hokej - Zápas základní skupiny MS do 18 let žen v Dmitrově (Rusko)

ČR - Švýcarsko 4:3 

Fotbal - Zápas přípravný mužů v v Lipsku (Německo)

RB Lipsko (Německo) - FK Dukla Praha 2:0 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 5.1.2018

datum: 6.1.2018 22:03:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 40% (5 hlasů)

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu žen v Lackenhofu (Rakousko)

1. Ester Ledecká

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu mužů v Lackenhofu (Rakousko)

61. Viktor Brůžek

Biatlon - Závod SP sprintu mužů v Oberhofu (Německo) 

9. Michal Krčmář 

11. Ondřej Moravec 

25. Jaroslav Soukup 

58. Tomáš Krupčík 

75. Adam Václavík

Rychlobruslení - Závod ME na 500m žen v Kolomně (Rusko)

3. Karolína Erbanová 

12. Nikola Zdráhalová

Rychlobruslení - Závod ME na 1500m žen v Kolomně (Rusko)

7. Nikola Zdráhalová

21. Natálie Kerschbaummayrová

22. Eliška Dřímalová 

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Kateřina Siniaková - Maria Šarapovová (Rusko) 2:1 (6:2, 3:6, 6:3)

Tenis - Zápas semifinále turnaje čtyřhry žen v Šen-Čenu (Čína)

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Lesley Kerkhoveová, Lidziya Marozavová (Nizozemsko, Bělorusko) 2:1 (7:5, 3:6, 10:4)

Tenis - Zápas semifinále turnaje čtyřhry mužů v Puné (Indie)

Robin Haase, Matwe Middelkoop (Nizozemsko) - Roman Jebavý, Jiří Veselý 2:0 (6:2, 6:4)

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Brisbane (Austrálie)

Elina Svitolinová (Ukrajina) - Karolína Plíšková 2:0 (7:5, 7:5)

Hokej - Zápas semifinále MS do 20 let mužů v Buffalu (USA)

ČR - Kanada 2:7 

Hokej - Zápas 37.kola EBEL ligy mužů ve Vídni (Rakousko)

Vienna Capitals (Rakousko) - Orli Znojmo 2:3 po samostatných nájezdech

Házená - Zápas přípravný mužů v Maria Enzersdorfu (Rakouskko)

Rakousko - ČR 23:26 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 4.1.2018

datum: 6.1.2018 21:06:26 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (5 hlasů)

Biatlon - Závod SP sprintu žen v Oberhofu (Německo) 

3. Veronika Vítková 

10. Eva Puskarčíková 

43. Jessica Jislová 

71. Lucie Charvátová 

88. Veronika Zvařičová 

Klasické lyžování - Závod SP hromadného startu Tour de Ski žen v Oberstdorfu (Německo)

31. Petra Nováková 

34. Kateřina Beroušková 

Klasické lyžování - Závod SP hromadného startu Tour de Ski mužů v Oberstdorfu (Německo)

30. Martin Jakš 

35. Michal Novák 

38. Petr Knop

43. Aleš Razým 

Skoky na lyžích - Závod SP turné čtyř můstků mužů v Innsbrucku (Rakousko) 

41. Čestmír Kožíšek 

50. Vojtěch Štursa 

52. Viktor Polášek

55. Roman Koudelka

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Záhřebu (Chorvatsko) 

Kryštof Krýzl diskvalifikován

Ondřej Berndt nedokončil

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Haagu (Nizozemsko)

David Schweiner, Ondřej Perušič - Thomas Kunert, Philipp Waller (Rakousko) 2:1 (16:21, 21:16, 17:15)

Plážový volejbal - Zápas zákadní skupiny turnaje mužů v Haagu (Nizozemsko)

Michal Bryl, Grzegorz eFijalek (Polsko) - David Schweiner, Ondřej Perušič 2:1 (13:21, 21:15, 17:15)

Plážový volejbal - Zápas zákadní skupiny turnaje žen v Haagu (Nizozemsko)

Markéta Nausch Sluková, Barbora Hermannová - Kristina Thurinová, Susanna Thurinová (Švédsko) 2:0 (21:8, 21:10)

Plážový volejbal - Zápas zákadní skupiny turnaje žen v Haagu (Nizozemsko)

Kristyna Hoidarová Kolocová, Michala Kvapilová - Laura Bloemová, Jolien Sinnemaová (Nizozemsko) 2:1 (17:21, 21:17, 15:10)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Brisbane (Austrálie)

Karolína Plíšková - Kaia Kanepiová (Estonsko) 2:1 (3:6, 7:5, 6:2)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Kateřina Siniaková - Kristýna Plíšková 2:0 (6:2, 6:2)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 3.1.2018

datum: 5.1.2018 21:37:10 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 40% (5 hlasů)

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Polkowicích (Polsko)

CCC Polkowice (Polsko) - ZVVZ USK Praha 51:61 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland)

Barbora Strýcová - Johanna Larssonová (Švédsko) 2:1 (6:1, 6:7, 6:2)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje čtyřhry mužů v Puné (Indie)

Roman Jebavý, Jiří Veselý - Hans Podlipnik-Castillo, Andrej Vasilevskij (Chile, Bělorusko) 2:0 (7:6, 7:5)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Šen-Čenu (Čína)

Kateřina Siniaková - Wang Ja-fan (Čína) 2:0 (7:5, 6:3)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje čtyřhry žen v Šen-Čenu (Čína)

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Lu Ťing-Ťing, Wang Čchiang (Čína) 2:0 (6:0, 6:3)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Haagu (Nizozemsko)

David Schweiner, Ondřej Perušič - Iaroslav Gordějev, Evgen Žuravel (Ukrajina) 2:0 (21:14, 21:7) 

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Haagu (Nizozemsko)

Rihards Finsters, Aleksandrs Solovejs (Lotyšsko) - Václav Berčík, Jan Dumek 2:0 (21:17, 21:15)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Haagu (Nizozemsko)

Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová - Helle Sondergardová, Simone Marie Hansen Okholmová (Dánsko) 2:0 (21:15, 21:17) 

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje žen v Haagu (Nizozemsko)

Ksenia Dabižová, Yulia Abalakinová (Rusko) - Martina Bonnerová, Šárka Nakládalová 2:1 (18:21, 24:22, 15:8) 

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen v Záhřebu (Chorvatsko) 

26. Martina Dubovská 

46. Gabriela Capová 

Hokej - Zápas 36.kola EBEL ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - EHC Black Wings Linec (Rakousko) 3:6

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 2.1.2018

datum: 4.1.2018 20:31:23 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 30% (5 hlasů)

Hokej - Zápas čtvrtfinále MS do 20 let mužů v Buffalu (USA)

ČR - Finsko 4:3 po samostatných nájezdech

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Šen-Čenu (Čína)

Kristýna Plíšková - Jelena Ostapenková (Lotyšsko) 2:0 (6:1, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Šen-Čenu (Čína)

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Danka Koviničová, Jevgenija Rodinová (Černá Hora, Rusko) 2:0 (6:2, 6:2)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry mužů v Puné (Indie)

Roman Jebavý, Jiří Veselý - Radu Albot, Tennys Sandgren (Moldávie, USA) 2:0 (6:4, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Dauhá (Katar)

Jan-Lennard Struff (Německo) - Tomáš Berdych 2:1 (6:4, 1:6, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland)

Barbora Strýcová - Sara Erraniová (Itálie) 2:1 (6:4, 6:7, 6:4)

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 1.1.2018

datum: 2.1.2018 20:17:54 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 33% (6 hlasů)

Skoky na lyžích - Závod SP turné čtyř můstků mužů v Garmisch-Partenkirchenu (Německo) 

36. Čestmír Kožíšek 

37. Roman Koudelka 

50. Vojtěch Štursa 

Klasické lyžování - Závod SP stíhacího Tour de Ski mužů v Lenzerheide (Švýcarsko) 

28. Martin Jakš 

58. Petr Knop

61. Aleš Razým 

71. Michal Novák 

Klasické lyžování - Závod SP stíhacího Tour de Ski žen v Lenzerheide (Švýcarsko)

9. Petra Nováková 

53. Kateřina Beroušková

59. Karolína Grohová 

61. Kateřina Janatová 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland)

Petra Martičová (Chorvatsko) - Markéta Vondroušová 2:0 (7:6, 6:3)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Puné (Indie)

Ricardo Ojeda Lara (Španělsko) - Jiří Veselý 2:0 (6:3, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Šen-Čenu (Čína)

Kuo Chan-jü, Wang Sin-jü (Čína) - Kristýna Plíšková, Renata Voráčová 2:1 (2:6, 6:3, 10:4)

Hokej - Zápas 35.kola EBEL ligy mužů ve Znojmě 

Orli Znojmo - SAPA Fehérvár AV19 (Maďarsko) 1:4

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,93
* Přístupů: 218 622
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist