Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Novinky ze světa her

Novinky ze světa her

žádný

komentář

Letní slevová mánie na Steamu

datum: 13.7.2013 17:30:42 | autor: David197 | komentáře: 0 | hodnocení: 93% (34 hlasů)

 

Další rok je za námi a další před námi. To platí i Steam Summer Sale, která nesmí o prázdninách chybět. Slevová mánie opět propukla a už začíná hráčům luxovat Steam peněženky nebo kreditky. Každý rok se na Steamu koná tato událost, kde mají hráči jedinečnou možnost si zakoupit rozmanité množství her s příjemnou slevou pohybující se až do 85% ba i více. Každý den nové hry a s nimi i slevy. Je důležité nezpanikařit a neskupovat ihned vše co vidíte. Jednou bude sleva na daný titul 60% a za další dva dny to bude kolem 75%. Tudíž je dobré si vyčkat na správnou situaci a pak si hru pořídit. V akci bude spousta titulů ať už novější kousky jako Bioshock 2, Far Cry 3 tak i spousta dalšího. O slevy opravdu nebude nouze. Slevová mánie probíhá 11. – 22. Července. Valve si pro hráče připravilo menší akci v podobě sbírání speciálních letních karet. O sběratelských kartách si můžete přečíst zde. Co tedy s kartami? Máte dvě možnosti. Pokud jste sběratel karet a baví vás to, můžete jej sbírat i z jiných různých her a craftovat badge, ze kterého obdržíte nové emotikony, slevové kupony, karty anebo pozadí. Pokud vás karty nijak neoslovili, můžete jej prodávat na komunitním tržišti, kde si můžete přivydělat malou částkou či je vyměňovat za jiné předměty na Steamu. Speciální letní karty můžete obdržet z her, pokud ji vlastíte, pomocí hlasování o nastávající titul ve slevě a na tržišti, kde si jej lze zakoupit.


Oproti minulému roku byla slevová mánie pestřejší, je tento ročník velmi slabý. V minulém roce jste mohli za plnění achievementů  získat kupony a za ně zajímavé odměny v podobě itemů nebo her. V dnešní  Steam Summer Sale máme pouze karty, které už jsou oficiálně uvedeny a každý týden se vytváří pro nové a nové hry. Nic extra to není, ale někomu to radost může udělat. Takže naplňte si peněženky a připravte se na každodenní dávku skvělých titulů v akci. Byla by škoda promeškat tuto chvíli.

 


 

zdroj: steampowered.com

ANKETA

Využijete letních slev?

Celkem: 87 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Steam Trading Cards

datum: 26.5.2013 11:04:44 | autor: David197 | komentáře: 3 | hodnocení: 94% (21 hlasů)

 

Na službu Steam přichází další novinka tentokráte v podobě sběratelských kartiček. O co vlastně jde? Zaprvé pokud se chcete zúčastnit je potřeba vlastnit vstupenku do testovací fáze Bety. Tu lze získat mnoha způsoby, nejprve je po vás vyžadováno přihlášení se do skupiny Steam Trading Cards Group a následně vyčkáte, zda se na vás neusměje štěstí a budete obdarováni rovnou třemi vstupenkami i pro své kamarády. Pokud by se tak nestalo, existuje další možnost a to komunitní trh, kde lze zakoupit za velmi malou cenu vstupenku nebo i různé věci. Jakmile budete vlastnit Betu všimnete si, že celý váš dosavadní profil se velkým obratem změnil v cosi lepšího a přehledného.

 

             


Na svém profilu můžete zaznamenat svůj level i počet chybějících XP k postupu na další úroveň. Vše je krásně přehledné na jednom místě. Vidíme, jakou hru jste odehráli včetně splněných achievementů tak i online přátele nebo také vaše odznaky. Celá tato akce jak už jsem zmiňoval je ve fázi Beta tudíž zatím jsou udělané pouze následující hry – Portal 2, CS:GO, Don´t Starve, Half-Life 2, Team Fortress 2, Dota 2 - kde lze sbírat sběratelské karty. Avšak pozor, mnoho hráčů si klade otázky proč když hraju například TF 2 nezískám své kartičky. Sběratelské předměty mohou získat pouze ti, co si hru zakoupili dříve, než přešla do free to play módu jako Team Fortress 2. To platí i pro dárkové kopie her. Postupem času se bude rozšiřovat spektrum her, u kterých sbírat karty.

 

    


Nyní k hlavnímu jádru článku. Uživatel si může zahrát kteroukoliv hru (ze seznamu) pokud ji vlastní a během hraní obdrží do inventáře sběratelskou kartu. Každá hra má určitý limit karet, které lze získat pouze hraním. Dejme si příklad – CS:GO nabízí hráči 3 karty z 5. Tudíž zbylé dva kousky si musíte obstarat sami ať už výměnou s kamarádem anebo navštívením Komunitního marketu, kde lze sledovat různé cenové nabídky a karty si dokoupit. Ceny na marketu se pohybují průměrně kolem 0,30€ až 0,80 €. V této situaci je dobré chvíly počkat, sledovat nabídky a jakmile nám někdo nahodí návnadu (kartu) s cenově přijatelnou nabídkou tak ihned udeřit.

 

              


Sesbíráním všech karet (celý průběh můžete samozřejmě sledovat ve svém profilu pod kolonkou – Odznaky) si lze vycraftovat odměny. Můžete obdržet slevový kupón vztahující se na hru nebo dlc, pozadí z dané hry na svůj profil, speciální barevné smajlíky. Se vším je možné obchodovat prostřednictvím marketu. Valve si tu bere malinký poplatek za zprostředkování služby (příklad – vaše nabídka činí 0,90€ a můžete získat 0,80€) což není zas tak hrozné.  Při postupu na vyšší level se vám trošinku vylepší možnost rozložení profilu. Po získání odznaku z hry, může hráč opět sesbírat druhou várku karet a vylepšit si jeho stávající odznak, kde za něj opět obdrží hodnotné odměny.

Celkově je to velmi dobrý nápad od Valve jak více oživit službu Steam. Myslím si, že většině hráčů se tato možnost si zkrášlit profil bude líbit.

 

 

Zdroje: steampowered.com

ANKETA

Zúčastníte se?

ano

Celkem: 58 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Trackmania 2 Canyon na Steamu

datum: 2.3.2013 17:26:22 | autor: David197 | komentáře: 2 | hodnocení: 85% (22 hlasů)

 

 

 

Už je to rok a půl co Ubisoft vydal svoji další závodní hru s podtitulem Trackmania 2 Canyon. Řekněme, že tuto výbornou závodní hru, kde si můžeme stavět v editoru vlastní hratelné tratě nemá cenu představovat, jelikož ji všichni dobře známe. Úspěšnost prodeje i předobjednávek byl velký a hra je populární. Avšak ve světe warezu si hráči moc nezahráli, poněvadž Ubisoft přišel s revoluční ochranou technologií DRM což pirátům znemožnilo hraní. Sice hra byla cracknuta, ale nedala se takřka hrát. To jsem trochu odbočil od hlavní myšlenky.


Na Steamu dne 28. Února se objevila již zmiňovaná Trackmania 2 Canyon za dobrých 19,99 €. Není to až tak velká cena a pár stovek si nová trackmanie zaslouží. Bavit se budeme královsky. Stavění tratí, závodění na různých tratích a to vše v doprovodu pěkné hudby. S druhým dílem se již chystá vydání přídavku s názvem Trackmania 2 Stadium, kde se bude hrát ve stadionu s formulkami. Ti, kteří si zakoupí Stadium dostanou exkluzivní přístup do bety, která je v provozu.  První bonusový obsah bude dostupný za pouhé dva měsíce. A ten, kdo si počká ještě déle, dočká se druhého kousku s názvem Trackmania 2 Valley.  Připravme si penízky či kreditky a hurá na nákup, čeká nás pořádná adrenalinová jízda!
 

Zdroj: maniaplanet.com, steampowered.com

 

ANKETA

Pořídíte si Trackmanii 2?

ano
ne

Celkem: 40 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Fallout: Project Brazil

datum: 23.1.2013 13:28:10 | autor: David197 | komentáře: 3 | hodnocení: 98% (28 hlasů)

 

Všichni příznivci  rpg série Fallout by měli zbystřit smysly. Už je to dlouho, kdy vyšel nejnovější přírůstek do rodiny s názvem Fallout: New Vegas. Netrpělivě čekáme na oznámení či potvrzení od Bethesdy, že chystají nebo nechystají  4. díl. Již dlouhou dobu vývojářský tým Project Brazil chystá speciální mód pro New Vegas, který překope celou hru až do základů. Ano, slyšíte dobře. Celý projekt se jmenuje Fallout: Project Brazil. Hned na začátku bych rád zmínil, že název hry je čistě pracovní a žádným způsobem nesouvisí s Brazílií.


        

 

Jak jsem již zmiňoval, hra nebo chcete-li mód bude předělávka současného New Vegas. Nový mód bude kompletně zahrnovat novou příběhovou kampaň i charakter hráče a mnoho vedlejších questů. Příběh se bude odehrávat v roce 2260, tudíž mnoho let zpátky, než Kurýr (za kterého jsem hráli) se probouzí v New Vegas. Začneme opět v podzemním obyvatelném komplexu Vault 18 a jakmile se dostaneme ven čeká na nás nový příběh hrdiny v ohromné a nebezpečné pustině San Bernardino, která se bude rozkládat na dvě velké lokace (světy) a to Black Bear Nat'l Forest  a Los Angles Boneyards. Veškeré charaktery ve hře jsou nové a s nimi i dialogy s dabingem. S řadou novinek nesmíme zapomenout na nové zbraně, mutanty,postavy, a velké množství objevitelných lokacích na mapě. Velkým plus v tomto módu budou veliké bitvy, robotické armády, zombie a velmi zajímavým podzemním komplexem, který bude obsahovat ruiny města Project Brazil.


   

 

Hra je pořád ve vývoji a postupem času bude uvolňován obsah s jednotlivými kapitolami. Celkově budou 4 kapitoly, které budou obsahovat 16 hlavních příběhových úkolů. Tohle vše bude zdarma, nic nebude placené. Takže oprašte svůj obal od hry nainstalujte, a čekejte na první mód, který by měl být venku už koncem ledna 2013!

 


 

Zdroje: moddb.com

ANKETA

Vyzkoušíte mód?

ano
ne

Celkem: 50 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Left 4 Dead 2 - Back to School

datum: 1.11.2012 16:29:46 | autor: David197 | komentáře: 3 | hodnocení: 98% (29 hlasů)

 

 

 

Po velmi dlouhé době přichází Left 4 Dead 2 s novým pořádně nabitým updatem. Jedná se o novou kampaň s názvem Back to School, která má být nelineární což má být vítanou změnou. Zbrusu nová kampaň vytvořená komunitou hráčů bude obsahovat 6 kapitol a samozřejmě nesmí tu chybět pořádné finále. Opět budeme hrát za klasickou čtveřici z původní jedničky ve městě Borden, kde budeme pomáhat mariňáků udržet pozice. Také se dočkáme nového herního módu s názvem Marauder. Dočkáme se nemalých změn v podobě 10 nových eventů, vylepšené grafické zpracování textur, barev a zlepšená fyzika. Tato kampaň neboli mód chcete-li je zcela zdarma. Oprašte obal od hry z poliček, instalujte, a postave se s kamarády nebo sami proti ohromné hordě zombie v nové kampani! K závěru dodám, že tento mód je ke stažení na stránkách moddb.com (viz komentář) ve verzy 1.0. Příjemné hraní!

 

        


   

 

Zdroje: games.cz , l4d.com

ANKETA

Vyzkoušíte nový mód?

ano
ne

Celkem: 44 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Team Fortress 2 - Halloween Update

datum: 27.10.2012 15:33:15 | autor: David197 | komentáře: 4 | hodnocení: 94% (28 hlasů)

 

 

 

Hráči Team Fortress 2 zbystřete své smysly, protože do Vaší oblíbené multiplayerové hry zavítá děsivě ohromný update s názvem Scream Fortress Halloween Event. Pokud si pamatujete na minulý halloween v TF2, tak jistě víte, že o zábavu bylo dobře postaráno. Letošní update toho přinese opravdu hodně a bude lépe propracovanější než minulý. Propracované mapy nesoucí strašidelnou atmosféru s tajemně krásnou hudbou je pouze malé zrnko toho, co pro vás Valve připravilo. Třešničkou na dortu se stává boss, který na vás bude čekat na různých mapách. Půjde o čaroděje Merasma, který má pěkně tuhý kořínek. Budete muset spojit své síly s týmem RED nebo BLUE aby jste ho mohli porazit. Když vyřídíte hlavního bosse, čeká na vás portál, který vás přenese na takzvaný Skull Island, kde na vás čekají různé bonusy, avšak nebude to jednoduché.

        

Další zajímavou novinkou se stávají Magic Spells. Jsou to lektvary, které se dají použít na různé předměty či zbraně a tím získávají speciální efekty. Zábavu si také užijete v kooperaci Mann vs. Machine, kde se místo robotů vypořádáte s velkou hordou zombie nabíhajících na vás. Také na vás někde na mapě bude čekat dárek obsahující novou zbraň či jiný doplněk pro vašeho hrdinu. Tohle všechno bude obsaženo ve velkém updatu, který tu bude od 26. Října do 8. Listopadu s porcí achievementů.


 

 

Zdroje: www.teamfortress.com , www.zing.cz , já

ANKETA

Vyzkoušíte halloween v Team Fortress 2?

ano
ne

Celkem: 44 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

Killing Floor - Hallowen Update

datum: 26.10.2012 12:04:52 | autor: David197 | komentáře: 1 | hodnocení: 94% (20 hlasů)

 

 

 

Halloween Vám pomalu, ale jistě dupe na paty a tím nám to dávají najevo i vývojáři z Tripwire Interactive. Pro velmi známou kooperativní hru s hororovou atmosférou, kde se na vás řítí doslova horda zmutovaných zombie si  vývojáři připravili velký update nesoucí název Hillbilly Horror Event. V tomto pořádně nabitém updatu na vás čekají 2 dlc přídavky zahrnující nové zbraně a speciální oblek nazvaný Chicken Suit a mnoho dalšího. Pokud máte zájem si dvě menší dlc přídavky pořídit tak rozhodně neváhejte. Je to dobrá volba za pár drobných, jelikož samostatná hra spolu s dlc jsou v 75% slevě. Avšak dlc nejsou nutná. Horu zábavy si užijete na speciálních nových mapách, doprovázenou zmutovanou zombie rodinkou, kterou si vývojáři pro vás nachystali a samozřejmě plno nových achievementů. Podotýkám, že tento Halloween Event běží od 23. října do 6. listopadu.

                 


 

   

 

Zdroje: Internet; Já

ANKETA

Zahrajete si Killing Floor?

ano
ne

Celkem: 36 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

Dead Island: Riptide

datum: 18.9.2012 21:41:12 | autor: David197 | komentáře: 1 | hodnocení: 92% (31 hlasů)

 

  

 

 

 

Dne 18. Září 2012 byl vydán první trailer pokračování zombie rubačky Dead Island s podtitulem Riptide. Za pokračováním stojí opět polští vývojáři z Techlandu.  Stejně jako u prvního dílu byl trailer plný emocí , kde jsi člověk nedovolil mrknout pouhým okem aby nepřišel o tu krásu. Virus, který zdevastoval souostroví  Banoy se rozšířil i na vojenskou loď, kde přistáli naši přeživší. Tímto činem budeme muset opustit loď a uchýlit se na nejbližší ostrov v jižním Pacifiku, který bude také infikován. Ve hře na nás čeká tentokrát 5 charakterů, čímž pátý je neznámí. Dočkáme se nových zbraní pro boj zblízka s novými úpravy, dále na nás čekají nová zombie a mnoho dalšího. Dead Island: Riptide bude obsahovat kooperativní multiplayer. Hra vyjde někdy v roce 2013 na PC, X360 a PS3.

 

                                                       

 


 

     

 

 

Zdroje: www.eurogamer.com ; www.deadislandgame.com

 

ANKETA

Dojal vás trailer ?

ano
ne

Celkem: 54 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

První video z Crysis 3

datum: 24.4.2012 18:22:53 | autor: David197 | komentáře: 3 | hodnocení: 87% (35 hlasů)

Crysis 3 – první trailer

 

Jak jsme se minule dozvěděli, že Crysis 3 se bude odehrávat v New York City v ochranné kupoli se můžeme nyní přesvědčit na vlastní oči. A to jednoznačně. Zde máme první video z chystané hry, která má vyjít na všechny platformy (Pc,X360,PS3..) na jaře v příštím roce. Ve videu můžeme vidět jak zhruba bude vypadat prostředí a za koho budeme hrát jak jsme si řekli v minulém článku.

Jen dodám, že první video vypadá hodně dobře, atmosféra je ohromující a akce bude určitě dostatek. Nyní si pojďme konečně vychutnat první trailer.

 

ANKETA

Těšíte se ?

Celkem: 48 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Nové informace - Crysis 3

datum: 16.4.2012 17:10:07 | autor: David197 | komentáře: 2 | hodnocení: 90% (25 hlasů)

Crysis 3

 

 

 

 

Dnes 16.4 2012 Electronic Arts (EA) oznámila vydání Crysis 3. Jak sami dobře víme série Crysis je vynikající hrou a pokračování je za dveřmi. EA oznámila, že Crysis 3 bude nejlepším dílem série, že to bude prostě "bomba" .

Hrát budeme opět za "Proroka" , který se vrátí do New Yorku, kde uvidí že celé město je uzavřeno do nanokopule, kterou vytvořila zločinecká organizace Cell Corporation. Kopule v New York City je deštným pralesem, tudíž po naštívení uvidíme krsáné rozrostlé stromy, protékající řeky, polorozbořené budovy prorostlé vegetací, nebezpečné bažiny. V kopuli nalezneme takzvaných " Sedm divů ", kde nás čeká rozmanité prostředí s kupou nástrah jak bývá zvykem. Když nás čeká nové prostředí budou nás čekat i nové zbraně. Prorok bude používat speciální smrtící kompozitní luk a bude mít vylepšený nanooblek. V roce 2047 se vydáme v roli Proroka na misi s cílem zjistit vše o společnosti Cell Corporation a její vybudování ochrané nanokupole Občanům bylo řečeno, že nanokupole byly vybudovány na jejich ochranu a vyčištení metropole od zbylých vojenských sil Cephů. Ale jak všichni víme tak do doopravdy není. Nanokupole jsou ve skutečnosti tajným plánem jak ovládnout svět a mimozemské technologie. V kupoli nebudeme sami,ale společnost nám udělají mimozemšťané - Cephy.

Jak výme druhý díl se nesmírně povedl. New York byl zkrátka dobou volbou pro velký titul. Uvidíme jak si Electronics Arts povede a ukáže nám jejich 3. plnohodnotný titul.Hra by měla vyjít podle informací na Jaře roku 2013.

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 


 Zdroje: www.ea.com

ANKETA

Těšíte se na Crysis 3 ?

ano
ne

Celkem: 60 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Blog ve kterém vás budu informovat o novinkách ze světa počítačových her.
* Založen: 16.4.2012 17:07:27
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 22 124
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist