Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Geglíčky

Geglíčky

3

komentáře

Fenomén YTB

datum: 3.3.2013 19:31:14 | autor: nEhyg!eniX | komentáře: 3 | hodnocení: 92% (16 hlasů)

Ještě nedávno byl na špici jihokorejský rapper PSY se svým nejúspěšnějším songem Gangnam Style kde jeho videoklip vidělo přes 1 378 000 000 uživatelů asi hlavně skrz jeho neobvyklej taneček.

 

 

 

Tohle bych dokázal pochopit, je to něco nové něco zvláštní ale uchytilo se to sčím snad nepočítal ani sám PSY.

 

ALe to co se teď uchytilo a zahltilo youtube opravdu nechápu.

 

Písnička v pohodě prostě styl jako každej jinej ale těch videí?? Nevím přijel jsem po víkendu v pce domů podívám se na youtube a všude samé HARLEM SHAKE. Kde se to z ničeho nic vzalo? Ano nemám FB což by mi mozná odpovědělo (možná ne) na mojí odpověd jak se během tak krátké doy mohlo udělat tolik videí na tuto písničku s naprosto nesmyslným tanečkem.

Ano u některých videí jsou ty kreace zábavné ale stejně mi to pořád nejde do hlavy :)

 

SDÍLET

4

komentáře

Videostop

datum: 25.11.2012 1:30:04 | autor: nEhyg!eniX | komentáře: 4 | hodnocení: 95% (14 hlasů)

Videostop

 

 

Televizní soutěžní pořad který dávala na svých obrazovkách Česká televize.

Vysílání začalo v roce 1985.

První díl moderoval Zdeněk Tulis ale rychle ho vystřídal Jan Rosák, který to moderoval společně s porotcem Karlem Čáslavským až do konce pořadu v roce 2000.

 

Jednalo se o soutěž kde soutěžící byli vylosováni počítačem nebo byli vybrání  dobrovolníci ve studiu. 

3 soutěžící byli u stolků a naproti sobě měli nějakou známou osbnost v roli poradců.

NA velké obrazovce se pouštěli ukázky s filmů a soutěžící museli uhádnout  o jaký film šlo nebo jakého herce či v jakém roce se to natáčelo. Soutěžící který věděl o co se jedná zmáčkl tlačítko a stopl video a odpovídal. Bylo 8 ukázek a každá ukázka měla ještě svou doplňující otázku na kterou odpovídali známé osobnosti a ten soutěžící, který uhádl ukázku mohl souhlasit s nějakouodpovědí na tu otázku nebo nemusel záleželo pouze něm. Každý soutěžící získaval body, jenže osobnosti sbírali také tím, že špatně odpovídali ale soutěžící jim věřili. Každá známá osobnost patřila k jednomu soutěžícímu jenže až na konci se zjistilo kdo ke komu patří. Kdo měl nejvíce bodů vyhrál soutěž a měl před sebou poslední úkol a to bylo zastavit běžící kostky na stejných číslech. čím více stejných zásahů, tím hodnotnější cena.

 

 

 

 

V roce 2002 se soutěž vrátila na obrazovky pod názvem Nový Videostop jenže zájem nebyl podle představ tak se to zase zrušilo.

 

V roce 2011 si televize Barrandov udělala vlastní  Barrandovský videostop.

Moderuje to i po těch letech zase Jan Rosák ale už porotcem a filmovým znalcem není Karel Čáslavský ale tentokrát se tam střídají známý režiséři.

 


Pod čarou zase odkaz na: 

To byl Videostop

Barrandovský Videostop

 

 

ANKETA

Znáte?

Ano
Ne

Celkem: 28 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Kufr

datum: 19.11.2012 3:06:57 | autor: nEhyg!eniX | komentáře: 3 | hodnocení: 89% (14 hlasů)

Kufr

Zábavný soutěžní pořad.

Tento pořad vysílala Česká televize a moderátorem byl Pavel Zedníček.

Pořad běžel od roku 1992 až do roku 2004.

 

 

 

V pořadu bylo 5 soutěžících, kteří si na začátku vybrali k sobě do dvojice nějakou známou osobnost která byla vybrána Českou televizí. Soutěžilo se ve 4 kolech kde každý sbíral body a kdo jich měl nejméně po daném kole vypadl ale dostal cenu útěchy kufřík a nějaké věcné ceny. Známá osobnost po vypadnutí její dvojice si mohla vybrat ke které dvojici se přidá.

 

Za těch 12 let co pořad fungoval bylo více úkolů a prostřídalo se tam spousta soutěžících a známých osobností. Tak= bylo uděláno spousta speciálů.

 

1. Hádání slov

 

Bylo to časově omezeno soutěžící šel před publikum a stolečky u kterých stály a jejich známe dvojce měli za úkol napovědět jim hádané slovo aniž by ho řekli.

 

2. Turbo kvíz

 

Vždy byla otázka a soutěžící museli uhádnout buď sami nebo za pomocí známých osobností o jaké slovo se jedná. Pokud dosáhli 3 bodů postupovali dál poslední kdo nedosáhl 3 bodů vypadl a zase dostal nějaký ten kufr a věcné ceny na památku.

 

 

3. Pantomima

 

Známé osobnosti šli před publikum a stolečky byli většinou už ve dvou aby si mohli pomáhat a soutěžící museli uhádnout co předvádí.

 

 

4. Hádání předmětu

 

Každá dvojice dostala do ruky nějaký předmět, který ze začátku vybírali autoři kufru později zasílali i diváci. Když dostala dvojice určitý předmět do ruky dostali také několik možností co to může být a museli to uhádnout.

 

 

5. Odkrývání obrázku

 

Byla to poslední soutěž ve které soutěžící museli odkrývat políčka z obrázku až nepřišli na to kdo se na tom obrázku skrývá. Obrázek byl ukryt pod písmeny A-F ve sloupci a v každé řade byli čísla 1-6.

 

Ten kdo uhádl kdo se skrývá na obrázku vyhrál souzěž a šel před postavené kufry v polici a v každém kufru je ukrytá jiná častka kterou soutěžící vyhraje.


Pod čarou ještě mohu doporučit když ČT vzpomínala co bylo kdysi  a jmenuje se to To byl kufr

ANKETA

Sledovali jste?

Ano
Ne

Celkem: 28 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Když jsem byl malý

datum: 2.4.2012 19:00:57 | autor: nEhyg!eniX | komentáře: 2 | hodnocení: 53% (19 hlasů)

 Když jsem byl malý, říkali mi naši pořád a dokola ať se učím, že se mi to bude hodit a ať jím chytrou kaši ráno i odpoledne. Prý až vyrostu budu JUDr. (dokotrem práv). Takový doktor ten se má velice dobře, sedí si pěkně v teple a suchu ve své klimatizované kanceláři. Bere za to spoustu peněz a škrábe se v uchu. Navíc má krásnou asistentku pro všechno.

 Jenže já jsem jim vždy oponoval a říkal, že bych chtěl hlídat krávy.

COŽE???

TY CHCEŠ BÝT HLÍDAČEM KRAV????

Ano chci být hlídačem krav a taky CHCI mít čapku s bambulí nahoře, jíst kaštany, mýt se v lavoře od rána po celý celičký den zpívat si jen.

 Bohužel rodičům to nedalo a ke každým Vánocům a ke každé příležitosti mi kupovali hromady knih. Jenže co jsem potřeboval sem se v žádné z nich nedočetl. V žádné sem nezjistil jak se hlídají krávy.

 Nedalo mi to a jelikož to byl můj sen, tak jsme se ptal starších a ptal jsem se vo jsme mohl i nemusel. Každý na mě hleděl jak na pytel blech a opatrně se tázali na moje zdraví. Já jsme jim vše hrdě odpovídal, že jsem naprosto zdravý a jdu si za tím co je mým snem. Navíc jsem dodával, že chci mít čapku s bambulí......

 Už uplynulo několik let a vím co vím, že mnohé věci nemohu a mnohé smím. Když je mi smutno lehnu si do mokré trávy. Nohy hodím křížem ruce založím pod hlavu a koukám přímo nahoru nad sebe na oblohu modravou, kde se mezi mraky honí moje strakaté krávy.

 

 

 


 

Insiprace s Jardovejch písniček:)

 


 

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 2.4.2012 16:07:25
* BlogRank: 1,15
* Přístupů: 5 525
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist