Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

ASUS Národní ligy v PC hrách

ASUS Národní ligy v PC hrách

2

komentáře

Největší LAN party na vlastní oči!

datum: 11.3.2013 14:22:29 | autor: smOke_cz | komentáře: 2 | hodnocení: 83% (16 hlasů)

DreamHack je největší LAN párty na světě, která se pravidelně koná ve Švédsku a paří na ní zároveň neuvěřitelných 20 000 hráčů. Součástí akce jsou také profesionální turnaje o velké peníze v různých hrách. Ve videu budete moci okusit atmosféru akce doslovat na vlastní oči a ještě s překvapením na závěr!

 

SDÍLET

žádný

komentář

Na turnaji v Praze řádil Predátor!

datum: 16.11.2012 14:55:26 | autor: smOke_cz | komentáře: 0 | hodnocení: 79% (13 hlasů)

Závěrečný víkend proběhl v Praze v rámci ASUS Roadshow speciální turnaj ve hrách StarCraft 2 a Quake Live, který sponzorovala firma Kingston a její herní značka HyperX. Tato společnost u nás totiž aktuálně představuje nové výkonné paměti s označením Predator, které byly do turnaje exkluzivně věnovány. Jak to nakonec dopadlo?

 


V pátek se ve StarCraftu 2 radoval z vítežstství Jan “Wochtulka” Luhan z týmu Combat Wombats, který dokázal ve finále parádně obrátit výsledek ze stavu 0:2. Sobotní Quake Live turnaj poté ovládl zástupce nEophyte Artem “Needy” Černý.

 

Detailní výsledky naleznete na webu http://www.hitpoint.cz.

SDÍLET

žádný

komentář

Ozone Challenge na For Games

datum: 5.10.2012 15:00:40 | autor: smOke_cz | komentáře: 0 | hodnocení: 84% (11 hlasů)

Během veletrhu For Games proběhla také exhibice v populární hře League of Legends, kterou sponzorovala firma Ozone. Hlavním lákadlem pak bylo vystoupení známých českých hráčů pod vedením Pavla "Mozilly" Klabana, kteří se zde poprvé představili v dresech nového týmu. Návštěvníci si mohli mezi sebou zahrát o drobné ceny a jeden vybraný tým poté odehrál zápas právě s hráči týmu eXtatus o herní myši Ozone Radon. Kromě rozdávání podpisů fanouškům si kapitán našel čas také na následující rozhovor.

 

 

 

SDÍLET

1

komentář

h34D_hUnT3R ovládl HyperX Challenge na For Games

datum: 3.10.2012 18:05:27 | autor: smOke_cz | komentáře: 1 | hodnocení: 75% (11 hlasů)

Na herním veletrhu For Games v rámci ASUS Roadshow exhibiční StarCraft 2 turnaj s názvem HyperX Challenge. K vidění byla hned osmička předních českých hráčů. Ve finále dokázal aktuální šampión ASUS NSL h34D_hUnT3R potvrdit svou aktuální dominanci, když porazil hladce Rikytana 2:0 a odnesl si tak výkonné herní paměti HyperX Genesis s kapacitou 16GB. Mrkněte na rozhovor s vítězem od organizátorů turnaje z portálu Hitpoint.

 

 

SDÍLET

1

komentář

Parádné sestřih z Gamescomu

datum: 12.9.2012 19:14:01 | autor: smOke_cz | komentáře: 1 | hodnocení: 89% (7 hlasů)

Mrkněte na povedený sestřih z největšího evropského herního veletrhu Gamescom očima Flat Erica. ENJOY!

 

 

SDÍLET

2

komentáře

Rozhovory se StarCraft hráči na Gamescomu

datum: 12.9.2012 17:30:29 | autor: smOke_cz | komentáře: 2 | hodnocení: 96% (11 hlasů)

Na uplynulém veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem se domácímu portálu Hitpoint.cz podařilo v rámci turnaje Intel Extreme Masters udělat exkluzivní rozhovory se slavnými světovými hráči {#Ukrajina} Kasem{#Velká británie} DeMusliMem{#Finsko} elfim. Zastihnout se podařilo i nejlepšího českého Zerga {#Česká Republika} DeViLa, který nás reprezentoval v rámci Samsung European Encounter. Příjemnou podívanou!


Rozhovor s Kasem

 

Rozhovor s DeMusliMem

 

Rozhovor s elfim

 

Rozhovor s DeViLem

 

Bonus Game Boy DJ

SDÍLET

2

komentáře

Velkolepá herní show ASUS FINALS za dvěrmi!

datum: 5.6.2012 18:58:44 | autor: smOke_cz | komentáře: 2 | hodnocení: 90% (29 hlasů)

Již tuto sobotu 9. června bude v Brně na velkolepé akci ASUS FINALS slavnostně zakončena třetí sezóna prestižní domácí soutěže v počítačových hrách s cenami v hodnotě přes 80 000 Kč. Po třech měsících dramatických soubojů v populární strategii StarCraft 2 a střílečce Quake Live jsou na programu závěrečné zápasy o třetí místo a velké finále obou her. To vše se tradičně odehraje na pódiu v sále Břetislava Bakaly s kapacitou 300 diváků za doprovodu zkušených komentátorů a projekcí na plátno.  

 

 


9. ČERVNA 2012

Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo nám. 6, 658 78 Brno
GPS: Loc: 49°11′54.324″N, 16°36′9.179″E

 

Návštěvníci budou mít jedinečnou šanci vidět v akci nejlepší domácí hráče a vychutnat si spolu s dalšími příznivci tohoto stále populárnějšího herního odvětví nezapomenutelnou atmosféru, která se dá v mnoha směrech srovnat se světovými turnaji.  

 

 

Součástí akce bude bohatý doprovodný program. Extrémní taktování procesoru s pomocí tekutého dusíku zajistí známé duo českých overclockerů Flank3R a Froxic. Na místě bude své schopnosti předvádět také kapitánka nejlepšího dívčího Counter Strike 1.6 týmu ASUS.Ladies Maiuska. Na výkonných strojích G73 a Tytan od společnosti ASUS budete mít  možnost zahrát si žhavou novinku Max Payne 3, betaverzi populární onlinovky Guild Wars 2, nebo si na volantu zajezdit  oblíbenou závodní hru Dirt 3. Poprvé u nás bude také  k vidění  zbrusu nový herní notebook G75. Chybět nebude stánek s občerstvením, Xbox koutek a možnost zakoupit si oblečení s herní tématikou.

 

Harmonogram

13:00 - 13:30 DOPROVODNÝ PROGRAM A ZAHÁJENÍ
13:30 - 14:00 ZÁPAS O 3. MÍSTO QUAKE LIVE
14:00 - 15:00 ZÁPAS O 3. MÍSTO STARCRAFT 2
15:00 - 15:30 OVERCLOCKING SHOW A DOPROVODNÝ PROGAM
15:30 - 16:30 FINÁLE A VYHLÁŠENÍ QUAKE LIVE
16:30 - 18:00 FINÁLE A VYHLÁŠENÍ STARCRAFT 2

 

Na akci budou probíhat soutěže a slosování o lákavé ceny od partnerů Kingston HyperX, Seagate, SteelSeries, RE-PLAY a dalších. Premiéru bude mít také soutěž Hardware Boss, kde se  vybraní zájemci utkají ve vědomostním kvízu o luxusní grafickou kartu ASUS HD7770. Více informací naleznete na stránkách pořadatelů http://www.hitpoint.cz.

 

Přijďte si užít tuto unikátní herní akci a poznat na vlastní kůži, jak u nás chutná elektronický sport!

ANKETA

Dorazíte v sobotu na ASUS FINALS?

Celkem: 162 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Základní část ASUS Národních lig je u konce

datum: 24.5.2012 16:32:19 | autor: smOke_cz | komentáře: 0 | hodnocení: 91% (19 hlasů)

Na začátku května byla v brněnské herně Velký Špalíček posledním turnajem zakončena základní část ASUS Národních lig ve StarCraft 2 a Quake Live. Hráči si tak rozdělili poslední body a osm nejlepších v obou hrách už bojuje v play off, aby se dokázali kvalifikovat na závěrečnou herní show ASUS FINALS 9. června v Brně. Tam se před zraky až 300 diváků v sále B.Bakaly utkají o ceny v hodnotě 60 000,- a titul národního šampióna.

 

Jak to dopadlo se dozvíte tradične v reportáži a rozhovorech přímo z místa turnajů.

 

Předprodej VIP vstupenek na ASUS FINALS hledejte na http://www.hitpoint.cz/

 

StarCraft 2 reportáž a rozhovory 3. turnaje ASUS NSL3

 

 

 

Quake Live reportáž a rozhovory  3. turnaje ASUS NQL3

 

 

 

Fotogalerii naleznete na Facebooku www.facebook.com/hitpoint.cz

Veškerá videa a rozhovory na Youtube http://www.youtube.com/hitpointcz

 

SDÍLET

žádný

komentář

Reportáž z 2. turnaje ASUS Národní ligy 3

datum: 14.5.2012 13:56:58 | autor: smOke_cz | komentáře: 0 | hodnocení: 92% (13 hlasů)

V dubnu pokračovala v Brně druhým turnajem základní část probíhající sezóny ASUS Národních lig v Quake Live a StarCraft 2. V turnajích se opět představila absolutní domácí špička. V obou hrách se navíc letos poprvé objevili také úřadující šampióni loňského ročníků Kryštof "Krysa" Černý a Jan "Rikytan" Kusák.

 

 

Favorizovaný Kryštof "Krysa" Černý dokázal podle předpokladů dokráčet bez větších problémů až do finále Quake Live, kde narazil na vítěze úvodního turnaje Václava "forst3na" Chmelu. Hráč NecroRaisers dokázal předvést bojovný výkon, hlavně na druhé mapě Furious Heights, kde podlehl až v prodloužení. Nic to však nezměnilo na faktu, že si Krysa výsledkem 3:0 odnesl z turnaje zlato a finanční hotovost 1500,-.

 

 

Ve StarCraftu se musel dvojnásobný šampión NSL Jan "Rikytan" Kusák smířit jen se 3. místem. Vítězství dokázal obhájit reprezentant eXtatus Tomáš "Harpner" Bruštík, který se ve finále opět střetnul s rivalem z eSuby Tomášem "PredYm" Pospíšilem. Tentokrát mu ale nedal příliš šanci a po třech mapách se opět radoval ze zlaté medaile.

 

Fotogalerii naleznete na Facebooku www.facebook.com/hitpoint.cz

Veškerá videa a rozhovory na Youtube http://www.youtube.com/hitpointcz

SDÍLET

žádný

komentář

Videozáznam finále ASUS NSL3 LAN #1

datum: 26.4.2012 22:23:28 | autor: smOke_cz | komentáře: 0 | hodnocení: 88% (18 hlasů)

Přinášíme vám videozáznam také komentovaného streamu finálového StarCraft 2 zápasu na Hitpoint TV mezi eSuba.PredYm a eXtatus.Harpnerem na 1. turnaji základní části ASUS Národní StarCraft ligy 3 v brněnské herně Velký Spalíček ze dne 1. dubna. Podívejte se, jak hrají profíci a komentuje šílenec! ;)

 


eXtatus.Harpner vs eSuba.PredY


1. mapa

 

2. mapa

 

3. mapa

 

4. mapa

 

5. mapa

SDÍLET

Videa

VIDEA V BLOGU

Zajímavá, vtipná, krátká videa
Zpravodajství z nejdotovanější domácí soutěže v PC hrách, kde bojují nejlepší hráči populární strategie StarCraft 2 a legendární střílečky Quake Live o atraktivní ceny.
* Založen: 28.3.2012 15:42:26
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 20 889
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist