Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Wast Mini Edition

Wast Mini Edition

žádný

komentář

Borderlands 2 nejnovější video z chystané hry

datum: 11.4.2012 16:56:09 | autor: Wast | komentáře: 0 | hodnocení: 95% (24 hlasů)

Borderlands 2 je chystané pokračování střílečky, jenž hráčům nabídla nevšední mix RPG s FPSkou. Vše zabalené v cel-shadingové grafice, jenž někomu sedla více, někomu méně. Borderlands se právem stala hitem a v jejím otevřeném světě bylo spousta úkolů k plnění a poměrně i hodně akce. Některé přestřelky docela slušně gradovali. Později vyšla i čtyři poměrně kvalitní DLCéčka.

 

 

Ve hře bylo nekonečné množství zajímavých a spousta vylepšujícího vybavení. Borderlands 2 jde ve stopách prvního dílu a vývojáři slibují ještě více zábavy a prostě všeho. Ono taky nový svět má být asi třikrát větší než v případě prvního dílu! Opět se ocitnete na planetě Pandora. Prostředí budou daleko více různorodá než jak bylo v jedničce. Projdete a projedete (dopravní prostředky chybět nebudou)  se po ledových pustinách, přes pouště, skalnaté kaňony až po husté džungle. Zbraní je bude také mnohem větší množství a budou mnohem různorodější. Novinkou bude držení dvou kvérů obouruč.

 

 

 

Objeví se i zbrusu nová povolání. Nebude chybět zábavný kooperativní multiplayer. Chystaných novinek bude více.Všichni ale víme, jak takové sliby můžou dopadnou. Myslím si, že u Borderlands 2 můžeme slibům věřit. Vývojářského studia Gearbox je velice zkušené a dobře ví co dělá. Už demo hry, které autoři předvedli na veletrhu Gamescom 2011 v německém Kolíně ukázalo slušnou kvalitu hry.

Nyní se objevilo nové gameplay video, které ještě více poodhaluje chystaný druhý dí.


SDÍLET

6

komentářů

Bubák ACTA znovu straší českou internetovou scénu

datum: 10.4.2012 14:23:03 | autor: Wast | komentáře: 6 | hodnocení: 94% (26 hlasů)

ACTA - Anti-Counterfeiting Trade Agreement je chystaná Obchodní dohoda proti padělatelství. Kolem této kontroverzní smlouvy se v poslední době rozvířila obrovská diskuse. Na jedné straně je silné lobby, podporované hlavně z USA, které chce ochránit autory tzv. duševního vlastnictví. Na druhé straně všichni ti kteří ji chápou jako jisté ohrožení svobody projevu na internetu. Na čemž se všichni shodují je fakt, že model ochrany duševního vlastnictví je v 21. století prostě dávno překonaný.


Cílem ACTA je zlikvidovat ilegální distribuci a používání produktů, které jsou chráněny takzvaným copyrightem. Týkat by se to mělo hlavně Torrentů, serverů na sdílení dat typu dnes už uzavřený Megaupload či známé Pirate Bay, Rapidshare . V ohrožení je také nejznámější český server pro uložení a následné sdílení dat ULOŽTO.cz.
Podle české pirátské strany je to ze strany ACTA drsný a direktivní způsob vynucování kopírovacího monopolu. Postavit tato práva nad právem obyčejných lidí a jejich vzájemnou komunikaci na netu. Zajímavé je že v zemích kde je kopírování a třebas i přístup k ochraně patentů benevolentní (např. Čína) je na to ekonomika daleko lépe. Je to asi tím, že lidově řečeno na zákony mnohem více kašlou než my a mají z toho obrovský finanční profit.
Ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba dnes po setkání se zástupci z obou znesvářených táborů ohlásil, že smlouvu nechají přezkoumat ústavním soudem zda je v souladu s českým právem. Česko počká s údajnou ratifikací na rozhodnutí Evropského soudního dvora kam smlouvu ACTA k posouzení zaslala Evropská komise. Jde o to, zda dohoda ACTA není v rozporu z ochranou duševního vlastnictví a právy jednotlivce. Vyhráno tedy není ani na jedné ze dvou stran stojících proti sobě. Bubák ACTA nás všechny bude strašit ještě asi hodně dlouho. Kdo ví jak to celé dopadne...


Zdroj: TV ČT24

SDÍLET

5

komentářů

Moorhuhn ...zastřel ty slepice !

datum: 6.4.2012 14:50:45 | autor: Wast | komentáře: 5 | hodnocení: 96% (39 hlasů)Dnes si tu připomeneme legendární free serii Moorhuhn.
Moorhuhn je velice jednoduchá a o to více návyková hra s vysokou hratelností. Patří sice do kategoie arkádových hříček, kde máte na výběr pouze jeden jediný level. Ten se odehrávajícím se v nějaké 3D krajince. K dispozici je jen jedna zbraň a tou je brokovnice a slepice, mnoho slepic. Zbraň není ve hře vidět nahrazuje ji zaměřovací křížek.Body jsou za každou za sestřelenou slepici a to dle její velikosti nebo rozstřelením různých rozbitných objektů.

 Moorhuhn vznikl již před lety v r. 2000 v malé vývojářském studiu Phenomedia AG v Německu jako malá free reklamní hra na whisky. Jednoduchost se hráčům líbila a tak nebylo divu, že hra měla obrovský úspěch a tak vývojáři hru ještě vylepšili.
Takto vznikla už např. upravená verze Moorhuhn 2 - Winteredition, jenž slepice převlékla do zimního slušivého kabátku. O něco později přišla na svět Moorhuhn 3, hru si během prvního týdne po vydání stáhlo do PC jen v Německu na 1 700 000 lidí!
Z Moorhuhnu se stává fenomén...

 Bohužel se do hry následně zapouští kořeny komerce a vývojáři začali vypouštět spousty dalších her na podobné téma. Vedle slepic vývojáři do hry přidali později i kachny. Hry však nepřinesly žádné zásadní změny.Kvalita navíc trošku utrpěla a ze hry se stala ryze komerční záležitost za peníze. Dále vyšla také jako např.závodní arkáda Moorhuhn Kart, kovbojka Moorhuhn Wanted a nebo jako adventura, ale už jen ve formě dema. Dokonce na téma se objevila i webovka Moorhuhn Combat.


Druhy her:

Moorhuhn 1.0
Moorhuhn X 1.1
Moorhuhn 2 V1.1
Moorhuhn 3
Moorhuhn Winter Edition
Moorhuhn Wanted 1.0
Moorhuhn Piraten - demo
Moorhuhn Kart 1+2
Moorhuhn Soccer
....další

Některé si můžete stáhnou zde:

http://www.slunecnice.cz/hry/moorhuhn/

 

Časem se objevilo množství různých napodobenin hry jako Wespenjagd Plus, Henkiller,War V4 a různých těch Chickennátorů a pár dalších. Už to ale nebylo ono, originál se jim nepodařilo překonat.

SDÍLET

3

komentáře

O náhodě

datum: 2.4.2012 11:02:44 | autor: Wast | komentáře: 3 | hodnocení: 92% (15 hlasů)

Náhoda je jeden z nejzvláštnějších přírodních jevů. Nelze ji předvídat. Nelze se na ni spoléhat. Lidé náhodu nedoceňují. Ale je to právě náhoda co hýbe celými lidskými dějinami a nejen to. Hraje důležitou roli i v našich životech. Všechno je náhoda. Naše početí a i takové láska je věc náhody. Náhodou někoho potkáte a vaše cesty se setkají. Vše díky náhodě fungující na obou stranách. Ale náhoda může být i blbec. Jsou i špatné náhody. Hlavní je aby jich nebylo moc. Chce to zkrátka trochu štěstí, ale to ovlivňuje zase náhoda. Vesmír je plný náhod a náhodně vznil život na této planetě. Náhodou vyhynuli i dinosauři. Říká se ale, že nehoda není náhoda...

 

   


Vše ale není pouhá náhoda co řídí náš život. Naštěstí... Každý si svůj osud píšeme sami. Všichni jsme vzájemně propleteni a naše životy dohromady tvoří obrovské puzzle. Některé dílky z něj upadnou, ale rány hned zaplní jiné, nové. Ne všechny jsou dobré a tak je na každém z nás aby jsme si vybrali ty správné, které perfektně zapadnou a později,  časem se z nich stanou třebas naší přátelé. A co ti špatní? Nepřátelé? Bez nich by to nebylo (náhodou) zkrátka ono.

Náhodou jste do dočetli až jsem. Ach ta náhoda...

 

SDÍLET

1

komentář

Rayman Origins hlásí příchod na PC

datum: 29.3.2012 14:47:43 | autor: Wast | komentáře: 1 | hodnocení: 90% (18 hlasů)

 

 

Nazdar, váš starej známej Rayman vám hlásí návrat, dorazím co nevidět na PC v nové francouzské hře Rayman Origins od Ubisoftu. Nebudu sám a se mnou příjdou i moji dobří kámoši Globox, Bubble Dreamer, Teensies a celej další zástup dalších postaviček, které si určitě zamilujete. Však oni už se na vás taky moc těšej. Čeká na nás spousta překážek a různých nepřátel a bossfightů. Bude to mazec a vše starém dobrém ve 2D pohledu v pestrobarevné grafice.

 


 

Hlavní je, že vám tu slibuju kopec parádní zábavy a o to taky přece ve hrách jde. Já a moji společníci budou mít opět zvláštní schopnosti, jo trochu vám ze začátku slevíme z obtížnosti, to aby jste se zas tolik netrápili. Časem se ale zapotíte hošánkové...Hlavně užijte si s námi hodně srandy.

 


 

Zatím vám slíbiji mnohem lepší grafiku než na jakou jste dosud v mých hrách viděli a tak bacha, aby vám nevypadly oči z důlků,to by mě mrzelo.Dál velkou porci misí, celých šedesát levelů, více akce no a prostě všeho u čeho jste minule remcali. Jó pobavíte se námi pěknejch pár hodin, tak vše poctivě dávkujte, to jako aby jsme vám nelezli až moc na nervy. Já už musím letět, jdou po mě právě nějaký potvory a tak zas bude mela.

 

Váš kámoš Rayman


 

SDÍLET

žádný

komentář

Akce Numen: Contest of Heroes - hrajte zadarmo !

datum: 4.2.2012 18:40:02 | autor: Wast | komentáře: 0 | hodnocení: 87% (17 hlasů)

 

Herní pořad RE-PLAY (Prima COOL) slaví první výročí svých narozenin a při té příležitosti se rozhodli, že každému, tedy tomu kdo to stihne, věnovat zdarma PPGéčko Numen: Contest of Heroes od českého studia Cinemax.

 

 

V českém RPG Numen: Contest of Heroes se podíváme do dávných dějin evropských civilizací. Přesněji řečeno do časů antického Řecka. Po pravdě, antická doba tu v Numenovi hraje jakousi kulisu, kde se celé antické RPG odehrává. Nutno poznamenat, že docela pohlednou.

 

    


Příběh hry se točí kolem ztraceného srpu Titána Krona. Zkrátka někdo ho ukradl a vy se svým hrdinou/hrdinkou se jej vyrazíte hledat. Bájnou zbraň je potřeba najít za každou cenu a do všeho se zamíchá i devět bohů z bájné hory Olymp.

Přesto, že vrcholek hory je stále zahalen hustou mlhou, nelení a každý do boje za získáním srpu vyšle svého hrdinu, kterého bude podporovat. Přijde tedy čas, kdy i váš hrdina si vybere svého boha a dlouhá cesta plná rozličných dobrodružství, bojů s bájnými zvířaty, i celé řady soubojů, může začít.
Poměrně slušný a pro příznivce historie i atraktivní příběh, ve mně evokuje dávné časy povinné školní četby knihy Eduarda Petišky- Staré řecké báje a pověsti. Je to už starší knížka poprvé vyšla v roce 1958 a tehdejšímu režimu nijak zvlášť nevadila a tak si našla svou cestu mezi tehdejší mládež. Tím i ke mně.


    


Ti starší si tu jistě a rádi vzpomenou na film Souboj Titánů (Clash of the Titans, 1981 USA). Pozor dnes při jeho hodnocení musíte přihlédnout i k tehdejší technické úrovni triků. Před 28 lety to byl veliký hit a hlášku „Vypusťte, Krakena !" a nebo plechovou sovu Bubo znalo tehdy každé dítě. Těm o hodně mladší a hlavně hráči RPG si vybaví jinou hru, Titan Quest. Což byl velice povedený „klon" Diabla v pohledné grafice.

 

Český Numen je dobrá hra a tak pokud jste ji nehráli je tu šance to napravit.

Hodně štěstí.

 

Proto neváhejte a přihlašte se o něj na http://re-play.cinemax.cz/


Upozornění:licenční klíče jsou již rozdány, doufám, že nabídku někteří využili !!!

SDÍLET

žádný

komentář

Větší herní novinky: Renegade X: Black Dawn - FPS akce zdarma !

datum: 31.1.2012 19:31:48 | autor: Wast | komentáře: 0 | hodnocení: 90% (31 hlasů)

 

 

Zdravím všechny a opět tu mám pro vás jednu herní novinku. Když jsem se ve své nové řadě Malých herních novinek rozhodl, že se zde na nekonečném blogu snažit upozorňovat na zajímavé herní novinky ani ve snu by mě nenapadlo co čas přinese za obra. Tentokrát tu mám nemám pro vás nějakého mrňavého prcka, ale hru rovnou o velikosti téměř 4 GB! Proto dnes ta malá změna v názvu článku.

 Moje volba padla tentokrát na čerstvý, teprve včera vydaný, nezávislí projekt - akci Renegade X: Black Dawn od studia Totem Arts.Jde o hru která je zdarma ke stažení (freeware) a pohání ji volně šiřitelný Unreal 3 engine. Což samo o sobě ještě neznamená nic moc. Podobných projektů běží na něm více. Jenže tady jde o akci, jejíž autoři se inspirovali slavnou RTSkou Command & Conquer: Renegade. Střílečka Renegade X tak má v sobě i  prvky z RTS a hráč si v ní zahraje za dvě rozdílné frakce, každá má své speciální zbraně a vozidla.

 

 

 

 

 

Renegade X: Black Dawn není hra nijak dlouhá. Celá singleplayerová kampaň o 10 misí zabere bohužel pouhé dvě hodiny hraní. O zábavu na jeden jeden mrazivý věčer je tak dobře postaráno. Berte ji ale jako přípravu na multiplayer, který autoři už chystají a bude též ke stažení. Snad se ho za nedlouho dočkáme a hru si zapaříme po síti.

 

Minimální nároky na HW:


Procesor 2.0 GHz, 2 GB RAM, grafická karta se 256 MB
Shader Model 3. Běží na Windows XP SP2, Windows Vista a 7.
Pozor nainstalovaná hra zabere 4 GB místa na disku.

 

 


 

Hru stahujte z odkazů, které najdete na http://renxgame.com/.

 

Přeji příjemnou zábavu a zase někdy s nějakou zajímavou herní novinkou nashledanou.

 

 

Zdroje: různé internetové stránky a renxgame.com.

 

SDÍLET

5

komentářů

Level ...druhá cesta do pekla

datum: 13.1.2012 12:52:23 | autor: Wast | komentáře: 5 | hodnocení: 85% (41 hlasů)

 

Posledních dobou (vlastně už pár let) sleduji, jak se  pomalu blíží konec éry papírových herních časopisů.

Co si tu budeme namlouvat, v podstatě redakce Levelu a Score neustále bojují o vlastní přežití. Bojují tvrdě, chápu. Je mi také jasné, že běžný čtenář nemá možnost odhalit celkovou strategii toho či onoho časopisu. Tedy to jak to tam chodí. Množství z toho zůstane samozřejmě z obchodní strategie vydavatele utajeno. Čtenář se tak  dozví jen to, co oni chtějí.
Poznamenám, že jako herní patriot pravidelně kupuji dlouhá léta oba, Level i Score.


Ale k jádru věci.
Problémový časopis je momentálně Level.
To, že bez nějakých cavyků zdražil na 260 Kč je v době krize a zvyšujícího se DPH možná i nutnost. Jenže stalo se tak před koncem roku kdy DPH bylo ještě to staré. No budiž. Desetikačka nikoho nezabije. DPH se zvýšila o 4% procenta a to zhruba odpovídá oněm 10Kč.


Jenže přišla znenadání i další pod pásovka.
Level 213 je v příloze chudší o jedno DVD.
Příloha s videama byla definitivně zrušená. Šéfredaktor Levelu Michal Křivský nám čtenářům láskyplně v úvodníku vysvětluje jak slýchali požadavky, aby videa byla v HD kvalitě. Bohužel o Blu-ray mechanikách běžně v počítačích si můžeme ještě nechat dlouho zdát ... A tak je nenapadlo nic jiného než rubriku videa zrušit a tím ochudit přílohu (již už tak dost drahého) časopisu o jedno dívko. Video DVD přílohu přesunuli do neveřejné sekce na webu, kde si je po zadání kódu z časopisu můžete videa v HD spustit a i stáhnout. Jenže nastala nějaká technická chyba a služba nefunguje. Prý ji opraví..

 

Jenže se hned nabízí otázka:

Proč sakra nedali na ono nyní údajně přebytečné DVD něco jiného?

A další ...
Proč tam nedali tolik oblíbené modifikace?

Co se stane až plná hra bude na dvou DVD?
Celá jejich modernizace a odlehčení jak tomu říká pan šéfredaktor,

je prach sprostá křivárna. Výsměch všem věrným čtenářům a zákazníkům.

Tedy všem těm, kteří časopis "zatím" kupují.
Jediným výsledkem, je to že se redakce Levelu snaží zoufale ušetřit blbých pár kaček.


Protože právě tolik je stálo ono zrušené jedno DVD.
Zrušení jednoho DVD je pro Level krok o dobrých pár let zpět.
Bohužel papír Levelu je stále velice nekvalitní. Je už při prvním otevření časopisu zvlněný a křehký. Snadno natrhne. To jak moje sbírka Levelů bude vypadat za pár let nechci ani odhadnout.
Časopis přitom stojí podobně jako nějaká knížka.
Možná jedině na tom pozitivní je, že ze vzniklé situace bude profitovat jeho úhlavní konkurence, časopis Score.

 


 

Na závěr poznamenám, že i v časopise Score došlo před časem také k jistým úsporám. Obětí se stal plakát. Ten se ale dá oželet. Důvodem může být i příznivější cena Score, která je 199 kč.

 

Redakci Levelu bych k nářku nad jeho nízkou prodejností snad jen připomněl ...

 

Staré přísloví:
„Dobré zboží se prodává samo."

 

 

Přečtěte si též mé starší články:

Level ...cesta do pekla

Score 200 ... jubilejní dvousté číslo

SDÍLET

9

komentářů

Jak na blog ???

datum: 8.1.2012 9:52:35 | autor: Wast | komentáře: 9 | hodnocení: 88% (56 hlasů)

 

1.Námět

Námětů na blog je všude spousta, stačí jen sledovat dění kolem sebe.
Nebojte se co zaujme vás a o tom se píše nejlépe, určitě zaujme i druhé. Případně se nebojte rozvinout námět, nebo myšlenku někoho druhého, kdo plně nevyužil potenciál tématu.


2.Grafická úprava

Odstavce, vhodné písmo, obrázky, videa, - prostě dbát na konečnou úpravu blogu tak, aby to ladilo oku čtenáře. Na internetu platí nepsané pravidlo pokud stránka a je jedno jestli na ní je recenze, článek či klasický blog nezaujme čtenáře do 3 vteřin tak klik a odchází jinam.


3.Logo

Snažte se, aby svou atraktivností upoutalo čtenáře na první pohled.
Pěkné logo se dá vytvořit i v běžně dostupném malování ve Windows.
Zkušenější vytvoří pěkný obrázek do loga např. ve free prográmku GIMP 2.6.11, který snadno najdete ke stažení na internetu např. zde.
Chce to jen mít trpělivost a pohrát si barvou, odstínem, kontrastem a dalšími funkcemi tohoto vynikajícího grafického editoru.


4.Pravopis
Snažte se, aby bylo v blogu co nejméně chyb.
Jsme lidé, sem tam nějakou tu chybičku udělá každý.
Pěknému a zajímavému blogu spousta hrubek nesluší.

Jsme Češi a pokud píšeme česky, tak háčky a čárky jsou naprostá povinnost.

Blog není SMSka.


5.Kopírování - opisování

Nesnažte se kopírovat a opisovat, ať už odkudkoliv.
Sklidíte jen a jen zasloužilý posměch.
Hlavně se nic nenaučíte. Všímejte si jak to dělají druzí a snažte se něčemu přiučit, ale proboha jen nekopírujte. Snažte se být originální. Pokud autor opíše blog například z knížky pozná se to tak, že jednak má výkonostní skok. Což znamená, že před tím psal blbiny a najednou z čista jasna napsal mega pecku. A pak tam také není napsán žádný jeho názor a nebo také chybí úvod, či naopak závěr.


6.Kde hledat nápady - archiv, knihy, internet, sledujte co se děje kolem vás ...

Hledejte nápady všude. Velice vhodné a účinné je číst knížky, a vést si archív ač to mnohým bude připadat jako staromodní přežitek. Např. výstřižky ze starých časopisů,  které by jinak skončily v lepším případě dávno ve sběru. Tedy pokud nemáte geniální pamět a vše si nezapamatujete.


7.Čas

Všechno má svůj čas a tak se snažte se svým blogem trochu pohrát.
Ať vypadá trochu k světu! Blog si můžete napsat i jak to běžně dělám já - do zásoby. Pak je postupně vydávat, hodí se to, protože ne vždy, najdete chuť a čas na psaní blogu.


8.Strategie

Využívejte jí, dbejte na akčnost a aktuálnost blogu. Všímejte si v kalendáři i výročí datumu a pod. Zároveň nedávejte své blogy příliš často, každý nemá na to, udělat denně jeden dobrý blog. Dávkujete je. I dobrý autor se může svým čtenářům tzv. přejíst.


9.Spolupráce

Pokud chcete psát blogy a jste trochu nejistí. Snažte se spojit s někým druhým do redakce. Je to k prospěchu věci, nikdo neumíme všechno!
Opět platí, že to musí být svobodná spolupráce. Vhodné je mít společný názor na věc, případně být ochotný dát na dobrou radu druhých.


10.Chování a vystupování na blogu

Jde o to chovat se na blogu slušně a vystupovat tak. To i přes kritiku, nenechat se vyprovokovat ke zbytečným hádkám. Držte si nadhled, jo občas musíte zatknout zuby. Nebojte se pochválit konkurenci. nebo jí pomoci. Snažit si držet dobré vztahy s komunitou, s adminy atd. Neznamená to okatě lézt někomu hned do zadku. Snažte se být užiteční i když nepíšete. Když už nepomáháte, tak alespoň neškoďte svým jednáním druhým. Važte si práce druhých, kdo si to vyzkouší ví, že to není tak lehké napsat úspěšný blog.


* Pokud chcete, aby váš blog vynikl nad ostatními musíte dát do něj i své srdce.

SDÍLET

1

komentář

Malé herní novinky: Bust-n-Rush ... ježíšmarjá, robote utíkej !!!

datum: 16.12.2011 14:44:19 | autor: Wast | komentáře: 1 | hodnocení: 94% (26 hlasů)

 

 

 

Zdravím všechny a opět mám pro vás jednu zajímavou malou herní novinku. Dnes moje volba padla opět na nezávislý projekt, který by mohl snadno uniknout vaší pozornosti. Samozřejmě ke škodě. Hra je to totiž skutečně zajímavá. Tentokrát pro vás mám malou, zajímavou third-person akci  Bust-n-Rush.  Gameska je to poměrně neobvyklá  a řádí se do žánru „runner games", což se dá přeložit do češtiny  něco jako běhačka.  O co v ní jde?

 

    

 

Autoři z Techtonic Games připravili pro hráče nevšední zběsilou jízdu po nekonečných úrovních několika zajímavých planet. Čeká na vás veliká výzva, kde svou roli hraje i boj o přežití a rozbíjení téměř všeho, co se vám dostane do cesty.

Pozor, není to zdaleka vše.

 


 

Ocitnete se  v roli futuristického robota jménem Kovo jehož cílem je doběhnout na konec úrovně a cestou porozbíjet nějaké ty šutry, přeskočit spoustu překážek,  nasbírat bonusy a splnit nějaký ten zadaný úkol. Robot je tzv. Steamrollers, což je běžec řítící se různými ulicemi, tunely, ale i volným prostorem ve vesmíru.

 

 

 

Hra je rozdělena na tři světy, které  se průběžně generují a tak nehrozí, že  s robotem poběžíte a dvakrát stejnou trasu. Cesta to nebude nijak snadná mimo rozbitných balvanů se vám do cesty postupně postaví celá řada překážek z různých materiálů. Od rudě žnoucích kamenů, po kov a dokonce dojde i na tekoucí, rozžhavenou lávu. Obtížnost hry se bude postupně zvyšovat a dojde i na běh po kamenných mostech a římsách ze kterých můžete velice snadno spadnout. Pokud úroveň nedokončíte musíte začít úplně od začátku. Po dokončení úrovně vás čeká odměna ve formě bodů a taky Kovo vám předvede svůj vítězný taneček.

 

 


Zpracování  Bust-n-Rush  se celé nese vkusném a i povedeném celshadovaném hávu. Ačkoliv hra vypadá jako když běží na Unreal enginu 3 autoři pro její pohon použili Unity engin. Mě osobně grafické zpracování připomnělo očkovou hitovku Borderlands. Starším hráčům možná připomene adrenalinovou, dávnou hitovku Lost Vikings od Blizzárdů.

 

V Bust-n-Rush ale více než na nějaké logice úkolů zaleží na šikovnosti a vašem postřehu. Hra totiž později nasadí  tak zběsilé tempo, kterému by nestačil snad ani sám sprinter Usain Bolt. 

Ovládání hry je na klávesnici a je poměrně jednoduché. Pro pohyb tlačítko W pro zrychlení,S na zpomalení,A a D na vyhýbání a mezerník pro skok.


 Rychlost ale není vše čeho si dosyta užijete. Hra má hned několik hratelných módů  od klasické výzvy Challenge až po nikdy nekončící mód Endless. Jinak příběh Bust-n-Rush  evidentně stojí v pozadí a jen připomenu, že se vše točící se okolo genetického inženýrství, které se tak nějak zvrtlo. No jak jinak taky, že ?


Hra má demo,  které má 107.15 MB a tak není problém si ji zdarma vyzkoušet.

 

Stahujte ho zde:

http://www.techtonicgames.com/bust-n-rush/


HW nároky:

Procesor 2.0 GHz dual core, 2 GB RAM, grafická karta s 256 MB ATI Radeon HD 5700 a nebo NVIDIA GeForce 9800 GTX. Běží na Windows XP, Vista a 7.


Co dodat na závěr?


Bust-n-Rush je povedená hra se zajímavou hratelností.


 

 

Zdroj: různé stránky, youtube a hraní hry.

SDÍLET

Videa

VIDEA V BLOGU

Zajímavá, vtipná, krátká videa
BlogyProfil blogu
* Založen: 1.9.2010 8:56:33
* BlogRank: 1,27
* Přístupů: 77 648
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist