Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

game park

game park

1

komentář

Ninja Assassin (CZ) 2009

datum: 30.3.2010 7:52:11 | autor: stepanka2008 | komentáře: 1 | hodnocení: 76% (22 hlasů)

Hlavním hrdinou filmu je Raizo , jeden z nejsmrtelnějších nájemných vrahu na světě. Klanem Ozunu, tajnou společností, jejíž existence je považována za mýtus, je z dítěte z ulice přeměněn na trénovaného zabijáka. Když je však jeho přítel klanem nemilosrdně popraven, Raizo uteče, aby se v ústraní připravil na vykonání pomsty. Tak se podivejte a uvidite samy zda se vám to bude líbit nebo ne

ANKETA

libi se vam upoutavka

ano
ne

Celkem: 84 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

ROK 2012

datum: 30.3.2010 7:42:52 | autor: stepanka2008 | komentáře: 2 | hodnocení: 74% (21 hlasů)

                      ROK 2012

ROK 2012 JE O TOM ZE NASTANE KONEC SVETA.FILM VYPRAVI O TOM ZE JEDEN ZE NASTANE KONEC SVETA DNE 21.12.2012 A TO SE STANE ABYCH NAPOVEDELA VE FILMU SE ODEHRAJI MNOHE VECI NASTANE TAM ZEMETRESENI O SILE ASI10.5 STUPNU RACHTEROVY SKALY BUDE PADAT CELE MESTO A NAKONEC HO I ZAPLAVI JENZE CINANE POSATVYLY ARCHY PRO LIDI KTERE SE MOHOU ZACHRANIT JENZE MOC LIDI SE NEZACHRANI TAK PROTO NA NIC NECEKEJTE A RYCHLE SE BEZTE PODIVAT NA FILM

ANKETA

VIDELY JSTE UZ TENTO FILM

ano
ne

Celkem: 79 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Superstars V8 Next Challenge Gameplay

datum: 8.3.2010 7:45:23 | autor: stepanka2008 | komentáře: 0 | hodnocení: 71% (33 hlasů)

superstars v8 next challange

 

je tu zbrusu nova automobilova hra pro vsechny milovniky zavodnich aut zde mala upoutavka josut ozavodni auta pripadato jako f1 josu to super auticka mozna je uz nekod ma nebo ne ale urcite se snimy zabavite je to kvalitni automobilova hra doufam ze ji bude take hrat preji prijemnou zabavu

ANKETA

budete hrat tuto pc hru

ano
ne

Celkem: 79 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

5

komentářů

PIŠKVORKY nebo POKR

datum: 4.3.2010 7:29:15 | autor: stepanka2008 | komentáře: 5 | hodnocení: 54% (51 hlasů)

PIŠKVORKY NEBO POKR

AHOJ ZDRAVÍM VŠECHNY DO NAHLEDL NA MUJ ČLANEK

MŮJ ČLÁNEK JE O POKRU A PIŠKVORKÁCH.

JAK KAŽDÝ MŮŽETE VIDĚT ZDE NA GAME PARKU SE HRAJI JAK PIŠKVORKY TAK POKR JO TO MOC OBLIBENÁ HRA SNAD  VŠECH HRÁČŮ.JENŽE KAŽDÝ ZVÁS MÁ OBLIBENOU JINOU HRU BUD JE TO POKR A NEBO JSOU TO POŠKVORKY.JÁ SAMA RADSI HRAJU POKR I KDYZ UZ JSEM TAK MOC PROHRALA A CO VY JAK SE VÁM VEDE.TADY MATE MALOU UKAZKU  Z POKRU DOUFAM ŽE SE VAM BUDE DOBŘE DAŘIT JAK VE HŘE POKR TAK I VE HŘE PIŠKVORKY

ANKETA

CO MÁTE RADŠI

Celkem: 118 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

O vesmírném prostoru.

datum: 5.2.2010 13:20:17 | autor: stepanka2008 | komentáře: 2 | hodnocení: 43% (27 hlasů)

O vesmírném prostoru.

Není pochyb o tom, že vesmír je svým způsobem náš domov. Já vím, můžete namítnout, že je tím zem, ale zem bez vesmíru by nemohla existovat. Vesmír je pro nás velmi důležitý atribut našeho fungování a stačí, aby se na jeho zatím bezchybném fugování něco málo změnilo a jací jsme byli, že ano? Náš život je v podstatě nicotností a přesto každý máme v sobě svůj vlastní kousek z té všehomíry. Čím více člověk proniká do tajů prostoru, tím více si uvědomuje, jakými malichernostmi si otravuje život.
Hloubaví lidé se ode dávna se zabývali tím, co je vlastně ve vesmíru, z čecho se skládá... Zda z něčeho, či z ničeho... A mezihvězdný prostor je tak obrovský, že nějaká ta planeta či hvězda jsou jen jeho tečkami... A tak si lidé za ty tisíce roků vymýšleli spoustu teorii o tom, co tam vlastně je. A tak vznikly teorie o "jsoucnu", o "plénu", o "světlonosném éteru", o "kvantovém éteru a kvantovém vákuu". Asi je těch teorií daleko víc, ale je zbytečné je vyjmenovávat, protože všechny drhnou na tom, že nepočítají s existencí antihmoty jako jediné substance, která je téměř rovnoměrně přítomná v celém vesmíru. Já vím, tvrdím to jen já, pro mnohé pokračovatel v díle Járy Cimrmana, ale člověk se nesmí bát nikdy jít se svou kůží na trh, protože pokrok často vzniká na bázi zdánlivě bláznivých nápadů.
Antihmota, i když je na hmotě téměř fyzikálně nezávislá, přece jen nějaké interakce s hmotou vyvolává a z nich právě i vyplývá třeba základní omyl vědců o existenci takzvané "temné hmoty". Zatím co černé díry jsou ve vesmíru skutečností a mají v něm v podstatě vyrovnávací funkci. Myslím si, ře ty černé díry jsou svým způsobem pro hmotný vesmír, pro jeho stavbu a život, nesmírně důležité.
I normálním životě, když něco přeteče, musíme to odsát.. No a naši politici, co už těch černých děr vyrobili.. I na vývoz..
Antihmota pro svůj informační charakter musí být ve vesmíru rovnoměrná, musí tvořit tu zvláštní "chvějící se plazmu", aby mohla přenášet a ukládat informace v okamžitém čase. Nemá na ni vliv ani jakákoliv černá díra, záření či žár hvězd a je, až na menší vyjímky, k projevům hmoty inertní. Až se jednou lidé naučí jen maličkou část z její rozsáhlosti využívat, pak teprve pochopí své možnosti.

SDÍLET

2

komentáře

vlci a vlkodlaci

datum: 5.2.2010 13:18:59 | autor: stepanka2008 | komentáře: 2 | hodnocení: 50% (21 hlasů)

Vlci a vlkodlaci

Mám ráda vlky. Jsou to nádherná zvířata.

Ale jejich způsob lovu - ve smečkách-, zpravidla úspěšný a podobné nahánění kořisti u vlků i lidí , dalo zřejmě vzniknout rituálům, při nichž si lidé v době kamenné na sebe před lovem oblékali vlčí kůži v naději, že jim pomůže při lovu.
Nahlédneme-li trochu do historie, vlk / šakal nebo kojot / jsou k vidění často. Kapitolská vlčice odkojila zakladatele budoucího Říma, vlk a vlčice byli starými božstvy Etrusků....
U Germánů byl vlk výrazným atributem boje a války, shlížel se v něm i Hitler. Když mu jeho fena vrhla štěňata, nejoblíbenější dostalo jméno Vlk. Upozorňoval i na to, že jeho jméno Adolf vzniklo spojením slov Altha a Wolf, což znamená vznešený vlk. I některé jeho hlavní polní stany nesly vlčí jména : Vlčí soutěska, Vlčí doupě, Vlkodlak.....Jednal jako vlk .....zákeřně, lstivě, nevypočitatelně. Vlk se nikdy nevzdává.

Před několika staletími se věřilo, že existuje přeměna některých lidí ve vlka a to zvlášť při úplňku. Dokonce čarodějnice se sjížděly na svá shromáždění na vlcích a pak se samy ve vlky proměňovaly, aby napadaly lidi i zvířata. Věřilo se i , že když vlkodlak umírá, přeměňuje se opět v člověka. Tyto pověry byly často zneužívány k šíření trestných činů.

Existují ale i skutečné případy lykantropie, tedy lidí, kteří se stali vlky. Smyšlené postavy Tarzana a Mauglího poukazují na případy skutečných osob, které odchovala divočina a ty tak získaly zvířecí instinkty a lidství bylo u nich potlačeno. Kolik takových dětí se ztratilo nebo bylo kdysi do přírody odloženo se asi nikdy nedozvíme.

Ale pozor ! Absence železa v těle má na svědomí deformaci obličejové části hlavy, kdy se protahuje dopředu dolní i horní čelist a tvář pak připomíná zvířecí tlamu. Možná i odtud vznikl pojem vlkodlak.

Za to, že jsou lidmi zneužíváni, že jsou jim podsouvány činy, které nekonali, vlci nemohou. Lidský strach a nesoudnost připravily o život mnoho těchto nádherných zvířat. Škoda.

ANKETA

líbí

ano
ne

Celkem: 73 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Delta.Force.Xtreme.2-RELOADED

datum: 5.2.2010 8:00:08 | autor: stepanka2008 | komentáře: 2 | hodnocení: 54% (19 hlasů)

Pokračování série Delta Force s přestárlou grafikou a minimem inovací, tím se může pyšnit hra s názvem Delta Force Xtreme 2, kterou vydává s prolomenou ochranou RELOADED. Hra jde hrát i online!

torrent Delta Force: Xtreme je kompletní remake řadu let starého titulu, který patří mezi průkopnické hry žánru taktických 3D akcí. Původní hra byla postavena na tehdy revolučním a pořádně HW náročném Voxel enginu, který je v Delta Force: Xtreme nahrazen enginem z populární 3D akce Delta Force: Black Hawk Down. Ten sice také nepatří mezi špičku žánru, ale rozhodně se na něj dá dívat bez toho, aby hrozila ujma na zdraví. Co se obsahu týče jsou k dispozici všechny úrovně z původní hry, kterých je dohromady více než 20, ale nechybí ani mise zbrusu nové, jež byly vytvořeny speciálně pro Delta Force: Xtreme. Dále je k dispozici přes 25 misí kooperativních a více než 20 speciálních multiplayer úrovní pro herní módy Deathmatch, King of the Hill, Team King of the Hill, Team Deathmatch, Capture the Flaq a další.

SDÍLET

Videa

VIDEA V BLOGU

Zajímavá, vtipná, krátká videa
BlogyProfil blogu
* Založen: 29.1.2010 12:28:13
* BlogRank: 1,47
* Přístupů: 184 521
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist