Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Endless, Nameless

Endless, Nameless

2

komentáře

Dobrý den, aneb ku*va se neříká Smášulínku

datum: 15.9.2015 8:53:34 | autor: downer666 | komentáře: 2 | hodnocení: 91% (20 hlasů)

Dobrý den

 

   Byla nádherná. Upoutala jeho pohled už ze značné vzdálenosti před ním. Blížila se ladným krokem v krátké sukni přímo proti němu. Chodník byl úzký...

   Nemohl odolat. Chtěl ji pozdravit. V hlavě se mu začaly odehrávat scénáře zapředení rozhovoru. Jak byla blíž a blíž, zkoumal jednotlivé detaily její krásy a poznával, že je na ní všechno perfektní a dokonalé, přesně takové, o čem kdy snil...

   Už byla na vzdálenost podání ruky. Jeho rty se rozechvěly...

 

   Dobrý den, dobrý den Liško, dobrý den Smášulínku, dobrý den Zmijáku, dobrý den Žerménku, dobrý den Idear, dobrý den... Vnímáte to? Pokaždé úplně jiné "dobrý den"... Ale co na tom? Nic... Někoho potkáte na ulici a ani ho pořádně neznáte. Zamumláte: „Dobrý den". Někdy s opovržením, sebezapřením, jindy automaticky a někdy snad i s trochou empatie a upřímného přání. V té první větě tohoto odstavce je všechno z toho obsaženo. Kolikrát ale řeknete "dobrý den" lidem, na kterých vám ani pořádně nezáleží, neznáte je, jen je často potkáváte? A kolikrát řeknete "dobrý den" někomu z rodiny? Přítelkyni, rodičům, manželce, dětem... Snad nikdy? Alespoň snad "dobré ráno"...

   Je to lepší než neříkat nic? Nebo jenom tak mávnout? A co byste řekli umírajícímu na smrtelné posteli? Také "dobrý den", či jen tragicky mávnout? A nebo snad začít rovnou z vostra: „Jak se máš?"

 

   Nakonec nevydal ani hlásku. Prošla těsně okolo něho a on ucítil závan s parfémovým aroma. Po několika metrech se otočil, změřil si ji pohledem a v mysli k ní promluvil: „S tebou by se tak krásně *****o!"

 

   Tak na shledanou!

ANKETA

?

Celkem: 32 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

20

komentářů

Báseň - Jsem 2

datum: 9.12.2014 19:44:58 | autor: downer666 | komentáře: 20 | hodnocení: 78% (18 hlasů)

Jsem dvojka

 

Jsem dvojkou, béčkovej filmů hercem.

Jsem nekonečným červeným kobercem.

Jsem stín tvého těla, jsem démon, jsem vše, co jsi chtěla.
Jsem na obloze černá díra, jsem tvá zvrácená síla.
Jsem tvůj zlý sen, jsem do vany spadlý fén.
Jsem horko, jsem zima, jsem před tebou nastražená mina.
Jsme průsvitná krajka, jsem na klíně, jsem pohlavní nemoc, kterou chytneš v cizině.
Jsem všechno a jsem nic a stále chci ještě víc.
Jsem svině, tvůj kamarád, i zrádce.
Jsem zaměstnancem úřadu práce.

Jsem soudce i porotce, jsem nadržený důchodce.

Jsem první sloka, i poslední nota.
Jsem vibrátorem, co jen tiše chrochtá.
Jsem pes, co se k tobě lísá.

Jsem oběšencem v podkroví.

Jsem pisoár a ty jsi má mísa,

kde nahnětu vánoční cukroví...

 

PS: Otevřel jsem hlavu anglickému sýru a vyrval z ní trochu mozkoviny a vyvrhl tuto báseň, ze které ještě mozkomíšní mok ukapává... (viz první díl)

SDÍLET

17

komentářů

downerovy POSTŘEHY C. (The End?)

datum: 12.9.2014 20:24:18 | autor: downer666 | komentáře: 17 | hodnocení: 84% (25 hlasů)

 

   Od 11. 8. 2010 byl můj čas pouhopouhé "prozatím". Tak už je to konečně tady, dočkali jste se. I já, downer666, se dočkal. Začínám psát své postřehy (vlastně jsou již dokončeny), v pořadí již sté, které jak jsem jednou proklamoval, budou ty poslední (shodou okolností vychází i můj formálně stý započítaný velký blog). A při tom všem se cítím prázdný a vyprahlý jak Žerménovy (Jermaine_Easter) blogy. Nekonečné odstavce keců a keců... Mohl bych to nechat sepsat Zmijáka a dopadlo by to úplně stejně. Loučení a konce jsou smutnou záležitostí, která někdy inspiruje k novým věcem a někdy vžene duchovní apatii do žil namísto té divoké vroucí krve, která vás hnala k cíli, jímž byl onen konec. I Kameňák jednou musí skončit! Tak jako správná ku*va po zaplacení se vytratím bez polibku, snad v srdci maje jen své stálé klienty. Je čas se obléknout...

   Nečekejte od tohoto dílu, ostatně jako od každého mého díla, žádný umělecký vrchol, či nějaké zpestření oproti všední normálnosti. Prostě poslední díl, stovka a šlus. Jako když dobije srdce stářím. Jako ten poslední nekontrolovatelný výdech, když z mrtvého těla samovolně uniká vzduch. Poslední panák na cestu, kterýho tam kopneš z pocitu nutnosti. Poslední cigareta pro kuřáka v zaplivaném průchodu vlakového nádraží. Poslední rozmačkaný pomeranč v supermarketu, který tam leží, nejen protože ho nikdo už nechce, ale také proto, aby dokreslil celkovou beznaděj okolní scenérie. Vždycky bylo mým přáním upadnout tu v zapomnění...

   Všechno se tu na GP změnilo. Dokonce i Abediho komentáře nejsou plny vtipných překlepů tak, jako tomu bylo v dobách dřívějších... Nemohu nahradit PipMana, který umně sypal jednu vtipnou hlášku za druhou ze svého dlouhého a snad nikde nekončícího rukávu, aby tak rozvibroval nejednu GP uživatelku, či dokonce administrátorku. Já se se stařeckým třesem nepodepíšu ani na jejich klín, natož abych se vepsal do jejich srdcí. Jediné, co já dokázal, bylo udělat černou kaňku do Vašich duší. Ano, má černá tuš pozvolna prosakovala mezi všemi profily. Kdo nechápal, ten se zachránil... Co v životě stihnete, je jen na Vás. Já stíhám kde co, protože vím, že konec je neodvratitelný.

   Připadám si jako na benzínce. Bílé kapiláry rudnou. Při poslechu soustrojí dialízy, položen v lůžko s centrální kanylou, přemýšlím, je tohle konec?

   Na závěr by mě zajímalo, kolik věrných čtenářů dokázalo vydržet až sem, setrvat ve čtení. Existuje vůbec někdo takový? Mám představu asi o třech, možná o čtyřech... ; ) Tak snad pro ně ten zbytečný otazník v nadpisu. Můžete se zmínit v komentářích nebo alespoň v anketě...

   Berte to tak, že navlékám svá černá tanga, dokuřuji zbylý tabák v sebraném a kýmsi odhozeném vajglu, zavírám své plnící pero a užiju všechny zbylé pilulky...

 

   Navždy Váš downer666 (toho času sbírám Céčka) a buďte stále ve střehu!

   (protože teď už je to opravdu jenom na Vás samotných...)

 

   Tak sladké sny v bezletové zóně, Vaše Lucie... :-P

ANKETA

Četli jste pravidelně?

Celkem: 43 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

12

komentářů

downerovy POSTŘEHY XCIX.

datum: 23.3.2014 9:43:07 | autor: downer666 | komentáře: 12 | hodnocení: 75% (25 hlasů)

 

   Už aby byl další den. Má radost, když se po jeho tváři projdou první sluneční paprsky. Jeho oči se bojí ponořit do tmy. Chce si ještě hrát. Chce nechat rozsvíceno. Krčí se pod peřinou. Je mu horko a potí se. Říše snů přináší se sebou noční můry a temnota ho děsí. V jeho snech bývají všichni živí již mrtví...

   Bojí se samoty.


████████

 

   Těší se na spánek. Polyká antidepresiva a prášky na spaní. Ta bohužel jen dočasná ztráta vědomí mu přináší uklidnění a skýtá azyl před drsnou skutečností příštího dne. Tma ho uklidňuje. Blížící se rozbřesk ho děsí. Není se na co těšit. Je mu zima. Krčí se pod peřinou. To probuzení do chladu reality, ve které jsou všichni dříve živí již dávno mrtví...

   Bojí se samoty.

 

♪ ♪ ♪

 

   Dne 20. 3. 2014 mi ve 20:52 středoevropského času udělila výchovnou důtku. Miluji její důtky. Je to jedna z věcí, pro kterou tak vášnivě píšu... Jsem rád, že tu je a otlouká mne neustále svým jasným a spravedlivým názorem.

 

   Váš downer666 (toho času nevyzpytatelný rošťák) a buďte stále ve střehu!

ANKETA

Dožije se GamePark roku 2020? :-P

Ano
Ne

Celkem: 72 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Souhrn čtrnáctého dne Olympiády

datum: 25.2.2014 21:30:31 | autor: downer666 | komentáře: 4 | hodnocení: 94% (23 hlasů)

Ráno 5:00

   To ráno vstával nějak ztěžka. Cítil důležitost dnešního dne naplněného významným posláním pro jeho národ. Trénoval pro tento den nepřetržitě několik let.

 

Dopoledne 10:00

   Je čas zabalit si všechno nářadí a vybavení. Ještě naposledy vše zkontrolovat a uložit do značkové sportovní brašny. Je na čase se odvděčit kvalitním výsledkem všem, kdo mu věří. Myslí na rodinu. Když vyhraje, získá pro ně mnoho peněz jako odměnu.

 

Poledne 12:00

   Dopřává si oběd králů. Z okna přehlíží scenérii se sportovními stadiony a městečkem. Všude je hodně lidí, to se mu líbí.

 

Odpoledne 15:00

   Zapíná zip své větrovky. Jezdec bzunkne po zubech a zastaví se asi deset centimetrů pod krkem. Ležérní styl mu vyhovuje, vyzařuje z něj naprostý klid a jistota. Věří, že to dokáže. Vyráží na sportoviště.

 

Velkolepý večer 19:00

   Jeho vystoupení se blíží závratným tempem. Cítí se být připraven. Je čas. Vybíhá. Zatáhne za šňůru, ozývá se ohlušující exploze. Hřebíky létají vzduchem na všechny strany.

 

Závěr

   Mrtvých je nespočet...

ANKETA

Sledovali jste čtrnáctý den Olympiády?

Ano
Ne

Celkem: 22 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

7

komentářů

Způsob smrti (bodnutí)

datum: 1.2.2014 0:16:26 | autor: downer666 | komentáře: 7 | hodnocení: 86% (11 hlasů)

Bodnutí (aneb Není bodání jako bodání)

 

   Kolikrát se již za měsíčního svitu zalesklo ostří nejrůznějších druhů řezných či bodných nástrojů. Jak osvěžující může být chladné ostří v andrenalínem rozpáleném těle. Krev rudá jako víno dere se z rány ven. Pořád může křičet, může i dýchat a především vnímat tu všudypřítomnou nasládlou chuť krve...

   To jen nožířské slavnosti zavítaly do našeho města...

 

Druhy bodných a řezných nástrojů

   Pojďme si přiblížit tu rozmanitost chladných břitů a čepelí... Již od pravěku, kdy si člověk v lese ulomil tupý klacek a pak jeho konec opracoval na hrot, jsou bodné nástroje součástí lidské společnosti.

 

Pouťová rybička - Leč jeho účinnost (průchodnost a poškození) je nízká, skýtá mnohá všestranná využití... Jedná se především o součást ženského obranného systému.

 

 

   Ženám nedělá přiliš problém, že je velice pracné jej po použití vyčistit.

 

Lovecký nůž (kudla) - Je součástí výbavy každého myslivce, masového vraha a Sraatsche (věhlasný středočeský houbař a moderátor blogů na GP). Má poměrně slušnou průchodnost a způsobuje efektivní poškození. Dobře se čistí.

 

Rambo nůž - Jedná se vlastně o podtyp loveckého nože, jenž je opatřen vroubkami na horní straně čepele. Který chlapec na začátku devadesátých let minulého století nevlastnil tento překrásný exponát (alespoň v plastu), byl logicky prohlášen za autsajdra. Na pultech především vietnamských trhovců se objevil nedlouho poté, co byl do kin uveden kultovní snímek Rambo.

   Čistit netřeba, naopak pro efekt nečistit je doporučeno. Způsobuje extrémní poškození při vysoké spolehlivosti na průchodnost. Jedná se vlastně o takový prémiový nástroj, čili zbraň pro nOOby, jako byl Rambo.

 

* * * Nestárnoucí filmové ukázky * * *

 

    

 

Jak hluboko lze až zajít

Povrchové zranění - pouťová rybička

Hluboká rána - kudla

Skrz na skrz - kopí, píka, kord, meč a samozřejmě Rambo nůž...

 

Krátké ohlédnutí za minulostí aneb co najít v historii

44 př. n. l. - Julius Caesar byl zavražděn před vstupem do senátu třiadvaceti bodnými ranami, ta druhá do hrudníku byla fatální, ale sečteno a podtrženo - vykrvácel;

935 - Sv. Václav byl probodnut mečem před branou kostela vlastním bratrem a jeho kumpány, ani se nebránil, jen se utíkal schovat, ale dveře byly zamčené;

2006 - slavný lovec krokodýlů Steve Irwin utrpěl probodnutí srdce rejnokem;

2011 - slavnou českou spisovatelku S. M. ubodal (6 ran) vlastní manžel v garáži, k vraždě se nikdy nepřiznal, ale stejně dostal 15 let natvrdo;

 

„Kudlu do zad ti může vrazit jen přítel."

- Oscar Wilde -

ANKETA

Dobrá smrt?

Ano
Ne

Celkem: 15 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

14

komentářů

downerovy POSTŘEHY XCVIII.

datum: 18.1.2014 0:18:09 | autor: downer666 | komentáře: 14 | hodnocení: 91% (27 hlasů)

   Jsem opilý stejně tak jako každý večer tu na GP. V tom vychutnávání jedné sklenky za druhou vzpomínám na vás, jaké je to být asi v reálném světě tam venku.

   Hodně myslím třeba na LegiaIX, který se někde na vystýlce z krabicových kartónů zakrývá novinami a touží po svém televizoru, o který přišel nejspíše v exekuci. Naštěstí letošní zima k němu zatím není příliš krutá a jeho věrné psisko vydá několik desítek přátelských Wattů, které udržují plamínek naděje.

   V duchu provázím pracovní kroky fialové dámy psaného tajemství, jejíž náruč skýtá tu nejjemnější a přitom stále pevnou útěchu, než o jakou by se mohl snažit třeba na hlavu postavený králíček Azurit. Její kariéra jistě strmě stoupá jako lehké poetické verše mezi hřbitovními kříži.

   Mé chuťové pohárky s každým dalším douškem dají rozpomenouti si na Abediho. Vidím celý jeho vrh z ladně klenuté dámy na konci své životní dráhy, jež rozehrál s koulemi, které mají vystavený pas pouze na jeho jméno. A to bez dorážky...

   Vidím značně neupravenou ledovou plochu polovypuštěného rybníka, na kterou s jiskřením dopadá ostří bruslařského nože. Vše zahaleno obrůstajícím rákosem a skryto pod nevzhlednou maskou, z níž se derou neupravené kadeře.

   Sedím na sedadle vedle nekonvenčího cestovatele a mířím do severských států, jako bych jel na vesnici za babičkou. Jsme nepřipraveni? Držíme knihu a posloucháme hudbu minulých dekád. Here She Comes Now...

   V duchu masíruju bolavá záda ladných tvarů a ze šíje shrnuju divoce se kroutící kadeře. Cítím jejich naprosto podmaňující vůni šampónu, který se mi ještě neovoněl. Pokožka je tak jemná a světlá jako hedvábný papír. Mám chuť po ní psát ty nejzvrhlejší verše...

   Myslím na blogera, který se stále učí a stále stoupá k výšinám, jež se snaží ovládnout. Aby zhlížel na již svým něvědomě vedeným mentorem ovládající dno.

   Psal bych dál, ale už mě vyhánějí z brněnského hlavního nádraží. Čas popojet dál. Snad Praha nebo Ostrava? Prostěm tam, kde mají WiFi free...

 

   Váš downer666 (toho času podroušený) a buďte stále ve střehu!

SDÍLET

10

komentářů

downerovy POSTŘEHY XCVII. (Skutečně šťastné a veselé Vánoce, PF 2014 všem na GP bez rozdílu)

datum: 24.12.2013 16:22:27 | autor: downer666 | komentáře: 10 | hodnocení: 95% (26 hlasů)

Je čas vzít sáně a objet s dárky pár partají.

Někde komínem se soukat potají.

Papírovou krabici nakládám,

vanilkové rohlíčky do ní ukládám.
I když noc se krátí a hvězdy se rozprchnou,
tak rok se brzy skončí o půlnoci s temnotou.

 

   Všem přeju upřímně ty nejšťastnější Vánoce, mnoho dárků a peněz. Haldy Gbodů a GP kamarádů. Do nového roku mnoho úspěchů jak v osobním, tak i v tom školním (pracovním) životě.

 

   Zde několik osobnějších přání:

   Abedi-Pele: Dobrou štědrovečerní chuť a mnoho padlých kuželek v roce příštím...

   L.T.Sm@sh: Přeji mnoho sociálního smíru a rovnoprávnosti. Spravedlnost na každém rohu v novém roce. Rovnováhu na křídlech sociálního smíru...

   Kubi[CZ]ek: Mnoho zdaru při příštích zápočtech! A napiš mi, co bylo v té velké krabici... :-P

   LegioIX: Přeji pod stromeček nový televizor na sledování zpráv TV Nova, vřelé teplo a včasné kontroly policejními hlídkami v případných mrazech.

 

PF 2014

 

   Vaše všemi nenáviděná zrůdička downer666 (L.) a buďte stále ve střehu!

ANKETA

Potěšilo Vás přáníčko?

Ano
Ne

Celkem: 44 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

6

komentářů

downerovy POSTŘEHY XCVI. (Triumfální tažení Pokerového krále)

datum: 23.12.2013 13:49:41 | autor: downer666 | komentáře: 6 | hodnocení: 93% (17 hlasů)

   Ano, zajisté. Stalo se, co každý s největší pravděpodobností očekával. Pokerový král se stal vítězem úžasné soutěže na GP! Ale jak to všechno vlastně započalo...?

 

   Bylo někdy po půlnoci dne 9.11. 2013 a má ruka držící myš poručila zaktualizovat stránku s blogy. Co na mě nevyskočilo. Byl to článek od autora, jehož články zásadně nikdy nečtu. Kuba Kubikula, můj pokerový poddaný... Ale tentokráte mě na článku cosi zaujalo. Byly to Gbody. Jejich nezměrné množství představující sladkou cestu k ocenění za počet zakoupených losů. Bylo těžké odolat. Snad na dvě vteřinky si můj mozek pohrával se skutečností, že nebude má osoba účastniti se takového klání. Avšak realita toho, že já první se ocitám v tuto noční hodinu, jež mi přeje k dílu, v článku a mohu tak na špici se uchytiti, zavdala k mému raketovému nástupu. Noční hodina klidu pomohla hravě rozluštit neřešitelné bludiště. A tak to vše začalo...

   Výpočet hustoty na sebe nenechal dlouho čekat. Stalo se tak v další počínající noční hodinu po dvaadvacáté dne 11.11. 2013. Již v tu dobu začala být má převaha patrná. Jeden úkol pak stíhal druhý a můj nick strmě stoupal žebříčkem. Vytvářel se mi tak velký náskok před ostatními nýmandy soutěže. Mé jadrně vtipné logo symbolizovalo neutuchající radost z blížícího se vítězství. Má jistota byla toliko neochvějná, že jsem si dovolil tropit si bžundu z ostatních závodníků, kterým se nedařilo například projít skrze BrickHex. Ano, jsou mezi námi i tací, kteří tuto metu nepokořili...Tak snad někdy příště...

   Pak se však objevil Totém. Přišel od nikud a nezván. Jen kvůli němu samotnému (a snad taky, abych se trochu nablýskl před Liškou) jsem vyluštil záhadu studentských let autora soutěže.

 

   Ano Liška křepčila a tančila, tleskala a výskala, jak jsem stoupal výš a výš tím aktualizovaným žebříčkem.

 

Abedi-Pele: „Jinak mám tip na vítěze, ale ten si nechám pro sebe.." (z komentářů)

   Takže všichni víme, koho tím měl na mysli... A proto nemohl zůstat Abediho hlad po mém vítězství neukojený. Dostával jedno sousto splněného úkolu za druhým a tak byl udržován v naprosté sytosti...

 

L.T.Sm@sh - můj béčkový kolega ze stáje mě podporoval ze zadních řad. Byl to však takový zvláštní typ jezdce - jakoby takový plochodrážník v krosovém závodě...

 

   Mé vítězství (byl to pocit multiorgastický) mi prostě přáli všichni z GP a proto Vám všem také patří můj vřelý dík a Vám je též věnován můj pohled z bedny ze stupně nejvyššího.

 

   Váš downer666 (toho času na špici) a buďte stále ve střehu!

ANKETA

Přáli jste mi vítězství?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

downerovy POSTŘEHY XCV.

datum: 5.12.2013 21:59:00 | autor: downer666 | komentáře: 1 | hodnocení: 94% (18 hlasů)

   Nebe nad servisem se stáhlo v obrovský a silný orgán Xaverův. Tož nám na dílně už téměř mrzne a my nemáme žádný kamínka. Sm@sh, ktery už chytil vlka,  dovalil ze svý pochybný čtvrti sud a v něm jsme zapálily ohně, vášnivé plameny pomalu olizují strop. Je to nádhera dívat se upřeně do plamenu a sledovat jeho kroutivý tanec. Jako by to byla nemravná ženská, co se ráda předvádí. Parádivka jedna hřejivá. Snad jsem trochu zoofil, když je mi líto těch zviřátek, co se venku klepou zimou a my je nepustíme dovnitř. Sm@sh je milovník koní. Na našem kancelářském PC nerozbeběhneme mnoho věcí, ale jak už bylo řečeno někde jinde a dřive, porno tam jede skvěle. Různé žánry jsou prioritou, protože taková rozmanitost dokáže nejen podpořit ale dokonce uspořadat perfektní teambuilding i blížící se firemní vánoční večírek na který jsme jako obvykle pozvaný já i můj pómocník. Má to jako zaměstnanecký benefity a já jako odměnu za celoroční stres s nim.

   Legio nás nedávnio poprosil jestli mu neopravime jeho vejtřasku, takový malý naklaďáček, něco jako avije. On ji strhnul pérka protože v ní vozil obrovskou kládu v hydraulické ruce. Asi má v plánu příští léto vyrazit s celou rodinou do chorvatska tak musí chodit jako hodinky. Konečně pořádna výzva pro nás dva zkušené Lajky. Nakonec proč ne, když sme mu už opravovali motórku na čtyřkólku až byl překvapený a dodnes si pochvaluje tu babu co s nim jezdí v tandemu.

   Já počítam, že tak někdy těsně před Novym rokem, až bude Silvestr, tak uspořádame ještě jednu velkou akci, kde odpálíme rakety z korby toho Legiova vojenského specialu. Příští rok bude totiž pro firmu ten nejúspěšnější. Ukončíme jeji činost a přesuneme se do jiného odvětví. A psaní už mi taky jde o mnoho lépe! Není přece móžny abych byl debil až do stovky. Snad se to po padesátce zlomí úplně. Noc co noc na vás na GP s pomocnikem myslime, jak se tu máte, jestli suprově nebo jako v reálku?

REKLAMA: Dokážeme oprvit i liščí offroad, ve kterém můžete brázdit lesní stezky a zahnat stesky...

 

„Když si ubytujete lišku v kurníku, nehořekujte za každou roztrhanou slepici!"

- starověké cigánské přísloví -

 

   Váš downer666 (toho času uchvácen plameny) a buďte stále ve střehu!

ANKETA

Propustit pomocníka?

Ano
Ne

Celkem: 22 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Videa

VIDEA V BLOGU

Zajímavá, vtipná, krátká videa
BlogyProfil blogu
Nekonečná rule toaletního papíru, na který si píšu svoje zkazky...
* Založen: 29.12.2009 22:44:14
* BlogRank: 1,57
* Přístupů: 178 055
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist