Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Soutěžíme s veletrhem DIGITEX

Soutěžíme s veletrhem DIGITEX

13

komentářů

Vyhlášení vítězů

datum: 3.11.2009 14:03:59 | autor: GamePark | komentáře: 13 | hodnocení: 72% (30 hlasů)

Soutěž je ukončena a všichni výherci vylosováni! Každý vylosovaný obdrží poštou lístek zdarma na DIGITEX, jeden šťastlivec si navíc přímo z DIGITEXu odnese grafickou kartou nVidia - GeForce GTX 260 od společnosti ASUS!

 

Správné odpovědi byly k nalezení na stránkách Veletrhy Brno a byly následující:

 

Letošní ročník Digitexu poběží zároveň s jakými výstavami?

Součástí Digitexu bude i herní turnaj WGT společnosti ASUS. Co zkratka WGT znamená? - 

Ve kterém pavilonu bude v rámci Digitexu probíhat Mistrovství ČR v nejrychlejším eSeMeSkování?

 

Soutěže se zúčastnilo celkem 2216 soutěžících, správných odpovědí bylo 971. Gratulujeme k výhře! Všem ostatním děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích!


Výherce grafické karty: ondrej.hykel@seznam.cz

 

Seznam vylosovaných výherců vstupenek zdarma:

 

pesiks25@seznam.cz
ales.prnka@email.cz
jackfires@seznam.cz
vlastislav.reklamy@gmail.com
foxiczek@hotmail.com
White_Demon@seznam.cz
t.koubsky@seznam.cz
pkdzoza@seznam.cz
jarid@seznam.cz
fkoubsky@seznam.cz
vecera.vojta@seznam.cz
vascik@zoznam.sk
Ondrej.Chalupnik@seznam.cz
Wqpno@seznam.cz
Antr4x-7@azet.sk
pitlicek@gmail.com
Spellsword@seznam.cz
Kuba.langr@seznam.cz
Turttle.man@seznam.cz
Bek21@seznam.cz
daliborlan@gmail.com
janalanghammerova@seznam.cz
n1.funthomas@gmail.com
harmanek@email.cz
dubsky27@seznam.cz
jtrkan@seznam.cz
truksa.f@seznam.cz
kenny7@seznam.cz
t.bouzek@seznam.cz
sphilips@seznam.cz
slosmister@gmail.com
fila.lukas@gmail.com
prem.cech@gmail.com
navratil.michal@gmail.com
Pavel.Zimmermann@seznam.cz
czmikis@seznam.cz
ondrejpouc@seznam.cz
o.vodochodsky@seznam.cz
djuris@volny.cz
p.maniak@seznam.cz
jimyjimbo@seznam.cz
hardymatt@seznam.cz
Danigoslaf@seznam.cz
rad3kmost@seznam.cz
matejverl@seznam.cz
cardicek@seznam.cz
Hampl.V@seznam.cz
TRANSWSX@seznam.cz
mail@xux.cz
jurcja1@volny.cz
P.Szalai@seznam.cz
trnka.st@seznam.cz
holinka.t@gmail.com
plague@esuba.eu
lordbaker@seznam.cz
jansafran@centrum.cz
djcoco@razdva.cz
bloodmikel4@gmail.com
roman.ricka@atlas.cz
zdendasova@seznam.cz
mila.d@post.cz
rysanek.dominik@seznam.cz
tonny.bravo@seznam.cz
snake06@seznam.cz
xfernetx@seznam.cz
richmichal@seznam.cz
mejal@seznam.cz
excites@gamepark.cz
phoenix.css@seznam.cz
Cabe14@seznam.cz
ladislavcarda@live.com
drewena@seznam.cz
libcasima@seznam.cz
C.pig@seznam.cz
cenek.pernt@seznam.cz
izz@email.cz
ErnestS@seznam.cz
dirkis@seznam.cz
hosjiri@seznam.cz
lang.libor@centrum.cz
zdenek.hra@seznam.cz
her.jir@gmail.com
XxXxXZ@seznam.cz
Mr.aragorn@seznam.cz
Mr.Coroner@seznam.cz
KopacekLukas@seznam.cz
Unlucky@seznam.cz
JanPitlach@seznam.cz
spitfireftp@gmail.com
veronika.gadova@email.cz
vejniik@seznam.cz
libiciti@email.cz
Insen@centrum.cz
Pavel.Macalla@seznam.cz
pretory@centrum.cz
VaclavtKotyk@seznam.cz
dejic@seznam.cz
jaroslavhysek@gmail.com
Berka3@seznam.cz
Dragon56@seznam.cz
B.l.a.s.t.e.r@seznam.cz
Ales.Pribyl@seznam.cz
corvvin@centrum.sk
MartinNohava@seznam.cz
Larny-man@seznam.cz
juress@centrum.cz
tomas.spanell@seznam.cz
petrbilek0158@seznam.cz
iwen.bielik@centrum.cz
Marw@gamepark.cz
Martyhugo@seznam.cz
alik.hlavka7@seznam.cz
djcraty@hotmail.com
JHalbich@seznam.cz
DGN-freedom-@email.cz
de.fuck.to@email.cz
Synotaaak@seznam.cz
graves.marek@seznam.cz
palmtreo@seznam.cz
H3lMuT@seznam.cz
honzasleha@seznam.cz
tomasbrazda@centrum.cz
simcik.o@email.cz
mironi@atlas.cz
f.pecha@gmail.com
the.int3r@gmail.com
mikulasek24@seznam.cz
PiP3R@seznam.cz
cfredy@seznam.cz
poet25@seznam.cz
richard.matucha@seznam.cz
afroamerycan@email.cz
lada.gal@seznam.cz
Voren3@seznam.cz
jansnajder@seznam.cz
ahosowidaho@volny.cz
SimekBMW@seznam.cz
marek.936@seznam.cz
k.vikin@seznam.cz
mistericek@seznam.cz
pupykvatro@volny.cz
MikeKulk@seznam.cz
lukas.polas@seznam.cz
dano4321@azet.sk
lukas.polasek@klikni.cz
mina.minamat@seznam.cz
Cernovsky.Tomas@seznam.cz
DENERICK2@gmail.com
xlamp@azet.sk
DaWun@seznam.cz
hugiiino@seznam.cz
slowbeat@email.cz
fbrazda@seznam.cz
danielrk@volny.cz
ivana.ull@seznam.cz
vallda@seznam.cz
L.Dubsik@gmail.com
fojt11@seznam.cz
arpik@seznam.cz
marekhaus@centrum.cz
lukasna@seznam.cz
KingMaro@seznam.cz
dax23@seznam.cz
jara4.10@seznam.cz
canji@atlas.cz
mesa.petr@gmail.com
metnara@seznam.cz
nahalkaroman@gmail.com
jara410@email.cz
archimondax@gmail.com
makro.mark@centrum.cz
otahal6@seznam.cz
lipic1@seznam.cz
kovis1@seznam.cz
priprd@seznam.cz
mr.katana@centrum.cz
romene@seznam.cz
jan.pavelka.luis@seznam.cz
pitrpitr@centrum.cz
Lukas.Buchacek@seznam.cz
Cepi.D@windowslive.com
nadenka005@seznam.cz
2Suho0@azet.sk
zexik@seznam.cz
Zdenek.Kubicek@seznam.cz
manys@kabel1.cz
caltajan@seznam.cz
davidhorinek@gmail.com
active120@seznam.cz
joke171@seznam.cz
milanekmysak17@seznam.cz
karel.nippert@gmail.com
shadow623@seznam.cz
raduna2705@seznam.cz
martinek.patrik@gmail.com
ParDrD@centrum.cz
kolls@quick.cz
darkviper@seznam.cz
xbohusx@email.cz
peprochy@seznam.cz
radek.michal@mujmail.cz
broniek@centrum.cz
studeny8@seznam.cz
fizzdix@seznam.cz
DavidKominek@seznam.cz
marek.tu@seznam.cz
komajs93@seznam.cz
d8tectx@gmail.com
D.EMO@seznam.cz
Martin91n@seznam.cz
matix01010@seznam.cz
filip.klokani@seznam.cz
janjabi.mc@seznam.cz
Krejci.Fabian@seznam.cz
david.kravacek@email.cz
gusyn@seznam.cz
hubluk@seznam.cz
JanWanke@seznam.cz
Kropi.21@seznam.cz
ssejnoha@seznam.cz
joohann3@gmail.com
Furdikkk@seznam.cz
pavouk.tomik@seznam.cz
iulius.caesar@seznam.cz
janhnas@seznam.cz
Karl06@seznam.cz
p.e.g.g.i@centrum.cz
pol225@gmail.com
mmichael116@seznam.cz
sir66@seznam.cz
DraWar@seznam.cz
marthaas@seznam.cz
Jan_Valek@seznam.cz
red.skull12@seznam.cz
dangtuananh@seznam.cz
marcos111@seznam.cz
chrobolk@seznam.cz
jjirina@centrum.cz
Jaan.J@seznam.cz
petr.knee@centrum.cz
Hracek20@seznam.cz
tsukii@seznam.cz
M.Kutheil@seznam.cz
j.e.z.e.k@seznam.cz
kkubinho@email.cz
Kocik.Tomas@seznam.cz
krupkar@seznam.cz
Anti.Anton@seznam.cz
marek90@centrum.cz
toninger@seznam.cz
jirka.kvacek@gmail.com
viteksme@seznam.cz
matous.pistora@seznam.cz
stanlex@seznam.cz
Mikidubak@seznam.cz
mamm0th@seznam.cz
Kr4tas@seznam.cz
Becher.Jan@seznam.cz
Filaga_simik@centrum.sk
6972Brave@seznam.cz
Michal.Tesarek@seznam.cz
jan.cepicka@seznam.cz
matejka.d@seznam.cz
janyn@seznam.cz
rozhon.p@seznam.cz
Denisb@seznam.cz
renulik@seznam.cz
koldavid@seznam.cz
jizvoun@centrum.cz
ZukiZukal@seznam.cz
cycopat@seznam.cz
zakva01@seznam.cz
marek.vyskocil@atlas.cz
adam.jirasek@seznam.cz
vladislav.korinek@seznam.cz
jarka222@seznam.cz
klus.michal@gmail.com
tomcib@seznam.cz
Kuba.Benesovsky@seznam.cz
old2005@volny.cz
happy.tree@seznam.cz
VooDooN1@seznam.cz
vresutik@seznam.cz
Reznicek41@seznam.cz
kanovsky.4@seznam.cz
flood@centrum.cz
Macek331@seznam.cz
maniac3@atlas.cz
Ironhide1@seznam.cz
brychtmania@seznam.cz
Malisa@email.cz
stanicek.petr@seznam.cz
Mikii1@email.cz
Prachman@seznam.cz
vladimir.sahanek@seznam.cz
spravce.32@seznam.cz
Honzuna@seznam.cz
fucik.90@seznam.cz
jetmar.filip123@seznam.cz

 

SDÍLET

73

komentářů

Pojďte s námi na DIGITEX!

datum: 22.10.2009 1:37:01 | autor: GamePark | komentáře: 73 | hodnocení: 77% (208 hlasů)

Ve spolupráci s Veletrhy Brno pro Vás máme skvělou soutěž o 300 vstupenek na další ročník mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX, který se koná v termínu 5. až 8. listopadu 2009 na brněnském výstavišti. Součástí DIGITEXu je bohatý doprovodný program, včetně mnoha akcí pro hráče! Podrobnosti zde.

 

 

Jeden z výherců získá navíc hlavní cenu soutěže, parádní grafickou kartou nVidia - GeForce GTX 260 od společnosti ASUS!

 

Neváhejte proto a využijte této jedinečné možnosti podívat se na DIGITEX. Zkuste štěstí v naší soutěži, 300 náhodně vylosovaných dostane vstupenku zdarma a jeden z vás si odnese domů novou grafickou kartu do svého PC!

 

Soutěž trvá do 1. listopadu včetně. Lístky budou výhercům zaslány poštou. Hlavní cenu si vylosovaný výherce vyzvedne přímo na veletrhu.

 

Správné odpovědi můžete najít na webu Veletrhy Brno. Hodně štěstí!

 

Letošní ročník Digitexu poběží zároveň s jakými výstavami?

 
 
 

Součástí Digitexu bude i herní turnaj WGT společnosti ASUS. Co zkratka WGT znamená?

 
 
 

Ve kterém pavilonu bude v rámci Digitexu probíhat Mistrovství ČR v nejrychlejším eSeMeSkování?

 
 
 

Váš email:  Vaše jméno a adresa:  

SDÍLET

* Založen: 21.10.2009 11:14:49
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 16 660
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist