Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Seriály a Filmy

Seriály a Filmy

3

komentáře

Chůva v akci

datum: 3.4.2010 20:04:18 | autor: klastemii | komentáře: 3 | hodnocení: 84% (23 hlasů)

Chůva v akci

Akční / Komedie
USA, 2010, 92 min

Obsah:
Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec…

Spustit film »

SDÍLET

2

komentáře

Zelená Zóna

datum: 3.4.2010 20:02:59 | autor: klastemii | komentáře: 2 | hodnocení: 85% (22 hlasů)

Zelená zóna

Drama / Válečný
USA / Velká Británie / Francie / Španělsko, 2010, 115 min

Obsah:
Adaptace knihy IMPERIAL LIFE IN THE EMERALD CITY: INSIDE IRAQ’S GREEN ZONE, bagdádského žurnalisty Washington Postu Rajiva Chandrasekarana, která z velké části vychází z vlastích zážitků autora, by nám měla dát nahlédnout do nedávné minulosti války v Iráku. Konkrétněji pak do roku 2006, kdy se americká armáda pokoušela nastolit prozatímní vládu v okolí paláce iráckého diktátora Saddáma Husajna. Příběh by se měl soustředit hlavně na důstojníka Roye Millera (Matt Damon), který pomáhá CIA s nalezením zbraní hromadného ničení v Iráku.

Za scénářem stojí Brian Helgeland (ODPLATA, MUŽ V OHNI, L.A. - PŘÍSNĚ TAJNÉ) a na režiserskou stoličku se posadí Paul Greengrass (KRVAVÁ NEDĚLE, LET ČÍSLO 93, BOURNOVO ULTIMÁTUM). Kromě Matta Damona ve filmu uvidíme i Jasona Isaacse, Brendana Gleesona, Grega Kinneara nebo Amy Ryan.

Spustit film »

SDÍLET

1

komentář

Bandslam

datum: 3.4.2010 20:01:44 | autor: klastemii | komentáře: 1 | hodnocení: 82% (17 hlasů)

Bandslam

Komedie / Drama / Hudební
USA, 2009, 111 min

Obsah:
Když se mladík jménem Will přestěhuje s matkou do New Yersey, nezná nikoho. Na střední se spřátelí s podivínkou Sam a překvapivě i se školní hvězdou Charlotte. Charlotte se rozhodne společně s Willem a Sam založit kapelu, která by vyhrála v obří bitvě hudebních skupin, a zároveň se tak pomstít Charlottinu ex-příteli a jeho skupině “muzikantů”.

SDÍLET

1

komentář

V měsícním svitu

datum: 31.10.2009 21:33:48 | autor: klastemii | komentáře: 1 | hodnocení: 50% (13 hlasů)

V měsíčním svitu (Na přání)

Drama / Romantický
USA, 1991, 99 min

Obsah:
Léto 1957 v Lousianě. Manželé Trantovi bydlí na samotě kousek za městem, mají už tři dcery a čtvrté dítě je na cestě. Dost nuda pro čtrnáctiletou Daniellu, které ovšem doma nikdo neřekne jinak než jen Dani. Ospalé prázdniny naruší až příjezd dávné kamarádky paní Trantové, vdovy se třemi syny, která se vrací na svou opuštěnou farmu v sousedství. Právě sedmnáctiletý Court, její nejstarší syn, se okamžitě stává předmětem zájmu mladičké Dani. Líbí se ale i její starší sestře Maureen….

SDÍLET

1

komentář

Slimáci

datum: 31.10.2009 21:32:54 | autor: klastemii | komentáře: 1 | hodnocení: 53% (8 hlasů)

Slimáci

Horor
Španělsko / USA, 1988, 92 min

Obsah:
V malém městě dojde k přemnožení zmutovaných, velmi nebezpečných slimáků, kteří si s velkou oblibou začnou pochutnávat na místních lidech. Jedinou nadějí se stává hygienik, který se s pomocí přátel pouští do boje s tímto slizským zlem.

SDÍLET

žádný

komentář

Osudový dotek 2

datum: 31.10.2009 21:32:21 | autor: klastemii | komentáře: 0 | hodnocení: 53% (9 hlasů)

Osudový dotek 2

Drama / Thriller / Sci-Fi
USA, 2006, 88 min

Obsah:
Pokračování úspěšného prvního dílu ve stejném duchu. Mladý muž se schopností vrátit se kamkoli do minulosti a změnit ji se snaží pro sebe a své přátele udělat co nejlepší budoucnost. Ale ne vždy se to podaří podle představ.

 

SDÍLET

3

komentáře

MR. Bean - největší filmová katastrofa

datum: 29.10.2009 16:15:12 | autor: klastemii | komentáře: 3 | hodnocení: 56% (19 hlasů)

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (DIVX)

Komedie
Velká Británie / USA, 1997, 86 min

Obsah:

Pan Bean je, považte, zaměstnancem britské Royal National Gallery. Ať už je však jeho pracovní zařazení jakékoli, jedinou náplní jeho pracovní doby je dloubání v nose a tak není divu, že se ho jednoho krásného dne rozhodne vedení galerie vyrazit. Když ale za Beana intervenuje sám předseda správní rady, jeho zaměstnavatelé vymyslí jiný způsob, jak se milého Beana zbavit. George Grierson (Harris Yulin), majitel malé americké galerie, obdržel od důstojníka americké armády, generála Newtona (Burt Reynolds), dar ve výši padesáti milionů dolarů a s ním i úkol odkoupit pro svou galerii vzácný obraz. Ten je jedním z nejcennějších uměleckých děl Spojených států, momentálně je však v opatrování Musee d´Orsee v Paříži. Grierson se rozhodne vyžádat si odborníka, váženého a solidního znalce umění, která by transakci zprostředkoval, a s důvěrou a nadějí se obrátí právě na Royal National Gallery. To ale neměl dělat-galerie totiž do Ameriky vyšle Beana!

Desetitisíce britských diváků znají komika Rowana Atkinsona z řady televizních show, vysílaných lokálními stanicemi. Do povědomí českých diváků se zapsal díky sérii skečů, v nichž vystupoval jako Mr. Bean a v současné době snad u nás neexistuje člověk mezi 10 a 60 lety, který by jméno Mr. Bean neznal. Po triumfálním tažení českými luhy a háji exceloval fenomenální komik na našich televizních obrazovkách podruhé, tentokrát v titulní roli seriálu Černá zmije a opět veleúspěšně. Scenárista Richard Curtis pro Atkinsona napsal roličku začínajícího kněze ve filmu “Čtyři svatby a jeden pohřeb”, oba dva pak, společně s Robinem Driscollem, napsali scénář k prvnímu celovečernímu filmu s Rowanem Atkinsonem v hlavní roli, jehož název mluví za vše - filmu BEAN.

SDÍLET

1

komentář

Scooby doo: začátek

datum: 29.10.2009 16:14:05 | autor: klastemii | komentáře: 1 | hodnocení: 75% (14 hlasů)

Scooby Doo: Začátek (DIVX)

Animovaný
USA / Kanada, 2009, 79 min

Obsah:

Co pojí nejlepší kamarády? V případě Daphne, Velmy, Freda, Shaggyho a Shaggyho odvážného štěněte Scooby-Dooa jsou to záhady! Celovečerní hraný Scooby-Doo: Začátek nás zavádí do doby, kdy se čtyři dospívající slídilové (plus jeden psí detektiv) setkali poprvé. Byli tehdy neprávem obviněni z nastrojení duchařského žertíku a vyloučeni z Coolsvilleské střední. Spojili se, aby očistili své jméno a vyřešili tu nadpřirozenou záhadu… a vydali se tak rovnou vstříc neutuchající legraci a dobrodružství. Speciální zábava, speciální přátelé a extra-speciální efekty dělají z tohoto příběhu na téma “jak to všechno začalo” (počínaje setkáním chlapce a psa až po první výpravu v karavanu Mystery Machine) zatraceně báječnou podívanou!

SDÍLET

1

komentář

Návrh

datum: 29.10.2009 16:13:03 | autor: klastemii | komentáře: 1 | hodnocení: 64% (11 hlasů)

Návrh

Komedie / Drama / Romantický
USA, 2009, 108 min

Obsah:

Romantická komedie režisérky a známé choreografky Anne Fletcherové (nar. 1966) Návrh už romantičtější být nemůže. Obvyklý příběh o tom, že protiklady se přitahují a srdci se nedá poručit, také nemůže kvůli četným žánrovým klišé ničím překvapit. – Ona, Margaret Tateová (Sandra Bullocková, nar. 1964) z Kanady, je nekompromisní, arogantní, nepřístupná a obávaná šéfredaktorka prestižní knižní edice newyorského vydavatelství. Inteligentní, patřičně cynická a sebestředná žena nemá příbuzné, na city je alergická a nic než práce a péče o vlastní tělo ji nezajímá. On, Andrew Paxton (Ryan Reynolds, nar. 1976), je milý mladík z Aljašky, který si do New Yorku přijel splnit sen stát se spisovatelem. Zatím je velice schopným asistentem panovačné šéfové, která ho zaměstnává čtyřiadvacet hodin denně a donekonečna mu slibuje redaktorské místo. Kosa na kámen padne ve chvíli, kdy manažerce hrozí kvůli porušení imigračních předpisů dočasná deportace do rodné Kanady. Aby si zachránila místo, prohlásí podnikavá žena, že se bude brát se svým podřízeným, jemuž vysvětlí, že ani on na fingovaném sňatku nebude škodný. Odletí s Andrewem na víkend k jeho rodině na Aljašku, kde ji čeká nejedno překvapení. Hašteřící se dvojici je v patách podezíravý imigrační úředník. Konec je nabíledni. – Idylické prostředí luxusního sídla Andrewových rodičů může snad pomoci některým divákům či spíše divačkám zapomenout na vlastní problémy, ale to nic nemění na tom, že tuctovému snímku chybí nadhled, ironie, humor a moment překvapení, jež kdysi nepostrádala např. podobně laděná komedie Zelená karta (1990, FP 5/93).

SDÍLET

2

komentáře

Neznámý

datum: 17.9.2009 18:11:44 | autor: klastemii | komentáře: 2 | hodnocení: 52% (10 hlasů)

Neznámý (Divx)

Thriller / Mysteriózní / Drama
USA, 2006, 98 min

Obsah:
Pětice mužů se jednoho rána vzbudí v chemické továrně a zjistí, že si toho kromě svých jmen nepamatují téměř nic. Stoprocentně však vědí jednu věc: Chtějí odtud pryč, a to rychle. Pří útěku ven a pátrání, co se u všech svatých vlastně stalo, se však vyplatí být obezřetný – ani jeden z nich nezná ty druhé a je více než pravděpodobné, že někdo tady nehraje zrovna čistou hru…

SDÍLET

BlogyProfil blogu
4 nejlepší nekonečný blog ve statistikách "Průměrné hodnocení článků v blogu"
* Založen: 30.7.2009 21:49:51
* BlogRank: 1,24
* Přístupů: 46 686
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 3
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist