Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Call of Duty letní tábor

Call of Duty letní tábor

35

komentářů

Zápisky účastníků tábora #2

datum: 25.7.2009 16:39:34 | autor: GamePark | komentáře: 35 | hodnocení: 81% (82 hlasů)

Call of Duty tábor je skoro u konce a my pro vás máme další zprávy přímo z dění! 

 

Zprávu podal St.Daniels

Ze zápisníku toho, komu říkají NOOB: Den číslo 5 se vyvíjel ve smyslu bouřlivého počasí a záživného jídla. M (magors) i normální si vystáli dlouhou frontu v jídelně CK Topinka, kde byl silný nedostatek fritovaných hranolků. Boj se naštěstí vyvíjel lépe.

 

Všechny ohledy tábory hodnoceny pozitivně, až na velmi dominantní velitelku Janu, která počítala dokud jí mysl nezklamala. Den skončil povýšením a zápisem této zprávy, která je kvůli přítomnosti velitelky silně redukovaná.

 

Report od Richie1

Opět zdravím všechny čtenáře GameParku. Znovu se hlásím z táborového campu CK Topinka v Růžené. Jsou již dva dny od odeslání prvního a zároveň posledního příspěvku. Tak co se mezitím událo? No….moc toho zas nebylo. Proběhla diskotéka (která nebyla tak špatná) a mimoto probíhaly samozřejmě další paintballové bitvy. Poprvé se prohodili soupeři, takže si každý tým mohl udělat větší představu o svých soupeřích. Tyto zkušenosti se následně využijí při sobotním turnaji všech týmů. Tento turnaj bude probíhat celý den a proto dnes někteří hráči nedojeli dnešní program, aby jim zbyly nějaké ty kuličky na další den.

 

Mimo to se všichni účastníci campu sházejí každý večer na nástupu. Zde probíhají všechny povýšení (případně degradace) a zhodnocení misí, které se daný den konaly. Dnes také byla výjimečná večeře v jídelně (normálně se jí ve vojenském stanu) a to z toho důvodu, že na jídelníčku byly hranolky. Většina z nás tedy absolvovala velice dlouhé čekání (cca 60-120 minut) ve front na toto jídlo. Ale co se dá dělat?

 

Minule jsem psal, že se v dalším příspěvku zmíním o tom, jestli se vyplatilo utratit tolik peněz (cca 6000 Kč) jen za týden na táboře. Jistě sami víte, že většina právě probíhajících táborů je o nemalou částku levnější. Takže…zázemí je spíše podprůměrné, jídlo je v normálu a paintball je samozřejmě hlavním (a asi jediným lákadlem a TAHOUNEM) tohoto tábora. Samozřejmě ještě musím zmínit vedoucí, které jsou stále mladí, a proto velmi společenští a hlavně je s nimi zábava.

 

Z toho tedy (když nerad) musím přiznat, že tento tábor je z větší části pozitivního rázu a mohu Vám doporučit účast na dalším ročníku. A to paradoxně i přesto, že mi stále není jasné, co vše bylo za tyto peníze uhrazeno. Tímto se s Vámi loučím…

 

Tuto zprávu pro vás vytvořil radista Zdeněk Doubek

-.. / -. /  . / … / -.- / .- // .-./.-/-./---//.--./.-/-../.-/.-../-.--//…/-/.-./---/-.--//.--./---//-…/---/..-/.-./.-../../…-/-.--//-/---/-.-./..//.-/.-.././/-.././-.//-…/...-/.-..//…-//.--./…./---/-.././.--./.-/../-./-/…-/-./.-../.-..//-../-././…/-.-/.-//.--./---/…-/./-..//…/.-../.-/…-/-././/-.-/-../-.--/--..//.---/…/./--//.--./---/…/.-../.-/.-..//--/./-/.-.//.--./.-././-../-./.-./.--./.-./.-/-/./.-../…/-.-/---/..-//…./.-../.-/…-/./-.//--../.-/-/../--/-.-./---//.---/.-//.---/…/./--//…/./…-/.-/.-…/./.-..//.--./---//--.././--/..//…/--/../----/-.--//---/-.//…/.//…-/.-/.-.././.-..//…-//-…/---/.-.././…/-/./----//.-/…/..//.--./---//---/…/--/..//.-./.-/-./.-/….//--../-…/-.--/-/./-.-//-../-././/-…/-.--/.-..//---/-.-//

--/---/.---/.//--/---/.-./…/./---/…-/-.-/.-//.---/…/./--//…/.//-./.-/..-/-.-./../.-..///

SDÍLET

26

komentářů

Zápisky účastníků tábora

datum: 23.7.2009 10:51:33 | autor: GamePark | komentáře: 26 | hodnocení: 80% (85 hlasů)

Letní Call of Duty tábor již pár dní běží a my pro vás máme první informace přímo z místa dění! Na táboře je 40 pařanů z GameParku a někteří z nich se s námi podělili o první dojmy! Mezi textem také najdete fotografie přímo z tábora, další jsou potom k dispozici zde.

 

  

 

Report napsali Zdeněk Doubek a Štěpán Kulík, na GP známí jako Dubajz a cTp.Flem!ngo:

Po příjezdu do  campu jsme já a můj kámoš viděli asi 4 chlápky oblečené ve vojenským. Byli jsme rozděleny do týmu asi po 12 členech, vylezli jsme z autobusu ke svýmu vedoucímu. A jeho první slova byla "Takže od teď já jsem váš vedoucí....budete poslouchat moje rozkazy, vůlgární slova netoleruji za to budete klikovat a pořádně." Když jsme tohle slyšeli, tak jsme si říkali, co to bude za hrůzu. Ale právě naopak je to tady zatím v pohodě. Na ty vulgární slova se nějak zapomnělo, takže se tady mluví po našem.

 

Paintball hrajeme každej den, takže toho máme až po uši. Naši vedoucí hrajou s náma. Největší paráda je když si vychutnáte vlastního vedoucího jednou trefou do hedky. Což už se nám párkrát povedlo. Jídlo je tady v pohodě, ubytování - no jako vojáci. Když jsme přijeli do tábora, viděli jsme jednoho kluka vedle druhýho, celkem je nás tady asi 40 a z toho 1 holka a to je moje sestřenice. Říkali jsme si, že to bude úžasný 7 dní bez jediný pořádný holky. Ale hned poprvé k večeru když jsme šli do sprch, prošli jsme k vedlejšímu táboru. Šli jsme okolo zábradlí, na kterým sedělo asi 8 holek, takže je to tady i s holkama v pohodě. Jediný, co se nám nelíbí, tak jako na každým táboře, jsou záchody a sprchy.

 

  

 

K tomu paintballu, hraje se dost a ani to moc nebolí, jenom občas nějaká vlítne na blbý místo. Plníme mise, první mise byla chránění konvoje ze hry Call of Duty 2, a druhá byla vymyšlená a to vyluštění kódové zprávy. V průběhu táboru se povyšuje a uručí se funkce, máme zatím k dispozici funkci radisty a medika. V misích jsou napsaný kódy v morseovce a to je úkol radisty.... Funkce medika spočívá v uzdravování spoluhráčů, ale zatím jsme medika nepotřebovali, takže nevíme jak to probíhá. Už 2 dny pršelo, ale paintball se hrál dobře i přes to bláto i noc byla v klidu. Včera jsme měli hlídku, hlídky jsou rozděleny ve dvojicích po 2 hodinách od 22:00 do 7:30. Dneska je středa, byli jsme v aquaparku a před chvíli jsme přijeli... to je tak asi všechno, co vím zatím můžeme říct.

 

 

  

 

Zprávu podal Kristián Voldřich:

Půlku prvního ročníku Call of Duty Tábora máme za sebou a počet plusů a mínusů máme dost. Tábor začal docela drsným způsobem, a to představením našich chatek. Chatky ve kterých na podlaze mnozí měli trávu až po bahno, takže náš zasloužený luxus za cca. dohromady 6000,- Kč se zatím neukázal. Totéž bylo na našem prvním dnu v campu; jediná pořádná věc, co jsme dělali, je stavěli stan, kde do teď dostáváme stravu (snídani, oběd a večeři). Takže začátek campu moc nadějně nevypadal za velikou částku peněz. Když už to takhle začalo, tak i počasí se moc nepodařilo na začátku jen pršelo a večery byly mrazivé natolik, že bylo potřeba velké množství oblečení. Takže začátek nic moc. Samozřejmě jak byl slibovanej paintball, tak hned druhý den na večer "konečně" dorazili s vybavením a sranda začala. Bohužel je tu pořád jedna otázka; půlka campu je pryč a nic co by se odlišovalo od paintball campu, jsem prozatím neviděl.

 

  

 

St.Daniels@seznam.cz (hráč všech dílů COD, L4D, TF2 a v poslední době silně návykového Call of Juarez)

Ze zápisku toho, komu říkají NOOB: Prvního dne jsme přijeli autobusem a překročili obrovskou louží do campu Call of duty. Hned od začátku jsme o campu začali lehce pochybovat, hlavně kvůli nízké kvalitě ubytování, průměrného jídla a zvláštního kolektivu, který toho dne vznikl. Rozdělení na tábor normal a M (magor) jsme vstoupili do chatek, kde jsme strávili noc. Ze strany M to byla noc bezedná. Dalšího dne přijela consesovaná firma s paintballovou výbavou. Bitva začala. Větší část NOOBS hned padla, hlavní taktikou se stal CAMPING. Hra byla záživná a rozhodně osvěžující. Ovšem její nevýhodou byl velký počet účastníků. Na táboře se hraje cca. 3 hodiny paintball, zbytek je volný čas. Ze strany vedoucích jsme si taky museli pochválit velkou obětavost, obzvláště co se týče skupiny M. Zázemí celkem ujde, až na velmi nekvalitní úroveň hygieny umýváren (nikdy jsem nepotkal vlaštovku, která by si postavila hnízdo na pánských záchodech). Ve všech ohledech můžu tábor hodnotit pozitivně a v úvahu beru i to, že jsme ve skutečnosti betatesteři prvního COD Campu. 

 

  

 

Richie1 (redaktor HNC a mobilní sekce GP)

Zdravím všechny čtenáře Gameparku. Již čtvrtým dnem jsme na táboře stylizovaném podle slavné počítačové hry Call of Duty. Jak všichni určitě víte, o tomto táboru se hodně psalo, protože právě GP je jedním z hlavních partnerů. Takže abychom to vůbec shrnuli. Vyplatilo se do tohoto CoD campu vrazit přibližně 6000 Kč ( 4500 základ + 1500 na kuličky)?


Po příjezdu autobusem do campu jsme byli rozděleni do skupinek, kdy každá skupinka měla (překvapivě) vlastního "team leadera". Následně jsem byli ubytován do stanů. Já jsem si naštěstí vybral stan ve výborném stavu, ale ne všichni měli takové štěstí. Druhým dnem (ostatně jako dny ostatní) jsme měli začít program paintballovou bitvou, která normálně trvá 3 hodiny. Jaké bylo ale překvapení když naše slavná koncesovaná firma dorazila o neuvěřitelné 4 hodiny později. V praxi to znamená, že dopolední program se vůbec nekonal a to se jistě podepsalo na náladě všech účastníků tábora. Po obědě však firma dorazila a my se odpoledne mohli pustit do první řádné bitvy. Paintballové hry se mimochodem konají v lese a na louce s vysokou trávou. Já osobně preferuji vysokou trávu, kde se dá skvěle ukrýt. Po zmíněné první válce jsme dostali za úkol postavit velký vojenský stan, který slouží jako místo pro snídani, oběd i večeři.

 

  


Čas se krátí a já bych tedy měl napsat ještě něco o kladech a záporech. Zápory: opravdu nehezký stav WC a umýváren, počasí ;), někdy jídlo. Mezi klady se dá určitě počítat paintball se skvělými vedoucími týmů. A jelikož jsou mladšího věku a jsou pro každou srandu, pobyt je ihned příjemnější. Avšak na konečný verdikt si počkejte až do posledních dnů.

SDÍLET

13

komentářů

Rozhovor s náčelníkem bojových operací

datum: 16.6.2009 14:30:09 | autor: GamePark | komentáře: 13 | hodnocení: 76% (72 hlasů)

Rozhovor s jedním z vedoucích, kteří budou mít na starosti všechny, co se přihlásili na speciální Call of Duty letní tábor! Dozvíte se co vás čeká a na co se můžete těšit. Podrobnosti o táboře a přihlášky najdete zde. Máte poslední možnost se přihlásit, tábor se koná již za pár dní!
Jaký máte vztah k military akcím. Jakou máte „kvalifikaci"?

Řekl bych, že kladný :o) - už několik let se zúčastňuji všech možných i „nemožných" airsoftových a paintballových akcí. Bývám také aktivním členem rozličných military mítinků a her. Navíc paintball je náplní mé práce: Organizuji paintballové akce všech typů pro platící klienty, tedy firmy, jednotlivce, školy atd.

 

Jak bude probíhat bojový výcvik? To znamená ta první část tábora. Můžete něco prozradit?

Bojový výcvik bude obsahovat cvičení základních dovedností, které je potřeba dobře zvládat pro úspěch ostrých bojových akcí v terénu. Samozřejmě kromě výcviku a bojových úkolů nebudou na táboře chybět různé prázdninové hry jen tak pro zábavu a relaxaci.

 

Jak vůbec bude organizačně probíhat celý tábor z pohledu military akcí?

Každá military akce je malinko jiná, určitě mívají ale společné základní zaměření: Tedy soupeření dvou a více týmu v reálně simulovaném boji s použitím střílejících zbraní. Nejinak tomu bude i na našem táboře COD: Hlavní bude užít si co nejvíce zábavy a napínavých okamžiků při bojových operacích. Tedy dostatek střílení ale i všeho, co s pravou letní military akcí souvisí.

 

Jak tvrdý tento výcvik bude? Co se na táboře naučím?

Výcvik nebude nijak zvlášť tvrdý, ale rozhodně nebude pro nějaké „slečinky", co se bojí pohnout. Účastníci COD se naučí spoustu nových věcí, zažijí skvělou zábavu a poznají nové kamarády. Hlavním cílem tábora COD není tvrdý výcvik, ale vzrušující zábava a dobrodružství.

 

Prý dostanu vojenskou knížku? Co v ní bude zaznamenáno?

Vojenská knížka bude mít velmi reálný vzhled. Budou v ní uvedeny údaje o bojovníkovi či bojovnici, dosažená vyznamenání - a hlavně hodnosti. Ty se budou přenášet i do dalších ročníků tábora COD. Kdo povýší, může na dalším ročníku velet vlastní jednotce...

 

Na táboře bude hodně účastníků. Budeme rozděleni do nějakých družstev? Podle jakých kritérií?

Budete rozděleni  do vojenských bojových jednotek. Jednotky přitom budou sestavovány tak, aby všichni vojáci (a všechny jednotky) měli stejnou šanci uspět v rozličných bojových operacích. Budeme ale brát ohled na přání účastníků být v určité jednotce se svým kamarádem či s domluveným partnerem.


V jednotlivých družstvech budou vedoucí, jak se budou vybírat?

Každé jednotce bude přidělen jeden dospělý velitel - vedoucí týmu. Všichni naši velitelé mají velké zkušenosti s military akcemi a s paintballem, k členům týmu se určitě budou chovat spravedlivě a nikoho nebudou školometsky peskovat.


Je okolí tábora vhodné pro pořádání této akce - proč si to myslíte?

Podle mého názoru splňuje okolí tábora nároky pro pořádání takovéto akce. Největším plusem je rozsáhlý opuštěný les, který se rozprostírá hned vedle stanů. Využijeme také velké louky a rybník ve středisku. Krásná členitá krajina a liduprázdnost prostoru poskytují skvělé možnosti k simulaci napínavé hry v terénu.


Nemůže se mi něco stát, nemohu zranit někoho jiného? Jak je postaráno o bezpečnost všech účastníků?

Všichni účastníci tábora COD dostanou vypůjčené masky, nákrčníky a všechny další ochranné pomůcky nutné pro paintball.  Je jasné, že musíte dodržovat základní bezpečnostní pravidla, o kterých Vám hned na začátku řekneme. Hraje se vždy na vymezeném prostoru pod dohledem instruktorů, kteří pečlivě řídí hru. Kdo by nerozumně ohrožoval zdraví svoje nebo ostatních hráčů, bude vyřazen z účasti na konkrétní misi.


Budu mít po celou dobu tábora zbraň u sebe?

Ne. I zbraně občas potřebují pravidelnou údržbu - v době, kdy se nestřílí, se bude provádět ošetření zbraní.

 

Proč bych se z vašeho pohledu měl na tento tábor přihlásit. Čím je z vašeho pohledu tento tábor jiný než ostatní?

Pokud jsi zapálený do bojových simulačních her na počítači nebo se třeba jen zajímáš o vojenskou tématiku, pak je tento tábor pro Tebe určitě trefou do černého. Hlavní výhodou akce je to, že program je důsledně orientován tak, aby účastníci prožili co nejvíce dobrodružství a zábavy přímo během napínavých bojových misí. Tedy: Vzrušení, reálná akce, hustá střílečka, soutěž týmů a přesvědčivá stylizace boje více týmů proti sobě. Jednoduše řečeno: Hlavní předností tábora COD je to, že ochutnáš opravdový zážitek boje na vlastní kůži!


B
udou na táboře rozcvičky?

Rozcvičky samozřejmě budou, jsou nedílnou součástí každého vojenského výcviku. Bez rozcviček by COD nebyl žádný opravdový military camp. Co je nakonec lepšího, než si po ránu protáhnout celé tělo? COD není tábor pro slečinky, kterým  bychom měli rozcvičky odpouštět.


Těšíme se, že pomůžeš některému týmu v důležité misi tábora COD!

SDÍLET

10

komentářů

Jak to bude vypadat na Call of Duty military táboře

datum: 27.5.2009 17:46:39 | autor: GamePark | komentáře: 10 | hodnocení: 76% (50 hlasů)

Cílem tábora je:
Dobrá zábava! A to nejen díky vojenskému hernímu  programu, ale také díky správné letní relaxaci, kamarádství a užívání si prázdnin. Letní Call of Duty military tábor je určen pro opravdové zájemce o military hru naživo, tábor není organizován jako odkladiště pro malé dětičky, kterým tábor vybrali rodiče. Předpokládáme, že každý bojovník  vynaloží potřebnou vlastní snahu, aby se mohl tábora zúčastnit - na druhou stranu můžeme slíbit, že se atmosféra akce bude silně odlišovat od té školní. Nikoho nebudeme prudit nebo neuroticky vychovávat, vedoucí budou jednat s účastníky na úrovni jako spravedliví velitelé.

 

Hlavní programová náplň tábora
Počítačová hra COD a její nejzajímavější mise slouží jako volná předloha pro náplň celotáborové hry. Budeme bojovat ve volné přírodě naživo s paintballovou výbavou a střelivem. Rozděleni budeme do vojenských jednotek - každá jednotka bude plnit předem naplánované úkoly. Splnění úkolů či  úspěšnost bojových akcí - to vše bude obodováno a body budou zapsány do výsledků celotáborové vojenské soutěže. Na konci tábora budou vyhlášeny výsledky, nejlepší bojové jednotky získají velmi pěkné a hodnotné věcné odměny, nejlepší bojovníci budou povýšeni do vyšších hodností. Hodnosti budou zapsány do vojenských knížek (tu získá každý účastník akce). Získaná hodnost potom zůstane bojovníkovi do dalšího ročníku tábora nebo do další akce Gameparku.

 


Paintball jako základ pro reálné bojové akce

Zvolili jsme paintballovou výbavu a pravidla, neboť s nimi máme dobrou zkušenost a něčím je třeba začít. Každý účastník akce si bude moci vypůjčit paintballovou zbraň, ochranné pomůcky a dostane základní množství střeliva. Bude proveden základní výcvik v zacházení se zbraní a potom se již půjde bojovat do reálných misí ve volném terénu v přírodě. (Tedy nikoli mezi nafouknuté modré válce jako na paintballové střelnici.) Bude-li o tábor „Call of Duty" zájem, uspořádáme příští rok nějaký military tábor i s airsoftem.

 

Doplňkový program tábora COD
Kromě boje zažije každý účastník super prázdniny a léto!   Bez rodičů, bez učitelek, zato se spoustou nových kamarádů a s mladými vedoucími. Bude koupání v rybníce a ježdění na lodi, holky, diskotéky, trochu fotbálku nebo jiného sportíku, večerní mecheche a taky dost volna na to, aby si každý udělal  se spolubojovníky vlastní  program ... Na tábor COD se můžou samozřejmě přihlásit i děvčata, ale nelze s tím zaručeně počítat. Zato v ostatních táborových skupinách, které budou v době konání campu COD také pobývat  v rekreačním středisku - v jeho chatičkové části, bude holek spousta. Všechny ve věku 7 až 17 let, vybere si tedy každý! Třeba večer na diskotéce,  která bude pořádána téměř každý den a bude společná pro všechny účastníky v celém rekreačním středisku Růžená.

 


Jak vypadá tábořiště pro COD
Účastníci COD budou ubytování ve vojenském stanovém táboře, který leží nedaleko chatičkového střediska CK Topinka u malé vesničky Růžená v jižních Čechách. Stany jsou vybaveny podlážkou, postelí s matrací a lůžkovinami. Stanové tábořiště  se rozkládá na velké louce, kterou obklopuje z jedné strany les, z druhé nádherný rybník - v tom se budeme koupat a využijeme ho i při bojových misích. Celkově lze říci, že středisko Růžená leží daleko od civilizace, v nádherné kopcovité krajině plné lesů. Prostředí je ideální pro napínavé zážitky při bojové hře naživo! Prostě jde o něco úplně jiného, než jen cukat myší po podložce!

 

Bojový deník na webu
Připravujeme pro vás na Gameparku speciální blog - internetový bojový deník. Tam budou moci účastníci COD tábora psát vojenský deník, zprávy z terénu, vkládat fotky, komentáře a videa...  Takže se všichni - i ti, co na tábor nemohli přijet - budou moci podívat, co se na COD děje zajímavého.  Gamepark ale chystá další překvapení!

 

Organizace bojových jednotek
Každý účastník tábora COD má několik možností, jak si vybrat bojovou jednotku, s níž se bude účastnit misí. Tábora se lze zúčastnit s celým vlastním klanem - potom se tento klan stane jedním oddílem v celotáborové hře. Můžete vyzvat k účasti na táboře i nepřátelské klany. Kdo pojede na COD camp sám nebo jen s kamarádem, bude mít na začátku akce dostatek času a prostoru k tomu, aby se seznámil s novými spolubojovníky a vytvořil si s nimi nový bojový oddíl. Další možností je sestavit si pomocí stránek Gameparku a zde obsažených kontaktů novou bojovou jednotku ještě před začátkem tábora. Znáš někoho jen díky internetu? Domluv se s ním na účasti na táboře Call of Duty!


Pro koho tábor není vhodný
Na tábor nebereme rozmazlené dětičky,  ani hloupé frajery,  co chtějí posílat mrtvoly do pytlů a šlapat v krvi, ale přitom se bojí vytáhnout paty z pohodlí, které mají doma u mamky. Kdo dokáže zírat jenom do monitoru a honit myš po stole, ale opravdové akce naživo a se zbraní v ruce se bojí, měl by jet raději s rodiči k moři.

 


Co si vzít s sebou na tábor
Nejdůležitější je starší oblečení z pevné, tlusté látky (třeba starší maskáčová souprava) a pevné boty do terénu, které alespoň trochu zpevňují kotník (kanady, pionýrky apod.) Potom nějaké běžné oblečení na týden pobytu, plavky, hygienické potřeby, alespoň 1.000,- Kč na případné dokoupení střeliva a jako kapesné. Veškeré vybavení na paintball včetně zbraní vám bude zapůjčeno. Kdo si chce vzít vlastní paintballovou zbraň - samozřejmě může.


Závěrem

Tábor „Call of Duty" je výjimečná akce velmi odlišná od obyčejných dětských táborů. Kdo se jí zúčastní, nebude litovat: Zahraje si v přírodě se střílející zbraní nejlepší mise z COD, zapaří s novými kamarády na diskotéce, zažije pravé léto a prázdniny se spoustou legrace i napínavých zážitků... Jasně, nelze udělat vše tak dokonalé, jako je to ve 3D animaci na počítačovém monitoru v PC hře. Ale ležet za pařezem a střílet na živé obránce kóty, plížit se tmou na noční misi či dobývat ze člunu nepřátelské pobřeží  - a to vše opravdově a naživo - to je lepší než veškeré možnosti 3D animace!Těšíme se, že se s Tebou setkáme v bojové misi tábora „Call of Duty"!

SDÍLET

23

komentářů

Odpovědi na nejčastější otázky

datum: 15.5.2009 18:24:29 | autor: GamePark | komentáře: 23 | hodnocení: 81% (88 hlasů)

V komentářích k článku, kde jsme Vám představili Letní Call of Duty military tábor, se velmi často opakovali některé dotazy, proto jsme je vybrali a odpovídame na ně touto formou, aby si reakce mohli přečíst i ostatní a nemuseli je hledat mezi ostatními komentáři.

 

 

Budou tam i holky?
Na tábor se mohou přihlásit samozřejmě i holky. Nicméně, Call of Duty tábor nebude ve středisku Růžená jediný, ve stejném termínu tam například bude i dívčí taneční škola a jiné tábory, bez vojenské tématiky. 

 

Cena za tábor je vysoká.
Cena tábora je odpovidající kvalitě nabízených zážitků. Našim hlavním požadavkem na organizátory bylo, aby akce byla perfektní a všichni jste si to tam užili a vrátili se spokojeni. Abyste se ani chvíli nenudili.

 

 

Najdete i levnější tábory, ale ty nebudou mít akce s paintballem, a ni zdaleka nebudou na stejné kvalitativní úrovni.

 

Hledali jsme pečlivě mezi partnery, než jsme zvolili CK Topinka. Trvali jsme na splnění všech požadavků, co se kvality a náplně týče.

 

Bude tábor i příští rok?
Máme v plánu vytvořit tradici v podobných akcích (tedy nejen táborů), neustále je vylepšovat a nabízet nové a nové věci, abyste měli stále z čeho vybírat. Když budete pravidelně sledovat GamePark, nic vám neuteče.

 

 

Můžeme na tábor jet jako celý klan? Dáte nás dohromady?

Není problém. Celá akce je koncipována tak, abyste se jako hráči online her poznali osobně, získali nové kamarády a poznali ty, které znáte jen z internetu. samozřejmě pokud se již znáte a chcete být ve stejném týmu na táboře, stačí, když si o to řeknete a bude to tak. Dohodněte se mezi sebou, přihlaste se a dejte vědět, že se znáte a chcete být spolu - není nic jednoduššího.

 

Hned bych jel, ale nemám s kým a sám nechci, když tam nikoho neznám.
Cílem tábora je právě to, abyste se poznali s lidmi, co je znáte jen online. A k tomu poznali i úplně nové a našli si nové kamarády. Všichni co na tábor pojedou znají GameParku, to znamená že máte něco společného - rádi hrajete hry! A jakmile máte společné téma, nudit se rozhodně nebudete. Nakonec vám bude týden málo a nebude chtít jet domů!

 

 

Nemůžu jet, ale chtěl bych vidět, jak to tam vypadalo. Budu mít tu možnost?

Máme v plánu speciální táborový blog, kde všichni kluci a holky na táboře budou moci psát své zážitky. Chystáme videoreportáže a i vojenský deník! Nechte se překvapit.

 

Navíc GamePark vám po konci tábora přinese podrobný report se spousto fotek, takže uvidíte, jaké to bylo a třeba se rozhodnete jet příště.

 

Je v okolí nějaká voda? Bude se dát koupat?
To je samozřejmost! Co by to bylo za tábor bez koupání? Navíc s vodou bude spojený i jeden z úkolů, takže pokud budeš chtít postupovat a získávat nové hodnosti, tak si vody užiješ.

 

 

Mám to moc daleko.
S tím se moc udělat nedá. Tábor je na jednom místě a my bydlíme v různých koutek republiky, někdo dokonce na Slovensku. Tak to bohužel je a je třeba s tím počítat. Pokud si chceš užít parádní akci, tak přece na vzdálenosti až tak nezáleží, záleží na tom, zda chceš vyrazit na super tábor a bavit se. V Praze budeme mít připraven autobus, kterým se dostaneme až na tábor všichni společně. A do Prahy se dá dostat odkudkoliv...

 

Tábor je pro mladé, proč neuděláte i něco pro starší?

Chystáme i další akce s podobným tématem, které budou určeny pro starší. Již brzy! Sledujte GamePark!

 

 

 

Mezi textem najdete pár fotek pro vytvoření představy, jak to na táboře bude vypadat. Fotky jsou z minulého roku a chybí fotky z paintballu, jelikož jde o první ročník Call of Duty tábora! To je však další důvod navíc, proč být u toho!

 

A jako perlička na závěr - každý kdo pojede získá navíc k bonusům (viz článek o táboru) i speciální ocenění, které nebude mít nikdo jiný!

SDÍLET

442

komentářů

Letní Call of Duty military tábor

datum: 20.4.2009 19:00:00 | autor: GamePark | komentáře: 442 | hodnocení: 78% (891 hlasů)

A je to tady! Zahraj si opravdově a naživo se střílející zbraní v ruce tvoji oblíbenou počítačovou hru Call of Duty! Vyzkoušej si mod Search and Destroy na živo! Pátrej v neznámém terénu po nepřátelské vysílačce, zneškodni hlídky a vyhoď nebezpečnou radiostanici do vzduchu. BUUAM! Jenže to neslyšíš zvuk z počítačových
reprobeden, ale opravdové dunění boje. Životy tvých kamarádů závisejí jenom na tobě a na tvé odvaze! Žádné klikání myší, ale skutečná zbraň a skutečné nebezpečí: Chvíle nepozornosti a padneš do zajetí... Tak nabij do samopalu poslední zásobník a vyběhni na zteč vstříc nepříteli - kolem tebe prší projektily, ale ty se probíjíš blíž a blíž ke kulometnému hnízdu. Míříš, mačkáš krátce spoušť a vidíš padat bezvládné postavy nepřátelské obsluhy těžkého kulometu. Ještě pár kroků, pár výstřelů a vítězství tvé čety již nikdo nezpochybní!

 

 

Uvažoval jsi někdy, jaké by to bylo potkat kamarády, se kterými se tady potkáváš v klientu a hrajete spolu Call of Duty? Jaké by to bylo vidět se osobně a vyzkoušet si akci na živo? Máš chuť si vyzkoušet parádní zábavu, zasazenou do vojenského prostředí? Chceš získávat nové a nové hodnosti a zkusit být lepší než ostatní, stejně jako to znáš z Call of Duty?

 


Pojeď proto na nejlepší akci letošních prázdnin, na speciální letní Call of Duty military tábor! Tábor organizuje cestovní kancelář Topinka a partnerem akce je GamePark!

 


Termín:

Tábor se koná v termínu 19.7. až 26.7.2009 a je určen pro kluky a holky ve věku 10 až 17 let.

 

Popis střediska:

Call of Duty tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý. Zde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu střediska se dále nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití (podrobnější popis).

 

 

Ubytování:

Stany s podsadou a postelí. Ve stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově střediska.

 

Stravování:

Jídlo z ešusů ve vojenské jídelně zásobené profesionální kuchyní.

 

 

Program:

Týdenní tábor s herním programem stylizovaným podle slavné počítačové hry "Call of Duty". Spíše než na přísný vojenský výcvik se program soustředí na vzrušující herní stylizaci, zábavu a adrenalinové povyražení. Kromě zábavné "hry na vojáky" jsou součástí programu paintballové bitvy, které po stránce výbavy a herní náplně zajišťuje koncesovaná firma. Spotřeba kuliček a plynu CO2 do paintballových zbraní je do ceny tábora započítána v rozsahu základního výcviku, tj. manipulace se zbraní a střelba do terče a na pevný cíl. V pozdějších hrách však je spotřeba munice rozdílná - další munici si hradí každý účastník sám. Doporučené kapesné určené na munici je cca 500 - 1.500,- Kč. Vojenská knížka, získaná vyznamenání a hodnosti zůstávají každému vojákovi do dalšího ročníku tábora!

 

 

 

Další podrobnosti a přihlášky najdeš zde!

 


 

A co je nejlepší, když se rozhodneš na tábor jet, dostaneš od nás prima bonus v podobě Gbodů, za které si pak můžeš koupit super věci v naší Aukci!
Každý účastník tábora od nás dostane prémii 2000 Gbodů!


Plus každý, kdo má Premium účet, dostane slevu 3% z ceny tábora!

 

Aby ses dostal ke Gbodům a slevě, musíš udělat jen pár maličkostí: V nové sekci Benefit u nás na GameParku klikni na logo CK Topinka. Když se budeš přihlašovat, vyplň slevový kupón (návod kde je kupón uveden, najdeš také v sekci Benefit u tohoto partnera) a potom už jen čerpej výhody, které ti GamePark poskytuje. Kdyby ti nevyhovoval termín, CK Topinka nabízí další zajímavé tábory, za které při stejném postupu dostaneš taky spoustu Gbodů a s Premium účtem slevy.

SDÍLET

* Založen: 1.4.2009 14:57:28
* BlogRank: 1,3
* Přístupů: 52 918
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist