Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

A long time ago in Galaxy far,far Away....

A long time ago in Galaxy far,far Away....

2

komentáře

Naruto díl 9.

datum: 11.3.2010 18:39:37 | autor: RazEER | komentáře: 2 | hodnocení: 75% (30 hlasů)

Naruto díl 9.

 

Tak po o trochu delší odmlce vám přináším další díl Naruta. Uvidím jaká bude čtenost a komentovanost a podle toho se rozhodnu zda budu psát pravidelně, či ne. Chtěl bych upozornit že tyto články nekopíruji z jiných webů jako někteří zdejší jedinci kteří chtějí jen být první v žebříčkách. Někteří to možná ocení, možná ne je mi to jedno. Ale teď už k věci. Tento díl nese název Kakashi Sharingan.

 

Příběh:

 

Kakashi je stále chycen v technice Vodního vězení a Sasuke leží Zabuzovy u nohou. Naruto se ho snaží osvodbodit, ovšem klony proti Zabuzovy nic nezmůžou. Naruto pochopí že jediná možnost jak vůbec přežít je vysvobodit mistra Kakashiho. Hodí Saskemu Větrný Shuriken a ten jej hodí po pravém Zabuzovi. Ten jej hravě chytí ovšem náhle přilétne další ze stínu toho předchozího. Zabuza se na poslední chvíli vyhne. Ovšem Shuriken se promění v Naruta a ten hodí ze zadu Kunay na Zabuzu. Ten musí uhnout a tím přerušit past ve které je Kakashi. Naruto padá do vody a Zabuza je připraven k hodu. Náhle se z vody vymrští Kakashi a zarazí pěst do ostří. Kakashi už díky svému Sharinganu dvakrát na stejnou techniku nenaletí a zdá se že Zabuza je v šachu. Odskočí však stranou a dělá náročnou techniku Vodního dračího šlehu. Kakashi přesně kopíruje. Kakashi pak využije zmatení s pomocí Genjutsu a vytvoří techniku Vodní exploze se kterou smete jak Zabuzu tak i půlku lesa. Přikůluje Zabuzu ke stromu takže se nemůže hýbat. Kakashi ho už chce zabít ale náhle vylítnou zpoza stromů Kunaye a přeříznou Zabuzovi tepny na krku. Je mrtvý. A na stromě je vidět podivná postava s maskou. Ukáže se že je to Oinin, lovec ninjů kteří zradili svou vesnici. Naruto je naštvaný že Zabuzu zabilo dítě. Zdá se mu že je nula. Kakashi mu dá malé ponaučení o tom že tak to na světě je. Oinin se přemístí k Zabuzovi a odnáší ho. Tvrdí že se musí těla zbavit. A je pryč. Kakashi rozhodne že je čas vyrazit a dokončit misi. Udělá krok a padá k zemi. Nikdo neví co se stalo. Snad se to dozvíte v příštím díle.

 

 ! Odkaz v komentech !

 


 

ANKETA

Tak co? Má cenu psát pravidelně?

Celkem: 131 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

28

komentářů

Naruto díl 8

datum: 18.7.2009 13:00:29 | autor: RazEER | komentáře: 28 | hodnocení: 80% (50 hlasů)

Naruto díl 8

 

A tak po delší odmlce tu máme další díl Naruta který je pokračováním předchozího boje. Jeho název je Slíbené rozhodnutí bolesti !

 

 

 Příběh:

Zabuza skrývající se v mlze zautočí ale Kakashi ukáže že to se Sharinganem umí a odrazí jeho klona a zkopíruje jeho techniku aby odrazil druhý útok a Zabuzu dostal do šachu. Následně Kakashi uteče do vody která mu má poskytnout krytí ale tam ho Zabuza chytne do techniky Vodního vězení a jde po zbylé čtveřici. Kakashi se snaží Sasukeho přesvědčit aby vzali Tazunu a utekli ale Sasuke odmítá a myslí si že jediná šance je mistra osvobodit. Zjistí ale že nemůže svoje síly porovnávat s Jouninem. Naruto si pak vzpomíná na svoji přísahu a vyzve Sasukeho aby spolupracoval a že má plán. Zabuzu jim vypráví o tom jak vyrůstal a jakou zkouškou prošel. Pak zmlátí Sasukeho a chystá se ho zabít když se ale náhle Naruto naklonuje a vyráží do útoku. Zabuza všechny klony hravě odrazí ale Naruto hodí Saskemu Větrný shuriken. Ten ho použije k napadení Zabuzi který drží Kakashiho. Ten ho chytí ale náhle se objeví druhý který letěl ve stínu prvního a ten se změní na Naruta který zautočí. Tak končí tento díl.

 

ODKAZ NA ZHLÉDNUTÍ JAKO VŽDY V KOMENTECH KVŮLI PRAVIDLECH GAMEPARKU

 

 

SDÍLET

18

komentářů

Gun

datum: 6.7.2009 11:39:34 | autor: RazEER | komentáře: 18 | hodnocení: 75% (47 hlasů)

GUN

 

80. léta 19. století. Asi vám hned bude jasné že to je období kovbojů a rudochů a jejich přestřelek. Doba slavného Vinetua. Nový kolonisté si obsazují území indiánů a stavějí přes něj vlakové trasy. Indiáni zoufale brání svůj domov a sabotují kde se to dá a napadají konvoje s dodávkami zbraní a jídla. A v tomto nehostiném světě bez slitování,kde vládne hazard a kde se každý bojí nájezdů banditů žije mladý Colton White se svým otcem Nedem. Zpočátku se všem těmto nebezpečím vyhíbají a loví v divočině zvěř kterou pak prodávají lodím plujícím kolem ale osudu této země se nedá uniknout a i oni jsou brzy součástí Divokého západu a všeho co k němu patří.

 

 

 

Gun spadá do žánru oblíbeného akčního RPG s pohledem 1. a 3. osoby. Hra je řízena spíše příběhem ale je vám dopřána určitá volnost v pohybování mezi misemi v jednotlivých městech. Důležitým prvkem hry jsou jak jinak než zbraně kterých se nedočkáme mnoho druhů ale za to od každé budou aspoň 4 typy které ještě navíc půjdou upgradovat u obchodníka v jednom ze dvou měst. Peníze můžete získat buď když naleznete zlato tak ho jednoduše vykopete a nebo vedlejšími misemi které nespadají do příběhové linie. Mise jsou různé od nahánění dobytka na koni až po to stát se lovcem hlav a zabíjet bandity a následně si dojít pro odměnu. Hlavní dopravní prostředek je samozřejmě kůň ikdyž se projedete i vlakem či dostavíkem. Zdraví se postupně nedoplňuje jako tomu je u CoD. Když vás zraní musíte ho nalézt a to v bodově flašky rumu kterého si loknete a hned jste zase OK.

 

 

 

 

Schrnutí:

-Drsný herní svět podle skutečné předlohy

-Upgrady které hru přijemně okořeňují

-Skvělý příběh (proto jsem hru dohrál asi 8x ten konec je boží)

-Drsný humor a silácké hlášky (to sem si nemohl odpustit :) )

-Volnost mezi misemi

-Rozmanité vedlejší mise

-Ještě furt dobrá grafika

-Malá HW nároky

 

 

 

 

 

SDÍLET

7

komentářů

Boiling point:Road to hell

datum: 5.7.2009 20:00:28 | autor: RazEER | komentáře: 7 | hodnocení: 85% (40 hlasů)

Boiling Point:road to hell

 

Vítejte v Realii,místě rozlehlém 625 km2 ve kterém se vláda marně snaží zastavit drogové dealery,mafii a partyzány,v místě kde si odlišné frakce jdou po krku a snaží se přežít ve svých utajovaných základnách schovaných v džungli. Možná jste už viděli pár míst které jste považovali za hrozné ale zdaleka to nemohlo být tak hrozné jako zde. Vítejte v pekle!

 

 

Toto je úvodní hláška výrobců této již 4 roky staré ale stále zábavné FPS s prvky RPG. Hra se odehrává v 21. století na místě které je zmíněno v odstavci nahoře. A právě zde se ztratila Lisa,dcera bývalého vojáka speciálních oddílů Saula Mayerse který se jak jinak než vydává zachránit. Ovšem nikdo netuší kde je a kdo stojí za jejím únosem. Jediný podezřelý je Don Pedro který ovládá část zdejšího podsvětí. Saul se brzo zapléta do smrtonosných hrátek mafie a ostatních frakcí a brzo místo aby zachraňoval svojí dceru musí zachraňovat i sebe samotného.

 

 

 

 

Hru vytvořilo pro většinu z vás neznámé studio Deep Shadows a předvedlo svůj um. Rozhodlo se hru postavit do oblíbeného ale složitého systému volnosti po vzoru GTA což znamená volný svět skoro bez hranic (skoro!) který opravdu fukguje a reaguje na vaše rozhodnutí a chování.

 

Charakteristika hry

 

-Volný a rozmanitý svět s ucházející grafikou

-Spousta nedobrovolných úkolú

-Velký arzenál zbraní jak na dálku tak na blízko s možností upgradu

-Zajímavý a napínavý příběh s nečekanými zvraty

-Výběr z 25 vozidel

-Hra je zajímavá díky financím které musíte získavat jako v normálním životě abyste přežili

-Cena pouze 150 kč

 

SDÍLET

11

komentářů

Naruto-7

datum: 26.6.2009 20:30:37 | autor: RazEER | komentáře: 11 | hodnocení: 78% (37 hlasů)

Naruto-7

Naruto se konečně dočkal a tým 7 se vyrazil na misi typu C. Ovšem když na skupinu zautočí napřátelští ninjové situace se změní na typ B což není v silách Geninů. Přesto se rozhodnou pokračovat což uvidíte v dalším díle nazvaném zabiják v mlze.

 

naruto_zabuza0004.jpg image by anime_016

 

Tým 7 dopluje podél mostu do města ve Vlnkové Zemi. Během plavby jim Tazuna řekne že už asi rok obchodník Gatou jeden z nejbohatších na zemi terorizuje zemi aby si jí mohl zabrat. Je vládce podsvětí a všech gangů,zkorumpovaných ninjů a překupníků drog. Skoupil veškerou lodní dopravu a Tazuna mu je trnem v oknu jelikož chce dostavit most do okolních zemí. Když už jsou na pevnině Naruto málem zabije králíka s bílou srstí. Je divné že tenhle králík se dostal zrovna sem uprostřed léta. A pak se objeví takzvaný démon Zabuza (na obrázku nahoře).

Kakashi ho pozná a usoudí že proti takovému protivníkovi by nevyhrál jen tak. Odkraje svojí pásku přes oko a zjistí se že tam má legendární Sharingan (obrázek dole). Sharingan je jedinečná schopnost proměny oka se kterým získá moc nad doujutsu se kterým může vidět protivníkovo ninjutsu,taijutsu i genjutsu. A ta silnější část je že ho může předvídat a zkopírovat ho. Takže může udělat přesně to co protivník čímž zblokuje všechny údery. Boj začíná. Zabuza použije techniku ANBU (speciální bojová jednotka nijů) tichého zabíjení. Skryje se technikou v mlze přes kterou není vidět ani na půl metru. Boj popisovat nebudu mrkněte se na něj sami. Díl skončí poněkud rychle ale nebojte se boj nepřestane pokračuje do dalšího dílu.

 

 

SDÍLET

3

komentáře

Naruto-6

datum: 24.6.2009 16:58:08 | autor: RazEER | komentáře: 3 | hodnocení: 75% (33 hlasů)

Naruto-6

 

A tak po delší odmlce (nechtělo se mi psát přiznávám se) přináším další článek na již 6-tý díl Naruto tentokrát s podtitulem "důležitá mise,směr Vlnková Země!".

 

 

 

Díl začíná misí týmu 7 při které musí odchytit zatoulaného kocoura Tora.Operace se samozřejmě povede až na pár škrábanců a kousnutí které Naruto od kocoura schytal.Naruto je rozzloben protože dělají jen samé nudné mise a on by chtěl jít na pořádnou misi plnou akce a dobrodružství.Požádá Hokageho aby jim dal nějakou těžší misi.Nakonec dostanou misi typu C (A,B,C,D=D-nejlehčí A-nejtěžší).Mise spočívá v tom doprovodit stavitele mostu Tazunu do sousední země aby tam dostavil most který velice potřebují pro přepravu surovin.Během cesty se Kakashi baví se Sakurou o ostatních zemích na kontineňte.Následně je tým napadnut nepřátelskými ninji.Kakashi se stane hrdinou okamžiku a s oba protivníky zatočí.Naruto je zraněn jedem a vrazí si kunai do ruky aby se jedu zbavil.Kakashi k němu s úsměvem přijde a řekne mu že takhle akorát vykrvácí načež začne Naruto histericky skákat kolem.Kakashi si promluví s Tazunou jelikož jim přítomnost jiných ninjů zatajil a tak tato mise spadá pod stupeň B.Přesto se však celý tým rozhodne pokračovat dál v cestě.netuší ale kdo proti nim bude stát.Samozvaný démon Zabuza.

 


 

SDÍLET

11

komentářů

Naruto-5

datum: 7.6.2009 13:23:06 | autor: RazEER | komentáře: 11 | hodnocení: 58% (37 hlasů)

Naruto-5

Přímé pokračování 4. dílu který skončil opravdu napínavě.Během tréninku přežití Sasuke využil příležitosti a hodil po Kakashimu kunaie které ho smrtelně zasáhly.Přežije?Nebo to byla jen past?To se dozvíte v dalším dílu s podtitulem "Prohra?Kakashiho rozhodnutí"

 

 

Sasuke sice Kakashiho trefil ale ukázalo se že to byla pouze náhrada.Tím Kakashi zjistil kde Sasuke je a jde po něm.Sakura se vydává na pomoc Saskemu ale padne do pasti Kakashimu.Ten na ní použije iluzorní techniku.Sakura se náhle ocitá na prázdné mýtině a před ní leži Sasuke celý od krve a s kunaii v zádech.Sakura zařve a omdlí.Kakashi si sedí na stromě a má z toho srandu(to je celý Kakashi).Následně Sasuke zautočí přímo na Kakashiho a Kakashi s ním už má problémy(ani si u boje nestíhá číst svojí oblíbenou knížku flirtrovací ráj).Sasuke použije techniku ohnivé koule kterou by normální Genin(začátečnická hodnost ninji) neměl zvládnout.Kakashi proti němu použije techniku "sebevražedného hlavodrtě" a zahrabe ho do země tak že se nemůže ani hnout.Naruto objeví úkryt kde je připravené jídlo a chce ho sníst ale Kakashi ho bohužel načape.Pak je celý tým svolán a najíst dostane jen Sasuke a Sakura přestože neukradli zvonek.Kakashi jim dá ještě jednu šanci aby je získali jako tým.Ale nesmí dát najíst Narutovi.Ale když mu nedají najíst bude hladový a nebude jim moct pomoci.A tak mu Sasuke dá najíst.Najednou se však objeví Kakashi a chce je za porušení zabít.Jak to dopadne?

 

sakura1.jpg image by Zonetheone

 

Link jako vždy v komentech.Kdo by měl zájem na mém profilu najdete všecky předchozí díly i linky a články o nich.Zdar

ANKETA

Má cenu to psát dál?

Celkem: 95 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

6

komentářů

Naruto-4

datum: 5.6.2009 22:52:26 | autor: RazEER | komentáře: 6 | hodnocení: 61% (31 hlasů)

Naruto-4

Další díl Naruta tentokrát 4. s podtitulem "Zkouška!Trénink přežití"V tomto díle se můžeme těšit na tvrdý výcvik Jounina Kakashiho který ještě nikdy v životě žádný tým nepustil dál.Jak to dopadne s týmem 7?

 

 

Naruto se Sasukem a Sakurou čekají na svého učitele ale ten se opozdí.Naruto na něj připraví past a mistr Kakashi pronese svojí slavnou větu:"Hmm můj první dojem z vás je......nesnáším vás!".Následně se každý z týmu Kakashimu představí ale samotný Kakashi o sobě nic neprozradí.Odpoledne je vezme na trénink přežití do lesa.Kakashi má u sebe 2 rolničky a ostatní je musejí získat.Ale v týmu jsou 3 a rolničky jsou jen 2.Boj začíná.Misr Kakashi v pohodě odráží všechny útoky a ještě si u toho stíhá číst svojí oblíbenou knížku(frajerCool).Kdo nedokáže získat rolničku nedostane oběd a musí jít zpět na akademii.Boj je dlouhý a napínavý a skončí tak že Naruto je chycen do pasti a Sasuke hodí 6 kunaiů(ninja nůž na obrázku dole)a zasáhne Kakashiho.Přežije to?To se dozvíte v dalším díle.

 

 

Kunai na obrázku je starověká ninja zbraň využívaná již z dob prvních ninjů.V Narutovi je povynou výbavou každého ninji.Správný ninja jich dokáže hodit i několik najédnou a trefit cíl vícekrát.Také je důležité s ním zasáhnout určité svalové body aby byl nepřítel ochromen.

 

 

SDÍLET

4

komentáře

Naruto-3

datum: 1.6.2009 13:52:49 | autor: RazEER | komentáře: 4 | hodnocení: 60% (31 hlasů)

Naruto-3

 

 

 

 

V tomto díle Naruta už se nám to konečně pořádně rozjíždí.Na začátku jde Naruto na zahajovací den do školy a jsou tam všichni co odmaturovali.Následně je mistr Iruka rozdělí do několika skupin po třech.Ještě předtím se ale strhne spor mezi Narutem a nejlepším žákem třídy Sasukem Uchihou.Nešťastnou náhodou do sebe drcnou a dají si pusu jako dva geyové což se nelíbí všem holkám a Naruta zmlátí (pokud vám to přijde divné sami se na tento díl podívejte odkaz na něj máte v komentářích).Naruto je přidělen do týmu 7 který můžete vidět na prvním obrázku.Tým 7 se skládá z:

 

1.Uzumaki Naruto-toho již znáte z předchozích článků

 

2.Haruno Sakura-Dívka s dlouhými vlasy která miluje Sasukeho a o jeho lásku bojuje s dívkou Ino.Zvládá logické uvažování a vyniká ve správém soustředění Chakry.

 

3.Uchiha Sasuke-Nejlepší žák ze třídy a také jediný kdo přežil masakr klanu Uchiha.Pronásledují ho noční můry jeho bratra Itachiho který klan vyvraždil ale jeho nechal žít aby se jednoho dne pomstil.Jeho životním cílem je odplata Itachimu.

 

Po zahajovacím ránu mají studenti volno a Naruto jde za Sasukem a zmlátí ho stínovými klony.Pak ho sváže a promění se v něj aby mohl být se Sakurou.Už se skoro políbí jenže pak dostane průjem a musí utéct.Tou dobou se pravý Sasuke rozváže a jde zmlátit Naruta.Ten udělá stínový klon ale zase dostane průjem a musí utéct.A to nejlepší nakonec.Hokage přidělil týmu 7 mistra Kakashiho který ještě žádný tým nenechal projít.Jak to s týmem dopadne?

 

 

 

 

 

 

 

 

SDÍLET

4

komentáře

Naruto-2

datum: 31.5.2009 13:36:32 | autor: RazEER | komentáře: 4 | hodnocení: 72% (22 hlasů)

Naruto-2

 

Tento článek bude pojednávat o druhém dílu Naruto který nese název "Já jsem Konohamaru".

 

 

Příběh:

V tomto díle odehrávající se po maturitě kdy se Naruto stal ninjou Listové vesnice.Setkává se chlapcem jménem Konohamaru který je vnukem 3. Hokage a chce ho svrhnout aby byl Hokage on.Ovšem Konohamaru je nezkušený a tak jde za Narutem aby ho naučil nějaké ninja finty.Konohamaru to stále zkouší ale vůbec mu to nejde.Přestože Konohamaru ví všecko o teorii používaní Chakry což je ninja energie používané při pečetích.Přestože to vše ví když přijde na použití praxe nedokáže Chakru ovládnout.Následně se po treningu naučí Chakru používat a zvládne sváděcí techniku ale to co vytvoří by asi nesvedlo ani hrocha.Mezitím se je pokouší najít Konohamarův učitel aby Naruta zmlátil zato že kazí Konohamarovu výchovu.Naruto si s Konohamarem promluví a zjistí že je za tím něco víc.Všichni totiž neuznávají jenom jeho samtoného ale pouze to že je Hokageho vnuk.Hokage se setká s mistrem Irukou a vypráví mu že 4. Hokage si přál aby se lidé dívali na Naruto jako na hrdinu ale místo toho se stal opak.To že dnešní děti neví že Naruto je odlišný je pro něj jedniná šance.Mezitím hlídač Konohamaru objeví Naruta a Konohamaru na hlídače použije sváděcí techniku která ale na něj nepůsobí a chce Konohamara odvést domů.Naruto ale vytvoří klony a následně je všechny naráz promění sváděcí technikou na ženské které se začnou lísat na hlídače.Tohle už hlídač neustojí.A tak končí 2. díl

 

 

SDÍLET

Videa

VIDEA V BLOGU

Zajímavá, vtipná, krátká videa
Blog pro srandu, zasvěcenou dávným letem mé slávy na GP xD
* Založen: 29.12.2008 12:13:33
* BlogRank: 1,53
* Přístupů: 194 441
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist