Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Série Mass Effect (zatím tedy alespoň její první dva díly) oslavily velký úspěch. Dvojka přišla se vcelku originální featurkou, jež umožnila nahrání uložených pozic z prvního dílu, čímž se do dění projevily vaše dřívější rozhodnutí. Bohužel většina hráčů netušila, že by si měli své savy někam uložit a schovat na později. Nyní to už všichni víme a Mass Effect 3 bude opět tuhle funkci podporat. A jak to bude dále?


Už dříve BioWare prozradilo, že Mass Effect 3 uzavře příběhovou trilogii. Ovšem Mike Gamble z vývojářské studia prozradil pro GamerZines, že hráči by neměli hned zahazovat ani uložené pozice z trojky. Na dotaz, zdali si máme po dohrání savy někam zazálohovat odpověděl: „Vlastně nemůžu nic říkat, ale nebude to určitě špatný nápad."


Rozhodně i po trojce se dočkáme nějakého dalšího dílu, zatím se nedá ani spekulovat o jeho náplni a obsahu, ale zdá se, že i v pomyslné čtyřce bychom mohli rozehrané savy a naše rozhodnutí využít. Takže si určitě pozice někam bezpečně uschovejte, přeci jen nelze další díl očekávat hned za rok. Mass Effect 3 vychází v březnu pro PC, PS3 a Xbox360.

Zdroj: Rockstar

Další články z této sekce...

Kupte si Mass Effect 3 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360, PS3
Koupit hru Mass Effect 3

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Mass Effect 3 90%Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Žánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist