Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Bestie (Belly Of The Beast)

17.11.15, 09:39, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Filmy

Herci - Steven Seagal, Byron Mann, Monica Lo, Martin McDougall, Colin Stinton, Russell Wong, Shahkrit Yamnarm, Pongpat Wachirabunjong, Siu-Tung Ching, Vincent Riotta, Sara Malakul Lane, Elidh MacQueen, Patrick Robinson 

Režie - Siu-Tung Ching 

Žánr - Akční 

Délka filmu - 86 minut 

Rok vydání - 2003 

Země - Kanada, Hong Kong, Velká Británie 

Moje hodnocení - 70% 

Jake Hopper je už 10 let mimo službu agenta CIA v Thajsku. Žije sám v USA se svou dcerou Jessicou po smrti jeho manželky. Jednoho dne se Jessica vydává se svou kamarádkou dcerou senátora Winthorpa Sarah Winthorpeovou a jejíma partnerama na dovolenou do Thajska. Jessica a Sarah jsou uneseny a jejich partneři na místě popraveni skupinou násilníků. Když se to dozví Jake ihned odlétá do Thajska aby dceru našel. Únos vypadá na islámskou skupinu Abu Karaf. Dochází mu, že se situace po jeho odchodu ze služby před 10 lety dost změnila a nebude snadné svou dceru najít. Vyhledal tedy svého přítele a svého bývalého nejlepšího kolegu Santiho, který se usídlil v náboženském chrámu jako mnich. Seznamuje se také s  krásnou dívkou Lulu, která ví také svoje o špatných věcech kolem únosu a ráda mu pomáhá. Po čase příjde na to, že za únosem není islámská skupina Abu Karaf ale místní vojenský generál Jantapan a jeho lidi. Povede se Jakeaovi společně se Santim zachránit proti obrovské přesile obě dívky a přežít celé toto zlo?

Další články z této sekce...

ANKETA

Viděli jste?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 1.11.2012 13:49:34
* BlogRank: 0,94
* Přístupů: 48 191
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist