Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Přestože někteří hráči by možná čekali spíše oznámení plnohodnotného pokračování série Test Drive, společnost Atari oznámila „pouze" takové menší pokračování, jež se stane spíše spin-offem hlavní aktuální série Unlimited. Rozhodně totiž nepůjde o neomezený díl co se týká otevřeností herního světa. Stejně tak se nepodíváme do tropického prostředí, protože nové Test Drive Ferrari Racing Legends nás zavede zpět na závodní tratě.

 

Jak napovídá název, hra se zaměří na historii značky vozů Ferrari, a to prakticky ve všech možných disciplínách. To znamená jak závody Formula One, rally závodění i GT. Jízdu si užijeme ve více než 50 odlišných vozidel značky Ferrari, každé s precizně a realisticky zpracovaným interiérem i exteriérem. Chybět nemá ani systém poškození vozidel, především to se divíme, že se jim podařilo v rámci licence vyjednat.


Hra má vyjít pro PC, PS3 a Xbox360 už během letošního léta. Nakonec to tak i tento díl vypadá vcelku slušně, byť nebude až tolik otevřený a rozsáhlý jako díly Unlimited.

Zdroj: Joystiq

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist