Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Assassin's Creed Origins definitivně potvrdil a rovnou představil své plány na dobu po vydání hry. Čeká nás řada menších addonů, z čehož některé budou zdarma. Očekávat však můžeme také dvé velké DLC, které získáme zakoupením Season Passu za 40 dolarů. Tím získáme i bonusové předměty a herní kredit. To není dvakrát vítaná zpráva, zvláště když je tvůrcem Ubisoft, který byl hojně kritizován za DLC pro jinak chudý The Division.

DLC nesou názvy The Hidden Ones a The Curse of the Pharaohs. První zmíněné nás už v lednu 2018 vezme do doby několik let po událostech základní hry, kdy se utkáme s rozšířenou říší Římanů. Dočkáme se také navýšení maximálního levelu našeho asasína.

Ve druhém DLC se naopak zaměříme na mytologii Egyptu, kde se utkáme s nemrtvými faraony i všelijakými magickými netvory, jako jsou třeba Anubisovi bojovníci, škorpióni a další. Mimo to budeme zjišťovat informace ohledně temné kletby, která mrtvé faraóny navrací k životu. I zde se dočkáme navýšení max. levelu a to v březnu 2018.


Assassin's Creed Origins vyjde 27. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist