Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Kdo čekal vyhlášení výsledků turnaje před měsícem byl jistě nemile překvapen, kde nic tu nic. Finále turnaje mezi Errorem a Johnym se bohužel protáhlo, a to o celý měsíc. Každopádně konečně máme dohráno a na mne zbyla milá povinnost shrnout proběhnuvší turnaj.

Třetí AoE turnaj pod hlavičkou GameParku se odehrál na mapě Arabii, v modu 1v1 s speciálním pravidlem, kdy každá civilizace mohla být využita maximálně 2x. Ve většině případů jsme se tak vyhli “Huns war“ a dočkali jsme se krásných zápasů. Kdo z vás ještě záznamy her nemá, může je najít zde.

Do turnaje se přihlásilo 55 hráčů, avšak jen 29 splnilo požadavky registrace. Díky zdvojené registraci tak odpadlo obrovské množství zkontumovaných zápasů a věřím, že všem z vás hrajících udělalo radost odpadlé zbytečné čekání na protivníka, který by turnaj stejně nehrál;-) V základních skupinách hrál každý s každým celkem 2 mapy. Za vyhranou mapu byly 3 body, za prohranou 1 bod a za kontumačně prohranou 0 bodů. Favorizované hráče jsem rozřadil do skupin, zbytek hráčů byl dolosován. Hráči byli rozděleni do 4. základních skupin.Výsledky základních skupin(vypsáni jsou jen postupující do playoff):
Skupina A: Faktys, Error, Wohnout, Tiger
Skupina B: Xerxes, Asterix, Iceman, Whiskey
Skupina C: CSE_I)3IVI0/\/, Johny, Scotaf, Inferno
Skupina D: Dulce, Cortes, Yezris, Toom

Playoff se hrálo systémem Double Elimination, pavoukem pro 16 hráčů a proběhlo bez problémů. Pro úplnost dodám, že v playoff jsme hráli na 2 vítězné mapy.

Celkové výsledky:
1. místo – Error
2. místo – Johny
3. místo – Demon


Vítězům gratuluji a děkuji všem hráčům za účast v turnaji.

Závěrem vyjádření 3. nejlepších k turnaji:

Error: Jelikož je to první turnaj v tomto roce, po delší době, kdy se zdálo, že AOC začína upadat, si myslim, že tento turnaj dopadl nad míru dobře. Docela mě překvapil počet aktivních hráčů, ale zase na druhou stranu mě chyběli spekulace ohledně smurfů. (viz. neo z minuleho turnaje, což jistě všíchni pamatujou :-)). Těšil jsem se, že platy vymyslí něco ohledně základních skupin, aby to nemuseli hrači, kteří mají takřka jistý postup ze skupin hrat, ale nakonec jsem to musel zase oddřít :-) . Na druhou stranu zase makl na těch civkach, což bylo hoodně dobré spestření už tak dosti nudné mapy. Jinak víceméně turnaj proběhl v klídku, nejzajímavější zapas z mé strany si myslim, že proběhl v semifinale s Demonem, kde jsme se asi nejvíc nadřel, ale konečně si taky pořádně zaklikal. Pak už jen víc jak měsíční domlouvaní s johnym na termínu finále (kdyby se ten čas domluv sečetl, myslim, že tvral víc než hry ve finale :-)). Každopadně se těšim na další turnajek, kteřý snad nenecha na sebe dlouho čekat. Závěrem bych chtěl poděkovat našemu supr adminovi >>>Platonovi<<<, nejen za tento turnaj, ale za vše, co děla pro ČESKOU AOC SCÉNU.
Úplně závěřem, bych chtěl toto 1. místo věnovat Drakovi, jelikož diky němu jsem v dneska v AOC tím čím jsem. Díky :-))

Johny: Takže velmi stručně shrnu své dojmy z Arabia Cupu 2007. Hráčů se přihlásilo víc než jsem očekával, ale naopak vynechali nějací skilleři k (mému) našemu štěstí :) Nápad s používaním civilizací nebyl vůbec špatný a turnaj se tím výrazně zpestřil a předešlo se tradičním Huns wars. Dodatečně se omlouvám za zpožděné finále, ale bohužel jsem byl časově vytížen, moc nehraju a Error je na tom velmi podobně a proto se nám stále nepodařilo potkat na GP. Také přidávám gratulaci Erorovi k vítězství a všem ostatním přeju hodně skillu a ať hrajou AOC :)

Demon: Turnaj se mi libil, velice organizace byla taky pekna, ale nicmene se mi nelibil pocet prihlasenych. Neni to chyba nikoho, jen to jen to to co se mi nelibilo. Nejvetsi problemy vturnaji sem mel s errorem a s johnym,to pro me byl takovy den blbec:)

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Age of Empires II: Conquerors -Hodnocení GameParku:
88%Hodnocení čtenářů:
Ensemble StudiosVydavatel:
Strategie, RealtimeŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist