Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Je to unikátní spojení českého a finského hokeje. Mezinárodní sportovní škola v Jihlavě je projekt, který obohacuje úplně všechny. Trenéry, hráče i rodiče. Čeští a finští hokejisté pouze netrénují, hrají i zápasy a jsou namícháni do dvou týmů tak, že jeden tvoří z poloviny čeští hráči a z poloviny jejich finští spoluhráči. Na ledě tak nastupuje hokejový výběr Česko-Finska proti výběru Česko-Finska. Hlavním jazykem kempu je angličtina, ale vydatně při komunikaci pomáhají ruce i nohy. Jak to na ledě funguje, jaký je program školy, v čem jsou lepší mladí Češi? Podívejte se na reportáž z Jihlavy.

ANKETA

Líbí ?

Ano
Ne

Celkem: 6 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE VIDEO

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Příběh českých a slovenských hokejistů trvá 100 let. Jejich slavné zápasy drží v napětí hokejový národ. Češi i Slováci jsou právem označovány jako hokejové národy ze středu Evropy. V tomto blogu budou zajímavá videa a články z hokejové prostředí včetně všech jeho příbuzných sportů.
* Založen: 5.12.2010 8:22:44
* BlogRank: 4
* Přístupů: 1 326 914
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 4
Toplist