Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Amorův úlet (Wedding Daze)

10.10.15, 08:41, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Filmy

Herci - Jason Biggs, Isla Fisher, Michael Weston, Ebon Moss-Bachrach, Audra Blaser, Edward Herrmann, Margo Martindale, Joanna Gleason, Joe Pantoliano, Chris Diamantopoulos, Jay O. Sanders, Mark Consuelos, Rob Corddry, Edwin Freeman, A.D. Miles, Michelle Ray Smith, Heather Goldenhersh, Dennis Albanese, Mather Zickel 

Režie - Michael Ian Black 

Žánr - Romantický, Komedie 

Délka filmu - 88 minut 

Rok vydání - 2006 

Země - USA 

Moje hodnocení - 72% 

Anderson jde požádat svou přítelkyni Vanessu o ruku do restaurace. Vtip je v tom, že Anderson přijde dost spoře oblečen a zrovna v ten moment když před ní klečí dostává z toho Vanessa infarkt a umírá. Anderson je z to strašně zdrcen. Po roce strašného trápení si myslí Anderson, že už bude navždy sám a ani jinou ženu nechce. Až mu jednou jeho kamarád v jídelně poradí aby si už konečně našel jinou ženu. Ten nevěří, že by to mohlo vyjít ale zkusí to. Osloví první ženu co uvidí se slovy vezmeš si mě? Jedná se o pohlednou servírku z jídelny Katii. Ta k  údivu všech souhlasí, prestože se vůbec neznají. Katii souhlasí kvůli tomu, že jí předchozí den požádal její přítel také o ruku ale jeho nechce. Je to sice zvláštní ale Anderson a Katii tvoří pár. I kdž jsou z toho oba dost zaskočeni Katii se stěhuje k Andersonovi domů. Rozhodnou se to dát vědět svým rodičům. Katiina matka žije s jejím nevlastním otcem, protože její biologický otec je ve vězení. Andersonovi rodiče ve svých letech zase poměrně dost holdují sexuálním hrátkám. Takže je jasné, že tyhle navštěvy budou dost zajímavé. Zůstanou Katii a Anderson spolu?

Další články z této sekce...

ANKETA

Viděli jste?

Ano
Ne

Celkem: 22 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 1.11.2012 13:49:34
* BlogRank: 0,94
* Přístupů: 48 210
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist