Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Akce na GTA sa:mp Gamepark.cz

22.06.14, 19:25, autor: Dinoco, vyšlo v blogu: GTA NEWS

Ahoj , zde vám představím pár akcí a jejich úkoly .

Na tomto serveru (GTA sa:mp Gamepark.cz) je mnoho akcí jako třeba : Mrakodrap smrti , kopec smrti , hledání balíčků , vila smrti , schovka auta či admina;EventMastera , derby , střešní masakr a další ....


Kopec smrti je podobný jako Mrakodrap ale liší se výběrem místa a lítacího prostředku . Na kopci se používá Armi. technika : Hunter (vrtulník) ten lze použít také na mrakodrapu ale

Mrakodrap používá spíše Hydru (Stíhačku). Hráč na akci nesmí být zabit nebo shozen . Poslední vyhrává danou částku peněz $$ ocenění a další věci .


Schovka admina či EM. je jasná schovává se admin nebo Em. před hráči a ti ho hledají , po najití obdrží odměnu. 


Hledání balíčku spočívá v tom že Admin , Em. Nastaví warpovací pozici , skryje balíček na nějaké místo povolí warpování a hráči ho hledají ( balíček vypadá : Ruksak plný peněz točící se ve své ose) Balíček někdo najde a obdrží zase odměnu .


Vila smrti se odehrává v interieru vily . Admin nebo Em. nastaví warpovací pozici a povolí warpování. Hráči se musí ukrýt po vile aby jej nenašel a nezabil . Admin , Em. má motorovou pilu a chodí po vile a zabíjí tím hráče , poslední vyhrává . 


Derby se odehrávají v ohraničeném prostoru kde se hráči warpují s vozidly , Admin nebo Em. určí zda je jejich auto vhodné ; ( vždy předem oznámí že se smí jen s osobáky a nebo jinýmí ) . Hráči do sebe bourají , ten kdo zůstane s autem vyhrává.


Střešní masakr se pořádá v menším prostoru na střeše . Admin , Em. ohraničí Ploty pole aby se hráči neschovávali. Poté jim zadá zbraň a můžou se do sebe pustit ,poslední hráč co přežil vyhrává. 


Schovka vozidla je stejná jako schovka Admina;Em. , Schová se vozidlo , hráči se warpnou na uloženou pozici Adminem nebo Em. a hledají. Kdo ho najde vyhrává.


Toto je můj první testovací článek tak prosím omluvte mé chyby . 

 


Další články z této sekce...

Kupte si Grand Theft Auto: San Andreas v našem shopu:
Cena:
399 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
PS2
Koupit hru Grand Theft Auto: San Andreas

ANKETA

Líbilo se vám to ?

Ano
Ne

Celkem: 44 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 22.6.2014 12:01:33
* BlogRank: 0,89
* Přístupů: 24 786
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 2
Toplist