Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

AKCE: Hledání pokladu na GameParku!

26.09.12, 15:57, autor: GamePark, rubrika: GamePark - Téma
Pojďte si s nám zasoutěžit netradiční formou! Kdo první na GameParku najde poklad, dostane odměnu :)

Připravili jsme pro Vás netradiční soutěž - Hledání GamePark pokladu! Někam na jednu stránku GameParku jsme přidali speciální ikonku, kterou kdo najde jako první, získá unikátní ocenění do profilu a k tomu 1000 Gbodů a GamePark Premium účet ma 2 týdny!

 

Jak poklad vypadá?

Jde o písmenko G z loga GameParku, umístěné do truhlice s pokladem.

 

 

Co s pokladem?
Kdo z Vás poklad najde jako první, je potřeba, aby na něj kliknul, načež mu bude zobrazen unikátní vítězný kód, který je třeba pro ověření poslat na adresu bojler@gamepark.cz.

 

Kde poklad najdu?

Poklad je schovaný někde v nějaké stránce GameParku. Příklad umístění je vidět na obrazcích níže. Můžete to být kdekoliv k rámci obsahu libovolné GamePark stránky!

 

 

Co z toho?

Kdo to najde jako první, získá unikátní ocenění do profilu a k tomu jako bonus 1000 Gbodů a GamePark Premium účet ma 2 týdny! 

 

 

Nápovědy

Pokud poklad nikdo nenajde v nejbližších hodinách, každých 24 až 48 hodin v tomto článku zveřejníme nápovědu, která Vám umožní lépe zaměřit své hledání. Nápovědy budeme zveřejňovat tak dlouho, něž někdo poklad najde!

 


 

AKTUALIZACE 26.9.2012, 21:40


První poklad nalezen!

Necelé čtyři hodiny stačily hráči David197, aby našel vůbec první poklad na GameParku a to bez jakékoliv nápovědy! Pokud Vás zajímá kde byl, šlo o tento článek.

 

David197 tak získává slíbené unikátní ohodnocení, které již nebude mít nikdo další! Vítězi gratulujeme a položili jsme mu pár otázek:

 

Gratulace, našel jsi historicky první poklad na GameParku! Co říkáš na tento nápad?

Děkuji, když jsem viděl tuto soutěž doslova jsem žasnul. Každá nová soutěž nebo turnaj je milým překvapením.

 

Jak dlouho jsi poklad hledal? Necelé 4 hodiny od zveřejnění soutěže jsme od tebe dostali email s vítězným kódem.

Abych byl upřímný, poklad jsem hledal zhruba 30 minut, o této soutěži jsem se dozvěděl kolem sedmé hodiny večer.

 

Byla to náhoda, nebo jsi jel nějak systematicky? Samozřejmě svůj systém prozrazovat nemusíš!

Ze začátku jsem obletěl všechny záložky (aukce,hry apod.) a nikde nic. Pak jsem zamířil do hlubších vod jako jsou flash hry a články. Nakonec jsem skončil u jistého profilu, kde jsem prošel všechny jeho články :) a hle našel jsem poklad.( Řekl jsem si, že by to bylo fajn najít poklad a ani jsem nečekal, že se mi to povede. Na ikonu pokladu jsem koukal zhruba 15 sekund a byl to pěkný adrenalin.)

 

Další poklad je online!

Vzhledem k tomu, že první poklad je již fuč, nasadili jsme poklad druhý :-) Tentokráte již nebude mít vítěz unikátní ocnění, ale získá ocenění za nalezení pokladu, které bude z kategorie ocenění s úrovněmi, tedy za každé nalezení pokladu získáte další čárečku a za dosažení maximální úrovně potom další speciální ocenění. Premium na 2 týdny a Gbody jsou stále ve hře a pravidla jsou stejná, viz výše. Hodně zdaru!

 

Nápovědy

27.9.2012 17:30 - poklad není u flash her

28.9.2012 22:20 - poklad je u nečeho, co bereme odjinud

 


 

AKTUALIZACE 1.10.2012, 11:40


Dryhý poklad nalezen!

Zdá se to být neuvěřitelné, ale druhý poklad našel opět hráč David197, ze kterého se tak stává jednozačně nejúspěšnější lovec pokladů na GameParku :) Poklad byl u tohoto videa, ve spodní části stránky - ještě jsme jej tam nechali, abyste se podívali, jak to přesně vypadá.

 

Gratulace, podařilo se ti najít i druhý poklad! Ostatní hledače bude určitě zajímat, jak je to možné :) Kolik času jsi strávil hledáním druhého pokladu?

Děkuji moc, V prvním dnu od zveřejnění pokladu jsem to zkusil (řekněme +- 40 min) a druhý den taktéž.

 

Měl jsi i tentokrát nějaký systém, nebo jsi jel prostě náhodně?

Prohledával jsem flash hry u kterých sem jaksi ztroskotal :D ( celkově jsem jim věnoval necelou hodinku prohledávání).Následně jsem zavítal letmo do různých článků a videí. Pak druhý den k večeru u pokru mi to došlo :) a poklad byl nalezen.

 

Pomohly ti nějak nápovědy?

Tentokrát to nebylo pro mne jednoduché jako hledat první poklad. Čekal jsem na druhou nápovědu,která mi potvrdila to na co jsem spoléhal.


Co bys v této soutěži vylepšil?

Soutěž mi přijde dobrá, i když mnoho hráčů co jsem se snimi o pokladu bavil,říkali že je to takřka nemožné ho najít. Pravdou je,že to nesmí vzdávat, protože naděje umírá poslední.

 

O tom, jak bude soutěž s poklady dále pokračovat, Vás budeme informovat v nejbližších dnech. Oceníme v komentářích Vaše nápady na zlepšení!

 


 

Tak hurá do toho, držíme palce! Pokud se Vám soutěž líbí a chcete ji mít pravidelně, dejte svůj hlas do ankety níže!

Další články z této sekce...

ANKETA

Chtěli byste takovouto "hledací" akci pravidelně?

Ano
Ne

Celkem: 1053 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist