Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Admin team na GP

12.02.12, 13:43, autor: ^^22^7..Neuro'', vyšlo v blogu: Admini
Nejsem bloger tudíž nebudu řešit úpravu ani nic podobného, jde jen o názor..

Zdravím.. Předem píšu že tohle je můj první článek a nejde mi ani tak o úpravu jako o text.

Ti, co na GP začali hrát cca. před dvěma lety můj článek moc nepoberou ale ti co tady hrají déle ví o čem chci psát. Kdysi "dávno" jsem se sem registroval a začal hrát CoD2, hráči byli vcelku slušní se kterýma se dalo rozumně pokecat. Ale HLAVNĚ mi jde o to, že admini bylo co k čemu.. Hrávali s náma každý den v pokojích, v klientu se vždy zapojovali do diskuzí a když si někdo na někoho v klientu stěžoval hned problém řešili.. co se za ty 3 roky změnilo? Většina adminů (neznám všechny -> nehážu je do jednoho pytle) trčí v klientech, když někdo chce poradit neodpovídají, dělají že tam nejsou a v pokojích je nevidím už vůbec.. pak že má GP tak špatnou pověst když sotva se připojím na plný pokoj už čtu jen nadávky od lidí co si trapně zvedají ego přes klávesnici.. přitom by se dalo tomu všemu předejít kdyby buď:

 

a) Admini si uvědomili od čeho tu jsou (že dávají bany za zaslané videa a screeny jim neubírám), kdyby     chodili hrát do pokojů a kdyby projevili aspoň tu snahu pomáhat někomu když někdo něco potřebuje     v klientu

 

b) Úzce to navazuje na bod A, protože adminem se udělal vždy HRÁČ, ne jen kamarád admina který tu     úlohu pak neplní.. Jestli už vás hraní nebaví já vám to neberu, ale měl by se udělat nový Admin             Team.. Ohledně CoD2 (search and destroy) bych byl schopen navrhnout pár dobrých lidí kterým nikdy     neujely nervy a vyjadřují se na úrovni

 

Věřte, že kdyby se jen párkrát denně objevilo na pokojích pár adminů tak by úroveň GP šla zase pomalu nahoru protože by ubylo lidí co umí jen nadávat a ponižovat.. Prostě kdyby se udělal nový nábor adminů a vybral by se vždy někdo kdo hraje z 80% jen jednu mapu a mód tak byste viděli výsledky brzo.. Jak jsem psal výš, nejsem bloger, nepíšu články takže na úpravu a rozložení vám víte co.... :-)

 

                                                                                                    S pozdravem Neuro

Další články z této sekce...

ANKETA

Vyhovuje vám současný Admin team?

ANO
NE

Celkem: 50 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 12.2.2012 13:24:40
* BlogRank: 1,15
* Přístupů: 3 059
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist